Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ taotantramassage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα crzdds
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Ενδιαφέρουσες οι πληροφορίες Zero,αλλά μία κυρία που κάνει συναντήσεις κατ'οίκον και σε κάποιους άλλους χώρους λέει και κάνει μετά από μιάμιση ώρα tantra και εκτόνωση για "απελευθέρωση της ενέργειας"!Αυτές μήπως το κάνουν μόνο face to face και όχι σαν πληροφορία??

ποια κυρια εννοεις;
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Δεν ειμαι ο zero, ο Τερρυ(ς) είμαι. Εύλογη η απορία σου στο τέλος. Είσαι διατεθιμένος να δώσεις 100€ για να μάθεις την απάντηση;

Συγνώμη Terry,αυτά τα λάθη γίνονται στην περιορισμένη οθόνη του κινητού!!χαχα.Τα 100 τα έδωσα στο Κολωνάκι πριν 2-3 χρόνια και λόγου υπερβολικού κόστους (κατά την γνώμη μου) δεν το επανέλαβα.Μια φορά ήταν αρκετή ,και στο κάτω κάτω νουρου κάνουν σε άλλα μαγαζιά και με πλήρες πρόγραμμα.Εχει άλλη αίσθηση,αλλά ακριβό
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.802
Κριτικές
125
Like
21.640
Πόντοι
28.900
Ο πρώτος που θα πάει θα πρέπει να μας ενημερώσει πλήρως.
Βέβαια μου κέντρισε το ενδιαφέρον και άμα περισσέψουν τα 100 ίσως γίνω κασκαντέρ.
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
312
Like
656
Πόντοι
81
Δεν ξερω αν πηγε κάποιος παντως στο ταμτρα ανεφέρει τιμή τα 50 ευρω από 70 ππυ ήταν αρχικα
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
το θεμα ειναι το τί σερβις παιρνεις στο 50ρικο στο 100ρικο κτλ...
 

xymor

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
3
Like
379
Πόντοι
21
Πέρασα εγώ πρόσφατα αλλά. Το τηλ το σηκώνει μια στα εγγλέζικα και μου είπε για Τάο και Τάντρα 1 ώρα 50€ τονίζοντας ότι δεν έχει happy ending. Λέω από μέσα μου σιγά μην δεν κάνουν, παώ να τσεκάρω από κοντά. Φτάνω στα Πατήσια και η μασαζού ήταν μια κυρία 37-40 εμφανίσιμη σχετικά. Μου λέει γδύσου εντελώς και ξάπλωσε σε ένα στρώμα. Αφού την πληρώνω προκαταβολικά, βγάζει εντελώς τα ρούχα της και μένει με το βρακί μόνο λέγοντας μου να μην ακουμπάω τίποτα. Anyway μου έκανε ένα μέτριο μασάζ (αρκετά soft) με λίγο τάντρα στα μπούτια και στα κωλομέρια δηλαδή αλλά το πέος δεν το άγγιξε. Μια μου σηκωνόταν μια έπεφτε και μόλις περνάει η ώρα της λεώ δεν μου αρέσει, περίμενα πιο sexual το μασάζ. Αυτή λέει έπρεπε να πάρεις το lingham μιαμιση ώρα στα 100 € αλλά πάλι δεν έχει happy ending. Της λέω είναι πανάκριβο για χωρίς happy ending.

Συμπέρασμα. Ακόμα και το lingham δεν έχει φραπεδιά. Την έχουν δει εκεί με τις ενέργειες και τις παπαριές και το πιστεύουν ότι η εκτόνωση είναι βλαβερή για τον οργανισμό κλπ. Είχα ακούσει για το κίνημα NOFAP (υπάρχουν τύποι που δεν έχουν βαρέσει μαλακία ή γαμήσει για πολλούς μήνες) και αυτές εκεί (υπάρχει άλλη μια που δεν την είδα) είναι original υποστηρήκτριες. Μου έλεγε αν δεν τον παίζεις η δεν κάνεις σεξ θα έχεις τρομερή ενέργεια και δεν θα πάθεις ποτέ καρκίνο και κάτι @@ τέτοια.

Η φάση εκεί είναι για ανώμαλες καταστάσεις και μαζόχες.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Πέρασα εγώ πρόσφατα αλλά. Το τηλ το σηκώνει μια στα εγγλέζικα και μου είπε για Τάο και Τάντρα 1 ώρα 50€ τονίζοντας ότι δεν έχει happy ending. Λέω από μέσα μου σιγά μην δεν κάνουν, παώ να τσεκάρω από κοντά. Φτάνω στα Πατήσια και η μασαζού ήταν μια κυρία 37-40 εμφανίσιμη σχετικά. Μου λέει γδύσου εντελώς και ξάπλωσε σε ένα στρώμα. Αφού την πληρώνω προκαταβολικά, βγάζει εντελώς τα ρούχα της και μένει με το βρακί μόνο λέγοντας μου να μην ακουμπάω τίποτα. Anyway μου έκανε ένα μέτριο μασάζ (αρκετά soft) με λίγο τάντρα στα μπούτια και στα κωλομέρια δηλαδή αλλά το πέος δεν το άγγιξε. Μια μου σηκωνόταν μια έπεφτε και μόλις περνάει η ώρα της λεώ δεν μου αρέσει, περίμενα πιο sexual το μασάζ. Αυτή λέει έπρεπε να πάρεις το lingham μιαμιση ώρα στα 100 € αλλά πάλι δεν έχει happy ending. Της λέω είναι πανάκριβο για χωρίς happy ending.

Συμπέρασμα. Ακόμα και το lingham δεν έχει φραπεδιά. Την έχουν δει εκεί με τις ενέργειες και τις παπαριές και το πιστεύουν ότι η εκτόνωση είναι βλαβερή για τον οργανισμό κλπ. Είχα ακούσει για το κίνημα NOFAP (υπάρχουν τύποι που δεν έχουν βαρέσει μαλακία ή γαμήσει για πολλούς μήνες) και αυτές εκεί (υπάρχει άλλη μια που δεν την είδα) είναι original υποστηρήκτριες. Μου έλεγε αν δεν τον παίζεις η δεν κάνεις σεξ θα έχεις τρομερή ενέργεια και δεν θα πάθεις ποτέ καρκίνο και κάτι @@ τέτοια.

Η φάση εκεί είναι για ανώμαλες καταστάσεις και μαζόχες.
Καρότσι για να κουβαλήσεις τα αχρίδια σου φεύγοντας δίνουν; τουλάχιστον η Νορβηγίδα σε άφηνε να χύσεις,άντε με τα νούμερα και τις μαλακοθεωρίες τους
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Παιδιά σας τα είχα γράψει παραπάνω όλα αυτά που αναφέρει ο xymor τον οποίο ευχαριστούμε για την πρόθεση να βολιδοσκοπήσει από κοντά την κατάσταση με το κωλοκατάστημα αυτό.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Πέρασα εγώ πρόσφατα αλλά. Το τηλ το σηκώνει μια στα εγγλέζικα και μου είπε για Τάο και Τάντρα 1 ώρα 50€ τονίζοντας ότι δεν έχει happy ending. Λέω από μέσα μου σιγά μην δεν κάνουν, παώ να τσεκάρω από κοντά. Φτάνω στα Πατήσια και η μασαζού ήταν μια κυρία 37-40 εμφανίσιμη σχετικά. Μου λέει γδύσου εντελώς και ξάπλωσε σε ένα στρώμα. Αφού την πληρώνω προκαταβολικά, βγάζει εντελώς τα ρούχα της και μένει με το βρακί μόνο λέγοντας μου να μην ακουμπάω τίποτα. Anyway μου έκανε ένα μέτριο μασάζ (αρκετά soft) με λίγο τάντρα στα μπούτια και στα κωλομέρια δηλαδή αλλά το πέος δεν το άγγιξε. Μια μου σηκωνόταν μια έπεφτε και μόλις περνάει η ώρα της λεώ δεν μου αρέσει, περίμενα πιο sexual το μασάζ. Αυτή λέει έπρεπε να πάρεις το lingham μιαμιση ώρα στα 100 € αλλά πάλι δεν έχει happy ending. Της λέω είναι πανάκριβο για χωρίς happy ending.

Συμπέρασμα. Ακόμα και το lingham δεν έχει φραπεδιά. Την έχουν δει εκεί με τις ενέργειες και τις παπαριές και το πιστεύουν ότι η εκτόνωση είναι βλαβερή για τον οργανισμό κλπ. Είχα ακούσει για το κίνημα NOFAP (υπάρχουν τύποι που δεν έχουν βαρέσει μαλακία ή γαμήσει για πολλούς μήνες) και αυτές εκεί (υπάρχει άλλη μια που δεν την είδα) είναι original υποστηρήκτριες. Μου έλεγε αν δεν τον παίζεις η δεν κάνεις σεξ θα έχεις τρομερή ενέργεια και δεν θα πάθεις ποτέ καρκίνο και κάτι @@ τέτοια.

Η φάση εκεί είναι για ανώμαλες καταστάσεις και μαζόχες.

Ευχαριστούμε ..... έσωσες πολλούς άντε με τις μαλακισμένες όλες... Μου θύμησες περίπτωση με μία Λειλά Κινέζα κάπου Καλλιθέα που... πρόσφερε "ενεργειακό" μασάζ.... στο 50ρικο (έδινε και ξύλο .... ) και μένεις με το πουλί στο χέρι στο τέλος...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365
Πέρασα εγώ πρόσφατα αλλά. Το τηλ το σηκώνει μια στα εγγλέζικα και μου είπε για Τάο και Τάντρα 1 ώρα 50€ τονίζοντας ότι δεν έχει happy ending. Λέω από μέσα μου σιγά μην δεν κάνουν, παώ να τσεκάρω από κοντά. Φτάνω στα Πατήσια και η μασαζού ήταν μια κυρία 37-40 ........................

Η φάση εκεί είναι για ανώμαλες καταστάσεις και μαζόχες.

xymor έσωσες κόσμο από πεταμένα 50ρικα.. Η θυσία σου δεν θα πάει χαμένη. Το μπου σε ευχαριστεί για την ηρωική σου καταδρομή..
 

billstrongforce

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
ήμουν έτοιμος να κλείσω ραντεβού , ευχαριστώ παιδιά
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Καρότσι για να κουβαλήσεις τα αχρίδια σου φεύγοντας δίνουν; τουλάχιστον η Νορβηγίδα σε άφηνε να χύσεις,άντε με τα νούμερα και τις μαλακοθεωρίες τους
η νορβηγιδα δεν παιζει τωρα????
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Παίζει κανονικά με ωραίο τάντρα μασάζ και το τελειώνει η ίδια!Κάτι παραπάνω γίνεται?? Υπάρχει κάποια εμπειρία?
Καλά δεν είναι απαραίτητο ότι θα τελειώσεις στο ξεκαθαρίζει από την αρχή. Δε νομίζω ότι παίζει μπριζόλιασμα αν αυτό θέλεις να μάθεις
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Καλά δεν είναι απαραίτητο ότι θα τελειώσεις στο ξεκαθαρίζει από την αρχή. Δε νομίζω ότι παίζει μπριζόλιασμα αν αυτό θέλεις να μάθεις

Ναι αυτό εννοώ γιατί την έχω συναντήσει δύο φορές...το έκανε δίχως να ζητήσω σαν επιστέγασμα του τάντρα" αποβολή ενέργειας" ...ρώτησα μήπως μετά από κάποια ραντεβού προχωράει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom