Νέα

Στριπ - Χύσιμο στη μάπα;.!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loxxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Πες τα ρε αρχηγέ για το Άμστερνταμ.....αυτό είπα και γω στο φίλο που άνοιξε το συγκεκριμένο θέμα.

παιδια εχω επισκεπτει τα εν λογω καταστηματα και στο Αμστερνταμ οπως και σε αρκετες αλλες ευρωπαικες πρωτευουσες..τι θεμα ειναι να το δουμε ζωντανα στη πολη μας..! το ιδιο ισχυει για το σχολιο σχετικα γιατι δε βρισκουμε μια γκομενα να το κανουμε κατι ιδιαν και αυτο το εχουμε κανει αλλα ειναι αλλο πραγμα τελειως διαφορετικο βιτσιο να το βλεπεις Live επι σκηνης μπροστα σε τοσα ατομα.. :rolleyes: :sunglasses: :o!!!

Alcatraz εχω παει απειρες φορες καθως ειναι το πιο κοντινο σε εμενα στριπτιζαδικο αλλα ειμαι τοσο ατυχος που δεν εχω καταφερει ποτε να δω χυσιμο στη μαπα απο τον Μαξιμιλιαν η'αλλον..;-( οπως επισης και στα Lido και Raspoutin εχω δει πολλες φορεσ live sex χωρις πλαστικο strap on αλλα ποτε πραγματικο χυσιμο.. :( οσο για το Ανατολη δεν το ηξερα καν οτι εχει πραγματικο live sex.. :huh: οσες φορες εχω παει δε θυμαμαι καν να ειχε live show περα απο κατι λεσβιακα της πουτσασ..(πλαστικησ δυστυχωσ παντα..:-( οι γκομενες βαριοντουσαν τη ζωη τους οπως ειπε και ενας φιλος προηγουμενως..να φανταστειτε βαριουνται τοσο πολυ που μια φορα μαλιστα με ειχε κερασει μια ποτο..  :dancing: καθως εγω δε κερνω ποτε αλλα τις καταφερνω να καθονται στο τραπεζι και να μιλαμε αρκετα χωρις να τις κοροιδευω εννοειται οτι προκειται να κανω χορουσ μαζι τους αμα δε τις γουσταρω απο εμφανιση για χορους το ξεκαθαριζω αμεσως και καθονται μονο για κουβεντα χωρις κερασμα ποτου που το θεωρω τη μεγαλυτερη κοροιδια ever ειδικα στα στριπτηζαδικα που δεν ειναι κωλομπαρα κονσομασιε και μπορεις να κανεις τοσα αλλα πραγματα(χορους, καφεδες, φραπεδες, κτλ..:-) ξεφυγαμε ομως ασ ξαναγυρισουμε στο θεμα μας θα συνεχισω τις ακαταπαυστες προσπαθειες προσπαθωντας να πετυχω τo ''money shot'' σημερα λεω να παρω παραμαζωμα τα μαγαζια της συγγρου θα ξεκινησω απο diamond dolls, μετα απεναντι anatoli ισως για ενα γρηγορο να δουμε τι παιζει και μετα Alcatraz αν και το προηγουμενο ΠΣΚ που ημουν εκει για πολλες ωρες μεχρι το κλεισιμο του Λακη 7.30 το πρωι ειχε τα κλασσικα live shows και κανενα χυσιμο.. :( >:( τοση ατυχια πια να μην το εχω πετυχει ποτε.. :headbang: :headbang:!!!! τελοσπαντων ειδωμεν ασ ελπισουμε να το πετυχουμε....
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Ρωτα τον Μανο τον Μαιτρ να σου πει τι ωρα κανει σοου ο Μαξιμιλιαν το Σαββατο ή Παρασκευη βραδυ.
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Καλα πλακα μας κανετε με αυτο το κολοθρεντ ? Αλλη δουλεια δεν εχετε ? Βρειτε καμια ζυγουρα να δειτε πως γινεται.Στον αερα αρπανε τα φλοκια...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Καλα πλακα μας κανετε με αυτο το κολοθρεντ ? Αλλη δουλεια δεν εχετε ? Βρειτε καμια [size=14pt]ζυγουρα[/size] να δειτε πως γινεται.Στον αερα αρπανε τα φλοκια...

Τι να εννοεί ο ποιητής άραγε???  :think:

Μήπως η λέξη προέρχεται από το ζυγούρι?
 
OP
OP
loxxos

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Καλα πλακα μας κανετε με αυτο το κολοθρεντ ? Αλλη δουλεια δεν εχετε ? Βρειτε καμια ζυγουρα να δειτε πως γινεται.Στον αερα αρπανε τα φλοκια...

γιατι εξανεστεις μεγαλε σου θιξαμε τα ΄΄χρηστα΄΄ σου ηθη.. :huh:???? με τοσα απειρα θεματα που ανοιγονται καθημερινα και πολλα δυστυχως ειναι παντελως ανουσια μονο για να παιζουν και να γελουν μεταξυ τους λιγοι χρηστες με το εσωτερικο παιχνιδι τους(inside jokes, κτλ)..;-( :(!!!  τουλαχιστον το συγκεκριμενο θεμα απευθεινεται και αφορα ενα μερος των φαν των στριπ σοου και εξεταζει κατι συγκεκριμενο χωρις να το ριχνει στην πλακα η' τα εσωτερικα αστεια..!!! καθε θεμα πιστευω που ειναι συγκεκριμενο χωρις να ξεφευγει σε εσωτερικα αστεια και χαβαλε χρηζει τουλαχιστον ελαχιστου σεβασμου η'αν δεν ενδιαφερει καποιον τουλαχιστον να μην ασχοληθει μαζι του...

οσο για τις ζυγουρες που ''αρπανε'' τα φλοκια στον αερα κανενας δε καταλαβαινει τι εννοεις... :huh: :idiot: :uglystupid:????
 

Επισκέπτης
παιδια τυχαια επεσα πανω σε αυτο το θρετ και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση προς αυτους που σχολουνται με το στριπ..
που μπορω να πετυχω live sex σε ποιο μαγαζι?? και περιπου τι ωρα??
 

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τυχαια επεσα πανω σε αυτο το θρετ και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση προς αυτους που σχολουνται με το στριπ..
που μπορω να πετυχω live sex σε ποιο μαγαζι?? και περιπου τι ωρα??

στο lido palace 4:30 - 5:00( απο τα τελευταια αν οχι το τελαυταιο σοου)

ειναι πραγματιοκο Live sex show με πιπες γαμισια και στο τελος πραγματικο χυσιμο στο στομα τις τυπισας απο αποσταση, οχι τα ψευτοχισιματα με σφραγισμενο στομα (ενα απιστευτο μελαχρινο, ενω ο τυπος που περνει μερος στο show ειναι ενας κοκαλιαρης)

το show εχει τιτλο κατι με σχολειο κλπ. (το παιζουνε μαθητουδια)...το ειδα την προιγουμενη Πεμτη και το προιγουμενο Σαββατο που πηγα
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
στο lido palace 4:30 - 5:00( απο τα τελευταια αν οχι το τελαυταιο σοου)

ειναι πραγματιοκο Live sex show με πιπες γαμισια και στο τελος πραγαμτικο χυσιμο στο στομα τις τυπισας, απο αποσταση οχι τα ψευτοχισιματα με σφραγισμενο στομα (ενα απιστευτο μελαχρινο, ενω ο τυπος που περνει μερος στο show ειναι ενας κοκαλιαρης)

το show εχει τιτλο κατι με σχολειο κλπ. (το παιζουνε μαθητουδια)...το ειδα την προιγουμενη Πεμτη και το προιγουμενο Σαββατο που πηγα

Και στις Μούσες στισ Τζιτζιφιές παρόμοια φάση...
 

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Πλεον τους εχει πιασει και αυτους η κριση και βλεπουνε πως θα ανεβασουνε τις υπηρεσιες τους...στο lido παντος εκτος απο το show Που προανεφερα, μπορεις να κανεις κι εσυ CIM se μια πορνοσταρ ονοματη Μαρλέν (το βαρυ πυροβολικα για μενα του μαγαζιου) με 50 ευρω...ελευθερο σεξ και προκτικο με τελειωμα στο στομα...
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Πλεον τους εχει πιασει και αυτους η κριση και βλεπουνε πως θα ανεβασουνε τις υπηρεσιες τους...στο lido παντος εκτος απο το show Που προανεφερα, μπορεις να κανεις κι εσυ CIM se μια πορνοσταρ ονοματη Μαρλέν (το βαρυ πυροβολικα για μενα του μαγαζιου) με 50 ευρω...ελευθερο σεξ και προκτικο με τελειωμα στο στομα...

Τι εννοείς "ελεύθερο σεξ"??? Ακαποτο??  :o
 

vtec2009

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Στο Μούσες σεξ σόου? Στριπερ το κάνει 'η άλλη?
 

Επισκέπτης
Πλεον τους εχει πιασει και αυτους η κριση και βλεπουνε πως θα ανεβασουνε τις υπηρεσιες τους...στο lido παντος εκτος απο το show Που προανεφερα, μπορεις να κανεις κι εσυ CIM se μια πορνοσταρ ονοματη Μαρλέν (το βαρυ πυροβολικα για μενα του μαγαζιου) με 50 ευρω...ελευθερο σεξ και προκτικο με τελειωμα στο στομα...
στην σκηνη ή σε πριβε???
 

Επισκέπτης
θα παω λιντο κατα τις 3 και θα κατσω μεχρι να κλεισει..
το μονο προβλημα ειναι οτι για προσωπικους λογους δεν δινω ουτε 1€ για χορο ή ποτο οποτε θα δωσω 15 ή 20€ εισοδο για το σεξ μονο και οι καριολες με κραζουν γιατι ερχονται και ξαναερχονται και επειδη δεν πουλαω φιδια και τους λεω οτι δεν θελω τιποτα απο ενα σημειο και μετα μου την λενε...
για αυτο πρεπει να ειμαι σιγουρος οτι θα γινει το σοου, να παρω τηλεφωνο υπαρχει περιπτωση να μου απαντησουν σοβαρα τι ωρα θα γινει???
 

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
θα παω λιντο κατα τις 3 και θα κατσω μεχρι να κλεισει..
το μονο προβλημα ειναι οτι για προσωπικους λογους δεν δινω ουτε 1€ για χορο ή ποτο οποτε θα δωσω 15 ή 20€ εισοδο για το σεξ μονο και οι καριολες με κραζουν γιατι ερχονται και ξαναερχονται και επειδη δεν πουλαω φιδια και τους λεω οτι δεν θελω τιποτα απο ενα σημειο και μετα μου την λενε...
για αυτο πρεπει να ειμαι σιγουρος οτι θα γινει το σοου, να παρω τηλεφωνο υπαρχει περιπτωση να μου απαντησουν σοβαρα τι ωρα θα γινει???

αν πας εκτως Π.Σ.Κ. εχει δωρεαν εισοδο πληρωνεις μονο το ποτο που θα παρεις 10 ευρω...Π.Σ.Κ. εχει εισοδο 15 ευρω...κι εγω αυτο κανω μαστορα...μη μασας...αυτες την δουλεια τους κανουν λογικο ειναι οτι θα σου πουνε οτι μαλακια τους κατεβει προκιμενου να σε κανουνε να τα σταξεις γι ανα παρουν την καρτουλα τους απο το μαγαζι...το θεμα ειναι να μην τις δωσεις τον αερα απο την αρχη..κι εμενα πηγε να μου την πει μια και την εκραξα αγρια κι εφυγε βαζοντας την ουρα στα σκελια...αυτο ελειπε να τα σκας σε οποια ερθει πανω απο το κεφαλι σου, η να λογοδοτησεις γιατι δεν θες χωρο η να κερασεισ ποτο!!!!!!!!!
 

private_pt

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
26
Like
4
Πόντοι
0
Live Sex Shows κάνουν ο Teo και ο Kenzo με τις γκόμενες τους που παίζουν σε τσόντες της Σιρίνα, σε διάφορα στριπτιτζάδικα της Αθήνας. Αν δεν κάνω λάθος κάθε Σάββατο στις 2 κάνουν για μισή ώρα ένα Live στο Moulin Blue - Χαϊδάρι.

Άλλωστε τα παιδιά έχουν προφίλ στο facebook, μπορείτε να τους στείλετε αίτημα φιλίας και να τους ρωτήσετε. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom