Νέα

Στριπτιζέρ για γυναίκα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aseme
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aseme

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω να βρω κάποιον στριπτιζέρ για να τον φέρω σε γιορτή μιάς φίλης μου(το δωράκι της θα είναι).
Θέλω να έχει βαρβάτο σώμα και προσόντα.
Γνωρίζετε πού μπορώ να βρω κάτι τέτοιο;Και σε τι τιμή;
Αλήθεια,πόση ώρα κάθονται;
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Θέλω να βρω κάποιον στριπτιζέρ για να τον φέρω σε γιορτή μιάς φίλης μου(το δωράκι της θα είναι).
Θέλω να έχει βαρβάτο σώμα και προσόντα.
Γνωρίζετε πού μπορώ να βρω κάτι τέτοιο;Και σε τι τιμή;
Αλήθεια,πόση ώρα κάθονται;

Να έρθω εγώ?

Φτηνά!
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230

γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο στο star??? (είναι μαγαζί με live show που έχει και άντρες strippers) για την ακρίβεια επειδή νομίζω ότι είναι ψιλοχαλασμένο το τηλ που δίνουν κάνε ένα κόπο και πετάξου ένα βράδυ ( αν ντρέπεσαι πήγαινε κατά τις 11 με 11¨30 πριν ανοίξει το μαγαζί) και μίλα με τον αρμόδιο...... αλλιώς από αυτό το site ακόμα και να βρεις, που δεν είναι και το πιο πιθανό, μάλλον θα σου στοιχίσει ο κούκος αηδόνι....


αα ξέχασα... το εν λόγω μαγαζί βρίσκεται στην τατοϊου στο νέο ηράκλειο μεταμόρφωση κάτι τέτοιο είναι εκεί.... όπως ανεβαίνεις για να βγεις εθνική οδό
 
OP
OP
A

aseme

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο στο star??? (είναι μαγαζί με live show που έχει και άντρες strippers) για την ακρίβεια επειδή νομίζω ότι είναι ψιλοχαλασμένο το τηλ που δίνουν κάνε ένα κόπο και πετάξου ένα βράδυ ( αν ντρέπεσαι πήγαινε κατά τις 11 με 11¨30 πριν ανοίξει το μαγαζί) και μίλα με τον αρμόδιο...... αλλιώς από αυτό το site ακόμα και να βρεις, που δεν είναι και το πιο πιθανό, μάλλον θα σου στοιχίσει ο κούκος αηδόνι....


αα ξέχασα... το εν λόγω μαγαζί βρίσκεται στην τατοϊου στο νέο ηράκλειο μεταμόρφωση κάτι τέτοιο είναι εκεί.... όπως ανεβαίνεις για να βγεις εθνική οδό

Ευχαριστώ.
Θα πεταχτώ απόψε να ρωτήσω.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Φιλαρακο σε προετοιμαζω οτι συνηθως με τις γυναικες πριβε χωρος σημαινει 99% και γαμησι! οι ανδρες στριπερ δεν ειναι μιγιαγκηχτα κοριτσακια!
 
OP
OP
A

aseme

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακο σε προετοιμαζω οτι συνηθως με τις γυναικες πριβε χωρος σημαινει 99% και γαμησι! οι ανδρες στριπερ δεν ειναι μιγιαγκηχτα κοριτσακια!

Δηλαδή εκεί που θα είμαστε όλοι μαζί μαζεμένοι και θα χορεύει αυτός,θα την πηδήξει;
χαχαχαχχα
Πλάκα θα'χει.
 

kanenas80

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
914
Κριτικές
34
Like
1
Πόντοι
1.230
όχι μωρέ απλά καλό θα είναι να του έχεις εξηγήσει από πριν να μην απλώσει τα ξερά του ... αυτό που γίνεται συνήθως είναι να τρίβεται πάνω στην κοπέλα αντε και να της βάλει το χέρι πάνω στο πουλί του χωρίς όμως να το βγάλει σε κοινή θέα... αυτά όμως κανονίζονται εύκολα
 

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Θέλω να βρω κάποιον στριπτιζέρ για να τον φέρω σε γιορτή μιάς φίλης μου(το δωράκι της θα είναι).
Θέλω να έχει βαρβάτο σώμα και προσόντα.
Γνωρίζετε πού μπορώ να βρω κάτι τέτοιο;Και σε τι τιμή;
Αλήθεια,πόση ώρα κάθονται;
Μην εκπλαγείτε και συ και οι φίλες σου αν βρεθείτε με μπουκωμένο στόμα...ο στρίπερ δε θαρ θει εκεί μονο για να χαζοχορέψει! :pipa2: :pipa2:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Θέλω να βρω κάποιον στριπτιζέρ για να τον φέρω σε γιορτή μιάς φίλης μου(το δωράκι της θα είναι).
Θέλω να έχει βαρβάτο σώμα και προσόντα.
Γνωρίζετε πού μπορώ να βρω κάτι τέτοιο;Και σε τι τιμή;
Αλήθεια,πόση ώρα κάθονται;
τυπε μπας και εχεις καμια σχεση με τον αβραμη?αυτος ειχε κατι τετοιες φαντασιωσεις
:2funny: :2funny: :2funny:
καντης δωρο κανα βιβλιο τυπε,και θα την βγαλεις φτηνα,και θα φανει οτι και καλα την σεβεσαι,και θα το παιξεις και σκεπτομενο ατομο
τι αλλο θες δικε μου :2funny: :2funny:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
xaxaxa εγω νομιζα οτι ηθελες να παντρευτεις στριπτιτζου χαχαχα...

συμβουλη παρε 2 επαγγελματιες εναν αντρα και μια γυναικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom