Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 721K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα
ειχα προσπαθησει προ 2 μηνου να κλεισω ραντεβου και δεν τα καταφερα
ειμαι εκτος αθηνων και θα ειμαι παλι αθηνα αρχες μαιου
μπορω απο τωρα να κλεισω η πρεπει να περιμενω τοτε?
γιατι την προηγουμενη φορα απογοητευτηκα
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
34
Like
3.090
Πόντοι
4.365
καλησπερα
ειχα προσπαθησει προ 2 μηνου να κλεισω ραντεβου και δεν τα καταφερα
ειμαι εκτος αθηνων και θα ειμαι παλι αθηνα αρχες μαιου
μπορω απο τωρα να κλεισω η πρεπει να περιμενω τοτε?
γιατι την προηγουμενη φορα απογοητευτηκα

Ρε τύπε άνοιξα το σάιτ και γέμισα από τα σάλια σου..

Πρώτο μήνυμα στο θρυλικό μπου για να κλαφτείς σαν παρθένα που δεν βρήκες ραντεβού

Και καλά κάνει και δεν σου κλείνει γιατί έχεις Τεσλα. Σιγά μην σε περιμένουμε 5 ώρες να φορτίσεις για να έρθεις Αθήνα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Καλησπέρα
Δεν ξέρω για Πού μιλάς ότι έχει πέσει νέκρα..
Σε μας πάντως μία χαρά ο πανικός γίνεται και όσο δυσκολεύουν τα πράγματα κ ζορίζεται ο κόσμος τόσο περισσότερη ανάγκη μας έχει .
Αν μιλάς γενικά για τον κλάδο/χώρο/φόρουμ ναι... θα συμπλήρωνα ότι έχει πέσει πολύ τα τελευταία δύο χρόνια το φόρουμ ως πληροφορία, δεν υπάρχει ενδιαφέρον γιατί δεν υπάρχει προσφορά, δεν υπάρχουν σχόλια και κριτικές γιατί σίγουρα δεν υπάρχουν ραντεβού, και όσες υπάρχουν δίπλα και παραδίπλα είναι promo κλωνάρια, Αγαπούλακια, πεινασμένα γραφειάκια και από υπηρεσίες απάτη, νεκρά, φόλα, ξεπέτα χάσιμο χρόνου και χρήματος από τα λεγόμενά σας τουλάχιστον στα δικά μου αυτάκια. Είναι ξεκάθαρο ότι όσες αξίζουν και έχουν μάθει
να προσφέρουν υπηρεσία, σέβονται και τιμούν και γουστάρουν το μόνο σίγουρο είναι ότι ανασταίνουν νεκρούς και τουλάχιστον η δική μου ομάδα δεν αφήνει κανέναν παραπονεμένο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.713
Κριτικές
20
Like
23.446
Πόντοι
8.346
Καλησπέρα
Δεν ξέρω για Πού μιλάς ότι έχει πέσει νέκρα..
Σε μας πάντως μία χαρά ο πανικός γίνεται και όσο δυσκολεύουν τα πράγματα κ ζορίζεται ο κόσμος τόσο περισσότερη ανάγκη μας έχει .
Αν μιλάς γενικά για τον κλάδο/χώρο/φόρουμ ναι... θα συμπλήρωνα ότι έχει πέσει πολύ τα τελευταία δύο χρόνια το φόρουμ ως πληροφορία, δεν υπάρχει ενδιαφέρον γιατί δεν υπάρχει προσφορά, δεν υπάρχουν σχόλια και κριτικές γιατί σίγουρα δεν υπάρχουν ραντεβού, και όσες υπάρχουν δίπλα και παραδίπλα είναι promo κλωνάρια, Αγαπούλακια, πεινασμένα γραφειάκια και από υπηρεσίες απάτη, νεκρά, φόλα, ξεπέτα χάσιμο χρόνου και χρήματος από τα λεγόμενά σας τουλάχιστον στα δικά μου αυτάκια. Είναι ξεκάθαρο ότι όσες αξίζουν και έχουν μάθει
να προσφέρουν υπηρεσία, σέβονται και τιμούν και γουστάρουν το μόνο σίγουρο είναι ότι ανασταίνουν νεκρούς και τουλάχιστον η δική μου ομάδα δεν αφήνει κανέναν παραπονεμένο
Άνοιξε ενα franchise στην συμπρωτεύουσα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
@papaphilips
Σε λατρεύω ρε!!
Συνέχισε να πηδάς δυνατά και σταθερά με ρυθμό και δώσε πόνο μ*** τρέλα
aroused black and white GIF
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Άνοιξε ενα franchise στην συμπρωτεύουσα
Μην το λες για αστείο 4 χρόνια μου το ζητάνε οι άνθρωποι .
Το πρόβλημα είναι ένα πώς θα πηγαίνω και θα έρχομαι εγώ όλη την ώρα πάνω-κάτω αν δεν είμαι εγώ εκεί δεν θα γίνει τίποτα όπως το θέλετε και όπως το θέλουμε δηλαδή... Και ξέρεις τι θα γίνει στο τέλος ένα μπουρδέλο σαν όλα τα άλλα με κακές υπηρεσίες και άρπα κόλα δεν θέλουμε κάτι τέτοιο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.713
Κριτικές
20
Like
23.446
Πόντοι
8.346
Μην το λες για αστείο 4 χρόνια μου το ζητάνε οι άνθρωποι .
Το πρόβλημα είναι ένα πώς θα πηγαίνω και θα έρχομαι εγώ όλη την ώρα πάνω-κάτω αν δεν είμαι εγώ εκεί δεν θα γίνει τίποτα όπως το θέλετε και όπως το θέλουμε δηλαδή... Και ξέρεις τι θα γίνει στο τέλος ένα μπουρδέλο σαν όλα τα άλλα με κακές υπηρεσίες και άρπα κόλα δεν θέλουμε κάτι τέτοιο
Εγώ ήμουν με τα κλωνοπροφιλ μου. Τι θα γίνει, κουράστηκα να το ζητάω..
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Εγώ ήμουν με τα κλωνοπροφιλ μου. Τι θα γίνει, κουράστηκα να το ζητάω..
Έκλαψα και σχεδόν έκανα και squirting ταυτόχρονα με μεγάλη συγκίνηση..
Και έπεσα και το ανάκλινδρο αν σου λέει κάτι αυτό.. Με συγκινεί αφάνταστα ο ζήλος σου πάω για δεύτερο Squirting φιλιά
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.713
Κριτικές
20
Like
23.446
Πόντοι
8.346
Έκλαψα και σχεδόν έκανα και squirting ταυτόχρονα με μεγάλη συγκίνηση..
Και έπεσα και το ανάκλινδρο αν σου λέει κάτι αυτό.. Με συγκινεί αφάνταστα ο ζήλος σου πάω για δεύτερο Squirting φιλιά
Να πιεις πολλά υγρά μετά. Θα αφυδατωθεις
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Να πιεις πολλά υγρά μετά. Θα αφυδατωθεις
Μην τον κοροϊδεύεις... Θέλει πολλά υγρά έχει συμβεί να με μαζεύει με το κουταλάκι πελάτης, τρεις ώρες συνεδρία παίζει να έφαγε 10 χυσίματα... πάω να σηκωθώ να κάνουμε μπάνιο χάνω σχεδόν τις αισθήσεις μου και του μένω στα χέρια ρε έχασα τον κόσμο δεν έβλεπα δεν άκουγα, ζαλιζόμουν, το στόμα μου είχε στεγνώσει εντελώς κ μου ερχόταν λιποθυμία.. με πήρε αγκαλιά ο άνθρωπος νερό, Άρωμα στη μύτη πορτοκαλάδα τέσσερα πορτοκάλια μου έστριψε, Τεακι μου κορίτσι μου με έκανε μπάνιο ρε μ***** μου έπλυνε το μ****** ο γλυκός μου... Ε μετά δεν άντεξα τον έχυσα από τη συγκίνηση και πήρε και πίπα θανάτου Γιατί όταν σε περιποιούνται είναι αλλιώς ρε γ*****
Πες μου εσύ πώς να τον ξεχάσω αυτόν τον πελάτη πες μου μετά αν αυτός ο άνθρωπος έγινε φίλος μου η Εάν είναι στην κατηγορία των πελατών...
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.713
Κριτικές
20
Like
23.446
Πόντοι
8.346
Μην τον κοροϊδεύεις... Θέλει πολλά υγρά έχει συμβεί να με μαζεύει με το κουταλάκι πελάτης, τρεις ώρες συνεδρία παίζει να έφαγε 10 χυσίματα... πάω να σηκωθώ να κάνουμε μπάνιο χάνω σχεδόν τις αισθήσεις μου και του μένω στα χέρια ρε έχασα τον κόσμο δεν έβλεπα δεν άκουγα, ζαλιζόμουν, το στόμα μου είχε στεγνώσει εντελώς κ μου ερχόταν λιποθυμία.. με πήρε αγκαλιά ο άνθρωπος νερό, Άρωμα στη μύτη πορτοκαλάδα τέσσερα πορτοκάλια μου έστριψε, Τεακι μου κορίτσι μου με έκανε μπάνιο ρε μ***** μου έπλυνε το μ****** ο γλυκός μου... Ε μετά δεν άντεξα τον έχυσα από τη συγκίνηση και πήρε και πίπα θανάτου Γιατί όταν σε περιποιούνται είναι αλλιώς ρε γ*****
Πες μου εσύ πώς να τον ξεχάσω αυτόν τον πελάτη πες μου μετά αν αυτός ο άνθρωπος έγινε φίλος μου η Εάν είναι στην κατηγορία των πελατών...
Κ συ υπερβολική. Κ με 7 ευχαριστημένος θα ήταν
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305

Συνημμένα

  • Card-Teliko-28.jpg
    Card-Teliko-28.jpg
    53,3 KB · Εμφανίσεις: 38

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.713
Κριτικές
20
Like
23.446
Πόντοι
8.346
Πιστεύω ότι τώρα θα σε καυλωσω περισσότερο δικό σου λοιπόν..
Δεν μπορώ με έχει πιάσει η βλακεία απόψε κλαίω
Οριακά στο ίδιο επίπεδο με το
"-Κανε με να νιωσω γυναίκα.
-(αφου βγάζει την μπλούζα) σιδερωσε την.."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom