Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
το φωναζω εδω και καιρο οτι εσυ μετα απο τοσα ταξιδια στην ουκρανια πρεπει να αλλαξεις προορισμο και προσανατολισμο και να παιζεις μπαλα μονο με ρωσιδες που ειναι επιπεδο champions league. εχεις χρημα χρονο να κανεις αρκετα ταξιδια το χρονο που αλλοι δεν μπορουν.

αποψη μου ειναι κανε κονε με 2-3 μοντελες στη ρωσια και παιξε μπαλα εκει  μην αναλωνεσαι σε πολλες γιατι ετσι χαλας χρονο και χρημα περισσοτερο
ασε που αν εχεις 2-3 γκομενακια σε σταθερη βαση θα σε εχουν σαν βασιλια οταν πας ρωσια αλλα και οταν ερχονται γερμανια να σε επισκεφτουν  :hi:

Ας πούμε αυτή είναι μια από τις Ρωσίδες που έχω μούνος 1.90 και με τα ψηλοτάκουνα 2.05 αλλά με χάλασε γιατί δεν έφερε και 2 φίλες της να γαμήσω όπως είχε υποσχεθεί.

Bd9mY4.jpg


2pkpVS.jpg


Γενικά οι Ρωσίδες είναι πιο τσαούσες πιο τσαμπουκαλούδες τα λένε πιο χύμα και έξω από τα δόντια δεν είναι sub όπως οι Ουκρανές,Πολωνές.
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Ας πούμε αυτή είναι μια από τις Ρωσίδες που έχω μούνος 1.90 και με τα ψηλοτάκουνα 2.05 αλλά με χάλασε γιατί δεν έφερε και 2 φίλες της να γαμήσω όπως είχε υποσχεθεί.

Bd9mY4.jpg


2pkpVS.jpg


Γενικά οι Ρωσίδες είναι πιο τσαούσες πιο τσαμπουκαλούδες τα λένε πιο χύμα και έξω από τα δόντια δεν είναι sub όπως οι Ουκρανές,Πολωνές.

ρε kman2 και εσυ ζητας πολλα εχεις τετοιο αλογο και απο τη φοτο που βλεπω εχει και ωραιο μουνακι και ζητας να παρεις παρτουζα και τις φιλες της
οι ρωσιδες γενικα αν βρεις τα κουμπια τους γινονται αρνακια και δεν σε ζαληζουν με μαλακιες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τελικά τη φέρνω την Παρασκευή την Ουκρανή για ρεσιτάλ βαλκανικού πούτσου και ψήνω και τη Ρωσίδα.Σε 2 εβδομάδες στα άγια ουκρανικά χώματα για θυσίες στα κωλαράκια.Οσοι πιστοί προσέλθετε.
Το ρόστερ περιλαμβάνει αποκλειστικά νέο αίμα σε κάθε εκδρομή.Ποτέ δε γαμάω ξανά την ίδια γκόμενα.

Balkan power individual.Power of the Greek kamaki.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Περιμένοντας την Ουκρανή στο αεροδρόμιο.Θα πέσει πολύς πουτσος.Ακολουθεί πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δε με αφήνει να βγάλω φωτο.

GWVx4G.jpg


Ac6y2S.jpg


Καλό  γκομενακι αλλά ζητάει λεφτά για τις φωτο.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ουκρανιά δωρεάv γκομενα ξεχάστε το...Γκόμενα one night stand μη πληρωμένη δεν έχει καταφέρει κανείς ποτε.. Ακόμα και ο rooshv που ισχυριζόταν πως πηδούσε Πολωνία αβέρτα τις χρυσές εποχές (2010), δεν πέτυχε 6 μηνες ένα one night stand στην Ουκρανία..Βαρίεμαι να εξηγώ γιατί  - με μια λέξη δεν είναι στην φύση τους να πηδιούνται το ίδιο βραδύ - είναι το πιο χωριο-βλαχε στυλ που δεν εκφραζεί τις κάβλες του - δεν έχουν την bitch διάθεση του Δυτικού πολιτισμού!!! Όσοι πάνε εκεί καταλαβαίνουν τα λόγια μου δεν χρειάζεται παραπάνω!!! Πάντως εμφανιση ΜΟΥΝΑΡΕΣ!!! 10 επίπεδα πάνω απο τα μπάζα τις Πολωνέζες...

Ουκρανία είναι να πας Shooters να σκασεις τα 80 ευρώ να την πάρεις και να φύγεις. Αυτά που κάνει ο kman και προσπαθεί να περάσει πως δεν είναι ακριβώς πουτάνες αλά κάτι ενδιάμεσο..χαχαχα.. Απο internet θα τις βγάζετε βολτίτσα θα πληρώνεται μόνιμα θα τσιμπατε ένα φιλάκι στην καλύτερη και μετά νανι...

Πέστε την αλήθεια ας αφησουμε τις παπαρίες..Λεφτά απλά...

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Ουκρανιά δωρεάv γκομενα ξεχάστε το...Γκόμενα one night stand μη πληρωμένη δεν έχει καταφέρει κανείς ποτε.. Ακόμα και ο rooshv που ισχυριζόταν πως πηδούσε Πολωνία αβέρτα τις χρυσές εποχές (2010), δεν πέτυχε 6 μηνες ένα one night stand στην Ουκρανία..Βαρίεμαι να εξηγώ γιατί  - με μια λέξη δεν είναι στην φύση τους να πηδιούνται το ίδιο βραδύ - είναι το πιο χωριο-βλαχε στυλ που δεν εκφραζεί τις κάβλες του - δεν έχουν την bitch διάθεση του Δυτικού πολιτισμού!!! Όσοι πάνε εκεί καταλαβαίνουν τα λόγια μου δεν χρειάζεται παραπάνω!!! Πάντως εμφανιση ΜΟΥΝΑΡΕΣ!!! 10 επίπεδα πάνω απο τα μπάζα τις Πολωνέζες...

Ουκρανία είναι να πας Shooters να σκασεις τα 80 ευρώ να την πάρεις και να φύγεις. Αυτά που κάνει ο kman και προσπαθεί να περάσει πως δεν είναι ακριβώς πουτάνες αλά κάτι ενδιάμεσο..χαχαχα.. Απο internet θα τις βγάζετε βολτίτσα θα πληρώνεται μόνιμα θα τσιμπατε ένα φιλάκι στην καλύτερη και μετά νανι...

Πέστε την αλήθεια ας αφησουμε τις παπαρίες..Λεφτά απλά...
Όλα είναι σχετικά και τίποτα απόλυτο,δεν είμαστε όλοι το ίδιο  :hi:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ουκρανιά δωρεάv γκομενα ξεχάστε το...Γκόμενα one night stand μη πληρωμένη δεν έχει καταφέρει κανείς ποτε.. Ακόμα και ο rooshv που ισχυριζόταν πως πηδούσε Πολωνία αβέρτα τις χρυσές εποχές (2010), δεν πέτυχε 6 μηνες ένα one night stand στην Ουκρανία..Βαρίεμαι να εξηγώ γιατί  - με μια λέξη δεν είναι στην φύση τους να πηδιούνται το ίδιο βραδύ - είναι το πιο χωριο-βλαχε στυλ που δεν εκφραζεί τις κάβλες του - δεν έχουν την bitch διάθεση του Δυτικού πολιτισμού!!! Όσοι πάνε εκεί καταλαβαίνουν τα λόγια μου δεν χρειάζεται παραπάνω!!! Πάντως εμφανιση ΜΟΥΝΑΡΕΣ!!! 10 επίπεδα πάνω απο τα μπάζα τις Πολωνέζες...

Ουκρανία είναι να πας Shooters να σκασεις τα 80 ευρώ να την πάρεις και να φύγεις. Αυτά που κάνει ο kman και προσπαθεί να περάσει πως δεν είναι ακριβώς πουτάνες αλά κάτι ενδιάμεσο..χαχαχα.. Απο internet θα τις βγάζετε βολτίτσα θα πληρώνεται μόνιμα θα τσιμπατε ένα φιλάκι στην καλύτερη και μετά νανι...

Πέστε την αλήθεια ας αφησουμε τις παπαρίες..Λεφτά απλά...

Η "αλήθεια" ακόμη και για μένα που έχω πάει μόνο μία φορά Κίεβο,δεν χρειάζεται καν να γραφτεί εδώ μέσα.
Είναι γνωστή και όσα έγραψες ισχύουν 100%.

Όποιος θέλει να αυτοπαραμυθιάζεται πρόβλημά του..

Και κάτι γενικό για όλους εμάς τους πορνοτουρίστες.
Μέλος που δε μοιράζεται καλές ΔΗΛΩΜΕΝΕΣ πουτάνες με τα υπόλοιπα μέλη λες και θα ναυλώσουμε κανένα τσάρτερ να του την ξεκωλιάσουμε,καλό είναι να τρώει κανένα  mute μέχρι να πάρει χαμπάρι για ποιο λόγο γράφουμε σε αυτά τα thread.

Έχω φάει απίστευτη φόλα και έχω χάσει 2 ολόκληρες μέρες σε ταξίδι στο ανατολικό μπλοκ,επειδή μέλος ντρεπόταν :huh: να μου πει ότι γαμάει μόνο πουτάνες εκεί,όταν πήγα στην πόλη του κρύφτηκε και γενικά είναι να απορείς για ποιον γαμημένο λόγο γράφουν κάποιοι.
Αλλά ας μην συνεχίσω γιατί θα αρχίσω τα μπινελίκια βραδιάτικα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Όλα είναι σχετικά και τίποτα απόλυτο,δεν είμαστε όλοι το ίδιο  :hi:

Μπορέι να γράψει κάποιος εδω μέσα χωρίς φοβο και πάθος στις 700 σελίδες που έχετε γράψει αν έχει πάει 1 εβδομάδα Ουκρανία διακοπές και έχει καταφέρει να πηδήξει χωρίς λεφτα?

Πολωνιά με τα μπαζάκια και τις μεθυσμένες γινεται με τύχη τα έχω δεί, τα έχω ζήσει και τα πιστεύω...Μπορεί να σου κάτσει με αρκετή τύχη ή αν πουλήσεις έρωτα..Ουκρανια το έχει κάνει κάποιος όμως?

Ουκρανία έχει δεί κανείς να χορεύουν στα μαγαζία πιασμένοι απο τα χέρια με σωματική επαφή και να φιλιούνται?Αν ναι σε ποιό μαγαζί για πέστε μου? Που χαμουρεύονται? ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΠΛΑ!!!

Η βόλτα στην Ουκρανία είναι ραντεβουδάκια απο internet την μέρα με όμορφα μουνάκια που σε πάνε απλά σε εστιατόρια και μπυραρίες να τα πληρώσεις όλα φυσικά και μετά σου λένε καληνύχτα. Δεν τολμάνε να σε πάνε σε clubs να τις μεθύσεις!!!

Μετά λές δεν πειράζει θα πάω clubaki να πηδήξω..Πάνε όλοι στο shooters που περιμένουν μέσα τα πληρωμένα να σε αρμέξουν!!! Μπρός γκερμός και πίσω ρέμα!!!!

Αυτή είναι η αλήθεια δυστυχως..Με λίγες εξαιρέσεις!!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Μπορέι να γράψει κάποιος εδω μέσα χωρίς φοβο και πάθος στις 700 σελίδες που έχετε γράψει αν έχει πάει 1 εβδομάδα Ουκρανία διακοπές και έχει καταφέρει να πηδήξει χωρίς λεφτα?

Πολωνιά με τα μπαζάκια και τις μεθυσμένες γινεται με τύχη τα έχω δεί, τα έχω ζήσει και τα πιστεύω...Μπορεί να σου κάτσει με αρκετή τύχη ή αν πουλήσεις έρωτα..Ουκρανια το έχει κάνει κάποιος όμως?

Ουκρανία έχει δεί κανείς να χορεύουν στα μαγαζία πιασμένοι απο τα χέρια με σωματική επαφή και να φιλιούνται?Αν ναι σε ποιό μαγαζί για πέστε μου? Που χαμουρεύονται? ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΠΛΑ!!!

Η βόλτα στην Ουκρανία είναι ραντεβουδάκια απο internet την μέρα με όμορφα μουνάκια που σε πάνε απλά σε εστιατόρια και μπυραρίες να τα πληρώσεις όλα φυσικά και μετά σου λένε καληνύχτα. Δεν τολμάνε να σε πάνε σε clubs να τις μεθύσεις!!!

Μετά λές δεν πειράζει θα πάω clubaki να πηδήξω..Πάνε όλοι στο shooters που περιμένουν μέσα τα πληρωμένα να σε αρμέξουν!!! Μπρός γκερμός και πίσω ρέμα!!!!

Αυτή είναι η αλήθεια δυστυχως..Με λίγες εξαιρέσεις!!
Εγώ και καμία 15άρια άλλοι που γνωρίζω προσωπικά
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγώ και καμία 15άρια άλλοι που γνωρίζω προσωπικά

Πάω πάσο τότε για σένα αφου το λές..

Τους άλλους 14 κράτα μικρό καλάθι μην τα πιστεύεις όλα!!!

Και εγώ εκεί ήμουν πρόσφατα και έβγαλα πολλά μουνάρες και δεν έκατσε καμια!! Ολες ίδια συμπεριφορα!!! Πουτσοφοβικιές!!! Αλλά έχω τις μπάλες να το πω..

Σκοπός που σας τα γραφω αυτα δε είναι να σας πάω κόντρα αλλά να ρίξω τις προσδοκίες σε φυσιολογικά επίπεδα για όσους θέλουν να πάνε εκει...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Διαβάζοντας αυτό το πόστ αρχίζω να θυμάμαι κάποιες λεπτομέρειες απο το ταξίδι στο Λβοβ που όμως κάνουν την διαφορά και ίσως βοηθήσουν(απαντάν στο Νο4 του παραπάνω φίλου)!
Πιο συγκεκριμένα με το που μπάινω στο RAFINAD στην είσοδο είχε μια μίνι ουρά και οι μπροστινοί μου άντρες άρχισαν να συστήνονται! Ήταν ένας 40άρης Άγγλος με στύλ και πονηράδα Λόρδου και 3 τριαντάχρονα τουρκάκια! Και ακολούθησε ο παρακάτω διάλογος στο περίπου---->
where you come from? --->England! And you?
Turkey! What are you doing in Ukraine?----> I work as... OPERETION MANAGER in ltd international ...bla bla bla... corporation of OIL INDUSTRY COMPANY(ένας τέτοιος σιδηρόδρομος η δουλειά του :2funny: :2funny: :2funny:)  and now we cooperate  for six months with an Ukrainian company! What are you doing here?
Tourism! ---->Ακολουθεί ισχυρό σαρκαστικό χαμόγελο του Άγγλου και ένα ψυχρό "Have nice holidays"

Για την ιστορία μέσα στο σχεδόν άδειο κλαμπ τα Τουρκάκια ήταν μόνα τους σε μια γωνία και ο Αγγλος με ένα δίδυμο με ένα τούμπανο και ένα μπάζο που συνεχώς ερχόταν προς το μέρος μου και θα ήθελε ευχαρίστως να το πάρω  :headbang: :headbang: :headbang: βέβαια εγώ προσπαθούσα να τσεκάρω όλες μέσα στο χώρο! Τώρα αν κάποιες που εγώ τις θεωρούσα γωνία "φιλέτο" αλλά ήταν ενταγμένες στο ...χρηματηστήριο αξιών δεν είμαι Κμαν να το ξέρω...
Το δικό μου back story ήταν πως έχω επισκεφτεί τον Έλληνα φίλο μου που έχει σοβαρή σχέση με μια κοπέλα εδώ και έτσι τα βράδια βγαίνω μόνος!  :jerking: :jerking: :jerking:
Ο Άγγλος όμως στην είσοδο νομίζω πως έκανε την καλύτερη προπόνηση για το τι θα πει στις Ντέβουσκές!
Επίσης για τους επίδοξους love tourists και διαβάζοντας ότι έχει γραφτεί εδώ αλλά και ότι έχω ακούσει απο φίλους έχω να πω άλλη μια φορά αυτό για ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΚΗ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ----->
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΝΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΟΥΤΕ ΜΙΑ!!!!!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕ ΟΥΚΡΑΝΙΔΑ ΑΠΟ ΚΑΜΑΚΙ ΣΕ ΔΡΟΜΟ ΚΑΦΕ ΚΛΑΜΠ!!!!

Υ.Γ μόνο ο ΡΕΝΤ με ασάφεια για καμακώματα στην επαρχία! Πραγματικά όλα τα λεφτά θα ήταν να ακούω την εισαγωγή που κάνει για τον εαυτό του σε μια φοιτήτρια έξω απο το πανεπιστήμιο της ενώ έχει φτάσει στη μικρή πόλη της με το αυτοκίνητο πριν μια ώρα με ασαφές το πόσο θα μείνει... :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:    
Φτιάξε μας τη μέρα MIDA λολέ :smitten: :smitten: :smitten:!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Πάω πάσο τότε για σένα αφου το λές..

Τους άλλους 14 κράτα μικρό καλάθι μην τα πιστεύεις όλα!!!

Και εγώ εκεί ήμουν πρόσφατα και έβγαλα πολλά μουνάρες και δεν έκατσε καμια!! Ολες ίδια συμπεριφορα!!! Αλλά έχω τις μπάλες να το πω..
Τυπε είμαι ρωσόφωνος και έχω ζήσει την κατάσταση εκεί από τότε που άρχισε να μου σηκώνεται. Αυτή η ιστορία με τα δώρα και τα κεράσματα άρχισε από το 2003-2005 και μετά. Αν ξέρεις την γλώσσα καλά ακόμα και τώρα μπορείς να βγάλης γκόμενα χωρίς να την πλήρωσης  
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ΝΟΜΟΣ------------>

Ουκρανία ανεξαρτήτως πόλης όσο νέος ωραίος και πακετάτος κι αν είσαι και έχοντας όλο το πακέτο του ιδανικού άντρα ή Βαλκάνιου ανώτερου Καβαλάρη, δεν τρως από κανονικό καμάκι!!!!!!!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΝΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΟΥΤΕ ΜΙΑ!!!!!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕ ΟΥΚΡΑΝΙΔΑ ΑΠΟ ΚΑΜΑΚΙ ΣΕ ΔΡΟΜΟ ΚΑΦΕ ΚΛΑΜΠ!!!!
Όλοι λένε για ιντερνετικά ραντεβού, σπονσοριλίκια ή προσφορά κεράσματος πριν καλά καλά γίνει η σύσταση!Για νορμάλ καμάκι σε Ουκρανίδα πρέπει να είναι σε διακοπές! Έτσι έχει συμβεί με πολλούς όπως και με εμένα! Αλλά μιλάω για το νορμάλ καμάκι που κάνετε όλοι παντού σε ελευθέρας βοσκής κοπέλες!

ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΑΝΤΙΝΟΜΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

by Glock Perfection
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Τυπε είμαι ρωσόφωνος και έχω ζήσει την κατάσταση εκεί από τότε που άρχισε να μου σηκώνεται. Αυτή η ιστορία με τα δώρα και τα κεράσματα άρχισε από το 2003-2005 και μετά. Αν ξέρεις την γλώσσα καλά ακόμα και τώρα μπορείς να βγάλης γκόμενα χωρίς να την πλήρωσης  

Οπότε δεν είσαι ο κλασσικός πορνοτουρίστας,δίχως γνώση γλώσσας,κ.λ.π. όπως είναι η πλειοψηφία από εμάς..

@Glock,η μόνη χώρα που κατάλαβα ότι οι γκόμενες δεν έχουν καμία όρεξη απλά να πηδηχτούν με έναν τουρίστα.

Είδα ότι υπάρχουν δύο είδη γυναικών.
Αυτές που δεν ασχολούνται καθόλου με τουρίστες και αυτές που ασχολούνται αλλά μόνο με ανταλλάγματα.


 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Οπότε δεν είσαι ο κλασσικός πορνοτουρίστας,δίχως γνώση γλώσσας,κ.λ.π. όπως είναι η πλειοψηφία από εμάς..

@Glock,η μόνη χώρα που κατάλαβα ότι οι γκόμενες δεν έχουν καμία διάθεση απλά να πηδηχτούν με έναν τουρίστα.
Κατάλαβα ότι υπάρχουν δύο είδη γυναικών.
Αυτές που δεν ασχολούνται καθόλου με τουρίστες και αυτές που ασχολούνται μόνο με ανταλλάγματα.

Το παλικάρι είναι στην εξαίρεση που έγραψα ξέρει την γλώσσα και έχει πολλά χρόνια εμπειρία..

Για μένα Ουκρανία η μόνη χώρα που έχω δεί με τόσο δυνατά μουνιά που είναι ταυτόχρονα τόσο ξενέρωτες/άκλαβες!!!! Δεν της νοιάζει ο πούτσος!!

Γνώρισα αρκετές εκέι δύο με ερωτεύτηκαν τρελά και ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ μου ειπαν εδώ δεν πάμε κρεβάτι έτσι θέλουμε καιρό!! Απλά δεν πηδιόνται με την μια δεν είναι στην κουλτούρα τους δεν βράζει το άιμα τους..Τώρα αν ξεφύγει καμία αν γυρίσουν οι πλανήτες δεν σημαίνει και κάτι..

Αυτό που συμβαίνει κυρίως είναι να σε τρέχουν σε εστιατόρια και wine bars ξενέρωτα ραντεβού σε φιλάνε  και μετά πάνε για ύπνο. Όποιος έχει πάει τα έχει ζήσει τα γράφει ή οχι..Ζητάνε χρόνο και να πας σιγα σιγά.ΜΑΛΑΚΙΕΣ.Πληρώνεις χωρίς λόγο...Και το βράδυ περιμένουν οι γύπες οι πουτάνες να στα αρπάξουν στα μαγαζια..

Εγώ αυτα έχω ζήσει εκέι αυτά γράφω απο προσωπικές εμπειρίες.Και δυστυχώς τα έχουν ζήσει πολύ..Σας έγραψα και rooshv εξι μήνες δεν έκανε  one night stand!!! 6 μήνες με μόνη δουλειά του να κυνηγάει γκόμενες..Τι λέμε τωρα!!

Και αν θεωρείτε πως σας τα γράφει κάποιος αποτυχημένος 6 one night stands μου κάτσανε φέτος Ελλάδα...Και αλλά 7 δεύτερο ραντεβού. Ουκρανιά δεν μου έκατσε η άλλη στο τέταρτο  ραντεβού!!!! Ούτε καν για καλό χαμούρεμα...Είχα πιει την σκυλόβρισα όταν είδα να παραγγέλνει ταξί μέσα στο club που με άφησε αγάμητο 4 ώρα το πρωί και λέω πουτάνες δεν ξαναέρχομαι!!!

Όπως λέτε εσείς τις θετικές εμπειριές αντίστοιχα σας γράφω αυτα που έζησα και εγώ...Και όσοι με παρακολουθούν γράφω πάντα την αλήθεια χωρίς υπερβολές!!




 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Έχω γαμησει Ουκρανες χωρίς λεφτά αλλά σου βγάζουν την Παναγία είναι αρχιδοσπαστικες.
Και όταν πληρώνεις πάλι τα αρχιδια σου σπάνε αλλά τουλάχιστον μπορείς να τις απειλείς και να τις διώξεις.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Μπορέι να γράψει κάποιος εδω μέσα χωρίς φοβο και πάθος στις 700 σελίδες που έχετε γράψει αν έχει πάει 1 εβδομάδα Ουκρανία διακοπές και έχει καταφέρει να πηδήξει χωρίς λεφτα?

Πολωνιά με τα μπαζάκια και τις μεθυσμένες γινεται με τύχη τα έχω δεί, τα έχω ζήσει και τα πιστεύω...Μπορεί να σου κάτσει με αρκετή τύχη ή αν πουλήσεις έρωτα..Ουκρανια το έχει κάνει κάποιος όμως?

Ουκρανία έχει δεί κανείς να χορεύουν στα μαγαζία πιασμένοι απο τα χέρια με σωματική επαφή και να φιλιούνται?Αν ναι σε ποιό μαγαζί για πέστε μου? Που χαμουρεύονται? ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΠΛΑ!!!

Η βόλτα στην Ουκρανία είναι ραντεβουδάκια απο internet την μέρα με όμορφα μουνάκια που σε πάνε απλά σε εστιατόρια και μπυραρίες να τα πληρώσεις όλα φυσικά και μετά σου λένε καληνύχτα. Δεν τολμάνε να σε πάνε σε clubs να τις μεθύσεις!!!

Μετά λές δεν πειράζει θα πάω clubaki να πηδήξω..Πάνε όλοι στο shooters που περιμένουν μέσα τα πληρωμένα να σε αρμέξουν!!! Μπρός γκερμός και πίσω ρέμα!!!!

Αυτή είναι η αλήθεια δυστυχως..Με λίγες εξαιρέσεις!!
το παραπονο μου παντα ειναι το επιπεδο οσων βρισκω τοσα χρονια.να βρω δεν ειναι προβλημα.εχω βρει εκατονταδεσ αλλα θεωρουμε και το παιζω ντοπιοσ.αν ειναι να βρισκω γκομενεσ επιπεδου καθαριστριασ γαμησε την ουκρανια.τα λεω χρονια,δεν μπορει ο ξενοσ με τησ γκομενεσ που εχει ενασ ουκρανοσ τησ μεσαιασ ταξησ.αυτεσ που βρισκω κανενασ απο μεσαια ταξη δεν θα τησ κοιταξει.αυτο με ξενερωνει και το εχω παραπονο.αυτεσ που βρισκουμε ειναι διαθεσιμεσ για πολλους.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Το παλικάρι είναι στην εξαίρεση που έγραψα ξέρει την γλώσσα και έχει πολλά χρόνια εμπειρία..

Για μένα Ουκρανία η μόνη χώρα που έχω δεί με τόσο δυνατά μουνιά που είναι ταυτόχρονα τόσο ξενέρωτες/άκλαβες!!!! Δεν της νοιάζει ο πούτσος!!

Γνώρισα αρκετές εκέι δύο με ερωτεύτηκαν τρελά και ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ μου ειπαν εδώ δεν πάμε κρεβάτι έτσι θέλουμε καιρό!! Απλά δεν πηδιόνται με την μια δεν είναι στην κουλτούρα τους δεν βράζει το άιμα τους..Τώρα αν ξεφύγει καμία αν γυρίσουν οι πλανήτες δεν σημαίνει και κάτι..

Αυτό που συμβαίνει κυρίως είναι να σε τρέχουν σε εστιατόρια και wine bars ξενέρωτα ραντεβού σε φιλάνε  και μετά πάνε για ύπνο. Όποιος έχει πάει τα έχει ζήσει τα γράφει ή οχι..Ζητάνε χρόνο και να πας σιγα σιγά.ΜΑΛΑΚΙΕΣ.Πληρώνεις χωρίς λόγο...Και το βράδυ περιμένουν οι γύπες οι πουτάνες να στα αρπάξουν στα μαγαζια..

Εγώ αυτα έχω ζήσει εκέι αυτά γράφω απο προσωπικές εμπειρίες.Και δυστυχώς τα έχουν ζήσει πολύ..Σας έγραψα και rooshv εξι μήνες δεν έκανε  one night stand!!! 6 μήνες με μόνη δουλειά του να κυνηγάει γκόμενες..Τι λέμε τωρα!!

Και αν θεωρείτε πως σας τα γράφει κάποιος αποτυχημένος 6 one night stands μου κάτσανε φέτος Ελλάδα...Και αλλά 7 δεύτερο ραντεβού. Ουκρανιά δεν μου έκατσε η άλλη στο τέταρτο  ραντεβού!!!! Ούτε καν για καλό χαμούρεμα...Είχα πιει την σκυλόβρισα όταν είδα να παραγγέλνει ταξί μέσα στο club που με άφησε αγάμητο 4 ώρα το πρωί και λέω πουτάνες δεν ξαναέρχομαι!!!

Όπως λέτε εσείς τις θετικές εμπειριές αντίστοιχα σας γράφω αυτα που έζησα και εγώ...Και όσοι με παρακολουθούν γράφω πάντα την αλήθεια χωρίς υπερβολές!!

Καλά ο roosh είχε δυο τρομερά μειονεκτήματαΔε μιλούσε ρωσικά και πήγε σε λάθος πόλη το Χαρκοβο.Αν πήγαινε Λβωφ που είναι πιο ευπιστες κάποια θα έτρωγε το σανό του.Στα κωλοπετσωμενα άλογα που τα εχουν ακούσει όλα δεν είχε καμία τύχη.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Το παλικάρι είναι στην εξαίρεση που έγραψα ξέρει την γλώσσα και έχει πολλά χρόνια εμπειρία..

Για μένα Ουκρανία η μόνη χώρα που έχω δεί με τόσο δυνατά μουνιά που είναι ταυτόχρονα τόσο ξενέρωτες/άκλαβες!!!! Δεν της νοιάζει ο πούτσος!!

Γνώρισα αρκετές εκέι δύο με ερωτεύτηκαν τρελά και ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ μου ειπαν εδώ δεν πάμε κρεβάτι έτσι θέλουμε καιρό!! Απλά δεν πηδιόνται με την μια δεν είναι στην κουλτούρα τους δεν βράζει το άιμα τους..Τώρα αν ξεφύγει καμία αν γυρίσουν οι πλανήτες δεν σημαίνει και κάτι..

Αυτό που συμβαίνει κυρίως είναι να σε τρέχουν σε εστιατόρια και wine bars ξενέρωτα ραντεβού σε φιλάνε  και μετά πάνε για ύπνο. Όποιος έχει πάει τα έχει ζήσει τα γράφει ή οχι..Ζητάνε χρόνο και να πας σιγα σιγά.ΜΑΛΑΚΙΕΣ.Πληρώνεις χωρίς λόγο...Και το βράδυ περιμένουν οι γύπες οι πουτάνες να στα αρπάξουν στα μαγαζια..

Εγώ αυτα έχω ζήσει εκέι αυτά γράφω απο προσωπικές εμπειρίες.Και δυστυχώς τα έχουν ζήσει πολύ..Σας έγραψα και rooshv εξι μήνες δεν έκανε  one night stand!!! 6 μήνες με μόνη δουλειά του να κυνηγάει γκόμενες..Τι λέμε τωρα!!

Και αν θεωρείτε πως σας τα γράφει κάποιος αποτυχημένος 6 one night stands μου κάτσανε φέτος Ελλάδα...Και αλλά 7 δεύτερο ραντεβού. Ουκρανιά δεν μου έκατσε η άλλη στο τέταρτο  ραντεβού!!!! Ούτε καν για καλό χαμούρεμα...Είχα πιει την σκυλόβρισα όταν είδα να παραγγέλνει ταξί μέσα στο club που με άφησε αγάμητο 4 ώρα το πρωί και λέω πουτάνες δεν ξαναέρχομαι!!!

Όπως λέτε εσείς τις θετικές εμπειριές αντίστοιχα σας γράφω αυτα που έζησα και εγώ...Και όσοι με παρακολουθούν γράφω πάντα την αλήθεια χωρίς υπερβολές!!
παπαριεσ σου λενε η καθονται απο πρωτη η ποτε.εχει κιεβο γκομενεσ που χρονια ταιζα και παντα αυριο θα ερχονταν σπιτι.το αυριο δεν ερχετε ποτε.το καλοκαιρι με την αρχιτεκτονα που γνωρισα κυπρο ξοδεψα 100 ευρο οδυσσο στο γεωργιανο που πηγαμε.μετα με πηρε βολτα με αμαξι σπιτι τησ να κανει τον σκυλο τησ βολτα.μου ειπε καθαρα σε γουσταρω,ειμαι ελευθερη 28 γιατι ψαχνω αντρα να βγαζει καλα λεφτα.θα εισαι δεκα μερεσ εδω να βγαινουνε να γνωριστουμε καλυτερα,ξεκινω απο φιλια δεσμο.εσυ θα το δεχωσουν το εκλαμβανεισ λογικη νορμαλ γκομενα.εγω σαν ντοπιοσ το λαμβανω σαν ο μαλακασ που θα την κερνα στα εστιατορια 10 μερεσ και μετα παλι τα ιδια,την αλλη φορα,θελω χρονο μνα σε γνωρισω.εγω τησ ειπα απλα νιετ,αν και την γουσταρα.την επομενη που πηρε να βγουμε ειπα δεν θα παρω,δεχω δικουσ μου κανονεσ ειπα ουκρανια.η γαμασ απο πρωτη η σε γαμανε,ειπα ντα σβιτανια δεν θα παρω.ειπε οκ οπωτε θεσ εγω ειμαι δω,την εκανα αμεσως ντιλιτ απο επαφεσ.εσυ σαν ελληνασ παραδειγμα απο ελλαδα τουριστασ θα δεχωσουν παπαριεσ και τουσ ορουσ του παιχνιδιου τησ.αυτο λεω οταν λεω διαφορετικη νοοτροπεια και βλαβη στον εγκεφαλο που εχουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom