Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.712
Πόντοι
3.246

tester31

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
60
Like
12
Πόντοι
0
Οταν κανεις γενικες ερωτησεις θα παρεις γενικες απαντησεις...ρωτας συγκεκριμενα παιρνεις συγκεκριμενες απαντησεις..αλλιως η απαντηση στο ερωτημα σου ετσι οπως το εθεσες ειναι :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
Δηλώνει ενεργοπαθητική αν δεν κάνω λάθος (όχι σε αυτή την αγγελία αλλά αλλού)
Σε τι είναι καλύτερη; Στο ενεργητικό ή στο παθητικό;
Και βασικά αξίζει ή όχι;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.712
Πόντοι
3.246
Ειναι ενεργοπαθητικη...ειναι αυτο που λεμε τιμια επιλογη αλλα δεν προκειται να κανεις το γαμησι του αιωνα ειτε στο ενεργητικο ειτε στο παθητικο.
 

taramosalata

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ειναι απο κοντα καλυτερη απο οτι στις φωτο.Με εφεση στο ενεργητικο..παρα στο παθητικο :headbang:
Δηλαδή λάγνε στο ενεργητικό είναι καλή για έναν πρωτάρη ή είναι απλά καλύτερη από ότι στο παθητικό, αλλά όχι καλή?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.712
Πόντοι
3.246
Δηλαδή λάγνε στο ενεργητικό είναι καλή για έναν πρωτάρη ή είναι απλά καλύτερη από ότι στο παθητικό, αλλά όχι καλή?
Μια προταση 3 ερωτησεις..λοιπον το αν ειναι καλη με καποιο πρωταρη δεν το γνωριζω γιατι και ο καθε πρωταρης εχει τις ιδιαιτεροτητες του οποτε χρειαζεται ειδικη μεταχειρηση.
Στο παθητικο θα σου πω πως ειναι μιατιμια επιλογη αλλα δεν θα σου μεινει αξεχαστη η εμπειρια.
Παρολο που εγω δεν ειμαι παθητικος εχω καταλαβει απο τις αντιδρασεις της οτι προτιμα να ειναι ενεργητικη παρα παθητικη.
Ελπιζω να σε καλυψα.
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Είχαμε ματσάκι όμορφο χθες το βραδάκι με την Αμάντα και μάλιστα επιπέδου τσάμπιονς λιγκ! Το κορίτσι δεν παίζεται, κρίμα που δεν θέλει να γράψω ολοκληρωμένη κριτική. Με λίγα λόγια όμως θα πω ότι είναι φιλικότατη, ευγενική και εξυπηρετική. Λες και μαντεύει από πριν τι ακριβώς γουστάρεις και σου το δίνει! Φιλάκια μωράκι μου, θα τα ξαναπούμε!
 

Kwstas09

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρετε κανένα καλο κομμάτι καθαρό να του δώσω δωράκι?
 

taramosalata

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Μια προταση 3 ερωτησεις..λοιπον το αν ειναι καλη με καποιο πρωταρη δεν το γνωριζω γιατι και ο καθε πρωταρης εχει τις ιδιαιτεροτητες του οποτε χρειαζεται ειδικη μεταχειρηση.
Στο παθητικο θα σου πω πως ειναι μιατιμια επιλογη αλλα δεν θα σου μεινει αξεχαστη η εμπειρια.
Παρολο που εγω δεν ειμαι παθητικος εχω καταλαβει απο τις αντιδρασεις της οτι προτιμα να ειναι ενεργητικη παρα παθητικη.
Ελπιζω να σε καλυψα.
ευχαριστώ πολύ ρε λάγνε πραγματικά. Απλά με τη συγκεκριμένη κωλώνω γιατί εδώ και χρόνια στις αγγελίες της δεν δείχνει ποτέ το μόριο της παρότι παρουσιάζεται περισσότερο σαν ενεργητική. Ευχαριστώ και πάλι
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
ευχαριστώ πολύ ρε λάγνε πραγματικά. Απλά με τη συγκεκριμένη κωλώνω γιατί εδώ και χρόνια στις αγγελίες της δεν δείχνει ποτέ το μόριο της παρότι παρουσιάζεται περισσότερο σαν ενεργητική. Ευχαριστώ και πάλι

Παλιά καραβανα η diana γνωστη και ως Κορίνα. Η απαντηση για το μοριό της ναι ειναι big size.
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Επίσκεψη χθές στην Ράνια.
Ίσως όπως θα έχετε διαβάσει και σε άλλες αναφορές μου την θεωρώ το απόλυτο value for money. Αλλά αυτή την φορά με περίμενε μια η καλυτέρα δυο εκπλήξεις. Η κοπέλα έχει κάνει προσθετική στήθους σε απόλυτη αρμονία με το γυμνασμένο σώμα της. Στα του αγώνα, αυτά που αρέσουν σε μένα δηλ ομορφιά, καθαριότητα, συμπάθεια, συμμετοχή υπήρξαν, για ακόμη μια φορά, στον υπερθετικό βαθμό.
Όπως όμως λέω πάντα τα όσα γράφω αποτελούν προσωπικές προσλαμβάνουσες, η επιλογή δική σας.
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
ας ξαναρωτήσω γιατί παλιότερα δεν πήρα απάντηση. μια σχετικά μεγάλη σε ηλικία που αράζει κοντά στην Φιόνα εκεί στην στάση πάνω στις γραμμές τραίνων, αξίζει ρε μάγκες? μου βγάζει κατι πρόστυχο όποτε την βλέπω. να δοκιμάσω να πάω η παίζει να με αρχίσει στο κυνηγητό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom