Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 727K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Σημερινή συνάντηση με ίριδα , παιδιά από υπηρεσίες είναι άψογη ότι έχετε συνεννοηθεί με την ΤΕΑ, είναι για αυτούς που ψάχνουν κάτι το διαφορετικό (μην αρχίσετε της εξυπνάδες δεν τον παίρνω ) από εμφάνιση είναι κοντούλα και άβυζη (αυτό εμένα δεν με ενοχλεί ) εξάλλου τα μεγάλα βυζόμπαλα δεν τα συμπαθώ , από πρόσωπο μια κανονική κοπέλα που βλέπεις στο δρόμο , θα την ξανασυναντήσω ,ελπίζω με ΤΕΑ μαζί πιστεύω θα έχει ενδιαφέρων
Τεα και Ιριδα μαζί φτάνεις σε άλλο level φίλε . Έχουν περιγραφεί συναντήσεις ουκ ολίγες !
Όταν η Τέα δίνει οδηγίες και κατευθύνει την Ίριδα και τον ενδιαφερόμενο το αποτέλεσμα είναι το κάτι άλλο ...προχώρα όταν αποφασίσεις και απόλαυσε
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Το έχω γράψει και παλιότερα το ξαναγράφω και τώρα…

Η ΤΕΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Η ΚΑΝΕΙ Ε-Λ-Α-Χ-Ι-Σ-Τ-Α ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ.

Έχω προσπαθήσει κι εγώ παλιότερα και πρόσφατα και πάντα ενώ αυτή είναι κλεισμένη απεναντίας πάντα τα άλλα 2 κορίτσια είναι φρι…
Εγώ θα ξεκινήσω την προσπάθεια να κλείσω ραντεβού μαζί της αφού γυρίσει από τις διακοπές της να δω κατά πόσο είναι δύσκολο να κλείσεις συνέδρια.
Και θα θέσω αντικειμενική κριτική και για αυτό αλλά και για την συνάντηση.
Το ότι της έχω συμπάθεια δεν σημαίνει τίποτα...
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.437
Like
13.726
Πόντοι
3.506
Το έχω γράψει και παλιότερα το ξαναγράφω και τώρα…

Η ΤΕΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Η ΚΑΝΕΙ Ε-Λ-Α-Χ-Ι-Σ-Τ-Α ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ.

Έχω προσπαθήσει κι εγώ παλιότερα και πρόσφατα και πάντα ενώ αυτή είναι κλεισμένη απεναντίας πάντα τα άλλα 2 κορίτσια είναι φρι…

Οταν απαντησει θετικα στελνει ενα μηνυμα ΤΕΑ που σημαινει: Τυχερε Επιλεχτηκες Αποψε!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Χρόνια πολλά!!!
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους από καρδιάς για την υπέροχη χρονιά που περάσαμε μαζί σας .
Καλές γιορτές και υγεία.
Να περάσετε ευχάριστες στιγμές κ να δώσετε πολλές αγκαλιές.
Ξανα κοντά σας
09/01/2023.
Με εκτίμηση και σεβασμό σε όλους εσάς που μας στηρίζετε.
ΤΕΑ
Diamonds Massage Therapy Athens.
VIBER MESSAGE
6979398952

Κάτι... από Αγγλία.. δικό σας.

 

nikos9890

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Συνάντηση προ 2 εβδομάδων με την Λυδία, πρώτη φορά απο το εν λόγω γραφείο.
Πολύ εύκολη η επικοινωνία για το κλείσιμο του ραντεβού 1 μέρα πριν, και επιβεβαίωση το πρωί πριν τη συνάντηση.
Και 10 λεπτά πριν τη συνάντηση έφτασε και η Λύδια, την υποδέχτηκα 2-3 λόγια για να γνωριστούμε και άρχισε να με γδύνει αργά αργά και να μου κάνει ταυτόχρονα και στριπτίζ ... πήγαμε να κάνουμε και ενα ντουζάκι και ξεκίνησε εκει σιγά σιγά το παιχνίδι. Με ξάπλωσε μπρούμυτα και ξεκίνησε ένα απολαυστικό μασάζ και μετά απο λίγη ώρα με γύρισε απο την άλλη και δεν άργησαν και τα χουφτώματα δεν είπε σε τίποτα μη και πριν το καταλάβω εκατσε στο πρόσωπο μου και δεν άργησε να με χύσει για πρωτη φορα και μόλις ηρέμησε ξανά.... και ξανά άρχισε γλυστράει πανω μου πανω στα υγρά της και λιγο μετα ηρθε και η ωρα μου που τελείωσα στα βυζάκια της . μπάνιο και αμέσως στο τζακούζι για να χαλαρώσουμε, λίγο social και αρχισε να με πειράζει τα αρχίδια με τα πατουσάκια της, και ξεκινησε το παιχνίδι μεσα στο τζακούζι εως ότου ηρθε το τέλος μετα απο κανα μησαωρο μεσα στο τζακούζι . μπανάκι ξανά και έληξε η συνεδρία. Περιττό να πω πως δεν κατάλαβα πως πέρασαν 2 ώρες...Το μόνο που μπορώ να πω με σιγουριά είναι οτι ήταν απο τισ καλύτερες εμπειρίες που είχα σε αυτο τον χώρο. Την επόμενη φορά που θα κατέβω αθήνα πρέπει να την κανονίσω duo μαζι και με την Τεα.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Χρόνια πολλά σε όλους.
Τα Χριστούγεννα κάνετε τπτ ή το θεωρείτε αμαρτία?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Χρόνια πολλά σε όλους.
Τα Χριστούγεννα κάνετε τπτ ή το θεωρείτε αμαρτία?
Χρόνια πολλά.
Υγεία και ανθρώπους αληθινούς κοντά μας!!!.
Το κλείνω το γραφείο κάθε χρόνο Χριστούγεννα.
Επιστροφή Ελλάδα
09/01

Όσο για το τι είναι ΑΜΑΡΤΙΑ
Η απάντηση είναι ξεκάθαρη παρακάτω.(κλαιωωωω)
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
20
Like
23.824
Πόντοι
8.346
Χρόνια πολλά.
Υγεία και ανθρώπους αληθινούς κοντά μας!!!.
Το κλείνω το γραφείο κάθε χρόνο Χριστούγεννα.
Επιστροφή Ελλάδα
09/01

Όσο για το τι είναι ΑΜΑΡΤΙΑ
Η απάντηση είναι ξεκάθαρη παρακάτω.(κλαιωωωω)
ΣΠΑΣΤΕ ΤΟ
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.401
Κριτικές
42
Like
26.113
Πόντοι
28.246

!shasha14

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Gay Pride Heart GIF


Και από μας κ ανταποδίδουμε γλυκούλα, αποδεξου τον εαυτό σου όμως
Σε αγαπάμε μην στεναχωριέσαι δεν είσαι μόνος έχει γεμίσει το φόρουμ , θα βρεις παρέα και εσύ μέρες που είναι γιορτές είναι κάποια φιλανθρωπία θα γίνει...
 

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
372
Κριτικές
7
Like
874
Πόντοι
361
Χρόνια πολλά!!!
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους από καρδιάς για την υπέροχη χρονιά που περάσαμε μαζί σας .
Καλές γιορτές και υγεία.
Να περάσετε ευχάριστες στιγμές κ να δώσετε πολλές αγκαλιές.
Ξανα κοντά σας
09/01/2023.
Με εκτίμηση και σεβασμό σε όλους εσάς που μας στηρίζετε.
ΤΕΑ
Diamonds Massage Therapy Athens.
VIBER MESSAGE
6979398952

Κάτι... από Αγγλία.. δικό σας.


Καλά να περάσεις και καλή χρονιά
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.019
Κριτικές
30
Like
20.556
Πόντοι
8.846
νομίζω εδώ λέγαμε για σκουίρτ...
σας τα βρήκα όλα :grin:
άρθρα φωτιά

Στη Ρουάντα, το σεξ αφορά πρώτα την απόλαυση της γυναίκας και στη συνέχεια του άντρα. Μάλιστα, υπάρχει και μια παραδοσιακή σεξουαλική τεχνική με το όνομα Kunyaza, την οποία θα κάθε ζευγάρι εφαρμόζει τακτικά. Τι ακριβώς είναι;

Όπως έχει εξηγήσει σε συνέντευξή της στο Men’s Heatlh η Dr. Kate Lister, ιδιοκτήτρια της ιστοσελίδας ‘Whores of Yore‘, η οποία ασχολείται με ιστορικά ερωτικά γεγονότα και πρακτικές, «καθώς η γυναίκα ξαπλώνει ανάσκελα στο κρεβάτι, ο άνδρας ακουμπάει το μόριο του στο αιδοίο της και ξεκινάει να το κινεί από πάνω προς τα κάτω, από αριστερά προς τα δεξιά και μετά κάνει μια ελικοειδή κίνηση, χωρίς να υπάρχει διείσδυση».

Αυτά στην αρχή, και πριν πάμε παρακάτω. «Στη συνέχεια, και όσο εκείνη πλησιάζει σε οργασμό, ο άντρας “χτυπάει” το μόριό του στο συγκεκριμένο σημείο, με τη γυναίκα να καταφέρνει τελικά όχι μόνο να “τελειώσει”, αλλά να κάνει squirt. Αυτό άλλωστε σημαίνει και στη γλώσσα των ανθρώπων της Ρουάντα, η λέξη Kunyaza».

Αυτή η πρακτική φαίνεται πως γεννήθηκε στην πόλη Nyanza της Ρουάντα, η οποία κάποτε αποτελούσε την πρωτεύουσα της χώρας και στον καιρό της μοναρχίας βρισκόταν εκεί το παλάτι και η βασιλική οικογένεια. Σύμφωνα με τον μύθο, ο οποίος έχει περάσει από γενιά σε γενιά, κατά τη διάρκεια της τρίτης δυναστείας της μοναρχίας στη Ρουάντα, ο βασιλιάς είχε φύγει σε πόλεμο.

Η βασίλισσα ήταν μόνη της για πολύ καιρό κι έτσι ζήτησε από ένα άτομο της βασιλικής φρουράς να πάει στο δωμάτιό της και να κάνει σεξ μαζί της. Ο φρουρός είχε τόσο άγχος και έτρεμε τόσο πολύ, που δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει τα καθήκοντά του. Αντ’ αυτού, το μόνο που κατάφερε ήταν να ακουμπήσει το τρεμάμενο μόριό του πάνω στη βασίλισσα. Αυτό, ωστόσο, την ξετρέλανε και την έκανε να «τελειώσει» για πρώτη φορά στη ζωή της.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.345
Πόντοι
5.896
....τι εγινε ρε μαγκες, δεν εχουμε αλλη κριτικη απο το Guest star DUO @TEA + @Ariadnaki ?!?!? Γραψτε ρε, μην ειστε μοναχοφαηδες :2funny:
Αντε να παιρνουμε σειρα κ εμεις οι μακρινοι! :cool2::cool2::cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom