Νέα

Στρώνετε δικό σας σεντόνι στα μπουρδέλα και πώς αντιδρά η πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikbel2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 390
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Εγω το κανω ......Ηθελα να δω και ποσοι αλλοι ....Επισης εχω μαζι μου και χαρτι κουζινας για σκουπισμα μετα το πλυσιμο οπως και αντισηπτικο συνηθως antibacter ( περα απο το πλυσιμο και σε ενδεχομενο ατυχημα με την καποτα )............
Αμα ειναι να βαλεις δικα σου σεντονια χανεται ολη η μαγεια ρε φιλε :dancing: :dancing: Ασε το αλλο... που το κουβαλας? εχεις σακιδιο εκστατειας μαζι, με ξηρα τροφη και αντισκοινο?
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Περα απο τη πλακα που γινεται,κανεις πολυ καλα τυπε.Τουλαχιστον ξαπλονεις σε δικο σου σεντονι
και εισαι χαλαρος εντελος.
Εχω ακουσει απο κοπελες οτι το κανουν καποιοι,εχω σκεφτει και γω να το κανω,ειδικα για Μεταξι ειναι οτι πρεπει. :rockon:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Εγώ πάντος,επειδή καμιά φορά σκάνε κάτι γλωσσόφιλα,κάτι ακάποτα,κάτι γλυφομούνια....κουβαλάω μικρό μπουκαλάκι μπεταντίν για λούσιμο πούτσου...και επίσης μπεταντίν για πλύση στόματος.....ίσως και γλυτώσουμε κάτι....
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Αμα ειναι να βαλεις δικα σου σεντονια χανεται ολη η μαγεια ρε φιλε :dancing: :dancing: Ασε το αλλο... που το κουβαλας? εχεις σακιδιο εκστατειας μαζι, με ξηρα τροφη και αντισκοινο?
ακριβως...αν δεν ξαπλωσεις πανω στα ψωλοχυματα και στις πουτσοτριχες του πακιστανου δεν λεει
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.098
Πόντοι
39.662
με τα μικροβια που κυκλοφορουν παντως πανω στο σεντονι του μπουρδελου φτιαχνεις αντισωματα αυτο που το βαζεις !!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
με τα μικροβια που κυκλοφορουν παντως πανω στο σεντονι του μπουρδελου φτιαχνεις αντισωματα αυτο που το βαζεις !!
τυπε υπαρχει μια μορφη που τα εχει κανει ολα ακαποτα και εχει ανοσια στις ασθενειες :2funny:λαγουδακι το θυμασε τον τυπο? :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
με τα μικροβια που κυκλοφορουν παντως πανω στο σεντονι του μπουρδελου φτιαχνεις αντισωματα αυτο που το βαζεις !!
υπαρχει λυση,να ριχνεις με ψεκαστικο φαρμακο,το καλυτερο ειναι αυτο για τον δακο και την μουχριτσα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
πω τιτανας ο τυπος :2funny:αλλα τον διωξατε μλκες
αφου ειναι μαλακες δικε μου,για αυτο εχει μεινει η πλεμπα εδω μεσα,ενας επιστημονας μπηκε και τον φαγανε,παντως πρεπει να εχει κρατησει ο απολυτος τα συγραμματα του
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
αφου ειναι μαλακες δικε μου,για αυτο εχει μεινει η πλεμπα εδω μεσα,ενας επιστημονας μπηκε και τον φαγανε,παντως πρεπει να εχει κρατησει ο απολυτος τα συγραμματα του
:2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εγώ στρώνω τραπεζομάντηλα ναϋλον απο το ψητοπωλείο καυλόγυρος!!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Μέχρι τ΄ςρα η κουβέντα γίνεται για το σεντόνι μόνο... Για τις αντιδράσεις της πουτάνας τπτ... Γιατί?? >:( >:( >:(
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εχω με το φανελακι εκατασα επειδη σιχαθηκα λιγο και η αλλη παρεξηγηθηκε

συγκεκριμενα η σαμπρινα απο την φυλης...


αλλα ειναι λιγο σαν χαρακτηρας ηλιθια..


αλλα και παλι... τα σεντονια ηταν βρωμικα  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom