Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ taotantramassage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα crzdds
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
4.365

Μάγκες κάτι μου ξέφυγε. Ποια είναι η νορβηγίδα?  :hmm:
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
ξεχναμε τη μπριζολα δλδ με τη νορβηγη;;;
 

paulospaulos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
846
Κριτικές
7
Like
968
Πόντοι
86
Πως τα κάνετε σαλάτα απορώ . Αλλο το ταντρα αλλο το Ναούρου αλλο το... Μπριζολιασμα. Η ουσια ομως είναι οτι αυτές ούτε ταντρα ούτε μπριζόλιασμα
 

Blackpenny

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2016
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
0
Πως τα κάνετε σαλάτα απορώ . Αλλο το ταντρα αλλο το Ναούρου αλλο το... Μπριζολιασμα. Η ουσια ομως είναι οτι αυτές ούτε ταντρα ούτε μπριζόλιασμα
Εγώ πάλι θέλω να μάθω το μπριζολιασμα τι ειναι
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Πως τα κάνετε σαλάτα απορώ . Αλλο το ταντρα αλλο το Ναούρου αλλο το... Μπριζολιασμα. Η ουσια ομως είναι οτι αυτές ούτε ταντρα ούτε μπριζόλιασμα

ναι διαφορετικα ειναι

αρα δεν κανει η νορβηγη, αυτο λες

ισως να κανει ενα φραπε μονο
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
312
Like
656
Πόντοι
81
Που την βρισκουμε τη Νορβηγίδα, και πως ειναι σαν εμφανιση;
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
312
Like
656
Πόντοι
81
Αν γινετε και εμενα για τη νορβηγιδα
 

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Θα ήθελα και εγώ στοιχεία επικοινωνίας της νορβηγιδας
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Προσπάθησα να επικοινωνήσω με το taotantramassage, αλλά δεν απάντησαν (sms viber)
Έχουμε κανένα νεότερο ?
Θα ήθελα επίσης και της Νορβιγιδας το τηλ ...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.428
Πόντοι
5.577
xymor έσωσες κόσμο από πεταμένα 50ρικα.. Η θυσία σου δεν θα πάει χαμένη. Το μπου σε ευχαριστεί για την ηρωική σου καταδρομή..

τυπε σε ευχαριστούμε για την ενημερωση επειδή όμως μας τρωει ο κωλος για τα δυσκολα μπορει να παμε να την παλεψουμε  :undecided:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Καρότσι για να κουβαλήσεις τα αχρίδια σου φεύγοντας δίνουν; τουλάχιστον η Νορβηγίδα σε άφηνε να χύσεις,άντε με τα νούμερα και τις μαλακοθεωρίες τους
θεος γελαγα μια ωρα μονος

Πέρασα εγώ πρόσφατα αλλά. Το τηλ το σηκώνει μια στα εγγλέζικα και μου είπε για Τάο και Τάντρα 1 ώρα 50€ τονίζοντας ότι δεν έχει happy ending. Λέω από μέσα μου σιγά μην δεν κάνουν, παώ να τσεκάρω από κοντά. Φτάνω στα Πατήσια και η μασαζού ήταν μια κυρία 37-40 εμφανίσιμη σχετικά. Μου λέει γδύσου εντελώς και ξάπλωσε σε ένα στρώμα. Αφού την πληρώνω προκαταβολικά, βγάζει εντελώς τα ρούχα της και μένει με το βρακί μόνο λέγοντας μου να μην ακουμπάω τίποτα. Anyway μου έκανε ένα μέτριο μασάζ (αρκετά soft) με λίγο τάντρα στα μπούτια και στα κωλομέρια δηλαδή αλλά το πέος δεν το άγγιξε. Μια μου σηκωνόταν μια έπεφτε και μόλις περνάει η ώρα της λεώ δεν μου αρέσει, περίμενα πιο sexual το μασάζ. Αυτή λέει έπρεπε να πάρεις το lingham μιαμιση ώρα στα 100 € αλλά πάλι δεν έχει happy ending. Της λέω είναι πανάκριβο για χωρίς happy ending.

Συμπέρασμα. Ακόμα και το lingham δεν έχει φραπεδιά. Την έχουν δει εκεί με τις ενέργειες και τις παπαριές και το πιστεύουν ότι η εκτόνωση είναι βλαβερή για τον οργανισμό κλπ. Είχα ακούσει για το κίνημα NOFAP (υπάρχουν τύποι που δεν έχουν βαρέσει μαλακία ή γαμήσει για πολλούς μήνες) και αυτές εκεί (υπάρχει άλλη μια που δεν την είδα) είναι original υποστηρήκτριες. Μου έλεγε αν δεν τον παίζεις η δεν κάνεις σεξ θα έχεις τρομερή ενέργεια και δεν θα πάθεις ποτέ καρκίνο και κάτι @@ τέτοια.

Η φάση εκεί είναι για ανώμαλες καταστάσεις και μαζόχες.
ουτε τα παπαρια δεν σου ακουμπησε? στα πατησια που ακριβως ειναι το μαγαζι?
 

xymor

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
3
Like
379
Πόντοι
21
Αφού σας τρώει ο κώλος σας να ξέρετε ότι μόνο με το lingham θα υπάρχει πολύ μικρή πιθανότητα για εκτόνωση και μόνο αν τις ξεγελάσεις τις θεραπεύτριες. Κοστίζει όμως 100 € και δεν αξίζει ακόμα και τον υπερφραπέ να σου κάνουν.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ούτε με το lingham. Στο ξεκαθαρίζουν τηλεφωνικά!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Στο λέω με σιγουριά γιατί μίλησα μαζί τους.

ναι το φανταζομαι

οι τυποι ετσι οπως το γραφουν θελουν να δημιουργησουν προσδοκιες χωρις να υποσχεθουν αλλα να παρασυρουν τον πελατη να παρερμηνευσει και να παει
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
στα πατησια που κοντα ειναι?
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
809
Πόντοι
81
Παιδια και για τον νεο εδω κανα πμ για νορβηγιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom