Νέα

Τα καταπίνετε ή φοβάστε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Man29_Athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
απλα μη μου την πεσεις φιλε.
κατα τα αλλα οτι θες κουβεντιαζουμε ελευθερα.
Αχ μην μου το χαλας . Το οτι εχεις ψωλη δεν σημαινει απαραιτητα πως σε θελω . Υπαρχει και κατι που λεγεται γουστο ?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.708
Πόντοι
17.311
Αχ μην μου το χαλας . Το οτι εχεις ψωλη δεν σημαινει απαραιτητα πως σε θελω . Υπαρχει και κατι που λεγεται γουστο ?
απλα ξεκαθαριζω μαν.
καλοι φιλοι = καλοι λογαριασμοι.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.438
Κριτικές
2
Like
18.528
Πόντοι
3.836
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.502
Like
13.311
Πόντοι
3.506
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.318
Πόντοι
216

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Εγώ πάλι τόσα χρόνια με γλυφομούνια στις ιερόδουλες ακόμα να πέσω σε κάποια που να βγάλει ποσότητα , οπότε στο ερώτημα του νήματος η απάντηση είναι οτι δεν έτυχε ακόμα ... αν και απο οτι κατάλαβα το νήμα δεν αναφέρετε σε μουνόζουμα , παρόλαυτά δεν το ξεκαθαρίζει στον τίτλο τουλάχιστον :P
Αν πάντως πιάνονται και οι μικρές ποσότητες τότε έχω καταπιεί.
 
OP
OP
M

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Εγώ πάλι τόσα χρόνια με γλυφομούνια στις ιερόδουλες ακόμα να πέσω σε κάποια που να βγάλει ποσότητα , οπότε στο ερώτημα του νήματος η απάντηση είναι οτι δεν έτυχε ακόμα ... αν και απο οτι κατάλαβα το νήμα δεν αναφέρετε σε μουνόζουμα , παρόλαυτά δεν το ξεκαθαρίζει στον τίτλο τουλάχιστον :P
Αν πάντως πιάνονται και οι μικρές ποσότητες τότε έχω καταπιεί.
Καλά αυτο εμένα μου γεννά άλλο ερωτημα λιγο ασχετο αλλα θα σκασω αν δεν ρωτησω. Πως γίνεται να σαι στρειτ ν θεωρειται νορμαλ για να μην πω αναγκαιο να φλερταρεις εξω και σιγα σιγσ αυτο να σου δωσει τη δυνατοτητα να χτισεις εναν κυκλο αν θες fuck buddies και εσυ ν επιλεγεις να πληρωσεις.. να σαι γκει να το καταλαβω γιατι η μονη διεξοδος ειναι στην οθονη και μπορει να τη βαριεσαι και ασε που κινδυνευεις να τις φας αν την πεσεις σε καποιον εκει εξω αλλα εσεις ρε φιλε με τοσες επιλογες ;;;;
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.438
Κριτικές
2
Like
18.528
Πόντοι
3.836
Καλά αυτο εμένα μου γεννά άλλο ερωτημα λιγο ασχετο αλλα θα σκασω αν δεν ρωτησω. Πως γίνεται να σαι στρειτ ν θεωρειται νορμαλ για να μην πω αναγκαιο να φλερταρεις εξω και σιγα σιγσ αυτο να σου δωσει τη δυνατοτητα να χτισεις εναν κυκλο αν θες fuck buddies και εσυ ν επιλεγεις να πληρωσεις.. να σαι γκει να το καταλαβω γιατι η μονη διεξοδος ειναι στην οθονη και μπορει να τη βαριεσαι και ασε που κινδυνευεις να τις φας αν την πεσεις σε καποιον εκει εξω αλλα εσεις ρε φιλε με τοσες επιλογες ;;;;
Για απάντηση στο ερώτημα, δες δίπλα, το νήμα με τις Ελλεεινίδες:crazy:
πατα ρε παιχτη να δεις τι λεω, για να μην τα ξαναγραφω.
δεν ειναι κουλοϊος :confused:
χαχα το κατάλαβα (περιέργως :think:) απλά δεν με κάλυψε η απάντησή σου στο ερώτημα μου "γιατί" :buck2:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Καλά αυτο εμένα μου γεννά άλλο ερωτημα λιγο ασχετο αλλα θα σκασω αν δεν ρωτησω. Πως γίνεται να σαι στρειτ ν θεωρειται νορμαλ για να μην πω αναγκαιο να φλερταρεις εξω και σιγα σιγσ αυτο να σου δωσει τη δυνατοτητα να χτισεις εναν κυκλο αν θες fuck buddies και εσυ ν επιλεγεις να πληρωσεις.. να σαι γκει να το καταλαβω γιατι η μονη διεξοδος ειναι στην οθονη και μπορει να τη βαριεσαι και ασε που κινδυνευεις να τις φας αν την πεσεις σε καποιον εκει εξω αλλα εσεις ρε φιλε με τοσες επιλογες ;;;;
Κοίτα , δεν μπορώ να μιλήσω για όλους γιατί άλλοι ασχολούνται ΚΑΙ με τον αγοραίο , εγω πάλι ασχολούμαι μόνο με τον αγοραίο , αλλά και αυτό που λες με τα fuck buddies δεν νομίζω να είναι και τόσο εύκολο (μάλλον ανάλογα και τον κύκλο που θα πέσεις) το επιλέγεις να πληρώσεις πάλι έχει μεγάλο βαθμό ευκολίας.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.392
Κριτικές
94
Like
46.708
Πόντοι
17.311
χαχα το κατάλαβα (περιέργως :think:) απλά δεν με κάλυψε η απάντησή σου στο ερώτημα μου "γιατί" :buck2:
γιατι ειμαι straight.
αλλα δεν εχω προβλημα η' κομπλεξ να μιλαω και με gays.
την υπογραφη την εχω βαλει για να μη μου την πεφτουν με μηνυματα.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.483
Κριτικές
56
Like
6.190
Πόντοι
3.556
Καλά αυτο εμένα μου γεννά άλλο ερωτημα λιγο ασχετο αλλα θα σκασω αν δεν ρωτησω. Πως γίνεται να σαι στρειτ ν θεωρειται νορμαλ για να μην πω αναγκαιο να φλερταρεις εξω και σιγα σιγσ αυτο να σου δωσει τη δυνατοτητα να χτισεις εναν κυκλο αν θες fuck buddies και εσυ ν επιλεγεις να πληρωσεις.. να σαι γκει να το καταλαβω γιατι η μονη διεξοδος ειναι στην οθονη και μπορει να τη βαριεσαι και ασε που κινδυνευεις να τις φας αν την πεσεις σε καποιον εκει εξω αλλα εσεις ρε φιλε με τοσες επιλογες ;;;;
Χιλιοαπαντημενο το ερωτημα σου. Πληρωνουμε για να φυγει η κοπελα στα γρηγορα να μην μας σπαει τ @@. Ακομα κι ενα fuck BudiE ανθρωπος ειναι,πρεπει να μιλησεις λιγο, να σου πει τα νεα της. Σε μια πουτανα τα γλιτωνεις ολ αυτα ,πληρωνεις,γαμας ,χυνεις και τελος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom