Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 716K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δε κάνει ραντεβού η Τεα σε καινούργιους. Έχω στείλει πολλές φορές κ απαντάνε το γνωστό ποίημα. Τώρα οι άλλοι που γράφετε εμπειριες να χαμέ να λέγαμε για τους καινούργιους.
Δεν ξέρω αν ισχύει παλαιότητα ή όχι , αλλά το γεγονός είναι ότι υπάρχει μια αδυναμία κλεισίματος … Και πόσες συναντήσεις μπορεί να κάνει η Τεα στις ώρες που είναι ενεργή ?
 

John19000

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2022
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν ισχύει παλαιότητα ή όχι , αλλά το γεγονός είναι ότι υπάρχει μια αδυναμία κλεισίματος … Και πόσες συναντήσεις μπορεί να κάνει η Τεα στις ώρες που είναι ενεργή ?
Ναι δεν ξέρω ποσά μπορεί να κάνει απλά αναφέρω τι ισχύει στις προσπάθειες μου να κλείσω. Κάθε φορά το ίδιο. 11 Δευτέρα στέλνω, 11 κ μισή απάντηση ότι είναι διαθέσιμη μόνο η ίριδα κλπ κλπ
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Πόσοι θέλουν ραντεβού με ΤΕΑ και δεν μπορούν να κλείσουν να γράψουν εδώ. Έτσι από περιέργεια να δούμε πόσοι θα μαζευτούμε.

Μπορεί η κοπέλα να έχει συγκεκριμένο πρόγραμμα δεν το κάνω για να την πικαρω.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Μετά από ένα μήνα μακριά σας.(Αλλά δεν με αφήσατε και σε ησυχία καθόλου να τα λέμε αυτά) ....
Τους λόγους τους γνωρίζετε γιατί είχε βγει ανακοίνωση και είχαν ενημερωθεί όλοι ότι δεν θα βρισκόμουν στην Ελλάδα.. και μετά από τρομερή πίεση χρόνου κούραση και απανωτά ραντεβού μπήκα για να δω πρώτον τι κάνουμε και να απαντήσω σιγά-σιγά... Σε κάποια ερωτήματα μελών παλαιά/ καινούργια Δεν έχει καμία σημασία γνωστοί-άγνωστοι Δεν έχει καμία σημασία. Καλοπροαίρετα ή όχι για μένα πάντα δεν έχει καμία σημασία... Σε πρώτη φάση λοιπόν επειδή έχουμε να τα πούμε πάρα πάρα πολύ καιρό εύχομαι σε όλους αυτή η χρονιά να είναι πολύ καλύτερη (αν και φοβάμαι ότι δεν θα είναι) από ότι περάσαμε τα τελευταία δύο χρόνια με πανδημίες, θανάτους, απώλειες, lockdown και αυξήσεις σε όλα τα αγαθά, αλλά και στην ενέργεια, πολέμους κλπ.. ελπίζω να μπορούμε να σταθούμε όλοι στα πόδια μας και να μπορούμε να διαχειριστούμε κάθε πίεση, να ανοίξει λίγο ο ελληνικός νους και να σκεφτεί λίγο out of the box,να έχουμε ψυχική, νοητική ,και σωματική υγεία, να μπορούμε να προβάλουμε τον καλύτερο εαυτό μας στους συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη και εύχομαι επίσης να βγούμε από εγώ κ το θέλω του Έλληνα, ευχή μου για τη νέα χρονιά είναι να αναπτύξουμε πολύ παραπάνω την ενσυναίσθηση μας και την ανθρωπιά μας απέναντι σε όλους τους ανθρώπους.
Καλή χρονιά σε όλους μας Με εκτίμηση και σεβασμό Τέα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Εγώ θα ξεκινήσω την προσπάθεια να κλείσω ραντεβού μαζί της αφού γυρίσει από τις διακοπές της να δω κατά πόσο είναι δύσκολο να κλείσεις συνέδρια.
Και θα θέσω αντικειμενική κριτική και για αυτό αλλά και για την συνάντηση.
Το ότι της έχω συμπάθεια δεν σημαίνει τίποτα...
Καλησπέρα
Σαφώς Δεν μιλάμε για συμπάθεια ως κριτήριο ώστε να γράψει κάποιος μία αντικειμενική κριτική βιωματική κριτική εδώ κρίνονται δημόσια οι υπηρεσίες μας
Η συμπεριφορά μας
Αν τηρούν οι θεραπεύτριες όλα όσα αναγράφονται στις υπηρεσίες,
Αν υπάρχει καθαριότητα
Αν υπάρχει συνέπεια
Αν ισχύουν μέσα σε μία συνεδρία όλα όσα υποσχόμαστε
Κι αν πραγματικά κάνουμε τη διαφορά στο χωρό ή όχι
Ώστε να μας επιλέξει κάποιος ενδιαφερόμενος πελάτης.
Αν λοιπόν στείλετε και αυτή είναι η γραμμή της εταιρείας όλα αυτά τα χρόνια Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου γραπτό μήνυμα στο Viber σαφώς και θα σας δοθεί διαθέσιμο ραντεβού.
Δεν δηλώνουν όλες οι θεραπεύτριες fulltime κάποιες θεραπεύτριες εργάζονται και αλλού και έχουν τις υπηρεσίες μασάζ extra εισόδημα, κάποιες άλλες θεραπεύτριες όπως εγώ τρέχω παράλληλα και άλλες δραστηριότητες που αφορούν τις εναλλακτικές θεραπείες και όχι μόνο αυτός είναι και ο λόγος που σύμφωνα με τις ώρες που έχω κενό βάζω ραντεβού προσωπικά δικά μου. Όταν όμως ανοίγει ένα τηλεφωνικό κέντρο 11:00 το πρωί και οι πελάτες έχουν ξεκινήσει να στέλνουν από τις 6 τα ξημερώματα και ανοίγουμε το Viber και έχει 250 κλήσεις 150 μηνύματα 60 τηλεφωνικές κλήσεις άλλα τόσα sms άλλα τόσα μηνύματα στο messenger και στο instagram και εμείς πρέπει να τα πάρουμε όλα αυτά Με μία σειρά προτεραιότητας για να είναι δίκαιο και όταν η ομάδα αυτή αποτελείται από τρεις ή τέσσερις κοπέλες αυτή την περίοδο... Και όταν το max των ραντεβού που μπορεί να κάνει μία θεραπεύτρια είναι έως 6 αν είναι μόνοώρα γιατί συνήθως δεν είναι.. συνήθως είναι μεγάλα ραντεβού και ζητούν και επέκταση πώς θα μπορούσε λοιπόν μία ομάδα μικρή όπως η δική μας με εξυπηρέτηση και εσάς ως μέλη του μπου αλλά και όλους αυτούς τους πελάτες που δεν είναι μέλη που δεν ασχολούνται με το site αλλά και ταυτόχρονα και όλους αυτούς τους πελάτες που ερχόντουσαν σε φυσικούς χώρους με γνώριζαν εμένα προσωπικά και έχει κρατηθεί και αυτό το πελατολόγιο και παράλληλα μπαίνει και καινούργιο πελατολόγιο. Οπότε είναι ανθρωπίνως αδύνατο να εξυπηρετηθούν όλοι και να είναι ευχαριστημένοι όλοι και να βρουν όλοι ραντεβού. Βάζουμε λοιπόν και τον άλλο παράγοντα τη μετάβαση από σημείο σε σημείο παράδειγμα ραντεβού στη Γλυφάδα με σημείο έναρξης την Κηφισιά χρόνος μετάβασης μία ώρα plus, χρόνος συνεδρίας 2 ώρες αλλά και 90 να είναι υπολογίστε χρόνους και στα καπάκια εφόσον τελείωσε η θεραπεύτρια πρέπει να βρίσκεται στην κηφισιά παράδειγμα στη Μεταμόρφωση στην Πεύκη στο Γαλάτσι στην Εκάλη Οπότε μιλάμε για άλλη μία ώρα plus χρόνος μετάβασης για το επόμενο Και αν το δείτε όλο αυτό... Είμαστε ακόμα στο πρώτο ραντεβού και έχουμε σπαταλήσει ήδη τέσσερις ώρες και δεν έχουμε κάνει ακόμα το δεύτερο ραντεβού.... Και μιλάμε για ένα γραφείο που ξεκινάνε τα ραντεβού 11:00 το πρωί και τελειώνουμε 2:00 τη νύχτα... Όλη μέρα στο δρόμο όλη μέρα στη μετακίνηση φαγητό καφέ στους δρόμους μπάνιο στα ξενοδοχεία. Χρονικά και πρακτικά λοιπόν αν μία θεραπεύτρια θέλει πραγματικά να προσφέρει ποιοτικές υπηρεσίες και να έχει και ενέργεια ώστε να μην υπάρχουν παράπονα Και ευτυχώς είμαστε ένα γραφείο που δεν έχει παράπονα από τους πελάτες πρέπει να είμαστε ξεκούραστες και σε θέση να σας προσφέρουμε. Το μόνο που μπορώ να κάνω εγώ από την πλευρά μου και το έχω πει πάρα πολλές φορές είναι να δηλώνεται στο Viber το nickname σας στο μπου ώστε να μπορώ να διαχειριστώ εγώ η ίδια τα μέλη Γιατί δεν μπορώ να γνωρίζω όλες αυτές τις εγγραφές και τα μέλη. Σταθερά μέλη με σταθερές ώρες και μέρες την εβδομάδα καλώς ή κακώς υπάρχουν εδώ και χρόνια. Και είναι οι άνθρωποι οι οποίοι δεν αλλάζουν γραφείο γιατί έχουν χάσει πολλά χρήματα πολλά χρόνια και έχουν βρει αυτό που ζητούν. Από την πλευρά μας προσπαθούμε να εξυπηρετήσουμε όσους μπορούμε. Όλες οι θεραπεύτριες εξυπηρετούν Αθήνα και Πειραιά μην ξεχνάτε όμως τον χρόνο μετάβασης. Εγώ προσωπικά εξυπηρετώ περισσότερο βόρεια προάστια Μαρούσι Κηφισιά Μεταμόρφωση νέο Ηράκλειο Γαλάτσι Εκάλη Πεύκη και αν το ραντεβού είναι κέντρο Αθήνας εννοώντας συγκεκριμένες περιοχές ή το ξενοδοχείο Madison Hotel Κατεχάκη το οποίο είναι αξιοπρεπέστατο τότε μου είναι εφικτό να εξυπηρετήσω αρκετους πελάτες ενδιαφερόμενους και να κάνω πολλά ραντεβού γιατί βγαίνουνε χρονικά. Επιπλέον εξυπηρετώ τα τέσσερα χέρια θεραπεύτριες μαζί και τα ζευγάρια που επιθυμούν συνεδρία επίσης για τουλάχιστον το λιγότερο 90 λεπτά συνέδρια για να έχει νόημα. Επιπλέον όταν ο πελάτης θέλει Πανόραμα Βούλας και αρνείται να καταλάβει τα οδοιπορικά όταν εγώ θέλω ταξί η ακόμα και με οδηγό 32 ευρώ να έρθω έστω μέχρι τη Γλυφάδα και άλλα 32 ευρώ τάξι για να επιστρέψω και να πάω στο επόμενο ραντεβού το οποίο κανείς δεν μπορεί να ξέρει πού μπορεί να είναι κλεισμένο και έχω φάει ήδη δύο ώρες σε συνεδρία και τρεις ώρες στο δρόμο πείτε μου εσείς αν έχει νόημα να κάνω ένα τέτοιο ραντεβού και να μην κάνω τρία στα βόρεια προάστια. Οι υπόλοιπες θεραπεύτριες εξυπηρετούν όλη την Αθήνα και τον Πειραιά και για αυτό βρίσκεται μεγαλύτερη διαθεσιμότητα. Γιατί τα σημεία έναρξης τους είναι κέντρο. Έτσι λοιπόν έχουν τα πράγματα δεν γίνεται καμία διάκριση μεταξύ μελών ίσα-ίσα μπαίνει νέο πελατολόγιο και όπως έχετε δει γράφουν δημόσια κριτική που έχουν κάνει ήδη μαζί μου δυο και τρεις και τέσσερις φορές απανωτά συνεδρίες, όπως και παλιά μέλη είναι πιο ευέλικτα στις ώρες τους και μπορούν και με βρίσκουν.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Καλησπέρα
Σαφώς Δεν μιλάμε για συμπάθεια ως κριτήριο ώστε να γράψει κάποιος μία αντικειμενική κριτική βιωματική κριτική εδώ κρίνονται δημόσια οι υπηρεσίες μας
Η συμπεριφορά μας
Αν τηρούν οι θεραπεύτριες όλα όσα αναγράφονται στις υπηρεσίες,
Αν υπάρχει καθαριότητα
Αν υπάρχει συνέπεια
Αν ισχύουν μέσα σε μία συνεδρία όλα όσα υποσχόμαστε
Κι αν πραγματικά κάνουμε τη διαφορά στο χωρό ή όχι
Ώστε να μας επιλέξει κάποιος ενδιαφερόμενος πελάτης.
Αν λοιπόν στείλετε και αυτή είναι η γραμμή της εταιρείας όλα αυτά τα χρόνια Δευτέρα πρωί 11:00 με το άνοιγμα του τηλεφωνικού κέντρου γραπτό μήνυμα στο Viber σαφώς και θα σας δοθεί διαθέσιμο ραντεβού.
......................................................................... Γιατί δεν μπορώ να γνωρίζω όλες αυτές τις εγγραφές και τα μέλη. Σταθερά μέλη με σταθερές ώρες και μέρες την εβδομάδα καλώς ή κακώς υπάρχουν εδώ και χρόνια. Και είναι οι άνθρωποι οι οποίοι δεν αλλάζουν γραφείο γιατί έχουν χάσει πολλά χρήματα πολλά χρόνια και έχουν βρει αυτό που ζητούν. Από την πλευρά μας προσπαθούμε να εξυπηρετήσουμε όσους μπορούμε. Όλες οι θεραπεύτριες εξυπηρετούν Αθήνα και Πειραιά μην ξεχνάτε όμως τον χρόνο μετάβασης. Εγώ προσωπικά εξυπηρετώ περισσότερο βόρεια προάστια Μαρούσι Κηφισιά Μεταμόρφωση νέο Ηράκλειο Γαλάτσι Εκάλη Πεύκη και αν το ραντεβού είναι κέντρο Αθήνας εννοώντας συγκεκριμένες περιοχές ή το ξενοδοχείο Madison Hotel Κατεχάκη το οποίο είναι αξιοπρεπέστατο τότε μου είναι εφικτό να εξυπηρετήσω αρκετους πελάτες ενδιαφερόμενους και να κάνω πολλά ραντεβού γιατί βγαίνουνε χρονικά. Επιπλέον εξυπηρετώ τα τέσσερα χέρια θεραπεύτριες μαζί και τα ζευγάρια που επιθυμούν συνεδρία επίσης για τουλάχιστον το λιγότερο 90 λεπτά συνέδρια για να έχει νόημα. Επιπλέον όταν ο πελάτης θέλει Πανόραμα Βούλας και αρνείται να καταλάβει τα οδοιπορικά όταν εγώ θέλω ταξί η ακόμα και με οδηγό 32 ευρώ να έρθω έστω μέχρι τη Γλυφάδα και άλλα 32 ευρώ τάξι για να επιστρέψω και να πάω στο επόμενο ραντεβού το οποίο κανείς δεν μπορεί να ξέρει πού μπορεί να είναι κλεισμένο και έχω φάει ήδη δύο ώρες σε συνεδρία και τρεις ώρες στο δρόμο πείτε μου εσείς αν έχει νόημα να κάνω ένα τέτοιο ραντεβού και να μην κάνω τρία στα βόρεια προάστια. Οι υπόλοιπες θεραπεύτριες εξυπηρετούν όλη την Αθήνα και τον Πειραιά και για αυτό βρίσκεται μεγαλύτερη διαθεσιμότητα. Γιατί τα σημεία έναρξης τους είναι κέντρο. Έτσι λοιπόν έχουν τα πράγματα δεν γίνεται καμία διάκριση μεταξύ μελών ίσα-ίσα μπαίνει νέο πελατολόγιο και όπως έχετε δει γράφουν δημόσια κριτική που έχουν κάνει ήδη μαζί μου δυο και τρεις και τέσσερις φορές απανωτά συνεδρίες, όπως και παλιά μέλη είναι πιο ευέλικτα στις ώρες τους και μπορούν και με βρίσκουν.

:think: Νεο Ηράκλειο??? :O
Που?? :respect:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Και μένα με ενδιαφέρει να μάθω
Καλησπέρα καλησπέρα Σε όλα τα μέλη!!!!
Τι να μάθετε βρε;
Περιοχές που εξυπηρετώ επί το πλείστον Είναι βόρεια προάστια.
Μαρούσι
Πεύκη
Κηφισιά
Εκάλη
Μεταμόρφωση
Νέα Ιωνία
Γαλάτσι
Λυκόβρυση
Βριλήσσια
Νέο Ηράκλειο
Καλογρέζα
Κεφαλάρι
Νέα Ερυθραία
Φιλοθέη
Μελίσσια
Χαλάνδρι
Αγία Παρασκευή
Το γνωρίζετε όλοι ότι είχα χώρο στην Πεύκη από το 2016 και ότι πλειοψηφία των πελατών είναι εδώ αλλά έρχονται και από άλλες περιοχές.
Πελάτες οι οποίοι δεν έχουν κατοικία σε αυτές τις περιοχές κλείνουν σε ξενοδοχεία της περιοχής.
Όπως
Μαρούσι Hotel olympias 9
Πρίαμος Μεταμόρφωση
Pines Hotel Κηφισιά
Chris Hotel
Πελάτες οι οποίοι δεν εξυπηρετούνται στα βόρεια προάστια αναγκαστικά πληρώνουν τα οδοιπορικά δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι περισσότερο λόγω αύξησης των κομίστρων από την κυβέρνηση.
Όλες οι υπόλοιπες θεραπεύτριες εξυπηρετούν όλη την Αθήνα και τον Πειραιά σε οποιοδήποτε ξενοδοχείο της επιλογής σας σε οποιαδήποτε κατοικία.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
7
Like
2.854
Πόντοι
736
Έγραψες Ηράκλειο και ενδιαφέρθηκα με να μάθουμε που στο Ηράκλειο...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Έγραψες Ηράκλειο και ενδιαφέρθηκα με να μάθουμε που στο Ηράκλειο...
Που ρε μωρό μου?
Στο σπίτι σου λογικά... Τώρα άμα θέλεις σε βαγόνι τρένου γίνεται και αυτό ή σε κάνα παρκάκι... Παγκάκι, σε τουαλέτα καφετέριας στα μουλωχτά....Κλαίω με κάψατε...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Όταν όμως τα ‘λεγα εγώ αυτά πέσατε να με φάτε !!!!
Θα σε φαωωωωω
Βρε όλο γκρίνια.... δεν μπορώ..
Έλα βόρεια να βρεθούμε
Καπετάνο.... απλό είναι.... αυτοί που θέλουν βρίσκουν τον τρόπο...η πάνε παρακάτω.... δουλεύουμε όλες κανονικά και όχι επιλεκτικά...
όταν λες sexy captain....τι φοράς;
Φιλικά ρωτάω.
(Κλαιωωωωω ρεεεεε φιλί)
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.280
Like
21.230
Πόντοι
5.506
Που ρε μωρό μου?
Στο σπίτι σου λογικά... Τώρα άμα θέλεις σε βαγόνι τρένου γίνεται και αυτό ή σε κάνα παρκάκι... Παγκάκι, σε τουαλέτα καφετέριας στα μουλωχτά....Κλαίω με κάψατε...
Ραντεβού στη στάση Ηράκλειο, 3 βαγόνι, μεσαία πόρτα. Διάρκεια ραντεβού εώς Κηφισιά (μέχρι εκεί φτάνουν τα λεφτά μάνα μου) και αν φάμε κανένα πέσιμο από τίποτα περίεργους δίπλα είναι και το ΚΑΤ.


:hi:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Θα ηθελα να σας ρωτησω αν η Διωνη κανει squirt
Αγαπημένε μου όλες οι θεραπεύτριες και όλες οι γυναίκες στον πλανήτη είναι εν δυνάμει ικανές να κάνουν squirting...
Άν ο υποφαινόμενος είναι μάστορας,(αν δεν είναι τον εκπαιδεύω εγώ δεν υπάρχει κανένα θέμα γουστάρω τρελά)
αν έχει πραγματικά την διάθεση να ασχοληθεί με το σώμα μιας γυναίκας και να το αισθανθεί , και να φτιάξει την γυναίκα στο σημείο που να του παραδοθεί.... Δεν υπάρχει περίπτωση να μην τη φέρει σε αυτή την κατάσταση και να έχει πολλούς και πολλαπλούς σε ένταση και σε διάρκεια δυνατούς οργασμούς και να τελειώνει με πολλούς και διαφορετικούς τρόπους, είτε με squirting, η κλειτορίδικα , ή κολπικα η τραχηλικα ή ταυτόχρονα από διάφορα σημεία ή από το σημείο g ή από άλλα διάφορα σημεία G...
Πάντα υπάρχει αυτή η δυναμική στις γυναίκες... Υπάρχουν γυναίκες που γνωρίζουν το σώμα τους έτσι κι αλλιώς και είναι ανοιχτές σε αυτό μία περίπτωση τέτοια είμαι και εγώ ακόμα και αν ο άλλος δεν γνωρίζει πώς να το δώσει στη σύντροφό του στην παρτενέρ του.. κατά τη διάρκεια της συνεδρίας τον βοηθάω τον κατευθύνω με αισθάνεται και έτσι κι αλλιώς συμβαίνει για μένα όμως είναι το εύκολο το έχει το σώμα μου είναι ο τρόπος που εκφράζομαι και είμαι πολύ οργασμική... Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι μπορούν να είναι τόσο άνετα και δοσμένες όλες πολλές φορές λοιπόν το παιχνίδι είναι στα χέρια σας και θα το λέω και το ξαναλέω ακόμα και το μασάζ δεν είναι μία διαδικασία που την ορίζει και την κατευθύνει ο ένας.... Όλα είναι θέμα αλληλεπίδρασης και πόσο δεκτικός είναι ο άλλος να δει το διαφορετικό
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
21
Like
9.643
Πόντοι
3.346
Αγαπημένε μου όλες οι θεραπεύτριες και όλες οι γυναίκες στον πλανήτη είναι εν δυνάμει ικανές να κάνουν squirting...
Άν ο υποφαινόμενος είναι μάστορας,(αν δεν είναι τον εκπαιδεύω εγώ δεν υπάρχει κανένα θέμα γουστάρω τρελά)
αν έχει πραγματικά την διάθεση να ασχοληθεί με το σώμα μιας γυναίκας και να το αισθανθεί , και να φτιάξει την γυναίκα στο σημείο που να του παραδοθεί.... Δεν υπάρχει περίπτωση να μην τη φέρει σε αυτή την κατάσταση και να έχει πολλούς και πολλαπλούς σε ένταση και σε διάρκεια δυνατούς οργασμούς και να τελειώνει με πολλούς και διαφορετικούς τρόπους, είτε με squirting, η κλειτορίδικα , ή κολπικα η τραχηλικα ή ταυτόχρονα από διάφορα σημεία ή από το σημείο g ή από άλλα διάφορα σημεία G...
Πάντα υπάρχει αυτή η δυναμική στις γυναίκες... Υπάρχουν γυναίκες που γνωρίζουν το σώμα τους έτσι κι αλλιώς και είναι ανοιχτές σε αυτό μία περίπτωση τέτοια είμαι και εγώ ακόμα και αν ο άλλος δεν γνωρίζει πώς να το δώσει στη σύντροφό του στην παρτενέρ του.. κατά τη διάρκεια της συνεδρίας τον βοηθάω τον κατευθύνω με αισθάνεται και έτσι κι αλλιώς συμβαίνει για μένα όμως είναι το εύκολο το έχει το σώμα μου είναι ο τρόπος που εκφράζομαι και είμαι πολύ οργασμική... Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι μπορούν να είναι τόσο άνετα και δοσμένες όλες πολλές φορές λοιπόν το παιχνίδι είναι στα χέρια σας και θα το λέω και το ξαναλέω ακόμα και το μασάζ δεν είναι μία διαδικασία που την ορίζει και την κατευθύνει ο ένας.... Όλα είναι θέμα αλληλεπίδρασης και πόσο δεκτικός είναι ο άλλος να δει το διαφορετικό
Θέλω να κανονίσουμε ένα ραντεβού και αντί για μασάζ θέλω να με μαγέψεις με τις γνώσεις σου...
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
2.992
Like
6.149
Πόντοι
1.056
Θέλω να κανονίσουμε ένα ραντεβού και αντί για μασάζ θέλω να με μαγέψεις με τις γνώσεις σου...
για ενα ακομα πτυχιο ζουμε το κερατο μου , θα το παρουμε απ την κοπελαρα μας :rockon:
 

aeras75

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
47
Πόντοι
0
Καλημέρα παλικάρια.
Δεν έχω μεγάλο βιογραφικό στις αναρτήσεις και στις κριτικές.
Τεσπα.Δεύτερο ραντεβού με το γραφείο.Την πρώτη φορά με την Λυδία ,χτες με την Ιριδα.Και τις δυο φορές,προς τιμήν τους ή απο τύχη μου, έγινε η επικοινωνία στις 11 το πρωι και στις 13 ήμουν ξαπλα στο κρεββάτι.
Πεντακάθαρες.Τυπικές.Υπάρχει η αίσθηση της γκέισας.I am here to serve you.
Διαφορετικές εμπειρίες με την κάθε μια.Υπάρχει διαφορά με τις φωτογραφίες.
Χρειάζεται διευκρύνηση στις παρεχόμενες υπηρεσίες για αυτούς που δεν γνωρίζουν,μην φας κανένα κωλοδάχτυλο απο το πουθενά.
Στα του αγώνα.
Ξεκάθαρα τηρήθηκε το προσυμφωνημένο.
Υπήρξαν δυο ανακουφίσεις στις δυοωρες συναντήσεις μας.
Το μασαζ πλησίαζε αρκετά σε επαγγελματικό με τάση στο αισθησιακό.
Το social hour τόσο όσο.
Μπάνιο απο την θεραπεύτρια πριν και μετα.
Επόμενη είναι η Διώνη και η Τεα ,στην έδρα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom