Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
Καταλαβα, ολοι εδω μεσα εχουν χαλασμενο GPS
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

Συνημμένα

  • 20140729_151907.jpg
    20140729_151907.jpg
    68,7 KB · Εμφανίσεις: 29
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
Θυληκος ο κροκοδειλος? δεν ειναι ντροπη..
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
λατρης το ευρωπαικου κινηματογραου λεω επιτελους να τιμησω και τον ασιατικο αν και ολες οι ποτνικοφατσες μου φαινονται ιδιες παρολλα αυα θα δοκιμασω :grin:
χαχαχαχαχαχα μαρεσε αυτο
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Καταλαβα, ολοι εδω μεσα εχουν χαλασμενο GPS
Και το καλυτερο GPS να εχεις ρε Κωστα, οταν φτανεις εκει βραχυκυκλωνει. Εξαλλου αυτο το ξερεις εσυ καλυτερα απο πολλους απο εμας εδω μεσα.
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Μόλις γύρισα από το Dr. Bj Nuru. Ένα έχω να πω.... μεγάλη πατάτα. Στην Αθήνα είναι πολύ καλύτερα... πεταμένα λεφτά....
Το Orchid δεν μπόρεσα να το βρώ αλλά θα δοκιμάσω πάλι τις επόμενες μέρες.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.675
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
Μόλις γύρισα από το Dr. Bj Nuru. Ένα έχω να πω.... μεγάλη πατάτα. Στην Αθήνα είναι πολύ καλύτερα... πεταμένα λεφτά....
Το Orchid δεν μπόρεσα να το βρώ αλλά θα δοκιμάσω πάλι τις επόμενες μέρες.
nnies soapy πηγες??
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
σχεδον πριν μια εβδομαδα μαζεψαν πολλες κοπελες και ladyboys στην πατταγια για να τις καταγραψουν !

σε ολες κοψαν και κληση 100μπατ που επρεπε πληρωσουν και μετα να φυγουν ελευθερες !

αυτο εγινε ωστε να γινει μια καταγραφη των εργαζομενων διοτι εχουν αυξηθει οι κλοπες σε φαρανγκ !
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
δοκίμασα το Orchid Massage. Πήρα το πρόγραμμα για δύο ώρες...Έλιωσα!!!! Μία ώρα και κάτι μασάζ, αν και σε κάποια σημεία πόναγε, σχεδόν κοιμήθηκα από την χαλάρωση. Στην συνέχεια για 20-25 λεπτά ασχολήθηκε με μασάζ στην επίμαχη περιοχή... Απίστευτη κάβλα!!! Τελείωμα του προγράμματος με πίπα και σεξ.
Καλή εμπειρία αρκεί να διαλέξεις κοπέλα που κάνει και καλό μασάζ. Η τύπισσα στην υποδοχή μπορεί να σε βοηθήσει σ' αυτό αφού εκτός από τον κατάλογο που σου δίνει με φωτογραφίες για να διαλέξεις κοπέλα που περιέχει και το επίπεδό της σε γλώσσα μασάζ κλπ κλπ. μπορεί και να σου προτείνει ποια να πάρεις...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.675
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
δοκίμασα το Orchid Massage. Πήρα το πρόγραμμα για δύο ώρες...Έλιωσα!!!! Μία ώρα και κάτι μασάζ, αν και σε κάποια σημεία πόναγε, σχεδόν κοιμήθηκα από την χαλάρωση. Στην συνέχεια για 20-25 λεπτά ασχολήθηκε με μασάζ στην επίμαχη περιοχή... Απίστευτη κάβλα!!! Τελείωμα του προγράμματος με πίπα και σεξ.
Καλή εμπειρία αρκεί να διαλέξεις κοπέλα που κάνει και καλό μασάζ. Η τύπισσα στην υποδοχή μπορεί να σε βοηθήσει σ' αυτό αφού εκτός από τον κατάλογο που σου δίνει με φωτογραφίες για να διαλέξεις κοπέλα που περιέχει και το επίπεδό της σε γλώσσα μασάζ κλπ κλπ. μπορεί και να σου προτείνει ποια να πάρεις...
δλδ μεταξυ anise soapy dr bj kai orchid massj japan μας ποτινεις το τιτο?!!!φιελ ποσο παει το μαλλι εκει?διοτι σε 8 μερες ειμι μπανγκοκ με υναθλητη από το μπου
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
δλδ μεταξυ anise soapy dr bj kai orchid massj japan μας ποτινεις το τιτο?!!!φιελ ποσο παει το μαλλι εκει?διοτι σε 8 μερες ειμι μπανγκοκ με υναθλητη από το μπου

soapy δεν έχω δοκιμάσει αλλά όταν πήγα οι κοπέλες δεν μου άρεσαν. από το Dr. Bj το Orchid είναι καλύτερο. Σου κάνουν και καλό μασάζ. Ο τόπος πάντως είναι γεμάτος με τέτοια μαγαζιά... οι επιλογές πολλές!! Οι τιμές ξεκινάνε από 2000 για μιάμιση ώρα και φτάνουν μέχρι 4500 για διπλό. Δηλαδή από 50 έως 110-120 ευρώ για διπλό.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Καλησπέρα! Είχα ρωτήσει παλαιότερα στο γενικό θέμα της Ασίας αλλά απάντηση δεν έλαβα, οπότε το επαναφέρω εδώ  :grin:  θα εκτιμούσα πολύ τη γνώμη σας μιας και οι περισσότεροι είστε γνώστες της περιοχής:

Χαιρετώ τους γνώστες της ασιατικής αγοράς!

Δεκέμβρη με Γενάρη τελικά θα πάω τέλη Μαρτη, στο Πάσχα τον καθολικών, είναι ΟΚ περίοδος; θέλω να πἀω 20+ ημἐρες ανατολική Ασία. Μια βδομάδα θα την αφιερώσω μάλλον Ταϊλάνδη (ίσως και παραπάνω). Πέρα από Τάι, ποια / ποιες άλλες χώρες /περιοχές μου προτείνετε να επισκεπτώ; Υπόψη ότι δε με ενδιαφέρει αποκλειστικά ο σεξοτουρισμός αλλά πιο πολύ το ταξίδι και το να δω διαφορετικές κουλτούρες και μέρη.

Ευχαριστώ.

Από Ταϊλάνδη ποιες περιοχές μου προτείνετε; Επίσης, όσον αφορά γκόμενες, σε ποια sites να κοιτάξω για να προετοιμάζω το έδαφος;
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Καλησπέρα! Είχα ρωτήσει παλαιότερα στο γενικό θέμα της Ασίας αλλά απάντηση δεν έλαβα, οπότε το επαναφέρω εδώ  :grin:  θα εκτιμούσα πολύ τη γνώμη σας μιας και οι περισσότεροι είστε γνώστες της περιοχής:

Από Ταϊλάνδη ποιες περιοχές μου προτείνετε; Επίσης, όσον αφορά γκόμενες, σε ποια sites να κοιτάξω για να προετοιμάζω το έδαφος;

Εγώ από το thaifriendly.com έβγαλά καλά κομμάτια και συνεχίζω... αρχίζεις από εκεί, ζητάς το line id τους και μιλάς ελεύθερα.  Κατέβασε και το Line σε τηλέφωνο ή pc και θα κάνεις δουλειά...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Καλησπέρα! Είχα ρωτήσει παλαιότερα στο γενικό θέμα της Ασίας αλλά απάντηση δεν έλαβα, οπότε το επαναφέρω εδώ  :grin:  θα εκτιμούσα πολύ τη γνώμη σας μιας και οι περισσότεροι είστε γνώστες της περιοχής:

Από Ταϊλάνδη ποιες περιοχές μου προτείνετε; Επίσης, όσον αφορά γκόμενες, σε ποια sites να κοιτάξω για να προετοιμάζω το έδαφος;
Αν ενδιαφερεσαι και για Φιλιπινες κοιτα και το Asiadate.com. Αν δεν σε ενδιαφερει μονο ο σεξοτουρισμος, μπορεις να πας και στη Κινα, Σενζεν η Γκουανγκζου. Θελει ομως μια προετοιμσασια με τη βιζα, απο τη κινεζικη πρεσβεια στην Αθηνα. Μπορεις να πας και στο Χονγκ-Κονγκ βεβαια και να τη βγαλεις απο εκει, δεδομενου οτι αυτες οι 2 πολεις ειναι πολυ κοντα σε αυτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom