Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Δηλαδη για να καταλαβω εσυ πηγες εκει να δουλεψεις ή για να μας δουλεψεις;

Να σας δουλέψω γιατί? Όσο για την δουλειά, κακό είναι να συνδυαστεί με διασκέδαση?
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Καθολου αλλα ολο για διασκεδαση γραφεις .............. αμα σε βγαζει ο χρονος καλα να περνας.

Τίνα γράψω δηλαδή? Τι δουλειές έκανα στο γραφείο? Όσο για τον χρόνο δεν βλέπω να την βγάζω καθαρή... Πολύ λίγος ύπνος, δουλειά... κομμάτια έχω γίνει... ευτυχώς δεν χρειάζεται να έρχομαι νωρίς στο γραφείο...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Καθολου αλλα ολο για διασκεδαση γραφεις .............. αμα σε βγαζει ο χρονος καλα να περνας.
Και εγω Λορδε για δουλεια παω στη Ταυλανδη. Και μπορω να σου πω οτι μεχρι τις 5-6 το απογευμα ξεποδαριαζομαι.
Το βραδυ ομως..... ;)
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Άντε για να μην γκρινιάζεις λέω να πληρώσω σήμερα... Να δοκιμάσω Nuru στο Dr. BJ. Έχει δοκιμάσει κάποιος? αξίζει να πάω ή soapy  στο Annies?
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Άντε για να μην γκρινιάζεις λέω να πληρώσω σήμερα... Να δοκιμάσω Nuru στο Dr. BJ. Έχει δοκιμάσει κάποιος? αξίζει να πάω ή soapy  στο Annies?
Ταχω δοκιμασει και τα 2. Οχι σε νουρου αλλα σε αλλες υπηρεσιες. Το Δρ.Μπι Τζει  :pipa1: ηταν μια με γυαλακια πολυ καλη, αλλα
επειδη εγινε πολυς ντορος για αυτην φορεσανε γυαλια αλλες 3-4 εκει, και στο Αννυς για σοαπι :pipa1: :zfuck: :knockinb:. Για νουρου ειχα παει στο Colonze 2, Ratchadaphisek Soi 7 πας με το μετρο 2-3 σταθμους μετα το Σουκχουμβιτ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
http://[URL unfurl="true"]www.bjbarbangkok.com/images/bj%20girls/new48/big.jpg[/img[/URL]]
Αν βρεις αυτη στου Μπι τζει, δοκιμασε τη ειναι καλη.(Η φωτο ειναι ρετουσαρισμενη αλλα θα τη καταλαβεις αν τη δεις)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Η αυτην
URL]]
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Άντε για να μην γκρινιάζεις λέω να πληρώσω σήμερα... Να δοκιμάσω Nuru στο Dr. BJ. Έχει δοκιμάσει κάποιος? αξίζει να πάω ή soapy  στο Annies?

Κατά τη γνώμη μου.

Το Dr BJ είναι πολυδιαφημισμένο και άρα ελαφρώς υπερεκτιμημένο !!!
Ισως αξίζει σαν εμπειρία να πας μία, αντε δύο φορές !!!
Εγώ τρίτη δεν πήγα.

Οσον αφορά το soapy στο Αnnies. Πιστέυω ότι αξίζει πολύ περισσότερο.
Εχει δυο ''sessions'' στη διάρκεια μιας ώρας.
Περισσότερο απολαμβάνεις το μασάζ,τη περιποίηση της κοπέλας και την ιδιαιτερότητα της φάσης ( body to body μασάζ ) παρά το ίδιο το σεξ. Για παράδειγμα η πίπα με μπουρμουλήθρες μέσα στο νερό είναι κάτι ιδιάιτερο πιστεύω.

Μεγάλο ρόλο παίζει η εμπειρία και η επιδεξιότητα της κοπέλας.
Εφαρμόζουν την αρχή του fish bowl. Πολλές κοπέλες ( καμμιά εικοσαριά ισως και εικοσιπέντε ) σε ένα κλειστό χώρο, χωρισμένο απο το χώρο που κάθεσαι με ένα τζάμι. Οι κοπέλες κρατάνε νούμερα. Επιλέγεις λοιπον νουμερο. Δεν είναι και εύκολο να διαλέξεις. Εκτός απο κάποια βασικά χαρακτηριστικά που θα κοιτάξεις, λίγο πολύ στη τύχη το παίζεις.

Τη δεύτερη φορά που πήγα έδωσα ένα 500μπατο στη μαμασαν και της ζήτησα με νόημα να μου διαλέξει αυτή.Η κοπέλα που μου πρότεινε ηταν πράγματι καλύτερη απο τη πρώτη, αλλά όχι τόσο που να δικαιολογεί το 500μπατο.

Πέρα απο το στανταρτ ποσό που πληρώνεις στην αρχή, να υπολογίσεις και ένα ποσό για ένα δικό σου ποτό, και για ένα ποτό της κοπέλας που είναι ''optional''. Πιστεύω ότι πρέπει να τα δώσεις γιατί για να σε ευχαριστήσει η κοπέλα πρέπει να ικανοποιηθεί και αυτή. Αν έχεις θέμα, μην πάρεις εσύ ποτό αλλά πάρε της κοπέλας, η πάσαρέ της μέσα στο δωμάτιο ( πρίν τη φάση ένα μικρό ποσό ), με τρόπο.

Ελπίζω να βοήθησα. Καλή διασκέδαση.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
Κατά τη γνώμη μου.

Το Dr BJ είναι πολυδιαφημισμένο και άρα ελαφρώς υπερεκτιμημένο !!!
Ισως αξίζει σαν εμπειρία να πας μία, αντε δύο φορές !!!
Εγώ τρίτη δεν πήγα.

Οσον αφορά το soapy στο Αnnies. Πιστέυω ότι αξίζει πολύ περισσότερο.
Εχει δυο ''sessions'' στη διάρκεια μιας ώρας.
Περισσότερο απολαμβάνεις το μασάζ,τη περιποίηση της κοπέλας και την ιδιαιτερότητα της φάσης ( body to body μασάζ ) παρά το ίδιο το σεξ. Για παράδειγμα η πίπα με μπουρμουλήθρες μέσα στο νερό είναι κάτι ιδιάιτερο πιστεύω.

Μεγάλο ρόλο παίζει η εμπειρία και η επιδεξιότητα της κοπέλας.
Εφαρμόζουν την αρχή του fish bowl. Πολλές κοπέλες ( καμμιά εικοσαριά ισως και εικοσιπέντε ) σε ένα κλειστό χώρο, χωρισμένο απο το χώρο που κάθεσαι με ένα τζάμι. Οι κοπέλες κρατάνε νούμερα. Επιλέγεις λοιπον νουμερο. Δεν είναι και εύκολο να διαλέξεις. Εκτός απο κάποια βασικά χαρακτηριστικά που θα κοιτάξεις, λίγο πολύ στη τύχη το παίζεις.

Τη δεύτερη φορά που πήγα έδωσα ένα 500μπατο στη μαμασαν και της ζήτησα με νόημα να μου διαλέξει αυτή.Η κοπέλα που μου πρότεινε ηταν πράγματι καλύτερη απο τη πρώτη, αλλά όχι τόσο που να δικαιολογεί το 500μπατο.

Πέρα απο το στανταρτ ποσό που πληρώνεις στην αρχή, να υπολογίσεις και ένα ποσό για ένα δικό σου ποτό, και για ένα ποτό της κοπέλας που είναι ''optional''. Πιστεύω ότι πρέπει να τα δώσεις γιατί για να σε ευχαριστήσει η κοπέλα πρέπει να ικανοποιηθεί και αυτή. Αν έχεις θέμα, μην πάρεις εσύ ποτό αλλά πάρε της κοπέλας, η πάσαρέ της μέσα στο δωμάτιο ( πρίν τη φάση ένα μικρό ποσό ), με τρόπο.

Ελπίζω να βοήθησα. Καλή διασκέδαση.


epeidi se liges meres kateβαινω με φιλο από το μπου στη μπανγκοκ πειτε μου παρακαλω τι εινια το dr bj kao to soapy anise?? ιμαι ευρωπορνος κμε ταξίδια στας ευρωπας αλλα καντε κατινα γινω asianfan  :grin: :grin: :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Στο Αννυς ειχα παει πριν απο 6-7 χρονια. Ειχα παρει 2 κοπελες με 3900 μπατ αν δεν κανω λαθος. Μια μεγαλη και πολυ εμπειρη, που μου εκανε μια απιστευτη πιπα με σαπουναδα στο στομα, και ενα διακοσμητικο κομοδινο. Μετραει πολυ η εμπειρια που εχει η καθε κοπελα που συνηθως οι νεες και ωραιες δεν την εχουν. Αυτα βεβαια ειναι για μια φορα, αντε το πολυ δυο. Ειναι σαν να κανεις τουρισμο στη Ελλαδα και να πας να δεις και 1-2 φορες την Ακροπολη. :grin:
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Καθολου αλλα ολο για διασκεδαση γραφεις .............. αμα σε βγαζει ο χρονος καλα να περνας.

Και τελικά η τύχη συνεχίζεται... μόλις έμαθα πως αύριο είναι αργιά... 3μερο ελεύθερο δηλαδή... που θα μου πάει θα ξεκουραστώ
:rockon: :fuck2: :rockon: :knockinb: :rockon:
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
καθώς ερχόμουν στο σπίτι είδα το Orchid spa massage... στο σιτε που μπήκα δεν λέει κάτι. γνωρίζεται αν παίζει μπάλα? Βολεύει γιατί είναι κοντά, παω μετα πόδια και γλυτώνω την τρελή κίνηση που έχει σήμερα..
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
epeidi se liges meres kateβαινω με φιλο από το μπου στη μπανγκοκ πειτε μου παρακαλω τι εινια το dr bj kao to soapy anise?? ιμαι ευρωπορνος κμε ταξίδια στας ευρωπας αλλα καντε κατινα γινω asianfan  :grin: :grin: :grin:

Massage είναι. Το Dr. BJ έχει τρία διαφορετικά μαγαζιά. Massage, Nuru και  BJ. Θα πάω σε λίγο σε ένα από αυτά να δοκιμάσω οπότε θα μπορώ να σου πω αύριο...
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Μόλις είδα αυτό στον τιμοκαταλογό τους....

Golden Set 


Golden Thai
(Thai Massage 1.5h+Testicles Massage 0.5h)

650B
 
Golden Oil
(TOil Massage 1.5h+Testicles Massage 0.5h)


850B
 

Golden Aroma
(Aroma Massage 1.5h+Testicles Massage 0.5h)

1,000B
 

Golden Milk
(Milk Massage 1.5h+Testicles Massage 0.5h)


1,000B
 
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
epeidi se liges meres kateβαινω με φιλο από το μπου στη μπανγκοκ πειτε μου παρακαλω τι εινια το dr bj kao to soapy anise?? ιμαι ευρωπορνος κμε ταξίδια στας ευρωπας αλλα καντε κατινα γινω asianfan  :grin: :grin: :grin:

Μπες και διάβασε εδώ:

file:///C:/Users/George/Desktop/NB-13-6-15/Travel/Thailand/A%20Must%20Read%20for%20First%20Timer%20Visitors%20to%20Bangkok's%20Nightlife.html

Στα links που έχει στην αρχή της σελίδας μπορείς να βρείς πιο συγκεκριμένη πληροφορία για οτι σε ενδιαφέρει περισσότερο.

Πιστεύω ότι έχεις ήδη διαβάσει πληροφορίες στο bou.com που έχουν γράψει πιο παλιά φίλοι του site και στις περισσότερες περιπτώσεις είναι ακριβείς !!!

Καλα να περάσετε !!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
λατρης το ευρωπαικου κινηματογραου λεω επιτελους να τιμησω και τον ασιατικο αν και ολες οι ποτνικοφατσες μου φαινονται ιδιες παρολλα αυα θα δοκιμασω :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom