Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
83
Κριτικές
3
Like
260
Πόντοι
0
Η Νάνσυ Νανσουλα που ανεβάζει στο kanesex.
Οπότε από τις 2, μου προτείνεις siliatrans να δοκιμάσω με τρανς και χωρίς φόβο για κάποιο ΣΜΝ
Ρε αδερφε, για τον θεο.
Βλεπεις απο τη μια τις φωτο της Σηλιας και απο την αλλη του Μπενυ Χιλλ και αμφιταλαντευεσαι;
 

cocu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε αδερφε, για τον θεο.
Βλεπεις απο τη μια τις φωτο της Σηλιας και απο την αλλη του Μπενυ Χιλλ και αμφιταλαντευεσαι;

Ρε αδερφε, για τον θεο.
Βλεπεις απο τη μια τις φωτο της Σηλιας και απο την αλλη του Μπενυ Χιλλ και αμφιταλαντευεσαι;
Το θέμα είναι να περάσω καλά, και να μην έχω το άγχος να μην κολλήσω τίποτα κτλ., σίγουρα η Σηλια εξωτερικά κερδιζει με διαφορα
 

Trelos_ak

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ψήνομαι πολύ να δοκιμάσω με Ιωάννα! Αλλά οι κριτικές εδώ πέρα με έχουν μπερδέψει.

Τι να κάνω τελικά, στην πρώτη ευκαιρία να δοκιμάσω?

Γνώμη κανείς άλλος ?.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Ψήνομαι πολύ να δοκιμάσω με Ιωάννα! Αλλά οι κριτικές εδώ πέρα με έχουν μπερδέψει.

Τι να κάνω τελικά, στην πρώτη ευκαιρία να δοκιμάσω?

Γνώμη κανείς άλλος ?.
ρε μουτρο αν δεν δοκημασεις ιωαννα ειναι μαλακια να ξερεις ..
 

Johnperkov26

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες είμαι νέος στο φορουμ.
Πιο πολύ με κροσακια με καυλωνει να πηγαίνω αλλά κατά προτίμηση χωρίς περούκες (βέβαια πάντα με εξαιρέσεις)
Στην πιάτσα απο κρος αξίζουν 1-2 γιατί η θα είναι κάτι γέροι με περούκες η κάτι γυφτοι με περουκες που δεν. Μόνο μία μελαχρινή μικρούλα που βγαίνει με μια φίλη της και αυτή κρος παρέα, μόνο αυτή λέει κάτι από πιάτσα (έχω αναφερθεί σε απάντηση σε κάποιον πιο πάνω για αυτήν μην γράφω τα ίδια πάλι βαριέμαι )
Θα ήθελα να μου προτείνετε αν υπάρχουν καλές και καθαρες κρος που βάζουν αγγελίες και αξίζει να βρεθώ όμως.
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
251
Κριτικές
13
Like
656
Πόντοι
901
Καλημέρα στην παρέα, νέος στο φόρουμ. Ήθελα να ρωτήσω εμπειρίες σχετικά με siliatrans, Νάνσυ, καθαριότητα κτλ. Είμαι και λίγο φοβητσιαρης
H Bella είναι και γαμω τα παιδιά. Θα σε καυλωσει και θα το γουστάρει. Απίστευτη εμπειρία. Η Ιωάννα είμαι με τις μερες τις. Αλλά και στα καλύτερα της να την πετύχεις τα γούστα που θα βγάλεις με την Bella δεν θα τα δεις ουτε στο όνειρο σου. Μονόδρομος η μπελά... για τον χοντρό με την περούκα απλα θα προσπεράσω.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπερα, έχει δοκιμάσει κανεις ;;;

 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
η bella είναι στο στυλ της Βικτώριας? εννοώ για σωματότυπο και κατα βάση παθητική?
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.264
Πόντοι
3.886
Ψήνομαι πολύ να δοκιμάσω με Ιωάννα! Αλλά οι κριτικές εδώ πέρα με έχουν μπερδέψει.

Τι να κάνω τελικά, στην πρώτη ευκαιρία να δοκιμάσω?

Γνώμη κανείς άλλος ?.
Για μένα πήγαινε..εγώ μένω Αθήνα αλλιώς θα πήγαινα συχνά
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.557
Κριτικές
2
Like
5.146
Πόντοι
1.056
Καλησπερα, έχει δοκιμάσει κανεις ;;;


Ο Χ Ι
 

Evelina123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγω τα λεφτα μου τα εκλαψα . Ελπιζω να μην τα κλαψει αλλος. Η απολυτη ξενερα . Υποχονδριο ατομο , που σταματουσε το γαμησι να δει αν εχει παρει αερα η καποτα . Γλυφει μονο με καποτα , δεν αφηνει να την αγγιζουν , να της βαζουν δαχτυλο , αν βογκηξεις σε σκουνταει σαν να ροχαλιζεις . Εγω την γαμησα και στην μεση της διαδικασιας τα παρατησα και την εβαλα να με γλυψει με καποτα τουλαχιστον να χυσω. Οι φωτο καμμια σχεση με την πραγματικοτητα . Ειναι ενα μετριο αδυνατο αγορακι , μικρο ψωλο . κριμα τα φραγκα . που στο τηλ μου ειπε 50 και στο τελος εδωσα 80 . Αν εδινα 50 μπορει να τον επαιζα μονος μου . απαραδεκτη. Μακρια

Εγω τα λεφτα μου τα εκλαψα . Ελπιζω να μην τα κλαψει αλλος. Η απολυτη ξενερα . Υποχονδριο ατομο , που σταματουσε το γαμησι να δει αν εχει παρει αερα η καποτα . Γλυφει μονο με καποτα , δεν αφηνει να την αγγιζουν , να της βαζουν δαχτυλο , αν βογκηξεις σε σκουνταει σαν να ροχαλιζεις . Εγω την γαμησα και στην μεση της διαδικασιας τα παρατησα και την εβαλα να με γλυψει με καποτα τουλαχιστον να χυσω. Οι φωτο καμμια σχεση με την πραγματικοτητα . Ειναι ενα μετριο αδυνατο αγορακι , μικρο ψωλο . κριμα τα φραγκα . που στο τηλ μου ειπε 50 και στο τελος εδωσα 80 . Αν εδινα 50 μπορει να τον επαιζα μονος μου . απαραδεκτη. Μακρια
Ναυάγιο χαμένε ότι νάνε λες εσείς από Θεσσαλονίκη κλαίτε για το ευρώ σάς βρωμιάρηδες νομίζετε θα δώσετε,,,50 και 100 και θα κάνετε ότι θέλετε έτσι νομίζετε..... Κλάψε για τα ,,80 σου......... Χαμένε
 

Karabelas_B_007

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Για αυτούς που έχουν παει και στις 2, Βella ή Amanda πιο καλα προσόντα?
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
μίνι κριτική από συναγωνιστή για την Brazil (StherAzevedo)
Για την Isis οταν εκανα την επαφη ηταν ειρωνική στα μηνύματα της και αγενής οπότε δεν την δοκίμασα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom