Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ολα τ αλλα εκτις οδυσσου επισης
Τ αλλα που λες σορρυ τ ακουω βαρεσε...
Ταχω ζησει ταχω δει λαιβ με 10 15 διαφορετικες περιπτωσεις
Οφφ ειναι εντελως η φασση..οποιος φαει θα τα βρει μπαστουνια
Η εχεις πολυ χαμηλα τον πηχη η ...
Αλη χρονια σε ολους

Πόσα χρόνια έχεις να πας Κίεβο?Λιγότερα από πέντε?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Τα πράγματα είναι απλά:

Για πληρωμή Κίεβο...Παντού πουτανίτσες με max 100$ την ώρα...Δεν χρειάζεται να κάνεις πολλά..Πάς σε clubaki και τις βλέπεις δίπλα να ψαρεύουν (Προτείνω  Shooters για την φάση αυτή). Αλλίως είναι καλά για φτηνό φαί, βόλτα και να βγαζείς όμορφα μουνάκια για καφε να τους τα πληρώνεις αλλά να μην τα βλέπεις στο κρεβάτι σου..Να παίρνεις υλικο και μάτι..Ακόμα και τα matures το πάιζουν δύσκολες (π.χ sorry babuska  που έχω δώσει μάχες μέσα)...Δεν είναι εύκολες Κίεβο αρκέι να πληρώσεις...Αν σιχένεσαι να πληρώνεις όπως εγώ δεν είναι το μέρος σου απλά..

Για κυνηγητό αν κάποιος μέχρι max 35 και έχει όρεξη να κυνηγήσει μεθυσμένα μικρά (19-23) Πόζναν στα clubakia. θέλει τύχη όμως και να κάτσει μέχρι αργά, να τα πετύχει πιωμένα και να είναι πιεστικός. Πρέπει να παίξουν παράγοντες ρόλο και χαλάει και εκεί με πολύ γρήγορο ρυθμό.

Βαρσοβία πλέον την ξεχνάτε.. Άδικος κόπος καμμένη ερωτικά γη!! Καθαρή Ευρώπη με χιλλίαδες ξένους απο κάθε φυλή να δουλεύουν εκεί.

Ένας τόπος που δεν έχω γράψει ακόμα γιατί τον μελετάω είναι η Λιθουανία..Με το σωστό παίξιμο νομίζω είναι ότι πιο hot αυτη την στιγμή...Θέλω λίγο ακόμα όμως να το μελετήσω...Αλλά τα πρώτα συμπεράσματα είναι πολύ καλα..Ποτέ δεν γράφω αν δεν πάω δεύτερη φορά γιατί μπορέι την πρώτη να ήμουν απλά τυχερός!!!

Μιλάω για Ευρωπαικό έδαφος...Εκτός Ευρώπης Ρωσσία δεν υπάρχει γυρισμός..Ο δημητράκης κάτι ξέρει..Αλλά εκεί είναι άλλες φάσεις visa, ακρίβια κλπ..







 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Πόσα χρόνια έχεις να πας Κίεβο?Λιγότερα από πέντε?
λιγοτερα απο τρισημησι,εμεινα αναγκαστικα 3 μερες  τοτε,περιμενοντας εναν μαλ..α να κλεισει μια συμφωνια τοτε
φυσικα εκοψα φλεβες βλεποντας το ποοσ μαλακας περιμενουν να εισαι ολες απο προ σεμιπρο κανιονθικες κι απο λυκειου  μεχρι μιλφ ...
κ φυσικα εμφανισιακα απειρα πιο κατω το επιπεδο  απο ντιπρε ντονιετσκ νικολαεφ κλπ παραδεισους
γκομενες που εχω ευκολα σχετικα προσβαση στα ανωτερω μερη,στο κιεβο απλα δεν υπαρχουν,η κ να υπαρχουν εχουν ενα τουπε κι ατιτιουντ εντελως απωθητικο,,αλλα βασικα δεν υπαρχουν,,υπαρχουν πολλες μετριοτατες φτιασιδωμενες,,,δεν με ενδιαφερει πρωσοπικα η κατηγορια αυτη...
εκτοτε δεν ξαναμεινα στο κιεβο,μονο τρανζιτ ,αν αναγκαστω κι ουτε κ ξαναπαταω σε καμμια περιπτωση
το θεωρω χειροτερο μερος μακραν κι απο κισιναου ισως,,,,
η λυση δωθηκε με μια μουναρα μθκρη απο τσερνιχοφ που την εφερα δυο μερες
αλλα και σε μια τετοια βαση παλι πολλα εξοδα η πολη χωρις νοημα...

υγ.ντοκτορ λοβ,ποσασ θες να μας τρελανεις..100διλαρια την ωρα μαξιμουμ λεει
δηλ ολα καλα..100δολαρια για μια της πλακας η καλη για ενα πουτσο...
ελεος ρε λεβεντη.... :headbang: τινα;ι τα 100 δηλ?με τοσα γαμας οπουδηποτε κ καλυτερες απ οτι κιεβο..πουναι το βαλιου δηλ
μην πιασουμε για επιπεδο γιατι μιλαμνε για υπο του μετριου ετσι κι αλλιως
υγ.
ξερω ηδη πολλους που πηδαν αρκετα καλες  ελληνιδες προσφεροντας τους  μια δουλεια  4ωρη της πλακας με 400ε το μηνα που τους δινουν μισθο
τωρα αν βαλουμε μετρο συγκρισης τις αλλοδαπες στην ελλαδα ειναι οτι πιο μπαζο κυκλοφορει σε ολη την ανατ ευρωπη
μονο στην κυπρο βρισμκεις πιο φολες
οποτε αν ο πηχης ειναι η ελλαδα κι οι αλλοδαπες εδω σιγουρα κιεβο ειναι πιο καλα καπως
αλλα δεν εχει απολυτως κανενα βαλιου γιατι κι εκει πολλα θα χαλασεις κ τιποτα αξιωσεων δεν θα βρεις ,απλως απο μπαζογαμια ελλαδας πας σε μετριογαμια κιεβου με τα τριπλα εξοδα ομως
αρα βαλκιου ΜΗΔΕΝ ..imop
αυτα...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
Πήγες σε λάθος ώρα.Εχω γράψει Czekoladnica λέει για 18.00-2100 περίπου.Πήγαινε σήμερα το βράδυ Carribean,D Lux.
πηγε σε λαθος μερος γενικαη ωρα μικρη σημασια εχει
φλιρτερ μην ανυσηχεις
δεν αρμενιζεις στραβα,,ο γυαλος ειναι στραβος απλα....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
λοιπόν θα πας δίπλα σε μία γκόμενα! Θα την ρωτήσεις! Σου αρέσει το καραόκε; Θα σου πει ναι!!! Θα της τον πετάξεις στο στόμα και θα της πεις τραγουδά.... Σίγουρα πράγματα κμαν σταϊλ
να της δωσει κ 200 για ενα γαμησι ναναι σιγουρος ξεχασες να πεις
κ το βασικο..δαχτυλιασμα στην πιστα ..μην το ξεχναμε... :grin:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
Ένας τόπος που δεν έχω γράψει ακόμα γιατί τον μελετάω είναι η Λιθουανία..Με το σωστό παίξιμο νομίζω είναι ότι πιο hot αυτη την στιγμή...Θέλω λίγο ακόμα όμως να το μελετήσω...Αλλά τα πρώτα συμπεράσματα είναι πολύ καλα..Ποτέ δεν γράφω αν δεν πάω δεύτερη φορά γιατί μπορέι την πρώτη να ήμουν απλά τυχερός!!!

για πες φιλε,ειχα παει πριν 3μηνες αλλα και γω καθησα πολυ λιγο.βεβαια δεν ψαχνομαι για γκομενιλικια,αν εννοεις τα τυχερα ετσι.με κατατοπισανε γνωστες μου αλλα δεν προλαβα να δω πολλα και συμφωνω μαζι σου γι αυτο θα ξαναπαω, μου αρεσε και σαν πολη το βιλνιους, παντως εχει παιχνιδι π.χ στo sky bar μας προσεγγισανε κατι τυπισσες αλλα ηταν για κατω απο την βαση...σε club βεβαια τυπου mojo lounge παιζει πολυ δυνατο μουνι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
για πες φιλε,ειχα παει πριν 3μηνες αλλα και γω καθησα πολυ λιγο.βεβαια δεν ψαχνομαι για γκομενιλικια,αν εννοεις τα τυχερα ετσι.με κατατοπισανε γνωστες μου αλλα δεν προλαβα να δω πολλα και συμφωνω μαζι σου για αυτο θα ξαναπαω γιατι μου αρεσε και σαν πολη το βιλνιους, παντως εχει παιχνιδι π.χ στo sky bar μας προσεγγισανε κατι τυπισσες αλλα ηταν για κατω απο την βαση...σε club βεβαια τυπου mojo lounge παιζει πολυ δυνατο μουνι.
μουνι δυνατο θα παιζει
αλλα οι κατω απο την βαση χοντρουλες θα σε προσεγγιζουν...
εστι γινεται σε ολα τα εε εδαφη πρωην ανατολικα κρατη
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
μουνι δυνατο θα παιζει
αλλα οι κατω απο την βαση χοντρουλες θα σε προσεγγιζουν...
εστι γινεται σε ολα τα εε εδαφη πρωην ανατολικα κρατη
λογικο ειναι αυτο..οι μουναρες περιμενουν,δεν προσεγγιζουν..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
λογικο ειναι αυτο..οι μουναρες περιμενουν,δεν προσεγγιζουν..
φιλε δεν εχω παει εκει,αλλα σε εε εδαφος κ προκοπη σεξουαλικη δεν υπαρχει
ειδικα σε χωρες με τοισο μικρο πλυθησμο οπως οι βαλτικες
επισης μην ξεχνας οτι οσες τα θελει ο κωλος τους με 2 ωρες πτηση βρτισκουν ευκολα 5 κ 6000 το μηνα σε οποιο σεξ κλαμπ ευρωπαικης χωρας,,αρα για ποιο λογο να μεινει εκει για να γινει βουκινο?
οποτε μενουν οι καλες καβατζωμνενες απο σπονσορες κ τα μπαζα που δεν εχουν κοινο στις αλλες χωρες
εξ ου κ το αποτελεσμα που λεμε
με μακρα παραμονη θα μπορουσες ναχεις καποιιο αποτελεσνμα,αλλα δεν υπαρχει καποιο βαλιου ουτε κ σε αυτο ιμοπ
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
φιλε δεν εχω παει εκει,αλλα σε εε εδαφος κ προκοπη σεξουαλικη δεν υπαρχει
ειδικα σε χωρες με τοισο μικρο πλυθησμο οπως οι βαλτικες
επισης μην ξεχνας οτι οσες τα θελει ο κωλος τους με 2 ωρες πτηση βρτισκουν ευκολα 5 κ 6000 το μηνα σε οποιο σεξ κλαμπ ευρωπαικης χωρας,,αρα για ποιο λογο να μεινει εκει για να γινει βουκινο?
οποτε μενουν οι καλες καβατζωμνενες απο σπονσορες κ τα μπαζα που δεν εχουν κοινο στις αλλες χωρες
εξ ου κ το αποτελεσμα που λεμε
με μακρα παραμονη θα μπορουσες ναχεις καποιιο αποτελεσνμα,αλλα δεν υπαρχει καποιο βαλιου ουτε κ σε αυτο ιμοπ
οπως ακριβως τα λες ειναι,θα μου αρεσε να ξαναπαω σαν μερος,οχι για σεξοτουρισμο.το κομματι αυτο ουτως η αλλως το χα κανονισμενο με φιλη μου εσκορτ που μου φερε και 2 φιλες της,οι οποιες οντως εχουν δουλεψει εσκορτ και σε κλαμπ στην ευρωπη..δεν κυκλοφορησαμε ηρθαν μονο στο ξενοδοχειο,μου παν καποια μαγαζια να παω αλλα δεν προλαβα..το κακο ειναι οτι μονο παρασκευη σαββατο ειναι ανοιχτα τα μεγαλα μαγαζια,παροτι ειχε φοβερο καιρο και λιακαδα και ολος ο κοσμος ηταν εξω...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
δεν υπαρχει σεξοτουρισμος πουθενα στην ευρωπη της ΕΕ  για βαλαντια εως 3000..
μονο ουκρανια =εκτος κιεβου παντα...
σε αλλες χωρες θα βρει μονο ακριβες 100-200 την ωρα μετριες πουτανες
αν  παλι καποιος ,μαλ..ας κατ εμε, διαθετει 10χιλιαρα για τετοια φαση ,μονο η τσεχια κι η ουγγαρια αξιζουν...
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
δεν υπαρχει σεξοτουρισμος πουθενα στην ευρωπη της ΕΕ  για βαλαντια εως 3000..
μονο ουκρανια
σε αλλες χωρες θα βρει μονο ακριβες 100-200 την ωρα μετριες πουτανες
αν  παλι καποιος ,μαλ..ας κατ εμε, διαθετει 10χιλιαρα για τετοια φαση ,μονο η τσεχια κι η ουγγαρια αξιζουν...
το τριχιλιαρο πως το εννοεις?μπατζετ για να ξοδεψεις η γενικα μηνιαιος μισθος?
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
παρεα πανε αυτα  ;) περιπου
οκ,απλα εγω δεν κανω τετοια ταξιδια με την συχνοτητα του kman ας πουμε,δεν μετραω γαμησια.για πουτανες εχει και εδω.θα το κανω κ για διακοπες επι το πλειστον.Ουκρανια λοιπον :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
οκ,απλα εγω δεν κανω τετοια ταξιδια με την συχνοτητα του kman ας πουμε,δεν μετραω γαμησια.για πουτανες εχει και εδω.θα το κανω κ για διακοπες επι το πλειστον.Ουκρανια λοιπον :grin:
κοιταξε ουκρανια εχει καποια καλα μερη που θα γαμησεις κιολας σιγουρα
αλλου πχ βοημια, εχει ωραια μερη ,αλλα το γαμησι δεν ειναι εγγυημενο
οποτε διαλεγεις κ παιρνεις
ο κμαν μολις πηρε το οσκαρ  :orchestra:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
κοιταξε ουκρανια εχει καποια καλα μερη που θα γαμησεις κιολας σιγουρα
αλλου πχ βοημια, εχει ωραια μερη ,αλλα το γαμησι δεν ειναι εγγυημενο
οποτε διαλεγεις κ παιρνεις
ο κμαν μολις πηρε το οσκαρ  :orchestra:
τι προτεινεις για περατζαδα μαζι με γαμησι ουκρανια?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.867
Like
10.221
Πόντοι
2.406
τι προτεινεις για περατζαδα μαζι με γαμησι ουκρανια?
αρχη απο φρανκιφσκ κ βουνα περιξ  4-5μερες σε συνδιασμο με λβοβ 2-3 μερες
ολες τις εποχες
καλοκαιρι
νικολαεφ χερσον 5 μερες κ με 3 μερες οντεσα απο απριλη εως σεπτεμβρη
επισης ζαποριζιε με ντιπροπετροφσκ για 4 συν 4 μερες ...ολο το χρονιο εκτος χειμωνα επισης
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.694
Κριτικές
23
Like
2.869
Πόντοι
3.820
αρχη απο φρανκιφσκ κ βουνα περιξ  4-5μερες σε συνδιασμο με λβοβ 2-3 μερες
ολες τις εποχες
καλοκαιρι
νικολαεφ χερσον 5 μερες κ με 3 μερες οντεσα απο απριλη εως σεπτεμβρη
επισης ζαποριζιε με ντιπροπετροφσκ για 4 συν 4 μερες ...ολο το χρονιο εκτος χειμωνα επισης

:rockon: :rockon: :rockon:

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
λιγοτερα απο τρισημησι,εμεινα αναγκαστικα 3 μερες  τοτε,περιμενοντας εναν μαλ..α να κλεισει μια συμφωνια τοτε
φυσικα εκοψα φλεβες βλεποντας το ποοσ μαλακας περιμενουν να εισαι ολες απο προ σεμιπρο κανιονθικες κι απο λυκειου  μεχρι μιλφ ...
κ φυσικα εμφανισιακα απειρα πιο κατω το επιπεδο  απο ντιπρε ντονιετσκ νικολαεφ κλπ παραδεισους
γκομενες που εχω ευκολα σχετικα προσβαση στα ανωτερω μερη,στο κιεβο απλα δεν υπαρχουν,η κ να υπαρχουν εχουν ενα τουπε κι ατιτιουντ εντελως απωθητικο,,αλλα βασικα δεν υπαρχουν,,υπαρχουν πολλες μετριοτατες φτιασιδωμενες,,,δεν με ενδιαφερει πρωσοπικα η κατηγορια αυτη...
εκτοτε δεν ξαναμεινα στο κιεβο,μονο τρανζιτ ,αν αναγκαστω κι ουτε κ ξαναπαταω σε καμμια περιπτωση
το θεωρω χειροτερο μερος μακραν κι απο κισιναου ισως,,,,
η λυση δωθηκε με μια μουναρα μθκρη απο τσερνιχοφ που την εφερα δυο μερες
αλλα και σε μια τετοια βαση παλι πολλα εξοδα η πολη χωρις νοημα...

υγ.ντοκτορ λοβ,ποσασ θες να μας τρελανεις..100διλαρια την ωρα μαξιμουμ λεει
δηλ ολα καλα..100δολαρια για μια της πλακας η καλη για ενα πουτσο...
ελεος ρε λεβεντη.... :headbang: τινα;ι τα 100 δηλ?με τοσα γαμας οπουδηποτε κ καλυτερες απ οτι κιεβο..πουναι το βαλιου δηλ
μην πιασουμε για επιπεδο γιατι μιλαμνε για υπο του μετριου ετσι κι αλλιως
υγ.
ξερω ηδη πολλους που πηδαν αρκετα καλες  ελληνιδες προσφεροντας τους  μια δουλεια  4ωρη της πλακας με 400ε το μηνα που τους δινουν μισθο
τωρα αν βαλουμε μετρο συγκρισης τις αλλοδαπες στην ελλαδα ειναι οτι πιο μπαζο κυκλοφορει σε ολη την ανατ ευρωπη
μονο στην κυπρο βρισμκεις πιο φολες
οποτε αν ο πηχης ειναι η ελλαδα κι οι αλλοδαπες εδω σιγουρα κιεβο ειναι πιο καλα καπως
αλλα δεν εχει απολυτως κανενα βαλιου γιατι κι εκει πολλα θα χαλασεις κ τιποτα αξιωσεων δεν θα βρεις ,απλως απο μπαζογαμια ελλαδας πας σε μετριογαμια κιεβου με τα τριπλα εξοδα ομως
αρα βαλκιου ΜΗΔΕΝ ..imop
αυτα...

Ούτε πριν από 3.5 χρόνια πήγες.Γράφεις εντελώς ξεπερασμένες πληροφορίες για μέρη που δεν έχεις ιδέα.Εγώ Κίεβο πήγα 7 φορές φέτος και ξόδεψα 20000 ευρώ στα γούστα.
Η ποιότητα μουνιού στο Κίεβο είναι η κορυφαία στην Ουκρανία.Καμιά άλλη πόλη δεν πλησιάζει έστω μακράν.Ποιο Ντνιπροπετρώφσκ?Γελάνε και τα τσιμέντα.Πόσες γκόμενες έχεις γαμήσει από Labyrinth κτλ?Θα σου πω εγώ.Καμία.
Παραπλανάς τελείως.Αυτά που γράφεις ίσχυαν εν μέρει προ 2008.Από τότε έχεις να πας.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τα πράγματα είναι απλά:

Για πληρωμή Κίεβο...Παντού πουτανίτσες με max 100$ την ώρα...Δεν χρειάζεται να κάνεις πολλά..Πάς σε clubaki και τις βλέπεις δίπλα να ψαρεύουν (Προτείνω  Shooters για την φάση αυτή). Αλλίως είναι καλά για φτηνό φαί, βόλτα και να βγαζείς όμορφα μουνάκια για καφε να τους τα πληρώνεις αλλά να μην τα βλέπεις στο κρεβάτι σου..Να παίρνεις υλικο και μάτι..Ακόμα και τα matures το πάιζουν δύσκολες (π.χ sorry babuska  που έχω δώσει μάχες μέσα)...Δεν είναι εύκολες Κίεβο αρκέι να πληρώσεις...Αν σιχένεσαι να πληρώνεις όπως εγώ δεν είναι το μέρος σου απλά..

Απλά βγαίνεις προφανώς έξω με γκόμενες από το badoo.Εκεί είναι όπως τα περιγράφεις.Σε πιάνουν κώτσο για να τους πληρώνεις καφέ,ρεστωράν κτλ.
Κίεβο γαμάς και τζάμπα αν είσαι κυριλέ.Είναι γιατί η άλλη περιμένει οτι θα πληρώσεις οπότε σε δελεάζει με ένα πρώτο τζάμπα μουνί.
Γενικά οι Ουκρανέζες δεν έχουν ιδιαίτερο συναισθηματισμό όπως οι Πολωνέζες.Απλά υπολογίζουν ψυχρά τις αξίες.Αν αξίζει ανοίγουν τα πόδια τους έστω και αν συναισθηματικά είναι τελείως ακούνητες.
Δε χρειάζεται δηλαδή να δημιουργήσεις ατμόσφαιρα να την κάνεις να νιώσει ευχάριστα κτλ αρκεί να σπρώχνεις ρευστό για να ικανοποιεί τα βίτσια της.Νοοτροπία άρχοντος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom