Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.098
Like
1.366
Πόντοι
216
Μαλεβή: Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη με υπέροχο σώμα. Μου λέει 60 ευρώ και πήγαμε στο χώρο της στη Γιαννιτσών. Όχι και ο πιο καθαρός, βρώμικος θα έλεγα, ενώ στο διπλανό δωμάτιο ήταν μια φίλη της. Γδύνεται τελείως και ξεκινάμε γλωσόφιλα και μετά της κάνω πίπα. Πάνω εκεί μου πετάει, ξέρεις υπάρχουν διάφορα προγράμματα και αυτό που κάνουμε τώρα (πίπα χωρίς προφυλακτικό) είναι στο πρόγραμμα των 100 ευρώ με άνεση χρόνου, ενώ των 60€ διαρκεί 20 λεπτά. Τέλως πάντως καυλωμένος φουλ συμφώνησα. Συνέχισα πίπα και γλυφοκώλι και μετά με πήρε στα τέσσερα. Στη συνέχεια έκατσα πάνω της και με γάμησε ενώ ταυτόχρονα μου τον έπαιζε μέρι να χύσω. Πολύ καλή στο σεξ, αλλά για 100 ευρώ δεν αξίζει ειδικά σχετικάμε τη διάρκεια. 100€ και κάτσαμε περίπου 30 λεπτά. Δεν ξαναπάω, αν και είναι καλή, γιατί με ξενέρωσε με τα χρήματα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.712
Πόντοι
3.246
Παιδια θα κανω καποιες παρατηρησεις...θα προσπαθησω να ειμαι αντικειμενικος οσο γινεται.Πριν απο λιγο καιρο καιρο ειχαμε στην θεσσαλονικη την αλεξανδρα την καλιστω την κονι....τι λεγανε στις αγγελιες;150 ευρω ακατεβατα .Ως παθητικες θεωρω οτι ειναι καλες ΚΑΛΗ ΤΗ ΠΙΣΤΗ αλλα ενεργητικες βαζω πολλους αστερισκους..Τι εγινε εδω...φαγωθηκατε οτι τα 150 ευρω ειναι πολλα.Δινεται-δινουμε τα λεφτα σε κοριτσια που δεν ειναι φτιαγμενες τρανς θυληπρεπεις μεν με σχετικα καλες υπηρεσιες αλλα οχι τρανς.Δηλαδη η νινα αν ζητησει διακοσια αναλογικα θα πρεπει να τα παρει.
Το μετρο εχει αρχιζει να χανεται για να μην πω πως εχει χαθει.Θα μου πει καποιος ρε λαγνε δεν υπαρχουν επιλογες..η για να το θεσω σωστοτερα δεν υπαρχουν καινουριες επιλογες.Αλλα οταν δινουμε 100 ευρω για να γαμησουμε προσεγμενα θηλυπρεπη αγορια μην γκρινιαζεται οταν μια τρανς που εχει διανυσει χιλιομετρα να μας πηδαει στο οικονομικο και να ζητα παραπανω λεφτα.
Υ.Γ Οταν κλεινουμε μια συμφωνια αγοραζουμε υπηρεσιες για συγκεκριμενα χρηματα.Οταν αρχειζει και σου λεει +20 γι αυτο +20 για το αλλο θα πρεπει να βαρανε καμπανες και να τις ακουει το πανω κεφαλι και οχι το κατω.
Υ.Γ1..Δυστηχως το πληρωμενο σεξ πρεπει να πληρωσεις για να μαθεις και η εμπειρια ειναι ανα σχολειο με ακριβα διδακτρα.
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Μαλεβή: Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη με υπέροχο σώμα. Μου λέει 60 ευρώ και πήγαμε στο χώρο της στη Γιαννιτσών. Όχι και ο πιο καθαρός, βρώμικος θα έλεγα, ενώ στο διπλανό δωμάτιο ήταν μια φίλη της. Γδύνεται τελείως και ξεκινάμε γλωσόφιλα και μετά της κάνω πίπα. Πάνω εκεί μου πετάει, ξέρεις υπάρχουν διάφορα προγράμματα και αυτό που κάνουμε τώρα (πίπα χωρίς προφυλακτικό) είναι στο πρόγραμμα των 100 ευρώ με άνεση χρόνου, ενώ των 60€ διαρκεί 20 λεπτά. Τέλως πάντως καυλωμένος φουλ συμφώνησα. Συνέχισα πίπα και γλυφοκώλι και μετά με πήρε στα τέσσερα. Στη συνέχεια έκατσα πάνω της και με γάμησε ενώ ταυτόχρονα μου τον έπαιζε μέρι να χύσω. Πολύ καλή στο σεξ, αλλά για 100 ευρώ δεν αξίζει ειδικά σχετικάμε τη διάρκεια. 100€ και κάτσαμε περίπου 30 λεπτά. Δεν ξαναπάω, αν και είναι καλή, γιατί με ξενέρωσε με τα χρήματα.
φιλος αυτη η Μαλεβη γυφτοκροσσακι δεν ειναι?? εμενα μου ειπε 60 σπιτι της ευτυχως που δεν την πηρα δλδ.. θα ξενερωνα!! βασικα δεν την πηρα γιατι νομιζω γυφτοκρος ειναι
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
παιδες οι τιμες που λετε δεν υπαρχουν και καποιες μην σ πω ολες απο αυτες θα χαντακοθων γιατι δεν μπορουν ν κανουν στανταρ πελατια στα 150αρια τις επερνα κ γω εχω ψαχτει αλλου πλεων απλα !!!!οσο για τα κροσακια τ χ τ ξεφτηλισει τ θεμα πραγματικα !!
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.098
Like
1.366
Πόντοι
216
φιλος αυτη η Μαλεβη γυφτοκροσσακι δεν ειναι?? εμενα μου ειπε 60 σπιτι της ευτυχως που δεν την πηρα δλδ.. θα ξενερωνα!! βασικα δεν την πηρα γιατι νομιζω γυφτοκρος ειναι
Κύπρια είναι.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.712
Πόντοι
3.246
Μαλεβη ζωη βιβιαν ειναι ολες κυπραιες και γνωριζονται καλα μεταξυ τους
 

nikppetrou

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0

Την έχει επισκεφθεί κανείς ;

Άποψη ;
 

gre14

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2022
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0

Την έχει επισκεφθεί κανείς ;

Άποψη ;
Μεγάλη ξεπέτα είχα πάει μαζί της στην Αθήνα μου ζήταγε 80ε με παζάρι το πήγα 70 ενώ στην αρχή είχαμε κλείσει με 60. Το χειρότερο περίμενα και μισή ώρα να ανοίξει την πόρτα για να ανέβω. Έπρεπε να είχα φύγει
 

Fish1312

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0




Καμία πληροφορία;
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481

cocu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα, νέος στο φόρουμ. Ήθελα να ρωτήσω εμπειρίες σχετικά με siliatrans, Νάνσυ, καθαριότητα κτλ. Είμαι και λίγο φοβητσιαρης
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.655
Κριτικές
2
Like
5.326
Πόντοι
1.056
Καλημέρα στην παρέα, νέος στο φόρουμ. Ήθελα να ρωτήσω εμπειρίες σχετικά με siliatrans, Νάνσυ, καθαριότητα κτλ. Είμαι και λίγο φοβητσιαρης

Siliatrans είναι εγγύηση σε όλα, από τις καλύτερες παρουσίες σε όλους τους τομείς.
Νάνσυ δεν ξέρω σε ποια αναφέρεσαι
 

cocu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Νάνσυ Νανσουλα που ανεβάζει στο kanesex.
Οπότε από τις 2, μου προτείνεις siliatrans να δοκιμάσω με τρανς και χωρίς φόβο για κάποιο ΣΜΝ
 

Johnperkov26

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
καμια καινουργια ηρθε στην πιατσα??
Καλημέρα φίλε!
Εγώ που γυρνάω στην πιατσα μερικές φορές έχω πετυχει δύο κρος που δεν βγαίνουν σε σημεία που είναι για τρανς/κρος.
Η μία είναι γύρω στα 45 με περούκα χωρίς ιδιαίτερο μακιγιάζ αλλά έχει ωραίο σώμα αν δεν φορούσε περούκα θα ήθελα να την δοκιμάσω.
Η άλλη που την έχω δοκιμάσει νομιζω αννα μου είχε πει την λένε ειναι 23 με φυσικό μακρύ μαλλί ωραίο καυλιαρικο προσωπο μισή βουλγαρα και μισή Ελληνίδα (έτσι μου είπε) επίσης ωραίο σώμα για ένα ξεκαυλωμα είναι καλή για την άλλη δεν έχω άποψη με ξενερώνουν γενικά οι περουκες και δεν μπορώ εύκολα να λειτουργησω.
Αυτές βγαίνουν πιο κάτω από το one salonica που πιο νωρίς κάθονται κάτι βουλγαρογυφτισες, πιθανόν θα τις κυνηγάνε οι υπόλοιπες και βρήκαν εκείνο το σημείο μακριά από όλες για να μην έχουν θεμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom