Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
καλό είναι τη γνώμη μας για τους αλλους να την κρατάμε για τον εαυτό μας
Πάλι θα στο πω, άποψη σου σεβαστή. Κράτα τη γνώμη σου για τον εαυτό σου. Τούτο εδώ είναι φόρουμ και όπως γίνεται σε όλα τα φόρα ο κόσμος ανταλλάσσει γνώμες. Εγω λοιπόν θα λέω τη γνώμη μου και να με συμπαθάς!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
άντε πάλι με τις ταμπέλες... τι μας νοιάζει ρε φίλε τι θεωρεί ο καθένας τον εαυτό του; ας πιστεύει κι ας νιώθει ότι γουστάρει, δεν μας πέφτει λόγος...

τι κάθεσαι και ασχολείσαι με τον τυπάκο που μπήκε και περιδιαβάζει σε σάϊτ με τρανς για να ειρωνευτεί τον άλλο αν αισθάνεται στρέητ  ............. Μάγκες καλοί οι μισές (περίπου) πληροφορίες στο παρόν φόρουμ προέρχονται από τον Γλυκομούτσουνο. Δεν τον ξέρω εκτός φόρουμ και δεν με ξέρει. Επειδή όμως ΔΕΝ είμαι αχάριστος, δράττομαι της ευκαιρίας να του πω το αυτονόητο  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  για τις πληροφορίες του αυτές. Καλή συνέχεια σε όλους
 

explosivemass

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρετω την παρεα.
Παιδια ερχετε η IsisCarvalho  και μετα καπακι η Mia blonde .Και οι δυο  ειναι  super θηλυκες !
Παρακολουθω καιρο με μεγαλο ενδιαφερον ,χωρις ομως να ρωταω, το  συγκεκριμενο φορουμ που αφορα τις trans. Ταυτοχρονα ετοιμαζα το μεγαλοποο σχεδιο μου ,για μια παρτουζιτσα με κοπελα σε TFM style .Περιμενα να ερθει μια πραγματικα θηλυκη τρανς ως προυποθεση  συμετοχης της δικιας μου και βλεπω οτι η ωρα αυτη αυτη εφτασε !
Με ποια προτεινετε οτι θα εχουμε καλυτερη αποδοσοση trans to female ? ποσο λετε να μου κοστισει το "παρτυ" γιατι τιμες σε κατασταση παρτουζας δεν βλεπω (εκτος της επικης του travestolagnos με τα δυο κοριτσια μελινα και αννυ).
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Χαιρετω την παρεα.
Παιδια ερχετε η IsisCarvalho  και μετα καπακι η Mia blonde .Και οι δυο  ειναι  super θηλυκες !
Παρακολουθω καιρο με μεγαλο ενδιαφερον ,χωρις ομως να ρωταω, το  συγκεκριμενο φορουμ που αφορα τις trans. Ταυτοχρονα ετοιμαζα το μεγαλοποο σχεδιο μου ,για μια παρτουζιτσα με κοπελα σε TFM style .Περιμενα να ερθει μια πραγματικα θηλυκη τρανς ως προυποθεση  συμετοχης της δικιας μου και βλεπω οτι η ωρα αυτη αυτη εφτασε !
Με ποια προτεινετε οτι θα εχουμε καλυτερη αποδοσοση trans to female ? ποσο λετε να μου κοστισει το "παρτυ" γιατι τιμες σε κατασταση παρτουζας δεν βλεπω (εκτος της επικης του travestolagnos με τα δυο κοριτσια μελινα και αννυ).
Καλησπερα φιλε...Σαν σκεψη και ιδεα ειναι ωραια αλλα θελει πολυ δουλεια για την υλοποιηση του σχεδιου σου.Εδω ειμαστε για να βοηθησουμε :gay:Αναφερεις θυληκη τρανς...η κοπελα που αναφερεις τις κανει καεφι;;τις γουσταρει;;;αν ναι εισαι σε καλο δρομο.Ζητας θυληκη τρανς ενεργητικη και να γουσταρει τις γυναικες...τριπλος συνδιασμος.Εγω ξερω πολλες ενεργητικες τρανς που δεν γουσταρουν γυναικες.Αναφερεις τιμη...κοιταξε εδω λογικα θα παιξει το εξης λογικα υπολογισε διπλη τιμη απο το απλο ραντεβου συν οτι θα ειναι ενεργητικη συν οτι θα παει με γυναικα.Αν δν εχεις θεμα οικονομικο επικοινωνησε με καποια απο αυτες και ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ...
 

explosivemass

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Ναι το σχεδιο ειναι μεγαλοπνοο και δυσκολο αλλα πηγαινει καλα. Οχι οτι κανω κατι τρομερο, απλα το μωρο δεν λεει οχι σε καινουργια "ερωτικα παιχνιδια".Γιατι στην τελικη αυτο ειναι στην παρεα.Οπως στις φασεις που ειχαμε με κοριτσια του επαγγελματος .περνουσαμε ολοι καλα με ολους. Δυστηχως και εγω βλεπω οτι οσο πιο θυλικη ειναι μια τρανς τοσο απεχθανεται τα "λεσβιακα" παιχνιδια.Οποτε να την φερω και να θελει μονο να την πηδηξω (το αντιθετο δεν θα παιξει) και να μην παρω ματι δεν με ικανοποιει. 
Αυτες οι δυο εχουν στις υπηρεσιες του το  couples  αλλα υποψιαζομαι μονομερεις καταστασεις μεταξυ ανδρα και τρανς . Ηθελα μια γνωμη
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
λοιπόν μάγκες. Ψάχνω μια συγκεκριμένη εδώ και καιρό κ δεν μπορώ να την πετύχω. την έχω δεί στην πιάτσα του ΟΠΑΠ 3-4 φορες. την πήρα μια φορά πέρσι αλλά δεν θυμάμαι καθόλου όνομα καθώς ήμουν πιωμένος. βγαίνει στην διασταυρωση πίσω απο τον ΟΠΑΠ και είναι νομίζω πάντα μόνη. Δεν είναι ντυμένη sexy καθώς φοράει συνήθως μακριά φορέματα που καλύπτουν όλο το σώμα μέχρι τα πόδια. είναι μελαχρινή αν θυμάμαι καλά. μικροκαμομένη,αδύνατη,όμορφο σώμα,τούμπανο βυζι και για τους μερακλίδες λειτουργικότατη και σε καλό μέγεθος.σε φάτσα δεν είναι και Νινα αλλά αρκετά όμορφη σε σχέση με κάτι αλλες. η καβάτζα της ήταν σε μια αλάνα αν θυμαμαι καλά πίσω απο τις νταλίκες που παρκάρουν πάνω στον παράλληλο,πίσω απο τον ΟΠΑΠ. αν ξέρει κάποιος ονομα ή πώς μπορώ να την βρώ ας μ πεί. θενκσ!!!

τελικά κάποιος που να κατάλαβε σε ποιά αναφέρομαι?
 

altertrail

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
31
Like
1
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια,νέος στο χωρο.

εψαξα στις προηγουμενες σελιδες αλλα δε βρηκα κατι


γνωμες για αυτη?

και γενικα τι θα προτεινατε σε καποιον πρωταρη?

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606

altertrail

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
31
Like
1
Πόντοι
0

μαν,εκτος αν ο υπολογιστης μου κολλησε, δε φαινεται να εχεις απαντησει παροτι εκανες παραθεση

οποτε ξαναδημοσιευω:

καλησπερα παιδια,νέος στο χωρο.

εψαξα στις προηγουμενες σελιδες αλλα δε βρηκα κατι


γνωμες για αυτη?

και γενικα τι θα προτεινατε σε καποιον πρωταρη?
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
μαν,εκτος αν ο υπολογιστης μου κολλησε, δε φαινεται να εχεις απαντησει παροτι εκανες παραθεση

οποτε ξαναδημοσιευω:

καλησπερα παιδια,νέος στο χωρο.

εψαξα στις προηγουμενες σελιδες αλλα δε βρηκα κατι


γνωμες για αυτη?

και γενικα τι θα προτεινατε σε καποιον πρωταρη?
Δεν την ξέρω την διαφημιζόμενη οπότε δεν έχω συγκεκριμένη άποψη. Γενικά όμως θα σου πω ότι όπου ακούω για δωρεάν υπηρεσίες και μάλιστα σε έναν χώρο έντονα ανταγωνιστικό τρέχω μακρυά! Για πρωτάρη από όσες έχω δοκιμάσει θα σου πρότεινα την Λία. Είναι καλή στο "βανιλα" σεξ, όχι ότι δεν κάνει και για πιο σκληρές καταστάσεις. Ελπίζω να βοήθησα.
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
ναι φιλαρακι βοηθησες,βγαζει νοημα,μπορει να καταληξω σε κανα χαντακι για αυτο κ ρωτησα χαχα

για να μαι σιγουρος:


αυτην εννοεις ετσι?
Ναι, αυτήν εννοώ. Καλά να περάσεις και πες μας μετά τις βρώμικες λεπτομέρειες...!
 

altertrail

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
31
Like
1
Πόντοι
0
Ναι, αυτήν εννοώ. Καλά να περάσεις και πες μας μετά τις βρώμικες λεπτομέρειες...!

κατσε γιατι ακομη ψαχνω μην το μετανιωσω..


για αυτην ξερεις κατι? μου φαινεται πιο συμπαθητικη μιας κ ειναι κ πιο κοντα στην ηλικια μου
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
γνωμες γι αυτην;πολυ καλο φαινεται για να ναι αληθινο,υπαρχει κριτικη γι αυτην;

μια χαρά αληθινό είναι και από κοντά ότι βλέπεις στις φώτο.
έχω γράψει το σχόλιο μου πριν λίγους μήνες
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
488
Πόντοι
4.460

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Μούτρα για ν μην τ κουράζεται η κοπέλα είναι αυτή που βλέπετε στις φωτογραφίες ..εγώ την είχα πάρει στ πρωτάτης βήματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom