Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι γίνεται στο αεροδρόμιο, αν ψάχνουν για μετρητά λόγω capital controls εννοώ
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.140
Κριτικές
178
Like
39.805
Πόντοι
21.896
soapy δεν έχω δοκιμάσει αλλά όταν πήγα οι κοπέλες δεν μου άρεσαν. από το Dr. Bj το Orchid είναι καλύτερο. Σου κάνουν και καλό μασάζ. Ο τόπος πάντως είναι γεμάτος με τέτοια μαγαζιά... οι επιλογές πολλές!! Οι τιμές ξεκινάνε από 2000 για μιάμιση ώρα και φτάνουν μέχρι 4500 για διπλό. Δηλαδή από 50 έως 110-120 ευρώ για διπλό.
καμια κοπελα που πηρες καλη να μου προτεινεος φιλε από το ορχιντ--μασαζ/??? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
καμια κοπελα που πηρες καλη να μου προτεινεος φιλε από το ορχιντ--μασαζ/??? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

επειδή τα γούστα διαφέρουν όταν έρθεις πήγαινε εκεί και διάλεξε όποια σου αρέσει. Μην αγχώνεσε για το αν είναι καλή ή όχι... η κυρία στην υποδοχή θα σε ενημερώσει τι κάνει καλά τι όχι κλπ κλπ... στον κατάλογο με τις φωτογραφίες έτσι κι αλλιώς έχει πινακάκι με το τι κάνει η κάθε κοπέλα και πόσο καλά..
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Ξέρει κανείς τι γίνεται στο αεροδρόμιο, αν ψάχνουν για μετρητά λόγω capital controls εννοώ

Πριν λίγες μέρες ήρθα. Κανένα πρόβλημα στον έλεγχο... πιο πολύ καθυστέρησα στον έλεγχο διαβατηρίων παρά στις χειραποσκευές...
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Απο φαγητο πως την βγαζεις εκει ? Διαβαζω οτι Ταυλανδοι μαζευουν ποντικια και τα πουλανε στα εστιατορια, γνωστος πηγε σε εστιατοριο και του ειπανε "chicken" αλλα τα κοκαλα δεν τα αναγνωριζε για κοτοπουλο! Υποπτευεται για σκυλο ! Εχει κρεοπωλεια σαν εδω η σουπερ μαρκετ, τουλαχιστον αν καταφερει καποιος και αναγνωρισει το κρεας μηπως και μαγειρεψει? Το αθλημα θελει δαιτροφη! Και προετοιμαζομαι για 3 μηνες!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.678
Κριτικές
36
Like
35.364
Πόντοι
18.565
Αυτο για τα ποντικια πρωτη φορα το ακουω. Αν ειναι δυνατον. Και φυσικα εχει σουπερ μαρκετ και μπορεις να αγορασεις οτι θελεις, αν εχεις τη δυνατοτητα να μαγειρεψεις.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Ερχομαι Αθηνα Δεκεβριο για διακοπες.
Μαζευεστε πουθενα εσεις οι Αθηναιοι για καφε κατα κει αν μπορεσω να σας δω?
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Ενταξει τοτε!
Καλη επισης και η ιδεα για συναντηση  :hi:
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Φίλε asus09   δεν  μπόρεσα να ανέβω έχει πέσει αρκετή δουλίτσα  εδώ.
Άλλωστε  προχωράς  καλά  από ότι βλέπω διαβασμένος  ήρθες κάνε  και μια  βόλτα στο RCA κατά προτίμηση Παρασκευή η Σαββάτο.

Μην ανχώνεσαι... η οδοντίατρος που γνώρισα είναι καλή περίπτωση. Περάσαμε μαζί το ΣΚ και μάλλον θα έρθει και σήμερα.  :rockon: :fuck2: :rockon:
το μόνο κακό είναι πως μένει μακριά.. όταν πήγα εγώ την πρώτη φορά έδωσα 350 στο ταξί... το ΣΚ με έβαλε και στα έξοδα... της αγόρασα μία φούστα για να φορέσει στα γενέθλιά της 350.... Χτές ήταν η πρώτη αποτυχία... συνάντηση από το TF και πάλι αλλά δεν κατάφερα να κάνω τίποτα... τον έχω τεράστιο όπως είπε και φοβήθηκε.. τρομάρα της... γενικά έχουν ένα θέμα με το μέγεθος εδώ..... μια πίπα και αυτή με δυσκολία αφού είχε και μικρό στομα... Πάντως αν έρθεις στείλε μήνυμα.. RCA με πήγε Σάββατο βράδυ.... στο slim and fit ή κάτι τέτοιο.
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Απο φαγητο πως την βγαζεις εκει ? Διαβαζω οτι Ταυλανδοι μαζευουν ποντικια και τα πουλανε στα εστιατορια, γνωστος πηγε σε εστιατοριο και του ειπανε "chicken" αλλα τα κοκαλα δεν τα αναγνωριζε για κοτοπουλο! Υποπτευεται για σκυλο ! Εχει κρεοπωλεια σαν εδω η σουπερ μαρκετ, τουλαχιστον αν καταφερει καποιος και αναγνωρισει το κρεας μηπως και μαγειρεψει? Το αθλημα θελει δαιτροφη! Και προετοιμαζομαι για 3 μηνες!
Θα βρείς ότι θέλεις και σε πολύ καλές τιμές. Υπάρχουν και εστιατόρια από όλες τις γνωστές αλυσίδες και για όλες τις κουζίνες οπότε δεν θα πεινάσεις
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
soapy δεν έχω δοκιμάσει αλλά όταν πήγα οι κοπέλες δεν μου άρεσαν. από το Dr. Bj το Orchid είναι καλύτερο. Σου κάνουν και καλό μασάζ. Ο τόπος πάντως είναι γεμάτος με τέτοια μαγαζιά... οι επιλογές πολλές!! Οι τιμές ξεκινάνε από 2000 για μιάμιση ώρα και φτάνουν μέχρι 4500 για διπλό. Δηλαδή από 50 έως 110-120 ευρώ για διπλό.

ολα αυτα ξεκινανε απο 1500 αναλογως το μαγαζι και ναι ειναι μια πολυ καλη εμπειρια !

λιγο τσιμπημενη αλλα αξιζει !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Ερχομαι Αθηνα Δεκεβριο για διακοπες.
Μαζευεστε πουθενα εσεις οι Αθηναιοι για καφε κατα κει αν μπορεσω να σας δω?

ωωωω ελα για σεξοτουρισμο εδω !

αν μαθεις τα κολπα θα ξετρελλαθεις !

δεν ειναι τυχαιο που οσοι μενουν αθηνα δεν τους βλεπεις πλεον να πολυκαιγονται ταξιδεψουν προς το βασιλειο του Σιαμ !

ενταξει σε καμια περιπτωση δεν ειναι το ιδιο ! αλλα μπορεις οικονομικοτατα την βγαζεις μελι εδω περα!
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
ολα αυτα ξεκινανε απο 1500 αναλογως το μαγαζι και ναι ειναι μια πολυ καλη εμπειρια !

λιγο τσιμπημενη αλλα αξιζει !

Εγώ λέω για το Orchid Massage που ρώτησε ο φίλος...Σίγουρα υπάρχουν φτηνότερα μαγαζιά... με τόση προσφορά...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Εγώ λέω για το Orchid Massage που ρώτησε ο φίλος...Σίγουρα υπάρχουν φτηνότερα μαγαζιά... με τόση προσφορά...

τα περισσοτερα στις τιμες του orchid κινουνται !

ααα και ποτε δεν πας με ταξιτζη εκει ... αν τυχει και πας πες του σε αφησει καπου παρακατω διαφορετικα θα πληρωσεις και την μιζα του!
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
ωωωω ελα για σεξοτουρισμο εδω !

αν μαθεις τα κολπα θα ξετρελλαθεις !

δεν ειναι τυχαιο που οσοι μενουν αθηνα δεν τους βλεπεις πλεον να πολυκαιγονται ταξιδεψουν προς το βασιλειο του Σιαμ !

ενταξει σε καμια περιπτωση δεν ειναι το ιδιο ! αλλα μπορεις οικονομικοτατα την βγαζεις μελι εδω περα!

Οχι για σεξοτουρισμο βρε χαχαχαχ..Εχω μια κοπελα απο Αθηνα θα κανω τις διακοπες μου εκει και θα μαστε μαζι αλλα καποιες ωρες θα μπορεσω να συναντηθω με καποιον.
Αγαπησα Νεα και Αθηναια!!!! :smitten: :smitten: :smitten:

Εκλεισα και ticket χθες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom