Νέα

Στρώνετε δικό σας σεντόνι στα μπουρδέλα και πώς αντιδρά η πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikbel2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 390
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Σε μια μικρη τσαντουλα χωρανε ρε μαγκες ....Σε πολλους ειπαμε αρεσει να κολανε τα πσολοχια στο κορμι ,αλλοι να δινουν γλωσσοφιλα ξεροντας οτι πριν εχουν χυσει μεσα καμμια εικοσαρια ή σαρανταρια πουτσοι ....
Εμενα αυτο ειναι το ""βιτσιο"" μου ....
σεβαστο απολυτα τυπε.
 

tsiou15

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Σε μια μικρη τσαντουλα χωρανε ρε μαγκες ....Σε πολλους ειπαμε αρεσει να κολανε τα πσολοχια στο κορμι ,αλλοι να δινουν γλωσσοφιλα ξεροντας οτι πριν εχουν χυσει μεσα καμμια εικοσαρια ή σαρανταρια πουτσοι ....
Εμενα αυτο ειναι το ""βιτσιο"" μου ....
χιουμορ και μαλιστα ελαφρυ κανουμε  φιλαρακο ουτε για βιτσιο μιλησα ουτε σε κατεκρινα. Απλα σχολιασα αυθορμιτος και οχι υποτιμητικα ;)
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
χιουμορ και μαλιστα ελαφρυ κανουμε  φιλαρακο ουτε για βιτσιο μιλησα ουτε σε κατεκρινα. Απλα σχολιασα αυθορμιτος και οχι υποτιμητικα ;)

Δεν αρπαχτηκα φιλε ,ισα ισα που γουσταρω και το χιουμορ .....Ενας λογος που ξεκινησα το θεμα αυτο ειναι για να γραψουμε και καμμια μαλακια ετσι  να γουσταρουμε ......Με Αγαπη σε ολους .......
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Δεν αρπαχτηκα φιλε ,ισα ισα που γουσταρω και το χιουμορ .....Ενας λογος που ξεκινησα το θεμα αυτο ειναι για να γραψουμε και καμμια μαλακια ετσι  να γουσταρουμε ......Με Αγαπη σε ολους .......
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.171
Πόντοι
5.006
Δεν αρπαχτηκα φιλε ,ισα ισα που γουσταρω και το χιουμορ .....Ενας λογος που ξεκινησα το θεμα αυτο ειναι για να γραψουμε και καμμια μαλακια ετσι  να γουσταρουμε ......Με Αγαπη σε ολους .......
Μην δίνεις σημασία στα παιδιά, όλοι τους είναι καλά παιδιά, αν και ολίγον μπαχαλάκιδες  :grin:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Όχι μόνο δικό μου σεντόνι... θέλω και να μου στρώσουν και το κόκκινο χαλί από την είσοδο μέχρι το δωμάτιο ενώ θα παιανίζει η μπάντα του Δήμου Αθηναίων. Επίσης θέλω η τσατσά να φοράει μια ζώνη που να καταλήγει σε ουρά και στο κεφάλι να έχει κράνος με κέρατα σαν τους βικινγκ.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.871
Πόντοι
39.662
πας με δικο σου σεντονι ρε τυπε ?  :2funny: φαινεται πολυ αστειο αλλα εχει μια λογικη ..και εγω πιο παλια πηγαινα με δικες μου καποτες και εδινα στις κοπελες..
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Εγω το κανω ......Ηθελα να δω και ποσοι αλλοι ....Επισης εχω μαζι μου και χαρτι κουζινας για σκουπισμα μετα το πλυσιμο οπως και αντισηπτικο συνηθως antibacter ( περα απο το πλυσιμο και σε ενδεχομενο ατυχημα με την καποτα )............

Εγώ πέρνω και την μανδαμ μου μαζί, για να μου στρωνει το σεντόνι και να μου πλένει τον λούτσο μετα το έργο.

Επίσης, χρησιμοποιώ δικές μου καπότες, που τις κάνει ένας θείος μου με σαμπρέλες που του περισέβουν από το βουλκανιζατερ.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Αν ειχα συνεργειο καθαρισμου θα εβαζα καθαριστριες εξω απο τα μπουρδελα να τις παιρνετε με 2 ευρω να σας στρωνουν τα κρεβατια και να σας ξεσκονιζουν το χωρο!!!!!
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Αν ειχα συνεργειο καθαρισμου θα εβαζα καθαριστριες εξω απο τα μπουρδελα να τις παιρνετε με 2 ευρω να σας στρωνουν τα κρεβατια και να σας ξεσκονιζουν το χωρο!!!!!
δε θα τα εδινα τυπε, οι εποχες ειναι δυσκολες. :)
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Πως μπορείς και συνδυάζεις την τελειομανία σου με την αμαρτωλή απόλαυση του αγοραίου έρωτα τύπε?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
πας με δικο σου σεντονι ρε τυπε ?  :2funny: φαινεται πολυ αστειο αλλα εχει μια λογικη ..και εγω πιο παλια πηγαινα με δικες μου καποτες και εδινα στις κοπελες..
δεν ειναι καθολου αστειο,εγω εχω παρει και φορητη ντουζιερα για μετα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ελα βρε σγα τι παθαμε απο τα σεντονια τοσα χρονια.
αφου κανεις μπανιο μετα :)
αν ομως η καθαριστρια συμμετειχε να δωσω και 10 :2funny:
γουσταρεις να στο κανει λουστρινι μετα ανωμαλο αγορι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom