Νέα

Τα καταπίνετε ή φοβάστε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Προσωπικά ενώ με καυλωνει πολύ σαν ιδεα φοβαμαι γιατι ποτέ δεν ξέρεις τον άλλον . Από την άλλη όταν χυνει ο άλλος απροειδοποίητα στο λαρύγγι μου νιωθω πως ανεβαζω πυρετο απο την καύλα. Δεν υπάρχει καλύτερο από το να έρχεται ο άλλος να σου γαμάει το στόμα να χύνει όπου θέλει χωρίς να σε ρωταει και να φεύγει σαν να σε χρησιμοποιει απλά ως τρύπα για να αδειασει

Το πολύ πολύ να κάνεις κάνα κωλόπαιδο !
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Αυτό με τη φαντα μπορεί να μου το εξηγήσει κάποιος? Το χω διαβάσει άπειρες φορές.
Ενεργοποιεί τη φυσική ανοσία του οργανισμού ρε τυπε. Οριακά δεν πέρασε τα τεστ για να μπει και στη θεραπεια για κοβιντ.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
ειδες για να ανοιγεις παρτίδες σε ολα τα νήματα? κανεις και τις γνωριμίες σου :tooth:
τι να κανω ρε παιχτη, αφου ειμαι κοινωνικο ατομο ωρες ωρες.
χθες κοιμομουν ολη μερα απο τις 21.00 και τωρα ειμαι απ' εξω απο τραπεζα και μιλαω με μπαρμπαδια. περιμενω να ανοιξουν οι μαλακες. με εχει φαει το αγιαζι ?
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Προσωπικά ενώ με καυλωνει πολύ σαν ιδεα φοβαμαι γιατι ποτέ δεν ξέρεις τον άλλον . Από την άλλη όταν χυνει ο άλλος απροειδοποίητα στο λαρύγγι μου νιωθω πως ανεβαζω πυρετο απο την καύλα. Δεν υπάρχει καλύτερο από το να έρχεται ο άλλος να σου γαμάει το στόμα να χύνει όπου θέλει χωρίς να σε ρωταει και να φεύγει σαν να σε χρησιμοποιει απλά ως τρύπα για να αδειασει
δλδ για να σε κατουρησει ουτε κουβεντα ετσι???
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Στο δια ταύτα τι λένε οι ειδικοι/ες στο λαρυγγοτσίμπουκο σπερματοπότες & γλυφομούνηδες του φόρουμ ?
Υπαρχουν μεταδιδόμενες παθήσεις ναι η όχι?
ποια η επιστημονική σας άποψη για το θέμα ?
Ιός ηπατίτιδας και ιός κονδυλωμάτων. Με στοματικό σεξ μπορεί άνετα να μεταδοθεί.
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Χιλιοαπαντημενο το ερωτημα σου. Πληρωνουμε για να φυγει η κοπελα στα γρηγορα να μην μας σπαει τ @@. Ακομα κι ενα fuck BudiE ανθρωπος ειναι,πρεπει να μιλησεις λιγο, να σου πει τα νεα της. Σε μια πουτανα τα γλιτωνεις ολ αυτα ,πληρωνεις,γαμας ,χυνεις και τελος.
Και τι σας εμποδίζει να σηκωθείτε, να ντυθείτε και να φύγετε? Κάποια δικαιολογία θα βρείτε.

Πιστεύω το θέμα με fuck Buddy ειναι αλλού - πρέπει να ασχοληθείς και με τη δική της ικανοποίηση.

Με την εργαζόμενη δεν σε ενδιαφέρει, αγοράζεις τις υπηρεσίες της.

Έτσι,για άλλη μια φορά εκφράζω την επιθυμία να υπάρχει μπουρδέλο για γυναίκες...
 

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
405
Κριτικές
4
Like
1.668
Πόντοι
481
Και τι σας εμποδίζει να σηκωθείτε, να ντυθείτε και να φύγετε? Κάποια δικαιολογία θα βρείτε.

Πιστεύω το θέμα με fuck Buddy ειναι αλλού - πρέπει να ασχοληθείς και με τη δική της ικανοποίηση.

Με την εργαζόμενη δεν σε ενδιαφέρει, αγοράζεις τις υπηρεσίες της.

Έτσι,για άλλη μια φορά εκφράζω την επιθυμία να υπάρχει μπουρδέλο για γυναίκες...
Agent provocateur, καλημέρα. Δίκαιο το αίτημα σου. Τώρα πλέον που καταργήθηκε και η σωματεμπορία ως ποινικό αδίκημα ίσως να είναι και μια καλή επιχειρηματική ιδέα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Mantw
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
τι να κανω ρε παιχτη, αφου ειμαι κοινωνικο ατομο ωρες ωρες.
χθες κοιμομουν ολη μερα απο τις 21.00 και τωρα ειμαι απ' εξω απο τραπεζα και μιλαω με μπαρμπαδια. περιμενω να ανοιξουν οι μαλακες. με εχει φαει το αγιαζι ?
Για φαντάσου έξω που μιλάς με τα μπαρμπαδια ένα από αυτά να είναι και ο μπαρμπαπηδουλας :confused:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311

Dr House

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
58
Like
30
Πόντοι
0
Έτσι,για άλλη μια φορά εκφράζω την επιθυμία να υπάρχει μπουρδέλο για γυναίκες...
Ερευνα αγορας εχεις κανει; Γιατι δυσκολα θα παρει καποιος το ρισκο χωρις να υπαρχει αναλογη ζητηση.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
τι να φοβουνται,τα κουκουτσια;
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Προσωπικά ενώ με καυλωνει πολύ σαν ιδεα φοβαμαι γιατι ποτέ δεν ξέρεις τον άλλον . Από την άλλη όταν χυνει ο άλλος απροειδοποίητα στο λαρύγγι μου νιωθω πως ανεβαζω πυρετο απο την καύλα. Δεν υπάρχει καλύτερο από το να έρχεται ο άλλος να σου γαμάει το στόμα να χύνει όπου θέλει χωρίς να σε ρωταει και να φεύγει σαν να σε χρησιμοποιει απλά ως τρύπα για να αδειασει

τυπε κατι μου λεει οτι τον παιρνεις και γερνεις :confused: :confused::confused:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Και τι σας εμποδίζει να σηκωθείτε, να ντυθείτε και να φύγετε? Κάποια δικαιολογία θα βρείτε.

Πιστεύω το θέμα με fuck Buddy ειναι αλλού - πρέπει να ασχοληθείς και με τη δική της ικανοποίηση.

Με την εργαζόμενη δεν σε ενδιαφέρει, αγοράζεις τις υπηρεσίες της.

Έτσι,για άλλη μια φορά εκφράζω την επιθυμία να υπάρχει μπουρδέλο για γυναίκες...
Σιγουρα ειναι κι αυτο που λες αγαπητη Mantw. Αφου και στο μνμ μου, αναφερω οτι το fuck budie ειναι ανθρωπος που πρεπει ν ασχοληθεις μαζι της . Συνηθως αν βρισκεσαι καιρο, εχεις και συναισθηματα. Εδω με πουτανες που πας αρκετες φορες ,γνωριζεσαι και καταληγεις να συζητας. Δεν ειναι οτι ειναι ασχημο αυτο ,αλλα τις περισσοτερες φορες θελω απλα να παω να δωσω ενα χαλαρωτικο, αργοσυρτο, βαθυ τσιμπουκι ,να τελειωσω με την ησυχια μου ωστε να ξεχασω τα προβληματα μου για λιγο και να γυρναει ο κοσμος ολοκληρος για την ικανοποιηση του καβλιου μου.
Οσο για το μπουρδελο για γυναικες,Αν θες να μιλησουμε σοβαρα , ισως κι εσεις ως γυναικες να χρειαζεστε μια τετοια υπηρεσια,ομως ειναι αρκετα δυσκολοτερο. Ο αντρας ζιγκολο δεν μπορει να ξεπεταξει 30 με 40 γυναικες οπως μια πουτανα στη βαρδια της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Το ελικοβακτηριδιο το κολλας και με το φιλι ή ακομα κ αν φας απο τη σαλατα που καποιος εχει ακουμπησει με το πιρουνι του
Γενικά το κολλάς από βρόμικα χόρτα και γενικά το κολλάνε πολύ αγρότες οι άτομα που ζουν σε χωριά …. Φυσικά αν κάποιος έχει το μικρόβιο το μεταδιδι με φίλη και από κοινά αντικείμενα που έρχονται σε επαφή με το στόμα όπως σωστά προανέφερες πχ μαχαιροπήρουνα
 

CokeyGardenGnome

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
21
Like
47
Πόντοι
0
Ενεργοποιεί τη φυσική ανοσία του οργανισμού ρε τυπε. Οριακά δεν πέρασε τα τεστ για να μπει και στη θεραπεια για κοβιντ.
Το γελάς αλλά εγώ την ήπια τη φαντουλα μου χθες μετά απ' τη τσάρκα. Τελείως υποσυνείδητα ξαφνικά με έπιασε μια δίψα για πορτοκαλάδα.
Καλή διαφήμηση έκανες στο χορηγό σου τύπε, συγχαρητήρια.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Το γελάς αλλά εγώ την ήπια τη φαντουλα μου χθες μετά απ' τη τσάρκα. Τελείως υποσυνείδητα ξαφνικά με έπιασε μια δίψα για πορτοκαλάδα.
Καλή διαφήμηση έκανες στο χορηγό σου τύπε, συγχαρητήρια.
Ποιος το γελάει ρε τυπε. Μια πορτακαλάδα την ημέρα, τον γιατρό τον κάνει πέρα
 

CokeyGardenGnome

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
21
Like
47
Πόντοι
0
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Ξυπνησα και ψαχνω πουτσο να αδειασω ..οποιος εχει καυλες ας στειλει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom