Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
καλησπερα παιδια σας ευχαριστω πολυ σχετικα με το ερωτημα μου βρηκα ακρη ειστε και γαμω τα ατομα αυτο και μονο χωρις πολλα λογια οσο αφορα το αλλο κοματι και ειδικοτερα αυτοι που κραζουν ειστε για τα πανηγυρια
 

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
43
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Μπορει κάποιος να μου στείλει το τηλ της κοπέλας με pm?Θα της έστελνα αλλα δε μπορω να στείλω προσωπικά μνμ ακομα. Ευχαριστω!
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Καλησπέρα! Μπορει κάποιος να μου στείλει το τηλ της κοπέλας με pm?Θα της έστελνα αλλα δε μπορω να στείλω προσωπικά μνμ ακομα. Ευχαριστω!
να στειλεις μηνυμα στο εμαιλ της θα στο δωσει εκεινη το τηλεφωνο το εμαιλ της ειναι στο προφιλ της στην σελιδα 3 θα το βρεις !
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
να στειλεις μηνυμα στο εμαιλ της θα στο δωσει εκεινη το τηλεφωνο το εμαιλ της ειναι στο προφιλ της στην σελιδα 3 θα το βρεις !
[/quote
κ για να μην κουραστεις στην σελ 3 πατα επανω στο tantrazoe και θα δεις το προφιλ της!κ καλο ειναι ειδικα στα νεα μελη να διαβαζουν αρκετες σελιδες για την καθε κοπελα και θα τους λυνονται οι απορειες!σχετικα με την επικοινωνια και τις υπηρεσιες!
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
23
Like
5.010
Πόντοι
2.846
Σε ποθω. Σε νοσταλγώ.  Θα σουρθω σύντομα κι ας είναι καλοκαίρι και δε βρέχει !
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Σε ποθω. Σε νοσταλγώ.  Θα σουρθω σύντομα κι ας είναι καλοκαίρι και δε βρέχει !

παιζεις με τη φωτια! (σε συνθηκες μονομερους καταστασης!!!!!)

γιατι το γραφεις δημοσια εδω στο φορουμ;;;

μηπως να της εστελνες πμ η email;;;

ειδαλλως δεν το γραφεις καθολου




καταλαβαινεις οτι μπορει να ξεκινησει δουλεμα εδω στο φορουμ;;;;



τα πολλα λογια ειναι φτωχια, να πας με την πρωτη ευκαιρια η το κοβεις μαχαιρι



ολα αυτα (διαφορετικες προσεγγισεις) φιλικα σου τα γραφω συναδελφε
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.362
Κριτικές
31
Like
2.266
Πόντοι
4.655
Ξερει κανεις αν η Ζωη δουλευει αυτες τις μερες?
 

tubanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1

Δουλεύει κανονικά.Καλό βόλι
 

kosmet

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλέφωνο της Ζωής. Νέος στο κουρμπέτι και αποτι είδα ειναι τοπ
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.505
Κριτικές
23
Like
5.010
Πόντοι
2.846
Είναι πιο ρομαντικά με βροχή!
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Επίσκεψη στη Ζωή αρχές Ιουλίου. Στους  πρω΄τους καύσωνες!!. μετά το μετρό , ανέβηκα τα σκαλάκια μου, πήρα τις αναπνοές, αναπάντητη και είσοδος στην υπόγα. ΔΡΟΣΙΑ!!!!  :happy:
Μισοσκόταδο, ωραίο χαμόγελο και 2 ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ με υποδέχτηκαν. Ανάλυση εκ μέρους (μετά λεμονάδας )του τι θέλω, ντους και ξεκίνημα.
Πέρασαν 2 ώρες με τον πούτσο πύραυλο. ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ. Μην περιμένετε νεαρή, έμπειρη και καθοδηγητική για ναπεράσει πρώτα αυτή καλά. το κατάφερες, θα τη θυμάσαι την επίσκεψη. Αλλιώς θα σε εξυπηρετήσει αλλά μέχρι εκεί. Ευχαρίστως θα ξαναπάω. Τιμή 120/2ώρο, αλλά είχα έκπτωση  :2funny: :2funny:. Να περνάς καλά ΖΩΟΥΛΑ!!
 

tonibagio

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2016
Μηνύματα
92
Like
46
Πόντοι
0
επίσκεψη χθές στην Ζωή
λοιπόν είναι περιττό να αναφέρω οτι έχουν γράψει οι υπόλοιποι σε 40 σελίδες,κανένας μα κανένας δεν έχει κάτι αρνητικό να πεί.
αυτό απο μόνο του τα λέει ολα , δηλαδή θα μείνετε απόλυτα 100% ικανοποιημένοι , όλα θα προσαρμοστούν στα μέτρα σας , στα θέλω σας στις ορέξεις σας. εγώ πέρασα σουπερ και φυσικά μόλις μπορέσω θα ξαναπάω. προγραμμα μίας ώρας των 70 ευρώ και η Ζωή επειδή ηταν πρώτη φορά μου πρότεινε των 50 για να δώ πως είναι και αν θα μου αρέσουν η ίδια και οι υπηρεσίες τις. Τίμια και εξηγημένη..επέλεξα 70 διοτι αυτό ειχα αποφασισμένο στο μυαλό μου απο τις δικές σας κριτικές.
κάτι τελευταιο : εντάξει στήθος , δέρμα δεν υπάρχουν , αυτό ειναι για όλους. 
για μένα και εμφάνιση όπως και μπόι-σωματοδομή στο 99,99% match
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Η Ζωή είναι ίσως η μοναδική περίπτωση κοπέλλας που δεν εχει αρνητικές κριτικές η σχόλια και δικαίως......ημουν απο τους πρωτους που την επισκέφθηκαν όταν αρχισε να δουλευει μόνη της και διέκρινα αμεσως αυτό το "ιδιαίτερο" που έχει στην συμπεριφορά της.Κάτι που σε κερδιζει αμεσως και σε κανει να νοιώθεις άνετα......και χαίρομαι πολύ που βλέπω,μετά απο τόσο καιρό,ότι όλο και περισσότεροι συμφωνούν με όσα είχα γραψει τοτε....
Φυσικά,δεν σχολιάζω το μασαζ,την εμφάνιση και το πρόγραμμά της.Αυτά είναι απλώς κορυφαία.........εκείνο που θέλω να τονίσω,για μία ακόμα φορά,είναι η χαρούμενη διάθεση της,η εντιμότητά της και το γεγονός ότι σου "ερεθίζει" το μυαλό πριν απο οτιδήποτε άλλο.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom