Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Καλα ρε παιδες ολα τα ταιλανδεζικα τα εχετε διπλα σας μου φενεται.εχετε και το μεταξι διπλα.
Απορω τι κανετε εκει στις ταυλανδες εκει στην βρωμια.για καθηστε στο κολο σας.
Μενουμε ελλαδα στηριζουμε ελλαδα ρε...ολα τα εχει η Αθηνα.
Stefan τι λες/?
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
μην ακουσεις ταυ εσυ ας αφορα και εργοστασιο καδων απορριματων.....αι πανε παντρεψου εκει το πακακι να ησυχασουμε

Ναι ρε θα παντρευτω μπας και μασω κανα φραγκο και παω thai...αλλιως με το καλαμακι θα την βλεπουμε.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.800
Κριτικές
36
Like
35.700
Πόντοι
18.565
Καφε ενταξει, αλλα φαγητο στο Θησειο και την Πλακα; Κατεψυγμενους μουσακαδες για τουριστες; Εκτος απο αρχαιοτητες και μουσεια η Αθηνα ειναι ενα τριτοκοσμικο τιποτα.
Η Αθηνα ειναι ταξιδι ζωης για πολλους. Μη λεμε τωρα οτι θελουμε.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ετοιμαζετε επικη συναντηση εν αθηναι ?

αλλα εσεις κανονιζετε για μετα απο εναν μηνα και κατι !

μεχρι τοτε !!!!

....


εγω πιστευω οτι πρεπει να δωθει συναντηση παμε ολοι μαζι για σπεσιαλ μασαζακι και μετα γευμα !

να ειμαστε ολοι φρεσκαδουρες !
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
Καλα ρε παιδες ολα τα ταιλανδεζικα τα εχετε διπλα σας μου φενεται.εχετε και το μεταξι διπλα.
Απορω τι κανετε εκει στις ταυλανδες εκει στην βρωμια.για καθηστε στο κολο σας.
Μενουμε ελλαδα στηριζουμε ελλαδα ρε...ολα τα εχει η Αθηνα.
Stefan τι λες/?
τι λεω?
θελω σουβενιρ καλαμακι
ξυλινο κατα προτιμηση , αμε ?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
Ναι ρε θα παντρευτω μπας και μασω κανα φραγκο και παω thai...αλλιως με το καλαμακι θα την βλεπουμε.
θα παντρευτεις και θα μασεις , το αλλο με τον τοτο πως παει?......καλα φαε κανενα καλαμακι εκει να μας πεις απο τι ειναι , για φραπε η για κοκακολα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
για happy end θα χω την κοπελα μου βρε διαολεε που θες να με χωσεις στην φωτια αμεσως    :helpplea: :s&m_1:
θeς και χαπυ εντ....βρε αντε απο κει που θα σε περιμενουν τα σογια να σε σκαναρουν , αν εχει κανενα σκουρο χοντρο μουστακαλη μπαμπα και σε μετραει απο πανω κατω δε θα υπαρχει τσουτσου για χαπι εντ μετα
πανε μεταξι πριν συναντηθεις για σιγουρια...ποσο χαλια να ειναι , χειροτερα απο βιλκα ?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.347
Like
7.642
Πόντοι
2.356
Πηγαίνω Pattaya (26 Δεκεμβρίου-3 Ιανουαρίου) για πρωτοχρονιά να αλλάξω λίγο περιβάλον :grin:
Ευχαριστώ τον stefan για τις πληροφορίες που μου έδωσε τηλεφωνικά και απο δω μέσα.
Οτιδήποτε άλλο μπορείτε να μου πείτε καλοδεχούμενο.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.970
Like
331
Πόντοι
36
Πηγαίνω Pattaya (26 Δεκεμβρίου-3 Ιανουαρίου) για πρωτοχρονιά να αλλάξω λίγο περιβάλον :grin:
Ευχαριστώ τον stefan για τις πληροφορίες που μου έδωσε τηλεφωνικά και απο δω μέσα.
Οτιδήποτε άλλο μπορείτε να μου πείτε καλοδεχούμενο.
κανονιστε με το νικο για καφε  ;)
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
Πηγαίνω Pattaya (26 Δεκεμβρίου-3 Ιανουαρίου) για πρωτοχρονιά να αλλάξω λίγο περιβάλον :grin:
Ευχαριστώ τον stefan για τις πληροφορίες που μου έδωσε τηλεφωνικά και απο δω μέσα.
Οτιδήποτε άλλο μπορείτε να μου πείτε καλοδεχούμενο.
Μεγαλη πορτα ανοιγεις
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.347
Like
7.642
Πόντοι
2.356
Μεγαλη πορτα ανοιγεις
Για αυτό πηγαίνω,βαρέθηκα τόσα χρόνια την Ανατολική Ευρώπη και είπα να δοκιμάσω και την Ασιατική κουζίνα :) Το ξέρω οτι δεν εχουν καμία σχέση μεταξύ τους,μου το είπαν αρκετοί.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
ρε μαγκες πολύ μπζολια στην ταυλαδη --τι μας λεγααι μουναρες και μουνρες εδώ μιλαμε για βρυκολακες!ελεος και είμαι και νανα πλαζα οποτ ακυρο γιαμενα η ταυλανδη γι πρωτη μερα -δεν μπορουν οι ταυλανδη να ιασουν ουτ στο ονειρο τους από τις υπηρεσίες των ευρωπαιων -αντε να δουμε δευτερη μερα
στειλτε κανενα καλο βοδυ το βοδυ με κερκίδες στη νανα πλαζα κοντα ρε παιδες μπας και εξιλεωθουν μερικοι μ τις αραδες περι ταυλανδης
καλα τρολλαρα τωρα την ταυλανδη :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ρε μαγκες πολύ μπζολια στην ταυλαδη --τι μας λεγααι μουναρες και μουνρες εδώ μιλαμε για βρυκολακες!ελεος και είμαι και νανα πλαζα οποτ ακυρο γιαμενα η ταυλανδη γι πρωτη μερα -δεν μπορουν οι ταυλανδη να ιασουν ουτ στο ονειρο τους από τις υπηρεσίες των ευρωπαιων -αντε να δουμε δευτερη μερα
στειλτε κανενα καλο βοδυ το βοδυ με κερκίδες στη νανα πλαζα κοντα ρε παιδες μπας και εξιλεωθουν μερικοι μ τις αραδες περι ταυλανδης
καλα τρολλαρα τωρα την ταυλανδη :grin: :grin: :grin:

Δεν κατάλαβα ΧΡΙΣΤΟ!
Google translator, please!

:helpplea:
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
ρε μαγκες πολύ μπζολια στην ταυλαδη --τι μας λεγααι μουναρες και μουνρες εδώ μιλαμε για βρυκολακες!ελεος και είμαι και νανα πλαζα οποτ ακυρο γιαμενα η ταυλανδη γι πρωτη μερα -δεν μπορουν οι ταυλανδη να ιασουν ουτ στο ονειρο τους από τις υπηρεσίες των ευρωπαιων -αντε να δουμε δευτερη μερα
στειλτε κανενα καλο βοδυ το βοδυ με κερκίδες στη νανα πλαζα κοντα ρε παιδες μπας και εξιλεωθουν μερικοι μ τις αραδες περι ταυλανδης
καλα τρολλαρα τωρα την ταυλανδη :grin: :grin: :grin:


Καλά  και εσύ  έτσι  ήρθες  δεν είδες; 
Δεν ρώτησες;
Εκατομμύρια  οι φωτογραφίες,  τα  βίντεο,  οι περιγραφές.
Μια απλή αναζήτηση στο google  θα  σε είχε διαφωτίσει.

Omsjb_X1.jpg


95_AEE1_DAA5554_C668_BC62_EEEA2_B262_EE.jpg

Δεν σε βλέπω να περνάς  καλά  εδώ.
Κρίμα  το εισιτήριο.

Όχι φιλαράκι  ψηλές  ξανθές δεν έχει
Η μάλλον έχει  αλλά  δεν ξέρω εάν  είναι για τα γούστα σου.

4e5f930742af4_full_12.jpg


Η ασιατική  φυλή  είναι γνωστή.
Τώρα  για να είσαι Nana και  για  να μιλάς  για μπαζόλες.

10_1.jpg


billboard2.jpg


images_1.jpg


Μήπως  εννοείς  μπριζόλες μήπως γαστριμαργικά το έχεις δει το θέμα;

Μάλλον είσαι  εκτός  κλίματος.
Άλλωστε  όπως  έλεγε και μια παλιά  ελληνική διαφήμιση “ Άλλα  γούστα”
Όσο για βρικόλακες  ρε  μπας και μπερδεύτηκες  και την έκανες κατά Καρπάθια  μεριά.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Αντε παρε και ενα βοδι
 

Συνημμένα

  • βοδι.jpg
    βοδι.jpg
    8 KB · Εμφανίσεις: 10

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
ρε μαγκες πολύ μπζολια στην ταυλαδη --τι μας λεγααι μουναρες και μουνρες εδώ μιλαμε για βρυκολακες!ελεος και είμαι και νανα πλαζα οποτ ακυρο γιαμενα η ταυλανδη γι πρωτη μερα -δεν μπορουν οι ταυλανδη να ιασουν ουτ στο ονειρο τους από τις υπηρεσίες των ευρωπαιων -αντε να δουμε δευτερη μερα
στειλτε κανενα καλο βοδυ το βοδυ με κερκίδες στη νανα πλαζα κοντα ρε παιδες μπας και εξιλεωθουν μερικοι μ τις αραδες περι ταυλανδης
καλα τρολλαρα τωρα την ταυλανδη :grin: :grin: :grin:
Μεγαλε την πατησες
Ολοι ειχανε στησει μια μεγαλη απατη εις βαρος σου
για να σε στειλουν στο λακο με τα μπαζια
Φυγε οσο είναι καιρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom