Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ taotantramassage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα crzdds
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία

Lierac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
24
Like
2
Πόντοι
0
Kαλημέρα στην παρέα!
Καινούργιος εδώ αλλά λάτρης του καλού μασάζ.
Την ψάχνω και εγώ για ένα καλό τάντρα μασαζ.
 

Lierac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2018
Μηνύματα
24
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς κόστος για την Νορβηγίδα και αν αξίζει την εμπειρία?
 

maori

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Κανένας τώρα τελευταία έχει πάει να μας πει.
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
ξεχαστε τη Νορβηγιδα ζηταει ενα σωρο λεφτα + χοτελ και απο οτι διαβασα τον παιζεις μονος σου μετα τις προσευχες της
 

maori

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Δηλαδή παίζεις μαλακια μετά προσευχής της γκομενας και δίνεις και 100 ευρώ.
 

nikolakis2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
ΝΑΙ...και να ταν κανα μουνι που να τα αξιζε να πω χαλαλι της...
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
312
Like
656
Πόντοι
81
Καλησπέρα ψάχνω να βρω το site τους που έλεγε για taotantra και lingham και δεν το βρισκω.. το εχουν αλλαξει ή εγω κάνω κατι λάθος; πήγε κανενας αλλη φορά;
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
312
Like
656
Πόντοι
81
Πήρα τηλέφωνο να δω τι παιζει και αν εχει αλλάξει κατι... καταρχας πρεπει να εχεις προφισιενσι για να κλεισεις ραντεβου.. μου ειπε τα παντα στο τηλεφωνο οτι δηλαδη κανει ταντρικο μασαζ με 100 ευρω και η μασεζ ειναι τοπλες και εγω γυμνος αλλα δεν υπαρχει happy ending. Οταν τη ρωτησα αν η μασεζ μπορει να κανει γυμνη μου ειπε με αλλα 20 ευρω ναι.. εκει απορρισα λιγο αλλα τεσπα.. τη ρωτησα τι συμβαινει αν χυσω και επεμενε οτι δεν θα χυσω! Της λεω και αν εχω καβλες και χυσω , μου λεει δεν προκειται η μασεζ θα σε κανει να μη χυσεις και θα εχεις εσωτερικο οργασμο και κατι τετοια χαζα.. εν ολιγης θελει 100αρικο και 120 για να ειναι και αυτη γυμνη ενω γινετε και body to body ενω για χαλαρωτικο μου ειπε 50 ευρω χωρις ρουχα και αυτη φοραει κανονικα ρουχα αλλα δεν σε ακουμπαει καθολου στις ερωτογενεις ζωνες... αυτα... επομενως κραταμε 100 ευρα για αλλου!
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Υπάρχει κανένας που να πέρασε από το ένα λόγω ίδρυμα πρόσφατα για του κάνω μερικές ερωτήσεις;
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
26
Πήρα τηλέφωνο να δω τι παιζει και αν εχει αλλάξει κατι... καταρχας πρεπει να εχεις προφισιενσι για να κλεισεις ραντεβου.. μου ειπε τα παντα στο τηλεφωνο οτι δηλαδη κανει ταντρικο μασαζ με 100 ευρω και η μασεζ ειναι τοπλες και εγω γυμνος αλλα δεν υπαρχει happy ending. Οταν τη ρωτησα αν η μασεζ μπορει να κανει γυμνη μου ειπε με αλλα 20 ευρω ναι.. εκει απορρισα λιγο αλλα τεσπα.. τη ρωτησα τι συμβαινει αν χυσω και επεμενε οτι δεν θα χυσω! Της λεω και αν εχω καβλες και χυσω , μου λεει δεν προκειται η μασεζ θα σε κανει να μη χυσεις και θα εχεις εσωτερικο οργασμο και κατι τετοια χαζα.. εν ολιγης θελει 100αρικο και 120 για να ειναι και αυτη γυμνη ενω γινετε και body to body ενω για χαλαρωτικο μου ειπε 50 ευρω χωρις ρουχα και αυτη φοραει κανονικα ρουχα αλλα δεν σε ακουμπαει καθολου στις ερωτογενεις ζωνες... αυτα... επομενως κραταμε 100 ευρα για αλλου!
Απότι βλέπω οι κινέζοι την έχουν πάει την απάτη σε άλλα επίπεδα.....
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
που ακριβως ειναι στα πατησια το ιδρυμα?
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
υπαερχει μια προσφορα στο σιτε τους που λεει.....
Δωρεάν μόνιμη προσφορα

Όλοι οι πελάτες μας θα επωφεληθούν από ένα δωρεάν μασάζ (1h30mins) μία φορά το χρόνο, κατά τη διάρκεια του μήνα που έχουν τα γενέθλιά τους. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να εμφανίσετε με την ταυτότητά σας με τα στοιχεία γέννησής σας.



οσοι εχετε γενεθλια τον νοεμβριο καταδρομικη..... εμενα περασαν.....
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.802
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
υπαερχει μια προσφορα στο σιτε τους που λεει.....
Δωρεάν μόνιμη προσφορα

Όλοι οι πελάτες μας θα επωφεληθούν από ένα δωρεάν μασάζ (1h30mins) μία φορά το χρόνο, κατά τη διάρκεια του μήνα που έχουν τα γενέθλιά τους. Το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να εμφανίσετε με την ταυτότητά σας με τα στοιχεία γέννησής σας.



οσοι εχετε γενεθλια τον νοεμβριο καταδρομικη..... εμενα περασαν.....



Πες μας,πως πέρασες,τι έκανες;;;
Είχε μπριζολάρισμα,είχε <<φραπέ>>;;
Ο χώρος πως ήταν;;;
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Πες μας,πως πέρασες,τι έκανες;;;
Είχε μπριζολάρισμα,είχε <<φραπέ>>;;
Ο χώρος πως ήταν;;;
μαλλον μπερδευτηκες . δεν ειπα οτι πηγα αλλα οτι περασαν τα γενεθλια μου και δεν πηγα, απλως ειδα αυτο στο σιτε τους, το ανεβασα και ειπα αν καποιος εχει γενεθλια αυτο τον μηνα ας παει .
στα πατησια που ακριβως ειναι ? ξερει κανεις?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Οι εργαζόμενες τι λένε απο εμφάνιση ;
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
μαλλον μπερδευτηκες . δεν ειπα οτι πηγα αλλα οτι περασαν τα γενεθλια μου και δεν πηγα, απλως ειδα αυτο στο σιτε τους, το ανεβασα και ειπα αν καποιος εχει γενεθλια αυτο τον μηνα ας παει .
στα πατησια που ακριβως ειναι ? ξερει κανεις?

Στο τηλέφωνο μου είπαν πλατεία Βικτωρίας και ότι διεύθυνση σου δίνουν όταν κλείσεις ραντεβού. Το ίδρυμα έχει 3 κοπέλες αλλά από φωτογραφίες στο site τίποτα, μόνο μια κοπέλα και ο "μακρυμάλλης" που κάνουν εναλλάξ μασάζ. Ίσως κάνω το κασκαντεριλίκι μια που έχω και εγώ γενέθλια μες στον Νοέμβρη
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.802
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
μαλλον μπερδευτηκες . δεν ειπα οτι πηγα αλλα οτι περασαν τα γενεθλια μου και δεν πηγα, απλως ειδα αυτο στο σιτε τους, το ανεβασα και ειπα αν καποιος εχει γενεθλια αυτο τον μηνα ας παει .
στα πατησια που ακριβως ειναι ? ξερει κανεις?

Sorry φίλε. Δεν το κατάλαβα σωστά.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Στο τηλέφωνο μου είπαν πλατεία Βικτωρίας και ότι διεύθυνση σου δίνουν όταν κλείσεις ραντεβού. Το ίδρυμα έχει 3 κοπέλες αλλά από φωτογραφίες στο site τίποτα, μόνο μια κοπέλα και ο "μακρυμάλλης" που κάνουν εναλλάξ μασάζ. Ίσως κάνω το κασκαντεριλίκι μια που έχω και εγώ γενέθλια μες στον Νοέμβρη
παρε κανα τηλεφωνο τουλαχιστον πριν πας να ρωτησεις αν ισχυει η προσφορα μην πας και σου ζητανε τιποτα λεφτα.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα παιδια εχει παει κανεις στη δωρεάν συνεδρια που παρεχουν να μας πει εντυπωσεις;
Περίεργο τοσο καιρο να μην εχει παει κανεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom