Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους, έχει κανείς άποψη για την συγκεκριμένη;

Καλησπερα.εχω μιλήσει με μηνύματα μαζι της.ζητουσε κάποια στιγμή λεφτά για συναντηση κανένα 80ρι η κάτι τέτοιο.δεν έχω βρεθεί λόγω τιμής.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Κάνε παζάρια τυπε...την Πάολα την πήρα με 70 μισή ώρα ενεργοπαθητικη και ήταν καλή όπως τα είπες...με γλωσσοφιλα και δέρμα απαλό...πολύ όμορφη αξιζει
και μ 50 εγω φετος εχω παρει δυο
 

Babisbabisbabis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0

Υπάρχει γωση για την συγκεκριμένη ;
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
9
Like
403
Πόντοι
21

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.655
Κριτικές
2
Like
5.326
Πόντοι
1.056
Πρόλαβε κανείς;

 

Lovecost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Ρε παιδιά πια sites εμπιστεύεστε για αγγελίες?
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21

Υπάρχει γωση για την συγκεκριμένη ;
Από φωτό φαινεται πολύ δουλεμενη η πίσω πόρτα.βγηκαν τα κρέατα εξω.με όλο το συμπάθεια.ηρεμα το λέω.
 

ssenses

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Συναντηθήκαμε με την κοπέλα πριν σχεδόν 2 χρόνια σε πολυτελή χώρο στο κέντρο. Ήταν πολύ ευχάριστη, ευγενική, με χιούμορ, λάγνα, με φανταστικό κορμί και χορταστικό εργαλείο. Σούπερ και στους 2 ρόλους. Πρέπει να ήμουν εκεί παραπάνω από μια ώρα. Δεν φιλάει, μόνο αυτό βρήκα ως μείον. Αλλά αυτή είναι απλά η δική μου εμπειρία. Δεν ξαναπήγα γιατί τότε είχα πληρώσει 50, σε κανένα 6μηνο που ξαναήρθε το έκανε 100 και μετά 150. Δεν παίρνω τίποτα πίσω από όσα θετικά βρήκα στην κοπέλα, αλλά προσωπικά δεν δίνω πάνω από 80 (εκτός πια κι αν έρθει η Jade Venus) :sunglasses:
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Συναντηθήκαμε με την κοπέλα πριν σχεδόν 2 χρόνια σε πολυτελή χώρο στο κέντρο. Ήταν πολύ ευχάριστη, ευγενική, με χιούμορ, λάγνα, με φανταστικό κορμί και χορταστικό εργαλείο. Σούπερ και στους 2 ρόλους. Πρέπει να ήμουν εκεί παραπάνω από μια ώρα. Δεν φιλάει, μόνο αυτό βρήκα ως μείον. Αλλά αυτή είναι απλά η δική μου εμπειρία. Δεν ξαναπήγα γιατί τότε είχα πληρώσει 50, σε κανένα 6μηνο που ξαναήρθε το έκανε 100 και μετά 150. Δεν παίρνω τίποτα πίσω από όσα θετικά βρήκα στην κοπέλα, αλλά προσωπικά δεν δίνω πάνω από 80 (εκτός πια κι αν έρθει η Jade Venus) :sunglasses:
Την επόμενη φορά θα θελει 200 κ με προκαταβολή με paysafe και εξόφληση πριν την είσοδο η έξοδο,αναλόγως τον ρόλο παθητικός η ενεργητικός.εχει χαθεί η μπάλα πλέον.το κακό είναι ότι μερικά κροσακια ,ουτε καν τρανς ,που κάποτε μας παρακαλούσαν στο mirc32 και σε άλλες αγγελίες να τις πηδήξουμε τωρα ζητάνε φράγκα και μαλιστα πολλά.
 

Babisbabisbabis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0
Ξερουμε κατι ; Με φτιαχνει και θελω να παω. Με δωρακι βεβαια
 

Babisbabisbabis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0
Την επόμενη φορά θα θελει 200 κ με προκαταβολή με paysafe και εξόφληση πριν την είσοδο η έξοδο,αναλόγως τον ρόλο παθητικός η ενεργητικός.εχει χαθεί η μπάλα πλέον.το κακό είναι ότι μερικά κροσακια ,ουτε καν τρανς ,που κάποτε μας παρακαλούσαν στο mirc32 και σε άλλες αγγελίες να τις πηδήξουμε τωρα ζητάνε φράγκα και μαλιστα πολλά.
εδω εχθες στην γιαννιτσων μου ζητησαν 150 ευρω , μια Κατερινα ,new entry , με γυαλακια . Ηταν μαζι με την Μαλεβι .Κοντεψα να τρελαθω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
εδω εχθες στην γιαννιτσων μου ζητησαν 150 ευρω , μια Κατερινα ,new entry , με γυαλακια . Ηταν μαζι με την Μαλεβι .Κοντεψα να τρελαθω
Μήπως μπέρδεψε το Ρίο ντε Τζανέιρο με τον Δενδροπόταμο η κοπέλα?
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
Γενικώς η κατάσταση έχει ξεφύγει. Μια περούκα από τα JUMBO, βάψιμο νύχι και duckface και γίναμε! Αμ δε!!! Υπάρχουν άλλες που έχουν ρίξει μια περιουσία στο κορμί τους, ανεξαρτήτως των υπηρεσιών τους( αυτό είναι ξεχωριστό κεφάλαιο ), γιατί επενδύουν σε αυτό...
Εγώ προσωπικά αισθάνομαι κορόιδο να δώσω χρήματα και πολλά μάλιστα για τέτοια "προχειροδουλειά". Δεν είναι όλοι για όλα...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
μουτρο τ παραλες φυσηκη περουκα εχει αγωρασει τ κωριτσι ..κωστιζει πως θα βγαλει τ λεφτα με 5 ευρα θ παιζει !!!!!ασε που οι παθητικοι θ παρακαλαν για τετια προσωντα !!!
 

Babisbabisbabis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
25
Like
38
Πόντοι
0
Εγω τα λεφτα μου τα εκλαψα . Ελπιζω να μην τα κλαψει αλλος. Η απολυτη ξενερα . Υποχονδριο ατομο , που σταματουσε το γαμησι να δει αν εχει παρει αερα η καποτα . Γλυφει μονο με καποτα , δεν αφηνει να την αγγιζουν , να της βαζουν δαχτυλο , αν βογκηξεις σε σκουνταει σαν να ροχαλιζεις . Εγω την γαμησα και στην μεση της διαδικασιας τα παρατησα και την εβαλα να με γλυψει με καποτα τουλαχιστον να χυσω. Οι φωτο καμμια σχεση με την πραγματικοτητα . Ειναι ενα μετριο αδυνατο αγορακι , μικρο ψωλο . κριμα τα φραγκα . που στο τηλ μου ειπε 50 και στο τελος εδωσα 80 . Αν εδινα 50 μπορει να τον επαιζα μονος μου . απαραδεκτη. Μακρια
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Εγω τα λεφτα μου τα εκλαψα . Ελπιζω να μην τα κλαψει αλλος. Η απολυτη ξενερα . Υποχονδριο ατομο , που σταματουσε το γαμησι να δει αν εχει παρει αερα η καποτα . Γλυφει μονο με καποτα , δεν αφηνει να την αγγιζουν , να της βαζουν δαχτυλο , αν βογκηξεις σε σκουνταει σαν να ροχαλιζεις . Εγω την γαμησα και στην μεση της διαδικασιας τα παρατησα και την εβαλα να με γλυψει με καποτα τουλαχιστον να χυσω. Οι φωτο καμμια σχεση με την πραγματικοτητα . Ειναι ενα μετριο αδυνατο αγορακι , μικρο ψωλο . κριμα τα φραγκα . που στο τηλ μου ειπε 50 και στο τελος εδωσα 80 . Αν εδινα 50 μπορει να τον επαιζα μονος μου . απαραδεκτη. Μακρια
Κρίμα παλικάρι.κ πολυ κακώς έδωσες παραπάνω λεφτά από αυτα που συμφώνησες.με 80 ευρώ που είναι πολλά λεφτά θα πήγαινες σε καλυτερα γουστα
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
599
Κριτικές
12
Like
2.610
Πόντοι
736
Φρέσκα κουλούρια! Μόλις τελείωσα συνάντηση με την

Πραγματικό GFΕ
Είναι ακριβώς όπως τις φωτογραφίες της γυμνασμένο κορμί μεγάλα βυζιά. Χαμούρεμα που θυμίζει ζευγάρι
Η απόλαυση ήταν όταν μου έστησε την κωλάρα της στα τέσσερα!!!
Χύσαμε μαζί αλλά για να μη μεταφέρω ψευδείς πληροφορίες δεν ξέρω αν το έκανε γιατί ήμουν ο τελευταίος πελάτης της ή αν το γούσταρε γιατί δε χρεώσει κάτι παραπάνω. Όποιος την επισκεφθεί και είναι καθαρός Γιατί ρε παιδιά είναι θέμα κι αυτό κι ας μην κρυβόμαστε πίσω απ’το δάχτυλό μας, θα απολαύσει τρελό φιλί

Την πήρα με 180 € αντί για 200 και δέχεται ένα διαμέρισμα κοντά στη σχολή τυφλών αλλά τη Δευτέρα μας φεύγει μάλλον για Λάρισα. Δεν ξέρω αν είναι θέμα τύχης η αλλαγή της γενικής στην συμπεριφορά των κοριτσιών αλλά οι δύο τελευταίες εμπειρίες μου ήταν άκρως επιτυχημένες
 

Lovecost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους . Υπάρχει στούντιο με τρανς στην Θεσσαλονίκη ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom