Νέα

Τα καταπίνετε ή φοβάστε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.258
Πόντοι
11.956
Φυσικά τα καταπίνω και για γεύση έχω πάντα φαντα δίπλα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
εγω για πολλα χρονια τα καταπινω και στο προσωπο τα παιρνω, και παντου, λατρευω το ΣΠΕΡΜΑ, και πουτανες γλυφω, και γκομενες.
Ειμαι υγιεστατος, και δεν ποτε δεν κολησα κατι.
Υπαρχει μεγαλυτερη καυλα απο το να γευεσαι τα υγρα απο τους παρτενερ σου?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.258
Πόντοι
11.956
εγω για πολλα χρονια τα καταπινω και στο προσωπο τα παιρνω, και παντου, λατρευω το ΣΠΕΡΜΑ, και πουτανες γλυφω, και γκομενες.
Ειμαι υγιεστατος, και δεν ποτε δεν κολησα κατι.
Υπαρχει μεγαλυτερη καυλα απο το να γευεσαι τα υγρα απο τους παρτενερ σου?
Είδες ότι με φαντα δεν κολλάει τίποτα....
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Δεν αφήνω σταγόνα. Ο παρτενέρ μου δεν χρειάζεται χαρτομάντηλο να σκουπιστεί.
 

straki

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Και τι σας εμποδίζει να σηκωθείτε, να ντυθείτε και να φύγετε? Κάποια δικαιολογία θα βρείτε.

Πιστεύω το θέμα με fuck Buddy ειναι αλλού - πρέπει να ασχοληθείς και με τη δική της ικανοποίηση.

Με την εργαζόμενη δεν σε ενδιαφέρει, αγοράζεις τις υπηρεσίες της.

Έτσι,για άλλη μια φορά εκφράζω την επιθυμία να υπάρχει μπουρδέλο για γυναίκες...
Ουτε το ενα ουτε το αλλο ειναι δεσμευτικο.
Δηλαδη απο ενα fuck buddie δε σε κραταει κανεις να μη φυγεις...απλα οι πιο πολλες παρεξηγιονται και απομακρυνονται μετα απο μια τετοια αποτομη αποχωρηση
Το εκλαμβανουν ως απορριψη ενω ειναι απλα μια ξεκαθαρη σταση.
Το αλλο που γραφεις Μαντω μου για την προσφορα ικανοποιησης εχει πολλα σκαλοπατια και λεβελ

Καποιες περνανε καλα μονο με ενα σηκωμενο καυλι μεσα τους και τους φτανουν 20 λεπτα γαμησι για να χυσουν καποιες αλλες θελουν περισσοτερο "παιχνιδι",γλυψιμο κτλ

Οποτε ειναι καθαρα θεμα τι θελει και ο παρτενερ να δωσει παραπανω απο το "στανταρ" σερβις...κι αυτο αφορα τοσο τη γυναικα οσο και τον ανδρα.
Υπαρχουν γυναικες "αφεντικα" που θελουν να τις ικανοποιει ο ανδρας πασει θυσια και με οποιοδηποτε τροπο χωρις να προσφερουν ουτε τα μισα πισω.
Υπαρχουν και ανδρες που θελουν τη γυναικα δουλα να κανει τα παντα να ικανοποιησει την αφεντια τους χωρις να προσφερουν πολλα.
Για μενα τιποτε δεν ειναι κατακριτεο,αλλα το ιδανικο ειναι να υπαρχει αμοιβαια αυθορμητη προσφορα "υπηρεσιων",επειδη βγαινει αυτο και στις 2 πλευρες και οχι επειδη "πρεπει" κατι να δωσουμε για να παρουμε.

Κι ολα αυτα βεβαιως ειναι θεωρητικα γιατι στην πραξη η γυναικα εστω υποσυνειδητα αναζητα κατι αλλο απο το καθαρο "ξεφορτωμα" της καυλας της.
Οσο ξεκαθαρη και ωμη και αν ειναι σε αυτο,ποτε δε θα φτασει στο ανδρικο σημειο της αναγκαιοτητας του αδειασματος των αρχιδιων και του κουνηματος μιας "πετσας" που καλυπτει ενα πουτσοκεφαλο κι εχει ως αποτελεσμα την ευχαριστη αισθηση εκτοξευσης παχυρρευστου σπερματος
Η φυση εκανε τη σεξουαλικη επαφη ευχαριστη για να φροντισει την αναπαραγωγη του ειδους,αλλο αν εμεις οι ανθρωποι γουσταρουμε απλα να πηδιομαστε.
Ετσι εκανε και τη διαδικασια του φαγητου ευχαριστη ωστε να παιρνουμε τα θρεπτικα μας στοιχεια χωρις να πρεπει να σκεφτουμε τι κανουμε:Οταν αδειαζει το στομαχακι μας πειναμε οταν γεμιζει χορταινουμε...

Τεσπα να μη μακρυγορω αλλο...
Το σεξ ειναι απολαυση απλα ανδρες και γυναικες το αντιλαμβανονται αυτο αλλοιως(καλως η κακως)
Για τη γυναικα σχεδον παντα υπαρχει πισω απο το σεξ και την αμοιβαια απολαυση κι ενα συναισθηματικο υποβαθρο.
Για τον ανδρα αυτο ειναι πιο σπανιο.
Τελος τα μπουρδελα για γυναικες αν ποτε υπηρχαν,οπως ειπαμε σε αλλο θεμα,θα αποτελουσαν πολο ελξης κυριως gay οποτε θα ηταν ανεφικτο να λειτουργησουν με την αρχικη τους μορφη...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
εγω για πολλα χρονια τα καταπινω και στο προσωπο τα παιρνω, και παντου, λατρευω το ΣΠΕΡΜΑ, και πουτανες γλυφω, και γκομενες.
Ειμαι υγιεστατος, και δεν ποτε δεν κολησα κατι.
Υπαρχει μεγαλυτερη καυλα απο το να γευεσαι τα υγρα απο τους παρτενερ σου?
Blue oyster καταντήσαμε εδώ μέσα
 

kendavros

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
το σπερμα ειναι απολαυση και ανταμοιβη απο τον επιβητορα μου! καποιες φορες εχει τελεια γλυκια γευση καποιες λιγο υποξινη. το εχω δοκιμασει μεσα σε σοκολατινα και ηταν εξαιρετικο!!! μου αρεσει να με χυνουν στην γλωσσα μεσα στα ματια, να τα ρουφαω με καλαμακι απο την μυτη να αδειαζω την καποτα στα χειλια μου!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
το σπερμα ειναι απολαυση και ανταμοιβη απο τον επιβητορα μου! καποιες φορες εχει τελεια γλυκια γευση καποιες λιγο υποξινη. το εχω δοκιμασει μεσα σε σοκολατινα και ηταν εξαιρετικο!!! μου αρεσει να με χυνουν στην γλωσσα μεσα στα ματια, να τα ρουφαω με καλαμακι απο την μυτη να αδειαζω την καποτα στα χειλια μου!
να το δοκιμάσεις κ σε besamel τυπε
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
το σπερμα ειναι απολαυση και ανταμοιβη απο τον επιβητορα μου! καποιες φορες εχει τελεια γλυκια γευση καποιες λιγο υποξινη. το εχω δοκιμασει μεσα σε σοκολατινα και ηταν εξαιρετικο!!! μου αρεσει να με χυνουν στην γλωσσα μεσα στα ματια, να τα ρουφαω με καλαμακι απο την μυτη να αδειαζω την καποτα στα χειλια μου!
εγω χυνω σε προφυλακτικα, και τα βαζω στην καταψυξη, οταν μαζεψω καμποσα, και εχω τρελη ορεξη τα ξεπαγωνω και τα αδειαζω ειτε στο στομα, ειτε οπουδηποτε στο σωμα.
 

kendavros

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
εγω χυνω σε προφυλακτικα, και τα βαζω στην καταψυξη, οταν μαζεψω καμποσα, και εχω τρελη ορεξη τα ξεπαγωνω και τα αδειαζω ειτε στο στομα, ειτε οπουδηποτε στο σωμα.
αξαιρετικο φετιχ!!!!!!!!!
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
51
Like
38
Πόντοι
0
Εμενα μου αρεσει πολυ και αυτο
7F2B979.jpg
 

CORINA_CROSS

Cross
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Like
181
Πόντοι
0
Τρελαίνομαι να τα καταπίνω όταν κάνω πίπα σε κάποιον που μου αρέσει! Και να νιώθω τον πούτσο του να τινάζεται όταν εκσπερματώνει μέσα στο στόμα μου!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom