Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Επίσκεψη χθές στην Ράνια.
Ίσως όπως θα έχετε διαβάσει και σε άλλες αναφορές μου την θεωρώ το απόλυτο value for money. Αλλά αυτή την φορά με περίμενε μια η καλυτέρα δυο εκπλήξεις. Η κοπέλα έχει κάνει προσθετική στήθους σε απόλυτη αρμονία με το γυμνασμένο σώμα της. Στα του αγώνα, αυτά που αρέσουν σε μένα δηλ ομορφιά, καθαριότητα, συμπάθεια, συμμετοχή υπήρξαν, για ακόμη μια φορά, στον υπερθετικό βαθμό.
Όπως όμως λέω πάντα τα όσα γράφω αποτελούν προσωπικές προσλαμβάνουσες, η επιλογή δική σας.

πρέπει λοιπόν να ανανεώσει τις φωτος της με νέες, το στήθος αλλάζει εντελώς μια κοπέλα, πολύ ενδιαφέρον πληροφορία
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
422
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Επίσκεψη χθές στην Ράνια.
Ίσως όπως θα έχετε διαβάσει και σε άλλες αναφορές μου την θεωρώ το απόλυτο value for money. Αλλά αυτή την φορά με περίμενε μια η καλυτέρα δυο εκπλήξεις. Η κοπέλα έχει κάνει προσθετική στήθους σε απόλυτη αρμονία με το γυμνασμένο σώμα της. Στα του αγώνα, αυτά που αρέσουν σε μένα δηλ ομορφιά, καθαριότητα, συμπάθεια, συμμετοχή υπήρξαν, για ακόμη μια φορά, στον υπερθετικό βαθμό.
Όπως όμως λέω πάντα τα όσα γράφω αποτελούν προσωπικές προσλαμβάνουσες, η επιλογή δική σας.

παίχτη,
Σου είπε η κοπέλα αν έχει εγκατασταθεί μόνιμα Θεσσαλονίκη; Γιατί είναι αρκετό καιρό πάνω
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρουμε μήπως πως είναι η Ράνια στο ενεργητικό της;
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Καλημέρα κύριοι,

θα τα πώ όσο πιο σύντομα μπορώ για την τραγική μου εμπειρία. Περνάω απο Θεσσαλονίκη μετά απο επαγγελματικό ταξίδι στην Θεσσαλία και είμαι έτοιμος να επισκεφτώ το σταναρακι μου την Ιωάννα. Πέρνω τηλέφωνο μια ώρα πιο μπροστά όσο είμαι στον δρόμο και μου λέει αν μπορω να το καθυστερήσω λίγο γιατί ....βάφει νύχια. Anyway μου λέει σε κανα μιαμιση ώρα θα ειναι κομπλέ. Λέω οκ και αφου φτάνω Θεσσαλονικη μετα απο μιαμιση ώρα περνω τηλεφωνο και δεν το σηκώνει. Περιμενω-περιμένω και λεω με γείωσε το παλιοκόριτσο. Με τις καύλες που είχα μπαίνω kanesex και τσεκάρω την Βανέσα. Ωραίες φωτογραφίες, μια πολύ θυληκιά cross περιποιημένη. Εις γνώση μου οτι μιλάμε για cross(παρολο που δεν εχω ξαναπαει με cross) αποφασίζω να πάω. Ευγενέστατη στο τηλέφωνο μου λέει που είναι και πηγαίνω. Φτάνω στο διαμέρισμα, μπένω μέσα και αντικρίζω ενα δωμάτιο σαν αποθήκη....είχε ένα σημείο μια γωνία στην ακρη του καναπε ελευθερη, χωρίς ρούχα ή αλλα πράγματα, για να καθίσω. Για την ίδια έμεινα άφωνος...άβαφη τελείως με το γένι στο πρόσωπο μιας ημέρας. Δεν ήξερα τι να κάνω γιατί ντράπηκα...αλλα μπήκα στο δωμάτιο και αρχιζουμε να μιλάμε. Οταν φτάνουμε στο παρασύνθημα μου λέει θέλω 60!!!!! Λέω δε γαμιέται και τα αφηνω πάνω στο κομοδίνο. Συνεχίζοντας πάει να μου πάρει πίπα και δεν μου σηκώνόταν. Τη σταματάω και τις λέω κοιτα χίλια συγνώμη αλλα δε μπορώ να συνεχίσω....σε περίμενα όπως στις φωτογραφίες κτλπ κτλπ. Γυρνάει και μου λέει καλα τι περίμενες να είμαι βάμμένη μέσα στο σπίτι????!!!! Εκεί κόλησα. Λέω ναί συνήθως έτσι γίνεται. Τέλος πάντων λεω συγνώμη και πάλι αλλα θα φύγω. Και θα σου αφήσω ένα 20αρικο για την ταλαιπωρία και γυρνάει και μου λέει όχι θα μου αφήσεις 50 γιατι εγω ακυρωσα πελάτη για να έρθεις εσύ και μου το πέρνει απο τα χέρια. Δεν ήξερα τι να πώ. Της λέω είσαι πολυ φαουλ εδώ αλλα τεσπα δεν θα δώσω  συνέχεια και έφυγα. Φέυγοντας πάω στο αμάξι και πριν μπω με πέρνει η Ιωαννα και μου λέει τωρα ειμαι έτοιμη! Τώρα λεω τι να σου πω και σένα...αλλα πήγα γιατι θα έσκαγα. Ε για την Ιωάννα τώρα τι να πώ, μιλάμε για το πιο ολοκληρωμένο κομμάτι που υπάρχει. Το 10 το καλό.
Αυτό που θέλω να πώ είναι σε αυτούς που δεν έχουν δοκιμάσει να πάνε με cross, πως θα πρέπει να είναι έτοιμοι για να αντικρύσουν κάτι ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικό απο μία ολοκληρωμένη Transexoual-shemale.

Δεν περιάζει....μεγαλώνοντας μαθαίνω :cheesy:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Καλημέρα κύριοι,

θα τα πώ όσο πιο σύντομα μπορώ για την τραγική μου εμπειρία. Περνάω απο Θεσσαλονίκη μετά απο επαγγελματικό ταξίδι στην Θεσσαλία και είμαι έτοιμος να επισκεφτώ το σταναρακι μου την Ιωάννα. Πέρνω τηλέφωνο μια ώρα πιο μπροστά όσο είμαι στον δρόμο και μου λέει αν μπορω να το καθυστερήσω λίγο γιατί ....βάφει νύχια. Anyway μου λέει σε κανα μιαμιση ώρα θα ειναι κομπλέ. Λέω οκ και αφου φτάνω Θεσσαλονικη μετα απο μιαμιση ώρα περνω τηλεφωνο και δεν το σηκώνει. Περιμενω-περιμένω και λεω με γείωσε το παλιοκόριτσο. Με τις καύλες που είχα μπαίνω kanesex και τσεκάρω την Βανέσα. Ωραίες φωτογραφίες, μια πολύ θυληκιά cross περιποιημένη. Εις γνώση μου οτι μιλάμε για cross(παρολο που δεν εχω ξαναπαει με cross) αποφασίζω να πάω. Ευγενέστατη στο τηλέφωνο μου λέει που είναι και πηγαίνω. Φτάνω στο διαμέρισμα, μπένω μέσα και αντικρίζω ενα δωμάτιο σαν αποθήκη....είχε ένα σημείο μια γωνία στην ακρη του καναπε ελευθερη, χωρίς ρούχα ή αλλα πράγματα, για να καθίσω. Για την ίδια έμεινα άφωνος...άβαφη τελείως με το γένι στο πρόσωπο μιας ημέρας. Δεν ήξερα τι να κάνω γιατί ντράπηκα...αλλα μπήκα στο δωμάτιο και αρχιζουμε να μιλάμε. Οταν φτάνουμε στο παρασύνθημα μου λέει θέλω 60!!!!! Λέω δε γαμιέται και τα αφηνω πάνω στο κομοδίνο. Συνεχίζοντας πάει να μου πάρει πίπα και δεν μου σηκώνόταν. Τη σταματάω και τις λέω κοιτα χίλια συγνώμη αλλα δε μπορώ να συνεχίσω....σε περίμενα όπως στις φωτογραφίες κτλπ κτλπ. Γυρνάει και μου λέει καλα τι περίμενες να είμαι βάμμένη μέσα στο σπίτι????!!!! Εκεί κόλησα. Λέω ναί συνήθως έτσι γίνεται. Τέλος πάντων λεω συγνώμη και πάλι αλλα θα φύγω. Και θα σου αφήσω ένα 20αρικο για την ταλαιπωρία και γυρνάει και μου λέει όχι θα μου αφήσεις 50 γιατι εγω ακυρωσα πελάτη για να έρθεις εσύ και μου το πέρνει απο τα χέρια. Δεν ήξερα τι να πώ. Της λέω είσαι πολυ φαουλ εδώ αλλα τεσπα δεν θα δώσω  συνέχεια και έφυγα. Φέυγοντας πάω στο αμάξι και πριν μπω με πέρνει η Ιωαννα και μου λέει τωρα ειμαι έτοιμη! Τώρα λεω τι να σου πω και σένα...αλλα πήγα γιατι θα έσκαγα. Ε για την Ιωάννα τώρα τι να πώ, μιλάμε για το πιο ολοκληρωμένο κομμάτι που υπάρχει. Το 10 το καλό.
Αυτό που θέλω να πώ είναι σε αυτούς που δεν έχουν δοκιμάσει να πάνε με cross, πως θα πρέπει να είναι έτοιμοι για να αντικρύσουν κάτι ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικό απο μία ολοκληρωμένη Transexoual-shemale.

Δεν περιάζει....μεγαλώνοντας μαθαίνω :cheesy:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ωραιο αυτο μ τ αποθικη ....
καλα ρε μουτρο ποσες φορες σας εχω πει οτι αν δεν ξερεις ρωτα πρωτα κυτα μην κωλισες και τηποτα και περαστικα σου ..
εντελη μ τ ιωαννα τ καυλακι μου πως περασες??μες την καρδια μ τ εχω
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Έχεις τα δίκια σου, αλλά εκείνη τη στιγμή δεν λειτουργούσα με το πάνω κεφάλι αλλά με το κάτω. Τεσπά όλα καλά. Με την Ιωάννα πως να περάσω; Το κορίτσι είναι πύραυλος και κρατιέμαι να μη χύσω από τα πρώτα λεπτά που ξαπλώνουμε... Άλλο που δε θέλει και αυτή βέβαια  :2funny: αλλα  δε παραπονιεμαι. Αξίζει το κάθε € της.

  or=batraxomouris notid=118425 link=topic=114576.msg8576736#msg8576736 date=1539783105]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ωραιο αυτο μ τ αποθικη ....
καλα ρε μουτρο ποσες φορες σας εχω πει οτι αν δεν ξερεις ρωτα πρωτα κυτα μην κωλισες και τηποτα και περαστικα σου ..
εντελη μ τ ιωαννα τ καυλακι μου πως περασες??μες την καρδια μ τ εχω
[/quote]
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Καλημέρα κύριοι,

θα τα πώ όσο πιο σύντομα μπορώ για την τραγική μου εμπειρία. Περνάω απο Θεσσαλονίκη μετά απο επαγγελματικό ταξίδι στην Θεσσαλία και είμαι έτοιμος να επισκεφτώ το σταναρακι μου την Ιωάννα. Πέρνω τηλέφωνο μια ώρα πιο μπροστά όσο είμαι στον δρόμο και μου λέει αν μπορω να το καθυστερήσω λίγο γιατί ....βάφει νύχια. Anyway μου λέει σε κανα μιαμιση ώρα θα ειναι κομπλέ. Λέω οκ και αφου φτάνω Θεσσαλονικη μετα απο μιαμιση ώρα περνω τηλεφωνο και δεν το σηκώνει. Περιμενω-περιμένω και λεω με γείωσε το παλιοκόριτσο. Με τις καύλες που είχα μπαίνω kanesex και τσεκάρω την Βανέσα. Ωραίες φωτογραφίες, μια πολύ θυληκιά cross περιποιημένη. Εις γνώση μου οτι μιλάμε για cross(παρολο που δεν εχω ξαναπαει με cross) αποφασίζω να πάω. Ευγενέστατη στο τηλέφωνο μου λέει που είναι και πηγαίνω. Φτάνω στο διαμέρισμα, μπένω μέσα και αντικρίζω ενα δωμάτιο σαν αποθήκη....είχε ένα σημείο μια γωνία στην ακρη του καναπε ελευθερη, χωρίς ρούχα ή αλλα πράγματα, για να καθίσω. Για την ίδια έμεινα άφωνος...άβαφη τελείως με το γένι στο πρόσωπο μιας ημέρας. Δεν ήξερα τι να κάνω γιατί ντράπηκα...αλλα μπήκα στο δωμάτιο και αρχιζουμε να μιλάμε. Οταν φτάνουμε στο παρασύνθημα μου λέει θέλω 60!!!!! Λέω δε γαμιέται και τα αφηνω πάνω στο κομοδίνο. Συνεχίζοντας πάει να μου πάρει πίπα και δεν μου σηκώνόταν. Τη σταματάω και τις λέω κοιτα χίλια συγνώμη αλλα δε μπορώ να συνεχίσω....σε περίμενα όπως στις φωτογραφίες κτλπ κτλπ. Γυρνάει και μου λέει καλα τι περίμενες να είμαι βάμμένη μέσα στο σπίτι????!!!! Εκεί κόλησα. Λέω ναί συνήθως έτσι γίνεται. Τέλος πάντων λεω συγνώμη και πάλι αλλα θα φύγω. Και θα σου αφήσω ένα 20αρικο για την ταλαιπωρία και γυρνάει και μου λέει όχι θα μου αφήσεις 50 γιατι εγω ακυρωσα πελάτη για να έρθεις εσύ και μου το πέρνει απο τα χέρια. Δεν ήξερα τι να πώ. Της λέω είσαι πολυ φαουλ εδώ αλλα τεσπα δεν θα δώσω  συνέχεια και έφυγα. Φέυγοντας πάω στο αμάξι και πριν μπω με πέρνει η Ιωαννα και μου λέει τωρα ειμαι έτοιμη! Τώρα λεω τι να σου πω και σένα...αλλα πήγα γιατι θα έσκαγα. Ε για την Ιωάννα τώρα τι να πώ, μιλάμε για το πιο ολοκληρωμένο κομμάτι που υπάρχει. Το 10 το καλό.
Αυτό που θέλω να πώ είναι σε αυτούς που δεν έχουν δοκιμάσει να πάνε με cross, πως θα πρέπει να είναι έτοιμοι για να αντικρύσουν κάτι ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικό απο μία ολοκληρωμένη Transexoual-shemale.

Δεν περιάζει....μεγαλώνοντας μαθαίνω :cheesy:
Φιλαρακι μου και μονο στο διαβασμα αυτων που γραφεις τρομαζω :S
Θεσσαλια που ησουν? Λαρισα?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Έχεις τα δίκια σου, αλλά εκείνη τη στιγμή δεν λειτουργούσα με το πάνω κεφάλι αλλά με το κάτω. Τεσπά όλα καλά. Με την Ιωάννα πως να περάσω; Το κορίτσι είναι πύραυλος και κρατιέμαι να μη χύσω από τα πρώτα λεπτά που ξαπλώνουμε... Άλλο που δε θέλει και αυτή βέβαια  :2funny: αλλα  δε παραπονιεμαι. Αξίζει το κάθε € της.

  or=batraxomouris notid=118425 link=topic=114576.msg8576736#msg8576736 date=1539783105]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ωραιο αυτο μ τ αποθικη ....
καλα ρε μουτρο ποσες φορες σας εχω πει οτι αν δεν ξερεις ρωτα πρωτα κυτα μην κωλισες και τηποτα και περαστικα σου ..
εντελη μ τ ιωαννα τ καυλακι μου πως περασες??μες την καρδια μ τ εχω
τ οτυ ειναι πυραυλος συμφωνω 
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα συναγωνιστές!
ας μας πει κάποιος τις εμπειρίες του με τις κάτωθι καλλονές:




και γενικά ανεβάζεται και καμιά κριτική!

Ευχαριστώ
Το κακο εδω μεσα ξερεις πιο ειναι;;γραφω πχ μια κριτικη ρωταει καποιος γι αυτην που εγραψα κριτικη..του δινω το λινκ της κριτικης και μου λεει θελω πιο προσφατη κριτικη...Αυτος ειναι και ενας λογος που εχω σταμαμτησει να γραφω κριτικες...Γιατι απλα αισθανομαι μαλακας.
Στο ερωτημα σου τωρα..οι φωτογραφιες και των  δεν απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα.Αυτο που βλεπεις στις φωτο αυτο θα δεις .Τωρα ξερεις ο φωτισμος η γωνια ληψης της φωτο το μακιγιαζ ολα παιζουν ρολο.Παθητικες και οι 2.
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
Το κακο εδω μεσα ξερεις πιο ειναι;;γραφω πχ μια κριτικη ρωταει καποιος γι αυτην που εγραψα κριτικη..του δινω το λινκ της κριτικης και μου λεει θελω πιο προσφατη κριτικη...Αυτος ειναι και ενας λογος που εχω σταμαμτησει να γραφω κριτικες...Γιατι απλα αισθανομαι μαλακας.
Στο ερωτημα σου τωρα..οι φωτογραφιες και των  δεν απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα.Αυτο που βλεπεις στις φωτο αυτο θα δεις .Τωρα ξερεις ο φωτισμος η γωνια ληψης της φωτο το μακιγιαζ ολα παιζουν ρολο.Παθητικες και οι 2.

Ενας δύο ή και περισσοτεροι μαλ@κες δεν πρέπει να αλλοιώνουν την ουσία του φόρουμ.
Προσωπικά μπαίνω να διαβάσω κριτικές και απόψεις για το τι συμβαίνει στην πόλη μας. Σκέψου μόνο ότι είναι πολλαπλάσιοι αυτοί που θέλουν τις κριτικές τις δικές σ ή άλλων.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Το κακο εδω μεσα ξερεις πιο ειναι;;γραφω πχ μια κριτικη ρωταει καποιος γι αυτην που εγραψα κριτικη..του δινω το λινκ της κριτικης και μου λεει θελω πιο προσφατη κριτικη...Αυτος ειναι και ενας λογος που εχω σταμαμτησει να γραφω κριτικες...Γιατι απλα αισθανομαι μαλακας.
Στο ερωτημα σου τωρα..οι φωτογραφιες και των  δεν απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα.Αυτο που βλεπεις στις φωτο αυτο θα δεις .Τωρα ξερεις ο φωτισμος η γωνια ληψης της φωτο το μακιγιαζ ολα παιζουν ρολο.Παθητικες και οι 2.
ρε συ λάγνε ...απορώ πραγματικά που ασχολείσαι με τον  κάθε παπάρα που έχει την απαίτηση να του γράφουμε και κριτικές.... να πάει να γράψει αυτός κι ο κάθε λακαμάς που έχει παράπονο...αν και μάλλον για καμια τρανς την κόβω τον panospan που σκύλιασε γιατί δεν της γράφουν κριτική...λέω εγώ με το φτωχό μου το μυαλό...
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
ρε συ λάγνε ...απορώ πραγματικά που ασχολείσαι με τον  κάθε παπάρα που έχει την απαίτηση να του γράφουμε και κριτικές.... να πάει να γράψει αυτός κι ο κάθε λακαμάς που έχει παράπονο...αν και μάλλον για καμια τρανς την κόβω τον panospan που σκύλιασε γιατί δεν της γράφουν κριτική...λέω εγώ με το φτωχό μου το μυαλό...

Αδερφέ μάλλον είσαι πιωμένος ή δεν ξέρεις να διαβάζεις. Καταρχήν πάρε πίσω τους χαρακτηρισμούς γιατί δεν με ξέρεις. Δεν έχω παράπονο με τύπους σαν τον τραβεστολάγνο ή τον φακίρη ή άλλα δραστηρια μέλη εδω. Γενικά το φόρουμ λέγεται "Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο". Προφανώς ο τίτλος αναφέρεται σε "χρονική" περίοδο και όχι στην περίοδο που σου λερώνει το βρακακι...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
783
Like
266
Πόντοι
26
Αδερφέ μάλλον είσαι πιωμένος ή δεν ξέρεις να διαβάζεις. Καταρχήν πάρε πίσω τους χαρακτηρισμούς γιατί δεν με ξέρεις. Δεν έχω παράπονο με τύπους σαν τον τραβεστολάγνο ή τον φακίρη ή άλλα δραστηρια μέλη εδω. Γενικά το φόρουμ λέγεται "Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο". Προφανώς ο τίτλος αναφέρεται σε "χρονική" περίοδο και όχι στην περίοδο που σου λερώνει το βρακακι...
20 μηνύματα εχεις και αυτα μονο ερωτησεις ,δεν εχεις πάει ποτε με καμια?γιατι δεν γραφεις και συ καμια κριτικη?αντε καλα ρωτα οτι θελεις αλλα μην μας την λες κιολας ουτε να μας λες τι να κανουμε
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
20 μηνύματα εχεις και αυτα μονο ερωτησεις ,δεν εχεις πάει ποτε με καμια?γιατι δεν γραφεις και δυ καμια κριτικη?

Έχω πάει με Αννυ από ελληνίδες μια τραγική Αθηναία την Ασπα και τη Λετισια. Για την Αννυ εχουν γραφτει εκατοντάδες κριτικές, για την Ασπα, δεν θέλω να γράψω γιατί θα μιλήσω ασχημα και μπορεί να μην ήταν στην μέρα της και για την Λετισια έχω γράψει και έχω δώσει περαιτέρω πληροφορίες και μέσω inbox σε καποιον που ρωτησε. Συγνώμη που δεν είμαι τόσο δραστηριος, ε...
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Αδερφέ μάλλον είσαι πιωμένος ή δεν ξέρεις να διαβάζεις. Καταρχήν πάρε πίσω τους χαρακτηρισμούς γιατί δεν με ξέρεις. Δεν έχω παράπονο με τύπους σαν τον τραβεστολάγνο ή τον φακίρη ή άλλα δραστηρια μέλη εδω. Γενικά το φόρουμ λέγεται "Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο". Προφανώς ο τίτλος αναφέρεται σε "χρονική" περίοδο και όχι στην περίοδο που σου λερώνει το βρακακι...
καλύτερα που δεν σε ξέρω γιατί μπορεί να έγραφα και χειρότερα...
το ¨αδερφέ¨ κράτα το για άλλους...
..και πάμε στο κυρίως θέμα τωρα... έχεις απαίτηση για κριτικές και μάλιστα ανανεωμένες? απο που κι ως που?  μηπως να σου δίναμε και χρήματα να πηδάς για μας??...σύνελθε κι εσύ και κάποιοι άλλοι κατα καιρούς..να είστε ευγνώμονες για τις κριτικές που ΗΔΗ υπάρχουν... κάποιοι έδωσαν χρήμα και χρόνο..αν δεν εισαι ικανοποιημένος τράβα γράψε τις δικές σου....μπουχεσάκο...
ίσως βεβαια και να τα λέω τσάμπα γιατι μαλλον τρανς εισαι...
αυτά, και πολύ ασχολήθηκα...
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
καλύτερα που δεν σε ξέρω γιατί μπορεί να έγραφα και χειρότερα...
το ¨αδερφέ¨ κράτα το για άλλους...
..και πάμε στο κυρίως θέμα τωρα... έχεις απαίτηση για κριτικές και μάλιστα ανανεωμένες? απο που κι ως που?  μηπως να σου δίναμε και χρήματα να πηδάς για μας??...σύνελθε κι εσύ και κάποιοι άλλοι κατα καιρούς..να είστε ευγνώμονες για τις κριτικές που ΗΔΗ υπάρχουν... κάποιοι έδωσαν χρήμα και χρόνο..αν δεν εισαι ικανοποιημένος τράβα γράψε τις δικές σου....μπουχεσάκο...
ίσως βεβαια και να τα λέω τσάμπα γιατι μαλλον τρανς εισαι...
αυτά, και πολύ ασχολήθηκα...
ισως και

Καταρχην έχεις παρεξηγησει απο την αρχη. Δεν αναφέρθηκα μεμονωμενα σε κανεναν οτι δεν γραφει κριτικες.
Γενικότερα το ειπα γιατι αν παρακολουθεις το φορουμ θα δεις οτι με τον καιρο λιγοστευουν οι αναρτησεις. Και περιοριζονται σε μαλακισμενα σχολια σαν αυτα που ανταλλασουμε, λες και τους υπολοιπους τους ενδιαφερει η αποψη σ για αλλα μελη οπως εμενα ας πουμε. Η αποψη σ είναι περιττη και θα γελουν και τα τσιμεντα για το "μαλλον τρανς είσαι" Βγαλε τα κομπλεξ σου αλλου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom