Νέα

Στρώνετε δικό σας σεντόνι στα μπουρδέλα και πώς αντιδρά η πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikbel2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 390
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
και μην ξεχασετε,καφετιερα και τοστιερα,ενα καπου-τσινο και ενα τοστακι και συζητησουλα μετα το  :knockinb:,ειναι οτι πρεπη :grin:.

Νταξι, άμα σου πει κανένα "σα στο σπίτι σου" όμως, μη παρεξηγηθείς :P
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
και μην ξεχασετε,καφετιερα και τοστιερα,ενα καπου-τσινο και ενα τοστακι και συζητησουλα μετα το  :knockinb:,ειναι οτι πρεπη :grin:.
Φιλε μετά το γαμήσι οι γυναικες πιανουν χωρο στο κρεββάτι!!!!!!
:2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δεν παιζοσαστε ρε αλανια. ..... :2funny: :2funny: :2funny:

Στα στούντιο να παίρνετε και το μπουρνούζι μαζί τα αφροντουζ και τα υπόλοιπα! !!!!!!!!!!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Αφηστε μαγγες μας προλαβανε!!Εχθες πρωτου μπω στην Μαγια ειδα συναγωνιστη να βγαινη απο το δωματιο με βαλιτσα τρειλερ,μαλιστα ζητησε και μια σταγονα οινοπνευμα απο τον τσατσο για τα χερια του :2funny:.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.042
Πόντοι
24.700
Προσωπικά, πάντα έχω μαζί μου καναπέ που γίνεται κρεβάτι. Και αυτό γιατί δεν σιχαίνομαι μόνο τα σεντόνια, αλλά και τα διάφορα καθίσματα στον θάλαμο αναμονής.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Εγω το κανω ......Ηθελα να δω και ποσοι αλλοι ....Επισης εχω μαζι μου και χαρτι κουζινας για σκουπισμα μετα το πλυσιμο οπως και αντισηπτικο συνηθως antibacter ( περα απο το πλυσιμο και σε ενδεχομενο ατυχημα με την καποτα )............

Πλάκα πλάκα ένα αντισηπτικό χρειάζεται μετά αν και ποτε δεν έχω φέρει μαζί μου. Και κρεμοσάπουνο σε ένα μικρό μπουκαλάκι δεν είναι άσχημη ιδέα...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εγω κουβαλαω και ενα σπαστο ραντζο
 

tsiou15

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Εγω το κανω ......Ηθελα να δω και ποσοι αλλοι ....Επισης εχω μαζι μου και χαρτι κουζινας για σκουπισμα μετα το πλυσιμο οπως και αντισηπτικο συνηθως antibacter ( περα απο το πλυσιμο και σε ενδεχομενο ατυχημα με την καποτα )............
     ο κατακουζινος εισαι?  :think:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τυπε εμενα δε μου φαινεται καθολου περιεργο...

δεν το κανω,αλλα το χω σκεφτει σαν ενδεχομενο και λογικο ειναι να το κανουν καποιοι...

η μαλακια των ελληναραδων βεβαια μεχρι εκει φτανει,να σε κοροιδευουν και να σπανε πλακα λες και εισαι καθυστερημενος επειδη παιρνεις δικο σου σεντονι μαζι

οι μισοι απ αυτους να σαι σιγουρος οτι δε βγαζουν καν τα ρουχα τους ή δεν ξαπλωνουν, επειδη σιχαινονται...
αλλα βεβαια το να παιρναν ενα σεντονι μαζι τους το θεωρουν παραλογο...
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
τυπε εμενα δε μου φαινεται καθολου περιεργο...

δεν το κανω,αλλα το σω σκεφτει σαν ενδεχομενο και λογικο ειναι να το κανουν καποιοι...

η μαλακια των ελληναραδων βεβαια μεχρι εκει φτανει,να σε κοροιδευουν και να σπανε πλακα λες και εισαι καθυστερημενος επειδη παιρνεις δικο σου σεντονι μαζι

οι μισοι απ αυτους να σαι σιγουρος οτι δε βγαζουν καν τα ρουχα τους ή δεν ξαπλωνουν, επειδη σιχαινονται...
αλλα βεβαια το να παιρναν ενα σεντονι μαζι τους το θεωρουν παραλογο...
ετσι ειναι συχαμαρα υπαρχει μα τι να κανεις.οταν βλεπεις το μουνι σιγα μη σκευτεις τα σεντονια εκεινη την ωρα...
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
     ο κατακουζινος εισαι?  :think:

Σε μια μικρη τσαντουλα χωρανε ρε μαγκες ....Σε πολλους ειπαμε αρεσει να κολανε τα πσολοχια στο κορμι ,αλλοι να δινουν γλωσσοφιλα ξεροντας οτι πριν εχουν χυσει μεσα καμμια εικοσαρια ή σαρανταρια πουτσοι ....
Εμενα αυτο ειναι το ""βιτσιο"" μου ....
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Ειμαι σιγουρος παντως οτι δεν ειμαι ο μονος που το κανω .........Και θα το δειτε στην πορεια αυτου του thread
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom