Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
φιλε δεν εχω παει εκει,αλλα σε εε εδαφος κ προκοπη σεξουαλικη δεν υπαρχει
ειδικα σε χωρες με τοισο μικρο πλυθησμο οπως οι βαλτικες
επισης μην ξεχνας οτι οσες τα θελει ο κωλος τους με 2 ωρες πτηση βρτισκουν ευκολα 5 κ 6000 το μηνα σε οποιο σεξ κλαμπ ευρωπαικης χωρας,,αρα για ποιο λογο να μεινει εκει για να γινει βουκινο?
οποτε μενουν οι καλες καβατζωμνενες απο σπονσορες κ τα μπαζα που δεν εχουν κοινο στις αλλες χωρες
εξ ου κ το αποτελεσμα που λεμε
με μακρα παραμονη θα μπορουσες ναχεις καποιιο αποτελεσνμα,αλλα δεν υπαρχει καποιο βαλιου ουτε κ σε αυτο ιμοπ
Φτου πάλι απο την αρχή! Και ευτυχώς που υπάρχει το παραπάνω σχόλιο του αρχηγού! Είναι ψυχρές και ενταγμένες στο "χρηματηστήριο" αξιών οι Ουκρανέζες! Μόνο επι πληρωμής! Ή με παραμύθι ιντερνετικό...

Σε ανατολικές χώρες της ΕΕ  που έχουν αναπτυχθεί οικονομικά έχει γκομενάκια που δεν ψάχνονται για λεφτά σε μέρη που πάνε ξένοι για αρπαχτές χωρίς καμιά απαίτηση!! Το Sky bar στο Vilnious είναι ένα τέτοιο μέρος! Αν και συνοδευόμενος γύρω γύρω ήταν μόνο ωραίες γυναίκες πριν 1 χρόνο!Βέβαια εκεί είναι κυριλέ το παιχνίδι! Επίσης το στο Mojdo κολλητος έβγαλε ωραία γκόμενα όταν της είπε "γεια σου" στα Ελληνικά στο τσούγκρισμα της μπύρας έτσι ξεκάρφωτα  και η κοπέλα είχε δουλέψει Ελλάδα! Ουκρανία το θεωρώ αδύνατο να γίνει και ας ξέρει και Ελληνικά...  
Βέβαια βέβαια είπαμε! Υπάρχει συνάρτηση ηλικίας, εμφανισης, οικονομικών...Ουκρανία υπάρχει όπως δείχνει και άλλος συντελεστής! Αυτός της "γενναιοδωρίας" ...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
":υγ.ντοκτορ λοβ,ποσασ θες να μας τρελανεις..100διλαρια την ωρα μαξιμουμ λεει
δηλ ολα καλα..100δολαρια για μια της πλακας η καλη για ενα πουτσο...
ελεος ρε λεβεντη.... Banging Head Against a Wall τινα;ι τα 100 δηλ?με τοσα γαμας οπουδηποτε κ καλυτερες απ οτι κιεβο..πουναι το βαλιου δηλ
μην πιασουμε για επιπεδο γιατι μιλαμνε για υπο του μετριου ετσι κι αλλιως "

Εγώ δεν πληρώνω (sex-τουρισμό) κάνω μόνο  love-τουρισμό..Για sex-τουρισμό πάω και σε studio Αθήνα αν είναι (το έχω κάνει πολλές φορές)...
("|Αν σιχένεσαι να πληρώνεις όπως εγώ δεν είναι το μέρος σου απλά"")...Λέω πόσο κοστίζει, όχι αν αξίζει ή όχι..Έχει 100 $ την ώρα αν θελεις μια καλή γκόμενα.. Πολλές ζητάνε και 150$. Αλλά το επίπεδο είναι υψηλό..

Επίσης διαβαστε την απάντηση του kman σε σχέση με αυτά που έγραψα και θα καταλάβετε... Είπα Κίεβο μόνο για πληρωμένες όπιος θέλει...Και λέει kman γνωριζεις λάθος γκόμενες απο badoo...Φτιάχνεις ατμόσφαιρα για να πηδήσεις..Τα πράγματα είναι απλά πλήρωσε..χχαχαχαχα!!!

Kman έχεις τόσα χρόνια λογικά να πας με normal γκόμενα που δεν πληρώνεται που απλά σου υπενθυμίζω για να πηδήξεις χωρίς λεφτά πρέπει να βγείς ραντεβού, πρέπει να κάνεις παιχνίδι, πρέπει να την κερδίσεις και να την πάς κρεβάτι...Στα δισεκατομμύρια μηνύματα που έχεις γραψει εδώ ακόμα δεν μπορέις να ξεχωρίσεις ότι με αυτές που πάς είναι απλά ΠΟΥΤΑΝΕΣ. Δεν είναι κακό ασφαλώς...Απλά καλό είναι να δίνουμε πληροφόριες αντικειμενικά..και να λέμε για sex τουρισμό κάντε αυτά και για love τουρισμό κάντε αυτα...Εσύ τα μπερδεύεις!!!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
φενεται απο εκει πηρεσ το ντοκτορ λαβ χαχαχαχα εισαι αγαπουλης.ελα να αγαπηθουμε νταρλινκ χαχαχαχα,τετεια δεν υπαρχουν ουκρανια.ερωτεσ και παραμυθια δεν θα βρεισ.παντωσ εγω μπαντου και μαμπα οταν παιζω ανταλασω αντε 2 3 μυνηματα το πολυ και μετα δεν ξαναγραφω ουτε αυτεσ μου γραφουνε σιγα μην κατσω να εχω επικεινονια.δεν μιλω ουτε θελω να μιλω σε καμια.φιλοσ σην κυπρο με κατηγορησε οτι δεν εχω προσωπικοτητα οταν βλεπω κυπρο ουκρανιδεσ γιατι δεν τουσ μιλω και δεν τισ καμακωνω!του απαντησα ρε χαζε επιδει δεν εχω θαροσ και πρωσωπικοτητα και δεν τουσ μιλω η επιδει τησ ξερω ?χαχαχαχαχαχ.ειναι πουτανεσ η καραπουτανεσ το 99.9% τι χανω που δεν τουσ μιλω η γνωριζω?αν θεσ δοκτορα να πασ καπου που δεν θα γνωρισεισ μονο πουτανεσ μην πασ εκει.τραβα μαδριτη,ιταλια,πορτογαλια,βαρκελωνη που θα εχει τουριστεσ η ακομα και ελλαδα.η ουκρανια δεν ειναι για αγαπουληδεσ.οσοι αγαπουληδεσ πανε τελειωμενοι επιδει τουσ δουλευουνε με διαφημησεισ στο ιτερνετ οτι θα βρουν εκει γυναικα στα πρακτορεια γαμου.εσυ θεσ να πασ να καμακωσεισ,να σε ερωτευτουν τετεια δεν εχει.οταν φυγεισ αλλοσ περνει θεση.καλα λεσ για τα σαιτ μπαντου και μαμπα εχω την ιδια εντυπωση.μονο πουτανεσ απαντανε.αυτο λεει η εμπειρια μου οπωτε επαιξα με αυτα.οσεσ λενε ψαχνουν σχεσεισ,αγαπεσ,ιστοριεσ,γαμουσ γιατι ποτε δεν απαντανε?μονο βιζιτεσ απαντανε οποτε επαιξα και εκατονταδεσ μυνηματα εστειλα και πολι λιγεσ απαντησαν.οσεσ δεν ελεγαν καθαρα στο μπαντου πουτανεσ ελεγαν μονο ευχαριστο,τι κανεισ και μετα ελεγαν καλη τυχη οταν πηγαινα να κανω νορμαλ κουνβεντα.αν εμπενα στο ψητο μου αρεσεσ και εχω 300 ευρο την μερα για σενα θα ηταν προθυμεσ να συνεχισουν την κουβεντα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Επίσης διαβαστε την απάντηση του kman σε σχέση με αυτά που έγραψα και θα καταλάβετε... Είπα Κίεβο μόνο για πληρωμένες όπιος θέλει...Και λέει kman γνωριζεις λάθος γκόμενες απο badoo...Φτιάχνεις ατμόσφαιρα για να πηδήσεις..Τα πράγματα είναι απλά πλήρωσε..χχαχαχαχα!!!

Kman έχεις τόσα χρόνια λογικά να πας με normal γκόμενα που δεν πληρώνεται που απλά σου υπενθυμίζω για να πηδήξεις χωρίς λεφτά πρέπει να βγείς ραντεβού, πρέπει να κάνεις παιχνίδι, πρέπει να την κερδίσεις και να την πάς κρεβάτι...Στα δισεκατομμύρια μηνύματα που έχεις γραψει εδώ ακόμα δεν μπορέις να ξεχωρίσεις ότι με αυτές που πάς είναι απλά ΠΟΥΤΑΝΕΣ. Δεν είναι κακό ασφαλώς...Απλά καλό είναι να δίνουμε πληροφόριες αντικειμενικά..και να λέμε για sex τουρισμό κάντε αυτά και για love τουρισμό κάντε αυτα...Εσύ τα μπερδεύεις!!!

Είδες πώς έπιασα οτι ψαρεύεις γκόμενες από το badoo.Είσαι προβλέψιμος.Εγώ παίζω σε πολλά ταμπλώ κλαμπ,δρόμο,ίντερνετ,σπονσοράρισμα και μη οπότε έχω σφαιρική εικόνα.Μιλάω ρωσικά,πολωνικά,τσέχικα οπότε τα βλέπω όλα από μέσα.Αυτές που χτυπάω συνήθως δεν είναι διαθέσιμες στους άλλους ξένους.
Σου είπα οτι με τις Ουκρανέζες δε χρειάζεται να δημιουργήσεις ατμόσφαιρα να τις ανεβάσεις ψυχολογικά.Με τις Πολωνέζες χρειάζεται αυτό.Οι Ουκρανές δεν παρασύρονται από τα συναισθήματα της στιγμής σκέφτονται ορθολογιστικά ψυχρά υπολογιστικά.Οι Πολωνές είναι αλλοπρόσαλες,ασταθείς και πλήρως συναισθηματικές.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Ούτε πριν από 3.5 χρόνια πήγες.Γράφεις εντελώς ξεπερασμένες πληροφορίες για μέρη που δεν έχεις ιδέα.Εγώ Κίεβο πήγα 7 φορές φέτος και ξόδεψα 20000 ευρώ στα γούστα.
Η ποιότητα μουνιού στο Κίεβο είναι η κορυφαία στην Ουκρανία.Καμιά άλλη πόλη δεν πλησιάζει έστω μακράν.Ποιο Ντνιπροπετρώφσκ?Γελάνε και τα τσιμέντα.Πόσες γκόμενες έχεις γαμήσει από Labyrinth κτλ?Θα σου πω εγώ.Καμία.
Παραπλανάς τελείως.Αυτά που γράφεις ίσχυαν εν μέρει προ 2008.Από τότε έχεις να πας.
δασκαλε χρονια πολλα κ καλη χρονια
μην γραφεις ολο μαλ,,ες εκτιθεσαι ,,, :helpplea: :helpplea: :helpplea: εαν δεν εχω ιδεα εγω ,τοτε ποιος εχει?εσυ??? :grin: μαζεψου... ;)
ειναι απλουστατοι να σου πουν δεκα μελη απο εδω μεσα οτι ημουν φετος 4-5φορες για πλακα ουκρανια,σε 7 μερρς θα ειμαι παλι,χωρις αυτο ναχει καποια σημασια..απλα φιδια αποδεδειγμενα δεν γραφω
οταν παιρνω τροπιαα α γραμμης,που δεν ταχεις δει λαιβ απο κοντα ποτε
το λεω κ βαζω αραια κ που καμμια φωτο για τους απιστους τασους 3... :birdman:
κι οταν τρωωω οφφ επισης το λεω   :rolleyes:
κ φυσικα.αφου το πας κ πρωσοπικα ,οτι γελανε τα τσιμεντα με μενα .... :helpplea:
οτι γαμαω εγω με τα παραμυθια ειναι 3-4 κλασεις πανω απο οτι γαμας εσυ με 200-300ε την φορα,αν ισχυει κι αυτο,δεν εχω καταληξει αν λες αληθεια η πατας κουμπια στο πληκτρολογιο απλα,
η διαφορα στο αποτελεσμα που εχουμε  εγκειται στο οτι α.εγω χτυπαω επαρχια  σε μουνομανες αα κλασης περιοχες,εκει που φυτρωνουν οι ΜΟΥΝΑΡΕς κι οχι στην μαπα της μαπας κιεβο
κ β. ειμαι  μαλλον και 15 χρονια νεοτερος κ μαλλον κ 15 ποντους ψιλοτερουςαπο σενα ..λογικο ειναι τα αποτελεσματα να διαφερουν παρασαγας
επισης εκει που σε τραμπουκιζουν κ φοβασαι να πας εγω λογω στυλ κ τρελλας ισως, δεν εχω προβλημα,λογω κ χρονια παρελθοντος σε νυχτα πορτες κλπ παταω τα κουμπια τους κ με βλεπουν θετικα οι εκαστοτε μπραβοι κ νυκτοβιιοι σε σκληρα μερη οπως ντονιετσκ χαρκιβ μΑριοπολ κλπ που πηγαινα πιο παλια...
επισης να σου θυμισω οτι μονευ καντ μπαι γιου λοβ,οσα κ να δωσεις αν δεν ειναι φτιαγμενη με την παρτη σλου η γυναικα το γαμησι δεν λεει,εξ ου κ δεν ψωνιζω ποτε κονσερβα,εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων,που γενικα το μετανιωσα μετα
αυτα ονως στα κυβθκα σου δεν γινονται ,οποτε κ αναγκαστικα πας σε κονσερβα ,σε δικαιολογω απολυτα,αλλα μην μας την μπαινεις κιολας.. :hi:
υγ λαμπυρινθ εχω να παω απο το 2010 αυτο ισχυει,ο λογος ειναι οτι δεν εχω το ιδιο ποτενσιαλ εμφανισης με τοτε
,ποσες ειχα ψαρεψει απο εκει?4-5 χορευτριες απο το διπλα κλαμπ χωρις λεφτα ,μονο με το ποιημα,,μετα το σχολασμα κατα τις 3 καθημερινες η την αλλη μερα το μεσημερι συνηθως
,κ καποιες πολλες φοιτητριες απο το κλαμπ δωματια,ξεκωλλα νεξτ ντορ με εξξαλα γαμησια μονο με μια μπουκαλα χορτιτσα  :fuck2:
τωρα αυτο δεν μπορω να το κανω γιατι δεν μπορω να δηλωσω αληθοφανως 35 πλεον,λεω 38-39 κ τετοια,αλλαζω κατηγορια δηλαδη
οποτε τα σκληρα ξεκωλλα πλεον δεν πιανονται,εξ ου κ τοκοψα το ντιπρε.με πουτανες κ σεμι προ πουχει απειρες καλες δεν ασχολουμαι ακομα...ισως σε 6-7 χρονια να το κανω,τωρα ομως οχι
υγ2 το επιπεδο κιεβου ηταν και ΘΑ  ειναι κ θα ειναι παντα χαμηλο γιατι ο ντοπιος πλυθησμος ειναι οφφ,οτι βλεπεις καλο δεν ειναι απο την περιοχη,ειναι απο αλλη πολη παντα
κι επισης οι αγαμητοι ολου του εγγυς πλανητη πανε εκει κ ανεβαινει η αξια της καθε κατινας στο θεο,εξ κ πληρωνεις τα κερατα σου για νεξτ ντορ μπακαλισσες,κ για καμακι ξεκινας απο χαντικαπ μειον 20 κ βαλε οποτε βαλε χ....
:hi: :hi:
φυσικα αυτα που λεω ΔΕΝ ισχυουν για σενα γιατι δεν εχεις το εκτοπισμα να χτυπησεις μουναρες σε επαρχια ,δεν μπορεις να κυκλοφορησεις σε στεκια περιεργα κ γενικα,ΔΕΝ σε παιρνει να το παιξεις αγαπητικος imop,μονο αιμοδοτης
εξ ου κι αυτα που λεω κ προτεινω  δεν απευθυνονται σε ατομα 50πλας,(που εσυ εισαι 60) κ μικροσωμος...ουτε σε λουληδες πελατες της φυλης η της βιλκας
απευθυνονται σε νεοτερους κ με σωματοτυπο ανω του μετριου κ ελαφρα εως πολυ περπατημενους
οι λοιποι μπορουν παλι να ακολουθησουν μια φαση αλλα σλαβι που φερνει τα ιδια αποτελεσματα με σενα αλλα με τα μισα κ κατω χρηματα κ σαφως πιο συνηδητοποιημενος οτι γαμαει αρκετα αλλα μετριου επιπεδου
εσυ κ παιρνεις γενικα μετρια πραγματα κ τα πληρωνεις χρυσα
ο πανικος του δεν υπαρχει αυριο σ εχει κυριευσει,τον λογο τον γνωριζεις μονος σου,..αυτα τα ολιγα να μην σηκωνοινται τα ποδια να χτυπησουν το κεφαλι παντως  :hi:

κατα τ αλλα  :grin:   ......


Ich wünsche dir ein frohes neues Jahr  :grin:


επισης αν εισαι σιγουρος οτι εχω ν α παω χρονια βαζω εγω 500 ευρω κι εσυ μονο 50 στοιχημα ,,αν εχω πιο λιγες απο 5-6 φορερς περσυ εχασα,αλλιως χανειος εσυ..κι αποδοση ενα δεκα σου δινω!!!!
ειδου η ροδος  :lheel:
στοιχημα2 η κατωθι ντεβουσκα ειναι ρηαλ 101% κι οποιος παει κ βλεπεται του δινω τηλ κ βγαινει μαζι της κ μαλλον γαμαει κιολλας .εχεις κατι αντιστοιχο να προτεινεις στο κιεβο?
 

Συνημμένα

  • λαβ 3  2016-12-30-22-10-28-1.jpg
    λαβ 3 2016-12-30-22-10-28-1.jpg
    136,6 KB · Εμφανίσεις: 37
  • δεω 4.jpg
    δεω 4.jpg
    119,4 KB · Εμφανίσεις: 43

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
κ μπονους ιματζ απο την ιδια  :tits2:
23,πλεον  φετος ,1.73 χωρις κοθορνους... :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :fuck2:
ιβανοφρανκοφσκ
 

Συνημμένα

  • δεω3.jpg
    δεω3.jpg
    120,8 KB · Εμφανίσεις: 39

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
δεν εχω προβλημα,λογω κ χρονια παρελθοντος σε νυχτα πορτες κλπ παταω τα κουμπια τους κ με βλεπουν θετικα οι εκαστοτε μπραβοι κ νυκτοβιιοι σε σκληρα μερη οπως ντονιετσκ χαρκιβ μΑριοπολ κλπ που πηγαινα πιο παλια...
επισης να σου θυμισω οτι μονευ καντ μπαι γιου λοβ,οσα κ να δωσεις αν δεν ειναι φτιαγμενη με την παρτη σλου η γυναικα το γαμησι δεν λεει,εξ ου κ δεν ψωνιζω ποτε κονσερβα,εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων,που γενικα το μετανιωσα μετα
αυτα ονως στα κυβθκα σου δεν γινονται ,οποτε κ αναγκαστικα πας σε κονσερβα ,σε δικαιολογω απολυτα,αλλα μην μας την μπαινεις κιολας.. :hi:
υγ λαμπυρινθ εχω να παω απο το 2010 αυτο ισχυει,

Δεν πας Λαμπυρίνθ δεν πας Κίεβο παρόλα αυτά έχεις γνώμη.Το ξέρω οτι δεν πας γιατί ό,τι γράφεις είναι τελείως off.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Δεν πας Λαμπυρίνθ δεν πας Κίεβο παρόλα αυτά έχεις γνώμη.Το ξέρω οτι δεν πας γιατί ό,τι γράφεις είναι τελείως off.
κιεβο ειπα δεν παω δασκαλε το εξηγησα ηταν ειναι κ ΘΑ  ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΘΥΜΑΤΑ ΜΟΝΟ κι οι  ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΕς γκομενες ειναι φολεξ,, :helpplea:
ρουφα το αυγο σου τωρα γιατι δεν σε παιρνει η ΒΑΛΕ στοιχημα να το αχσεις ΑΝ ΤΟΛΜΑς  ;)
οσα βαλεις τα βαζω επι δεκα
ιδου η Ροδος  :s&m_3: ΒΑΛΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
επισης δωσε μας τηλ απο μια γκομενα της προκοπης ,ΔΕΝ ΕΧΕΙς
ΜΟΝΟ ΥΠΕΡΤΙΜ,ΗΜΕΝΕς ΣΑΒΟΥΡΕς
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
κιεβο ειπα δεν παω δασκαλε το εξηγησα ηταν ειναι κ ΘΑ  ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΘΥΜΑΤΑ ΜΟΝΟ κι οι  ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΕς γκομενες ειναι φολεξ,, :helpplea:
ρουφα το αυγο σου τωρα γιατι δεν σε παιρνει η ΒΑΛΕ στοιχημα να το αχσεις ΑΝ ΤΟΛΜΑς  ;)
οσα βαλεις τα βαζω επι δεκα
ιδου η Ροδος  :s&m_3:

Αφού δεν πας τότε πώς έχεις γνώμη για Κίεβο?Οι πόλεις δεν είναι στατικές αλλάζουν.Αφού δεν πας Ντνιπροπετρώφσκ και Λαμπυρίνθ πώς λες οτι το Ντνιπροπετρόφσκ είναι καλό?
Οι φωτό που ποστάρισες δεν είναι δικές σου.Είναι από το ίντερνετ από το μάμπα συγκεκριμένα.
Αυτή η φωτό είναι δική μου δεν είναι από το ίντερνετ.

pmyR5zmoj


Οπως και αυτή.

Hi15e2.jpg
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Αφού δεν πας τότε πώς έχεις γνώμη για Κίεβο?Οι πόλεις δεν είναι στατικές αλλάζουν.Αφού δεν πας Ντνιπροπετρώφσκ και Λαμπυρίνθ πώς λες οτι το Ντνιπροπετρόφσκ είναι καλό?
Οι φωτό που ποστάρισες δεν είναι δικές σου.Είναι από το ίντερνετ από το μάμπα συγκεκριμένα.
βαλε μας το πρφιλ της λοιπον να την βρουμε κι εμεις
δεν εχω παει εδω κ τρια χρονια τρισημησισε κιεβο τιποτα δεν εχει αλλαξει
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
βαλε μας το πρφιλ της λοιπον να την βρουμε κι εμεις
δεν εχω παει εδω κ τρια χρονια τρισημησιτιποτα δεν εχει αλλαξει

Θα τη βρω απλώς δεν είναι από το Ιβανοφρανκώφσκ.Απορώ γιατί τα γράφεις αυτά.
Αφού έχεις να πας προπολεμικά πώς ξέρεις οτι τίποτα δεν έχει αλλάξει?Ο πόλεμος άλλαξε αρκετά πράγματα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Θα τη βρω απλώς δεν είναι από το Ιβανοφρανκώφσκ.Απορώ γιατί τα γράφεις αυτά.
Αφού έχεις να πας προπολεμικά πώς ξέρεις οτι τίποτα δεν έχει αλλάξει?Ο πόλεμος άλλαξε αρκετά πράγματα.
βρεστη εσυ πρωτα κ μετα βλεπουμε που ειναι,εγω λεω τωρα οτι ειναι φρανκιφσκ κι οποιον στειλω την γαμαει με καποια 2-3000 χριβνα οσο θελκει 2-3 ωρες και βαλε,δωσμας την αντιστοιχη απο το κιεβο
εχεις??? :grin:
ο πολεμος δεν αλλαξε τιποτα,ισα ισα δυσκολοπψε η φαση  γιθατι παιρνουν ευκολα βιζες πλεον κ πανε ευρωπη κ βρισκουν μαλλ..ες ευκολα ακομα κι οι μπαμιες  :fuck1:
βαλε στοιχημα 100ε κι εγω 1000,αν δεν ειμουν περσυ πανω απο 4-5 φορες κ 40 μρες συνολο χανω... :birdman:
να απορεις με τις μνλ..ιες που γραφεις   :hi: οχι με μενα  :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
γραφτα ,θα τα δω του ...χρονου... :grin:
εχεις καιρο  ;)
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
φενεται απο εκει πηρεσ το ντοκτορ λαβ χαχαχαχα εισαι αγαπουλης.ελα να αγαπηθουμε νταρλινκ χαχαχαχα,τετεια δεν υπαρχουν ουκρανια.ερωτεσ και παραμυθια δεν θα βρεισ.παντωσ εγω μπαντου και μαμπα οταν παιζω ανταλασω αντε 2 3 μυνηματα το πολυ και μετα δεν ξαναγραφω ουτε αυτεσ μου γραφουνε σιγα μην κατσω να εχω επικεινονια.δεν μιλω ουτε θελω να μιλω σε καμια.φιλοσ σην κυπρο με κατηγορησε οτι δεν εχω προσωπικοτητα οταν βλεπω κυπρο ουκρανιδεσ γιατι δεν τουσ μιλω και δεν τισ καμακωνω!του απαντησα ρε χαζε επιδει δεν εχω θαροσ και πρωσωπικοτητα και δεν τουσ μιλω η επιδει τησ ξερω ?χαχαχαχαχαχ.ειναι πουτανεσ η καραπουτανεσ το 99.9% τι χανω που δεν τουσ μιλω η γνωριζω?αν θεσ δοκτορα να πασ καπου που δεν θα γνωρισεισ μονο πουτανεσ μην πασ εκει.τραβα μαδριτη,ιταλια,πορτογαλια,βαρκελωνη που θα εχει τουριστεσ η ακομα και ελλαδα.η ουκρανια δεν ειναι για αγαπουληδεσ.οσοι αγαπουληδεσ πανε τελειωμενοι επιδει τουσ δουλευουνε με διαφημησεισ στο ιτερνετ οτι θα βρουν εκει γυναικα στα πρακτορεια γαμου.εσυ θεσ να πασ να καμακωσεισ,να σε ερωτευτουν τετεια δεν εχει.οταν φυγεισ αλλοσ περνει θεση.καλα λεσ για τα σαιτ μπαντου και μαμπα εχω την ιδια εντυπωση.μονο πουτανεσ απαντανε.αυτο λεει η εμπειρια μου οπωτε επαιξα με αυτα.οσεσ λενε ψαχνουν σχεσεισ,αγαπεσ,ιστοριεσ,γαμουσ γιατι ποτε δεν απαντανε?μονο βιζιτεσ απαντανε οποτε επαιξα και εκατονταδεσ μυνηματα εστειλα και πολι λιγεσ απαντησαν.οσεσ δεν ελεγαν καθαρα στο μπαντου πουτανεσ ελεγαν μονο ευχαριστο,τι κανεισ και μετα ελεγαν καλη τυχη οταν πηγαινα να κανω νορμαλ κουνβεντα.αν εμπενα στο ψητο μου αρεσεσ και εχω 300 ευρο την μερα για σενα θα ηταν προθυμεσ να συνεχισουν την κουβεντα.


Δεν συμφωνώ απόλυτα...Σε ερωτέυονται απλά όπως ξαναείπα  δεν κάθονται εύκολα..Δεν μιλάω μόνο για badoo όπως λέει ο kman..Την τελευτάια φορά γνώρισα 11 γκόμενες  οι περισσότερες απο  clubs (shooters, sorry babuska και forsage) !!! και απο όλες ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΜΙΑ----KAMIA τηλέφωνα- χαμούρεμα μέτριο αλλά απο ΚΡΕΒΑΤΙ καμία!!!!..ΞΕΝΕΡΩΤΕΣ!!!

Είμαι αγαπούλης όπως λές απλά μέτρα 18 που γάμησα φέτος Ελλάδα χωρίς λεφτά και όλες τις χώρες που έχω πάει έχω φάει γκόμενα πάντα χωρίς λεφτά εκτός απο ΟΥΚΡΑΝΙΑ ποτέ ούτε ΜΙΑ..!!!Οπότε τα συμπεράσματα δικά σας είτε τα με πιστέυετε έιτε όχι!! 

Χωρίς Ρώσσικα και χωρίς λεφτά Ουκρανια χλωμό!! Αν έχεις ένα απο τα δυο πάω πάσο!!


Αν τα καταφέρνετε δεν τα αμφισβητώ απλά γράφω την εμπερία μου που συνήθως μετά όλοι απο καιρό μου λένε είχες δίκιο!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν συμφωνώ απόλυτα...Σε ερωτέυονται απλά όπως ξαναείπα  δεν κάθονται εύκολα..Δεν μιλάω μόνο για badoo όπως λέει ο kman..Την τελευτάια φορά γνώρισα 11 γκόμενες  οι περισσότερες απο  clubs (shooters, sorry babuska και forsage) !!! και απο όλες ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΜΙΑ----KAMIA τηλέφωνα- χαμούρεμα μέτριο αλλά απο ΚΡΕΒΑΤΙ καμία!!!!..ΞΕΝΕΡΩΤΕΣ!!!

Είμαι αγαπούλης όπως λές απλά μέτρα 18 που γάμησα φέτος Ελλάδα χωρίς λεφτά και όλες τις χώρες που έχω πάει έχω φάει γκόμενα πάντα χωρίς λεφτά εκτός απο ΟΥΚΡΑΝΙΑ ποτέ ούτε ΜΙΑ..!!!Οπότε τα συμπεράσματα δικά σας είτε τα με πιστέυετε έιτε όχι!! 

Χωρίς Ρώσσικα και χωρίς λεφτά Ουκρανια χλωμό!! Αν έχεις ένα απο τα δυο πάω πάσο!!


Αν τα καταφέρνετε δεν τα αμφισβητώ απλά γράφω την εμπερία μου που συνήθως μετά όλοι απο καιρό μου λένε είχες δίκιο!!

Ο Dirty τα καταφέρνεις χωρίς κανένα από τα δύο.Εγώ που ξοδεύω και τους μιλάω ρωσικά πάω για excess.Μόνο που σου φεύγει το χαρτί πολύ γρήγορα οι πιο πολλοί ψαρώνουν και κωλώνουν να μπουν στη διαδικασία γιατί θα μείνουν ρέστοι σε dt.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Ο Dirty τα καταφέρνεις χωρίς κανένα από τα δύο.Εγώ που ξοδεύω και τους μιλάω ρωσικά πάω για excess.Μόνο που σου φεύγει το χαρτί πολύ γρήγορα οι πιο πολλοί ψαρώνουν και κωλώνουν να μπουν στη διαδικασία γιατί θα μείνουν ρέστοι σε dt.
ασε τωρα τις ονειροφαντΑσιες δασκαλε κ τα εξες κ τις τριχες κατσαρες τις συνηθεις   :grin:
1.που ειναι το προφιλ της γκομενας πο φρανκιφσκ που καταλαβες οτι δεν ειναι απο φρανκιφσκ κ καταλαβες κι οτι ειναι φεικ οι φωτος?? :grin:
περασε η ωρα ,ακομα δεν το βρηκες?? ;)η μηπωσ λες μαλ..,κιες??? παλι? ;) ειμαι περιεργος δηλ κιολας
2/που ειναι καποια η καποιες σαν αυτη  την φεικι που την ονομασες,που εβαλα εγω ,κι εχω κ τηλεφωνα κ τα παντα,που ειναι η αντιστοιχη σπο κιεβο?? :rolleyes:
σε χρονια υψος κλπ αντιστοιχη,οχι καμμια μπαξκαλισα 1.63 ανορεξικη ως συνηθως ,
που να τις γαμησουμε κι εμεις αν ερθουμε κιεβο ?με 2000χρτιβνια η 1200 που ελεγε προχτες καποιος αλλος ουφο?για βαλε μας λοιπον
3.θα το βαλειος το στοιχημα 1 προς δεκα οτι δεν παω ουκρανια κ γραφω οτι μου κατεβει??
ΠΟΛΥ ΑΡΓΕΙς .... ΣΕ ΟΛΑ :lheel:
there is noway out,Keine Ausgang  ;)
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ασε τωρα τις ονειροφαντΑσιες δασκαλε κ τα εξες κ τις τριχες κατσαρες τις συνηθεις   :grin:
1.που ειναι το προφιλ της γκομενας πο φρανκιφσκ που καταλαβες οτι δεν ειναι απο φρανκιφσκ κ καταλαβες κι οτι ειναι φεικ οι φωτος?? :grin:
περασε η ωρα ,ακομα δεν το βρηκες?? ;)η μηπωσ λες μαλ..,κιες??? παλι? ;) ειμαι περιεργος δηλ κιολας
2/που ειναι καποια η καποιες σαν αυτη  την φεικι που την ονομασες,που εβαλα εγω ,κι εχω κ τηλεφωνα κ τα παντα,που ειναι η αντιστοιχη σπο κιεβο?? :rolleyes:
σε χρονια υψος κλπ αντιστοιχη,οχι καμμια μπαξκαλισα 1.63 ανορεξικη ως συνηθως ,
που να τις γαμησουμε κι εμεις αν ερθουμε κιεβο ?με 2000χρτιβνια η 1200 που ελεγε προχτες καποιος αλλος ουφο?για βαλε μας λοιπον
3.θα το βαλειος το στοιχημα 1 προς δεκα οτι δεν παω ουκρανια κ γραφω οτι μου κατεβει??
ΠΟΛΥ ΑΡΓΕΙς .... ΣΕ ΟΛΑ :lheel:
there is noway out,Keine Ausgang  ;)

Δεν είναι fake οι φωτός αλλά δεν είναι δικές σου.Είναι από το ίντερνετ.Αυτές που ποστάρω εγώ είναι όλες πάνω από 1.75 και οι φωτό είναι δικές μου.
Αυτή που έβαλες την έχω ξαναδεί οπότε θα τη βρω.
Εχω τηλέφωνα από δεκάδες γκόμενες.50 ευρώ(1500 γκρίβνυα) είναι συνηθισμένη τιμή για επαγγελματίες.
Στα διαμερίσματα οι γκόμενες έχουν αυτές τις τιμές που έγραψε ο τύπος.Η εναλλακτικά ζητάς να στις φέρει ο ταξιτζής και διαλέγεις.Αλλά είναι οι επαγγελματίες.Μάξιμουμ 2000 γκρίβνυα για φοιτήτριες.
Αυτές που ποστάρω εγώ είναι σπονσορέτς που κάνουν αρπαχτές όχι επαγγελματίες.Γκόμενες δηλαδή με κανονικά επαγγέλματα που τις δελεάζω με μια καλή προσφορά.Αυτές φυσικά δεν πάνε με 2000 γκρίβνυα γιατί είναι γελοίο ποσό.
Αυτή ας πούμε 25 ετών 184 δε θα πάει με 50 ευρώ.



CvTovK.jpg


0wmO7T.jpg


Ούτε αυτή 24 ετών 175.

nectzx.jpg


Ούτε φυσικά αυτή 23 ετών 177 που είναι μοντέλο.

Hi15e2.jpg


Ετούτες όμως οι δύο δίδυμες 21 ετών 184 ήρθαν 50 ευρώ η κάθε μία.

7aSd2s.jpg
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Δεν είναι fake οι φωτός αλλά δεν είναι δικές σου.Είναι από το ίντερνετ.Αυτές που ποστάρω εγώ είναι όλες πάνω από 1.75 και οι φωτό είναι δικές μου.
Αυτή που έβαλες την έχω ξαναδεί οπότε θα τη βρω.
Εχω τηλέφωνα από δεκάδες γκόμενες.50 ευρώ(1500 γκρίβνυα) είναι συνηθισμένη τιμή για επαγγελματίες.
Στα διαμερίσματα οι γκόμενες έχουν αυτές τις τιμές που έγραψε ο τύπος.Η εναλλακτικά ζητάς να στις φέρει ο ταξιτζής και διαλέγεις.Αλλά είναι οι επαγγελματίες.Μάξιμουμ 2000 γκρίβνυα για φοιτήτριες.
Αυτές που ποστάρω εγώ είναι σπονσορέτς που κάνουν αρπαχτές όχι επαγγελματίες.Γκόμενες δηλαδή με κανονικά επαγγέλματα που τις δελεάζω με μια καλή προσφορά.Αυτές φυσικά δεν πάνε με 2000 γκρίβνυα γιατί είναι γελοίο ποσό.
Αυτή ας πούμε 25 ετών 184 δε θα πάει με 50 ευρώ.



CvTovK.jpg
ναχαμε να λεγαμε
1.βαλε μας το προφιλ της σου λεω,αφου απο κει πηρα τις φωτο..μ ενδιαφερει αν μια στο μυριο βρεις κατι για δικους μου λογους...αυτες τις φωτογραφιες τις εχω εγω ,αλλα αφου αντιλεγεις αποδειξε το ,με ενδιαφερει ειπα
επισης ειναι σκαλες καλυτερη η αννια απο το φρνκοφσκ  αοο το αγγουρι αυτο το στραβοποδαρο που ποσταρες
η μια του φρανκιφσκ ειναι μλουναρος ενω αυτη που βαζεις ειναι μια συμπαθης γκαμηλα,,,
2.το γελιο ποσο τα 2000 χριβνα η ΜΟΥΝΑΡΑ καθεται οσο θες κ κανει απιστευτο γαμησι
ενω το αγγουρι το δικο σου θελει 50ευρω να σε ξεπεταξει κ να φυγει,,κ γαμημνεος κ δαρμενος
αυτο λεω,,κιεβο για θυματα ,επαρχια οποιος μποορει να σταθει εχει μουναρτες ακομα κ για πουτανες
αυτες που γαμας ειναι κατα βαση αγγουρια αλλα δεν φταις γιατι τιποτα πιο καλο δεν υπαρχει στο κιεβο μονο τετοια ξοανα μα 200-300αρες  :helpplea:
3.το στοιχημα μην το κανιες γαργαρα
η το βαζεις  (κ το χανεις βεβαια)
η γραψε οτι ελεγς μαλ,,ιες πριν κ τελειωσε  :hi:
υγ οι δυο ειναι απο λβοβ ειχες πει τοτε
αρα οχι κιεβο  ;) εξ ου κ δεν σε ξεβρακωσαν οικονομικα  ;)
παμε πιο κατω  η προ τελευταια  πουβαλες ειναι καλη,αλλα τετοιες  απλες ψηλες γκομενες ,τα  "μοντελα κιεβου"  που λες εσυ  :grin: βρισκω πανευκολα  νικολαεφ φρανκιφσκ χερσον ,γεματος ο τοπος ειναι σε καθε ντισκο 20-30 κ ψαχνονται καθε μερα ανοιξη κ καλοκαιρι βεβαια ,οχι χειμωνες
,τετοιες λοιπον αξιολογες κ καβλιαρες ,βρισκω εκει που σου ανεφερα χωρις να ξοδευω τιποτα πιο πολυ απο το χρονο μου κι ισως καποια 500 χριβνια που δινω για "ταξι" την επομενη μνερα το πρωι... :hi:
παλια τετοιες επαιρνα ναετα στο ντνιπρε κ κριβοιροχ που εχεουν ψηλες γυναικες οπως κ κραματορσκ ,αλλα ειπαμε απο  τοτε πανε 6-7 χρονια δεν ειμαι το ιδιο επιβλητικος σαν παρουσια κ σωματοδομη,,,,για αυτο κ κατεβηκα σε πιο ευκολες αγορες ,νοτια οπου περναει αμκομα η μπογια μου
κιεβο ειναι για ιδανικους αυτοχειρες μονο
ακομα κι εσυ οδησο κ περιξ θαφερνες καλυτερο αποτελεσμα ανοιξη κ θφινοπωρο,οχι καλοκαιρι νταλα,,τοτε ειναι χειροτερα απο παντου η οδησος
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Ρε φιλαράκια, ο σκοτωμός/κοκορομαχία χρονιάρα μέρα είναι οτι οι πουτάνες της ουκρανικής επαρχίας είναι πιο φτηνές από του Κιέβου;

Eννοείται. Και τα διαμερίσματα το ίδιο.

Άρα για τί ακριβώς συζητάμε, όπως την βρίσκει ο καθένας.

Άλλος Φυλής, άλλος στούντιο, άλλος ΦΚΚ Γερμανία, άλλος Ουκρανία.

Καλή Χρονιά.

Κμαν, ωραίο το κυλοτάκι του παιδιού με τιραντούλα από την μία πλευρά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Ρε φιλαράκια, ο σκοτωμός/κοκορομαχία χρονιάρα μέρα είναι οτι οι πουτάνες της ουκρανικής επαρχίας είναι πιο φτηνές από του Κιέβου;

Eννοείται. Και τα διαμερίσματα το ίδιο.

Άρα για τί ακριβώς συζητάμε, όπως την βρίσκει ο καθένας.

Άλλος Φυλής, άλλος στούντιο, άλλος ΦΚΚ Γερμανία, άλλος Ουκρανία.

Καλή Χρονιά.

Κμαν, ωραίο το κυλοτάκι του παιδιού με τιραντούλα από την μία πλευρά.
οχι  καμμια σχεση με αυτο το αυτονοητο ,τρια μετρα οφσαιντ εισαι  :grin:
ο σκοτωμος ειναι οτι επαρχια γαμας πιθανοτατα και  μουναρες οχι πουτανες ,η μουναρες πουτανες με λιγα λεφτα -απαιραιτητο προισον ,εμφανιση ανω του μετριου ματσο κ καποια ρωσσικα
ενω κιεβο  πηδας κατα βαση πουτανες μετριοτητες με πολλα λεφτα,κι ας εισαι το ιδιο ατομο
καλη χρονια  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom