Νέα

Τα καταπίνετε ή φοβάστε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.317
Πόντοι
216
το εχω δοκιμασει μεσα σε σοκολατινα και ηταν εξαιρετικο!!! μου αρεσει να με χυνουν στην γλωσσα μεσα στα ματια, να τα ρουφαω με καλαμακι απο την μυτη να αδειαζω την καποτα στα χειλια μου!
Αρσενικό παλιάς κοπής, ε;
 

DSLinTHESS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
προσωπικα τα πινω γιατί μαρέσει η γεύση τους και νομίζω το σωστό είναι αυτό. ετσι και αλλιως και στο στομα σου να μη τελειωσει ο αλλος λιγο πολυ κατι λίγο θα καταπιεις. Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα. Για μένα είναι πολύ ευχάριστα
 

hijra

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Τα καταπίνω πάντα μέχρι τελευταίας ρανίδος από καθαρά άτομα. Είναι αρρωστημένο φετίχ και μεγάλη τρέλα η σπερματοποσία. Βασικά το σπέρμα είναι ο λόγος που παίρνω πίπες.
 

Nudist_player40

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2022
Μηνύματα
46
Like
160
Πόντοι
0
Τα καταπίνω πάντα μέχρι τελευταίας ρανίδος από καθαρά άτομα. Είναι αρρωστημένο φετίχ και μεγάλη τρέλα η σπερματοποσία. Βασικά το σπέρμα είναι ο λόγος που παίρνω πίπες.
Σου δείχνουν και αιματολογικές εξετάσεις μήπως; Το ότι σου λένε πως είναι υγιείς αν αυτό εννοείς τότε ξε... καθαρα είσαι ανενημερωτος για το τι μπορείς να κολλήσεις με την πίπα. Ενας οροθετικοςν που περνει την αγωγή του είναι πιο υγιείς από έναν μη οροθετικο. Γιατί δεν μπορεί να μεταδώσει τον ιό του HIV και έχει περισσότερες πιθανότητες να μην κολλήσεις και αλλά τόσα ΣΜΝ που κυκλοφορούν. Οπότε ο οροθετικος θα πρέπει να φοβάται εσάς τους καθαρούς και όχι εσείς αυτόν.
 

hijra

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Σου δείχνουν και αιματολογικές εξετάσεις μήπως; Το ότι σου λένε πως είναι υγιείς αν αυτό εννοείς τότε ξε... καθαρα είσαι ανενημερωτος για το τι μπορείς να κολλήσεις με την πίπα. Ενας οροθετικοςν που περνει την αγωγή του είναι πιο υγιείς από έναν μη οροθετικο. Γιατί δεν μπορεί να μεταδώσει τον ιό του HIV και έχει περισσότερες πιθανότητες να μην κολλήσεις και αλλά τόσα ΣΜΝ που κυκλοφορούν. Οπότε ο οροθετικος θα πρέπει να φοβάται εσάς τους καθαρούς και όχι εσείς αυτόν.
Εντάξει, δεν είμαι και παρτόλα. Στην επαρχία πάω με συγκεκριμένα άτομα σε κλειστό κύκλο. Όχι ότι εδώ δεν κυκλοφορούν άλλα ΣΜΝ, αλλά προσέχουμε όσο μπορούμε και οι πιθανότητες να κολλήσεις κάτι, ειδικά HIV που ανέφερες, είναι πάρα πολύ μικρές και σίγουρα αρκετά λιγότερες σε σχέση με τις μεγαλουπόλεις όπου κάποιος μπορεί να έχει σεξουαλικές επαφές με άγνωστα άτομα συνέχεια, ακόμη και αν παίρνει προφυλάξεις. Από εκεί και πέρα, γενικά όποιος πάει με πολλά και διαφορετικά άτομα συχνά, πάντα ρισκάρει περισσότερο.
 

Sakatak69

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Τα καταπίνω πάντα μέχρι τελευταίας ρανίδος από καθαρά άτομα. Είναι αρρωστημένο φετίχ και μεγάλη τρέλα η σπερματοποσία. Βασικά το σπέρμα είναι ο λόγος που παίρνω πίπες.
Έτσι,και γω που γλύφω Μαρσέι
αφού τα πιω να κρατάω την πουτσα του μέσα στο στόμα μου για κάνα 2 λεπτά και να πιοωνω έως ότου την καθαρίσω τέλεια.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
ετσι ακριβως. πίνεις με ευχαρίστηση με πάθος , και μετά για να χαλαρώσει την καθαριζεις.
 

nasos-91

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Εννοείται κατάποση. Ή σαν έξτρα, κάρφωμα πουτσας στο λαιμό, και στα αδειάζει απευθείας εκεί.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.695
Κριτικές
15
Like
11.308
Πόντοι
3.846
ετσι ακριβως. πίνεις με ευχαρίστηση με πάθος , και μετά για να χαλαρώσει την καθαριζεις.
Εσύ φαίνεσαι μεγάλη σπερματορουφηχτρα τελικά.
Τι καθαρίζεις όμως και μας μπερδεύεις;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.541
Πόντοι
2.256
FB_IMG_1692210085205.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom