Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 727K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
274
Κριτικές
19
Like
468
Πόντοι
4.440
Θα ηθελα να σας ρωτησω αν η Διωνη κανει squirt
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.469
Like
3.692
Πόντοι
456
Ρε συ τεα 3 βδομαδες που ψάχνω ένα ραντεβού μαζί σου (όχι συνεχομενες) και είσαι συνεχώς booked
Εγω το παρατησα τυπε μου στους 6 μηνες.Μεσα σε αυτο το διαστημα την ειχα ζητησει καμια 15αρια φορες με το γνωστο αποτελεσμα.
Μαλλον κανει μονο το πολυωρα για να γραφει λιγοτερες μετακινησεις.
Ψυχη βαθια.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Εγω το παρατησα τυπε μου στους 6 μηνες.Μεσα σε αυτο το διαστημα την ειχα ζητησει καμια 15αρια φορες με το γνωστο αποτελεσμα.
Μαλλον κανει μονο το πολυωρα για να γραφει λιγοτερες μετακινησεις.
Ψυχη βαθια.
μια απο τα ιδια παντα κλεισμενη ....
 

Chris 7

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
147
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Νέα συνάντηση με την Τεα εχθές. Δίωρο ξανά... Για μια ακόμη φορά επιβεβαιώθηκε η πιστή τήρηση των υπηρεσιών της ομάδας.. Ατελείωτο μασάζ σε συνδυασμό με blowjob και footjob με πολλαπλά τελειώματα και δικά μου και δικά της.. Ούτε τρεις ώρες ξανά δεν μας έφτασαν.. Πολύ πάθος και ένταση και από τους δύο μας με απίστευτη χημεία και κουβέντα στο ενδιάμεσο των πυρκαυλων στιγμών μας.. Εντελώς διαφορετική εμπειρία από την προηγούμενη φορά.. αλλά φυσικά για μια ακόμη φορά κοντεψαμε να ενωθουμε .. Αλλά είναι το λιγότερο μπροστά σε αυτό που νιώσαμε και οι δύο.. Τέλος, η Τέα έχει τις δικές της απαιτήσεις από τη... σχέση.. αυτή.. Είναι απαιτητική και γι αυτό προσπαθεί για το καλύτερο.. Εις το επανιδείν λοιπόν..
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
83
Like
248
Πόντοι
20
Εγω το παρατησα τυπε μου στους 6 μηνες.Μεσα σε αυτο το διαστημα την ειχα ζητησει καμια 15αρια φορες με το γνωστο αποτελεσμα.
Μαλλον κανει μονο το πολυωρα για να γραφει λιγοτερες μετακινησεις.
Ψυχη βαθια.
Κ μονο στα βορεια θα πω κ εγω με τη σειρα μου
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Να μας απαντήσει η ίδια αν θέλει. @TEA
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.620
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Παίδες, το καλό το πράγμα αργεί, καθόμαστε στη σειρά προτεραιότητας πολύ σχολαστικά και αναμένουμε, μην τσακώνεστε. Για να μη τη βρίσκετε κάτι κάνει πολύ καλά μάλλον, όπως αναφέρουν και οι συναγωνιστές.
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
354
Like
1.754
Πόντοι
201
Το έχω ξαναγράψει 5 φορές!!!

ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Η ΤΕΑ!!!

Μόνο επιλεκτικά.

Λέει την κλασική καραμέλα το τηλεφωνικό μας κέντρο ανοίγει Δευτέρα πάρτε να κλείσετε και παίρνεις και λέει κλεισμένη.

Ε πότε μαρή; Αφού Δευτέρα πρωί λες ξεκινάς να κανονίσεις το πρόγραμμα της εβδομάδας!!!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Νέα συνάντηση με την Τεα εχθές. Δίωρο ξανά... Για μια ακόμη φορά επιβεβαιώθηκε η πιστή τήρηση των υπηρεσιών της ομάδας.. Ατελείωτο μασάζ σε συνδυασμό με blowjob και footjob με πολλαπλά τελειώματα και δικά μου και δικά της.. Ούτε τρεις ώρες ξανά δεν μας έφτασαν.. Πολύ πάθος και ένταση και από τους δύο μας με απίστευτη χημεία και κουβέντα στο ενδιάμεσο των πυρκαυλων στιγμών μας.. Εντελώς διαφορετική εμπειρία από την προηγούμενη φορά.. αλλά φυσικά για μια ακόμη φορά κοντεψαμε να ενωθουμε .. Αλλά είναι το λιγότερο μπροστά σε αυτό που νιώσαμε και οι δύο.. Τέλος, η Τέα έχει τις δικές της απαιτήσεις από τη... σχέση.. αυτή.. Είναι απαιτητική και γι αυτό προσπαθεί για το καλύτερο.. Εις το επανιδείν λοιπόν..
Ακριβώς όπως το γράφεις Chris … κάθε νέα συνάντηση διαφορετική από την προηγούμενη και την επόμενη ! Αστείρευτη φαντασία η Τεα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

John19000

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2022
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Δε κάνει ραντεβού η Τεα σε καινούργιους. Έχω στείλει πολλές φορές κ απαντάνε το γνωστό ποίημα. Τώρα οι άλλοι που γράφετε εμπειριες να χαμέ να λέγαμε για τους καινούργιους.
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.011
Like
6.168
Πόντοι
1.056
Δε κάνει ραντεβού η Τεα σε καινούργιους. Έχω στείλει πολλές φορές κ απαντάνε το γνωστό ποίημα. Τώρα οι άλλοι που γράφετε εμπειριες να χαμέ να λέγαμε για τους καινούργιους.
μετα τα 4 5 ραντεβου θεωρισε παλιος δλδ ? :embarrased: :coffee::think:
 

John19000

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2022
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Ποιά είναι η Διώνη; Καινούρια στο ρόστερ;
Ναι φαίνεται είναι καινούργια θεραπεύτρια. Μου την προτείνανε στο Viber νωρίτερα σήμερα.

Έχει κάποιος εμπειρία από τις υπηρεσίες της ;
 

Kostas1900

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
8
Πόντοι
0
Χαίρεται χαίρεται.

Παρακολουθώ το νήμα καιρό.

Να σημειώσω κ γω με τη σειρά μου ότι μάλλον άσκοπα στέλνουμε οι νέοι στην Τεα. Έχω στείλει 6 μετρημένες φορές και δε γίνεται να βρεις ραντεβού.

Τσάμπα χρονος. Αν και παρακολουθώ το φόρουμ, σήμερα γράφτηκα για να συμφωνήσω με τους παραπάνω.

Φιλικά πάντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom