Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Καλημέρα κύριοι,

θα τα πώ όσο πιο σύντομα μπορώ για την τραγική μου εμπειρία. Περνάω απο Θεσσαλονίκη μετά απο επαγγελματικό ταξίδι στην Θεσσαλία και είμαι έτοιμος να επισκεφτώ το σταναρακι μου την Ιωάννα. Πέρνω τηλέφωνο μια ώρα πιο μπροστά όσο είμαι στον δρόμο και μου λέει αν μπορω να το καθυστερήσω λίγο γιατί ....βάφει νύχια. Anyway μου λέει σε κανα μιαμιση ώρα θα ειναι κομπλέ. Λέω οκ και αφου φτάνω Θεσσαλονικη μετα απο μιαμιση ώρα περνω τηλεφωνο και δεν το σηκώνει. Περιμενω-περιμένω και λεω με γείωσε το παλιοκόριτσο. Με τις καύλες που είχα μπαίνω kanesex και τσεκάρω την Βανέσα. Ωραίες φωτογραφίες, μια πολύ θυληκιά cross περιποιημένη. Εις γνώση μου οτι μιλάμε για cross(παρολο που δεν εχω ξαναπαει με cross) αποφασίζω να πάω. Ευγενέστατη στο τηλέφωνο μου λέει που είναι και πηγαίνω. Φτάνω στο διαμέρισμα, μπένω μέσα και αντικρίζω ενα δωμάτιο σαν αποθήκη....είχε ένα σημείο μια γωνία στην ακρη του καναπε ελευθερη, χωρίς ρούχα ή αλλα πράγματα, για να καθίσω. Για την ίδια έμεινα άφωνος...άβαφη τελείως με το γένι στο πρόσωπο μιας ημέρας. Δεν ήξερα τι να κάνω γιατί ντράπηκα...αλλα μπήκα στο δωμάτιο και αρχιζουμε να μιλάμε. Οταν φτάνουμε στο παρασύνθημα μου λέει θέλω 60!!!!! Λέω δε γαμιέται και τα αφηνω πάνω στο κομοδίνο. Συνεχίζοντας πάει να μου πάρει πίπα και δεν μου σηκώνόταν. Τη σταματάω και τις λέω κοιτα χίλια συγνώμη αλλα δε μπορώ να συνεχίσω....σε περίμενα όπως στις φωτογραφίες κτλπ κτλπ. Γυρνάει και μου λέει καλα τι περίμενες να είμαι βάμμένη μέσα στο σπίτι????!!!! Εκεί κόλησα. Λέω ναί συνήθως έτσι γίνεται. Τέλος πάντων λεω συγνώμη και πάλι αλλα θα φύγω. Και θα σου αφήσω ένα 20αρικο για την ταλαιπωρία και γυρνάει και μου λέει όχι θα μου αφήσεις 50 γιατι εγω ακυρωσα πελάτη για να έρθεις εσύ και μου το πέρνει απο τα χέρια. Δεν ήξερα τι να πώ. Της λέω είσαι πολυ φαουλ εδώ αλλα τεσπα δεν θα δώσω  συνέχεια και έφυγα. Φέυγοντας πάω στο αμάξι και πριν μπω με πέρνει η Ιωαννα και μου λέει τωρα ειμαι έτοιμη! Τώρα λεω τι να σου πω και σένα...αλλα πήγα γιατι θα έσκαγα. Ε για την Ιωάννα τώρα τι να πώ, μιλάμε για το πιο ολοκληρωμένο κομμάτι που υπάρχει. Το 10 το καλό.
Αυτό που θέλω να πώ είναι σε αυτούς που δεν έχουν δοκιμάσει να πάνε με cross, πως θα πρέπει να είναι έτοιμοι για να αντικρύσουν κάτι ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικό απο μία ολοκληρωμένη Transexoual-shemale.

Δεν περιάζει....μεγαλώνοντας μαθαίνω :cheesy:

Είμαι κατά της βιας αλλα εγώ στην θέση σου θα του πατούσα μια κουτουλιά στα μούτρα να μετράει τα δόντια του στο πάτωμα....

Δεν γαμάς, δεν πληρώνεις, κανόνας
 

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
59
Like
129
Πόντοι
0
Την τελευταία πενταετία που ασχολούμαι με τρανς ως πελάτης, μ'άρεζε να μπαίνω και να διαβάζω σχόλια άλλων μελών για τις εμπειρίες τους. Ωστόσο παρατήρησα το εξής. Πολλές φορές οι απόψεις τους για την εμφάνιση ή για τις επιδόσεις ορισμένων τρανς που έχω συνεβρεθεί διέφεραν κατά πολύ από τις δικές μου. Θέλω να πω ότι έχω φάει φόλα από κάποιες που έχουν εκθειάσει κάποιοι, ενώ έχω περάσει φίνα με κάποιες άλλες που έχουν φάει θάψιμο. Δεν υποστηρίζω ότι παίζει κάποιος δόλος, αντίθετα ότι τα γούστα μπορεί να διαφέρουν, η χημεία στο κρεβάτι,η διάθεση της "κοπέλας" κλπ. Αν είσαι στο άθλημα θα πετάξεις πολλά πενηντάευρα-που δυστυχώς δε φυτρώνουν στα δέντρα- στα σκουπίδια. Έτσι πια διαβάζω τις κριτικές αλλά δεν τις πολυδίνω σημασία. Όποιος θέλει γράφει και αυτό είναι.
Να παρατηρήσω επίσης ότι όλες όταν βγάζουν φωτογραφίες για αγγελίες είναι άψογες, αλλά μερικές μόνο υποστηρίζουν αυτήν τους την εμφάνιση στα ραντεβού. Τι κάνεις αν η άλλη βαριέται να βάλει κάτι σέξι, να μακιγιαριστεί ή έλεος να πλυθεί ή αν έχει γένια να ξυριστεί. Ξέρω πώς είναι χρονοβόρο αλλά κάντο γιατί σιγα μη με ξαναδεις. Σε κάποιες μπορεί να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία αλλά μέχρι εκεί.
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
275
Πόντοι
21
Την τελευταία πενταετία που ασχολούμαι με τρανς ως πελάτης, μ'άρεζε να μπαίνω και να διαβάζω σχόλια άλλων μελών για τις εμπειρίες τους. Ωστόσο παρατήρησα το εξής. Πολλές φορές οι απόψεις τους για την εμφάνιση ή για τις επιδόσεις ορισμένων τρανς που έχω συνεβρεθεί διέφεραν κατά πολύ από τις δικές μου. Θέλω να πω ότι έχω φάει φόλα από κάποιες που έχουν εκθειάσει κάποιοι, ενώ έχω περάσει φίνα με κάποιες άλλες που έχουν φάει θάψιμο. Δεν υποστηρίζω ότι παίζει κάποιος δόλος, αντίθετα ότι τα γούστα μπορεί να διαφέρουν, η χημεία στο κρεβάτι,η διάθεση της "κοπέλας" κλπ. Αν είσαι στο άθλημα θα πετάξεις πολλά πενηντάευρα-που δυστυχώς δε φυτρώνουν στα δέντρα- στα σκουπίδια. Έτσι πια διαβάζω τις κριτικές αλλά δεν τις πολυδίνω σημασία. Όποιος θέλει γράφει και αυτό είναι.
Να παρατηρήσω επίσης ότι όλες όταν βγάζουν φωτογραφίες για αγγελίες είναι άψογες, αλλά μερικές μόνο υποστηρίζουν αυτήν τους την εμφάνιση στα ραντεβού. Τι κάνεις αν η άλλη βαριέται να βάλει κάτι σέξι, να μακιγιαριστεί ή έλεος να πλυθεί ή αν έχει γένια να ξυριστεί. Ξέρω πώς είναι χρονοβόρο αλλά κάντο γιατί σιγα μη με ξαναδεις. Σε κάποιες μπορεί να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία αλλά μέχρι εκεί.
Στην πορνοπορεία του καθενός είναι αναπόφευκτες και οι φόλες κακά τα ψέμματα. Ακόμη και στις πουτάνες τα πάντα είναι θέμα vibes και αμοιβαίου σεβασμού. Εάν αντιληφθώ στα πρώτα 2-3 λεπτά της πορνοεπίσκεψης  ότι κάτι δεν πάει καλά στο deal λέω άντε γειά και να πα να γαμηθεί. Πλέον βγαίνουν τόσο δύσκολα τα λεφτά που δεν συγχωρούνται αστοχίες και δεν χαρίζονται 50ευρα. Να τις γαμάτε την μανούλα μάγκες εάν δεν τηρούνε τα συμφωνηθέντα και να σηκώνεστε να φεύγετε ζητώντας παράλληλα τα λεφτά σας πίσω εάν ήδη τα έχετε δώσει. Να έχετε αξιοπρέπεια.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
panospan10 έται που το έγραψες στο ποστ σου ήταν σαν να θες σώνει και καλά να σου γράφουμε κριτικές για να πηγαίνεις στα σίγουρα.. ελπίζω ότι ήταν ατυχής έκφραση... εδώ όλα είναι πάρε-δώσε... αλλά δυστυχώς οι περισσότεροι θέλουν μόνο να πέρνουν χωρίς να δίνουν.. για να σε εμπιστευτούν οι άλλοι πρέπει πρώτα να δώσεις.. γι αυτό ξεκίνα με μερικές κριτικές πρώτα εσύ, γίνε περισσότερο δραστήριος στη συμμετοχή σου στο φόρουμ και θα δεις ότι τότε θα παίρνεις περισσότερα... αυτά τα ολίγα...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.476
Κριτικές
165
Like
25.310
Πόντοι
34.168
Καλησπέρα συναγωνιστές!
ας μας πει κάποιος τις εμπειρίες του με τις κάτωθι καλλονές:




και γενικά ανεβάζεται και καμιά κριτική!

Ευχαριστώ
Η τελευταια προταση σου ηταν ατυχης φιλε..
Ειδικα οταν εσυ δεν εχεις ανεβασει καμμια...

Προφανως,δεν ειχες σκοπο να επιπληξεις κανεναν,
το γραψες ετσι γενικα,
αλλα ετσι λογικα αρπαχτηκαν καποιοι...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Έχω πάει με Αννυ από ελληνίδες μια τραγική Αθηναία την Ασπα και τη Λετισια. Για την Αννυ εχουν γραφτει εκατοντάδες κριτικές, για την Ασπα, δεν θέλω να γράψω γιατί θα μιλήσω ασχημα και μπορεί να μην ήταν στην μέρα της και για την Λετισια έχω γράψει και έχω δώσει περαιτέρω πληροφορίες και μέσω inbox σε καποιον που ρωτησε. Συγνώμη που δεν είμαι τόσο δραστηριος, ε...
θα ηταν ενδιαφερων μια κρητικη για τις κοπελες που εχεις παρει κ συγγεκρημενα για την ασπα
γιατι εμενα μου φερθηκε γαντι η κοπελα ...ολα τ αλλα ειναι ν χ ν λεγαμαι...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606

giannis4253

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2018
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
δεν βλεπεις μουτρο τη μαλαπερδα??
είναι όντως υπερβολική. τη φάση όμως αυτή; είναι κρος ή τρανς; γιατι βυζί δεν βλέπω να έχει. και το μαλλί είναι κανονικό ή καμιά περούκα;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
είναι όντως υπερβολική. τη φάση όμως αυτή; είναι κρος ή τρανς; γιατι βυζί δεν βλέπω να έχει. και το μαλλί είναι κανονικό ή καμιά περούκα;
δεν τ βλεπω γ κανονικο παντος
 

panospan10

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
53
Like
34
Πόντοι
0
panospan10 έται που το έγραψες στο ποστ σου ήταν σαν να θες σώνει και καλά να σου γράφουμε κριτικές για να πηγαίνεις στα σίγουρα.. ελπίζω ότι ήταν ατυχής έκφραση... εδώ όλα είναι πάρε-δώσε... αλλά δυστυχώς οι περισσότεροι θέλουν μόνο να πέρνουν χωρίς να δίνουν.. για να σε εμπιστευτούν οι άλλοι πρέπει πρώτα να δώσεις.. γι αυτό ξεκίνα με μερικές κριτικές πρώτα εσύ, γίνε περισσότερο δραστήριος στη συμμετοχή σου στο φόρουμ και θα δεις ότι τότε θα παίρνεις περισσότερα... αυτά τα ολίγα...

Σε καμία περίπτωση δεν απαίτησα να γράψει κάποιος κριτική, περισσότερο το έγραψα χαριν πειράγματος φίλων τύπου " τι θα γίνει ρε παιδιά, πολλή ξηρασία τελευταία". Φυσικά όλα είναι πάρε δωσε, για φόρουμ μιλάμε, όχι για κέντρο δωρεάν πληροφοριών.
Η πραγματικότητα είναι ότι δεν είμαι τακτικό μέλος, λόγω δουλειάς και ταξιδιών, αλλά όταν έχω κάτι θα το γράφω και το ίδιο θα συμβούλευα να κάνουν όλοι.

@batraxomouris Η Άσπα ρε φίλε με υποδέχτηκε σε ένα διαμέρισμα σε μια οικοδομή που βρωμοκοπούσε, άβαφτη με μια πετσέτα όπως βγηκε από το μπάνιο. Δεδομένου ότι εγώ είμαι στρεητ, βλέποντας την σκάλωσα λίγο, γιατί -προσωπικά- επιλέγω να πάω με μια τρανς λόγω της σεξουαλικότητας και της καύλας που βγάζουν.
Η συγκεκριμένη τίποτα από αυτά. 15' 50 ευρώ ντύνεται ντύνομαι εξαφανίζομαι.
Αλλά και πάλι λέω, μπορεί να μην ήταν στην μέρα της.
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Δεδομένου ότι εγώ είμαι στρεητ, βλέποντας την σκάλωσα λίγο, γιατί -προσωπικά- επιλέγω να πάω με μια τρανς λόγω της σεξουαλικότητας και της καύλας που βγάζουν.
Η συγκεκριμένη τίποτα από αυτά. 15' 50 ευρώ ντύνεται ντύνομαι εξαφανίζομαι.
Αλλά και πάλι λέω, μπορεί να μην ήταν στην μέρα της.
Τύπε η ταμπελίτσα "στρεητ" σε βοηθά να κοιμάσαι τα βράδια? Πόσο στρεητ είσαι και καλοτρώγεσαι με τα τραβέλια?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Τύπε η ταμπελίτσα "στρεητ" σε βοηθά να κοιμάσαι τα βράδια? Πόσο στρεητ είσαι και καλοτρώγεσαι με τα τραβέλια?
άντε πάλι με τις ταμπέλες... τι μας νοιάζει ρε φίλε τι θεωρεί ο καθένας τον εαυτό του; ας πιστεύει κι ας νιώθει ότι γουστάρει, δεν μας πέφτει λόγος...
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
άντε πάλι με τις ταμπέλες... τι μας νοιάζει ρε φίλε τι θεωρεί ο καθένας τον εαυτό του; ας πιστεύει κι ας νιώθει ότι γουστάρει, δεν μας πέφτει λόγος...
Άποψή σου, σεβαστή. Αν δεν σε νοιάζει μην ασχολείσαι με το θέμα. Εμένα πονάει το μυαλό μου να διαβάζω για στρεητ τύπους που συνευρίσκονται με τρανς. Κι εν πάση περιπτώσει αν του τύπου δεν του κάθεται να πει ότι είναι bi ή gay ας το αφήσει χωρίς ταμπέλα. Το εαυτό μας δηλαδή θα κοροϊδεύουμε? 
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Άποψή σου, σεβαστή. Αν δεν σε νοιάζει μην ασχολείσαι με το θέμα. Εμένα πονάει το μυαλό μου να διαβάζω για στρεητ τύπους που συνευρίσκονται με τρανς. Κι εν πάση περιπτώσει αν του τύπου δεν του κάθεται να πει ότι είναι bi ή gay ας το αφήσει χωρίς ταμπέλα. Το εαυτό μας δηλαδή θα κοροϊδεύουμε? 
καλό θα ήταν να μην ασχολείσαι κι εσύ με τους άλλους..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Σε καμία περίπτωση δεν απαίτησα να γράψει κάποιος κριτική, περισσότερο το έγραψα χαριν πειράγματος φίλων τύπου " τι θα γίνει ρε παιδιά, πολλή ξηρασία τελευταία". Φυσικά όλα είναι πάρε δωσε, για φόρουμ μιλάμε, όχι για κέντρο δωρεάν πληροφοριών.
Η πραγματικότητα είναι ότι δεν είμαι τακτικό μέλος, λόγω δουλειάς και ταξιδιών, αλλά όταν έχω κάτι θα το γράφω και το ίδιο θα συμβούλευα να κάνουν όλοι.

@batraxomouris Η Άσπα ρε φίλε με υποδέχτηκε σε ένα διαμέρισμα σε μια οικοδομή που βρωμοκοπούσε, άβαφτη με μια πετσέτα όπως βγηκε από το μπάνιο. Δεδομένου ότι εγώ είμαι στρεητ, βλέποντας την σκάλωσα λίγο, γιατί -προσωπικά- επιλέγω να πάω με μια τρανς λόγω της σεξουαλικότητας και της καύλας που βγάζουν.
Η συγκεκριμένη τίποτα από αυτά. 15' 50 ευρώ ντύνεται ντύνομαι εξαφανίζομαι.
Αλλά και πάλι λέω, μπορεί να μην ήταν στην μέρα της.
kαλη αρχή μούτρο κ αν που ξανα πας με τρανς ρίξε κάνα ινφο έτσι για ν δούμε τ παίζει γενηκος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom