Νέα

Στριπ - Χύσιμο στη μάπα;.!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loxxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
στο Amsterdam παιζουν γαμω τα live sex shows.To 2001 ειχα παει στο Moulin Rouge.Ο γαμιας επι της σκηνης ντυμενος ζορο.Κοιταζε διακριτικα κ το ρολοι.Μετρημενες οι στασεις.Χυσιματα στη μαπα δεν παιζουν λογω του γρηγορου show.Δεν βλεπεις τσοντα με το Σιφρεντι.Παρεπιπτοντως ο γαμιας του Moulin Rouge τοτε ηταν Ελληνας :knockinb: :rockon:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
στο Amsterdam παιζουν γαμω τα live sex shows.To 2001 ειχα παει στο Moulin Rouge.Ο γαμιας επι της σκηνης ντυμενος ζορο.Κοιταζε διακριτικα κ το ρολοι.Μετρημενες οι στασεις.Χυσιματα στη μαπα δεν παιζουν λογω του γρηγορου show.Δεν βλεπεις τσοντα με το Σιφρεντι.Παρεπιπτοντως ο γαμιας του Moulin Rouge τοτε ηταν Ελληνας :knockinb: :rockon:
Πες τα ρε αρχηγέ για το Άμστερνταμ.....αυτό είπα και γω στο φίλο που άνοιξε το συγκεκριμένο θέμα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Χθες live sex show στο Grand Ritorno...με νέο ζευγάρι...(όχι τον γνωστό μαυρούλη -τον reserve του Yorgos- )...

***Μάγκες του Ritorno,διαβάζετε το site καθημερινά...ατιμούλικαααααα......:cheesy: :cheesy: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
στο Amsterdam παιζουν γαμω τα live sex shows.To 2001 ειχα παει στο Moulin Rouge.Ο γαμιας επι της σκηνης ντυμενος ζορο.Κοιταζε διακριτικα κ το ρολοι.Μετρημενες οι στασεις.Χυσιματα στη μαπα δεν παιζουν λογω του γρηγορου show.Δεν βλεπεις τσοντα με το Σιφρεντι.Παρεπιπτοντως ο γαμιας του Moulin Rouge τοτε ηταν Ελληνας :knockinb: :rockon:
μηπως ηταν ο πανικας???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
στο Amsterdam παιζουν γαμω τα live sex shows.To 2001 ειχα παει στο Moulin Rouge.Ο γαμιας επι της σκηνης ντυμενος ζορο.Κοιταζε διακριτικα κ το ρολοι.Μετρημενες οι στασεις.Χυσιματα στη μαπα δεν παιζουν λογω του γρηγορου show.Δεν βλεπεις τσοντα με το Σιφρεντι.Παρεπιπτοντως ο γαμιας του Moulin Rouge τοτε ηταν Ελληνας :knockinb: :rockon:

στο Αμστερνταμ παίζει και νόμιμα μπάφος....
την καταλαβαίνεις τη διαφορά, ή δεν έχεις δοκιμάσει ποτέ σου;
 

adando

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Στο Alcatraz έχω δει χυσιμο στο στόμα και σίγουρα έχυσε γιατί ήμουν πρώτο τραπέζι και το είδα πολύ καλά και πριν δυο εβδομάδες είδα χυσιμο στην πλάτη στο ίδιο μαγαζί  και αφτη αμέσως μετά το show κατέβηκε από την πιστά και τριβόταν πάνω στους πελάτες με τα φλόκια στην πλάτη  :2on1: ,παντός  live sex στο Alcatraz κάνει μόνο ο λευκός strptman με τα tattoo  ενώ ο μαύρος γαμαει μονό με strap on.
 

adando

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Έχυνε με φορά αντίθετη στην κατεύθυνση που καθόμουν εγώ οπότε τη γλύτωσα. :pipa2:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρε  τι  γίνεται στην πιάτσα !
Ακου  περσόνα  να  μαθαίνεις  μαλάκα !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε  τι  γίνεται στην πιάτσα !
Ακου  περσόνα  να  μαθαίνεις  μαλάκα !

απο δω και μπρος με κράνος ή μπούργκα στα στριπ....

πας να δεις κάναν μουνάκι και τρώς τα φλοκια του κάθε παπάρα στη μάπα.....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δε  με  λες  Νούλη
Με  τα  φλόκια  η  γρίπη  μεταδίδεται ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Οχι..Αρκει να μην εισελθουν σε καποια απο τις κοιλοτητες του σωματος... :dancing:. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δηλαδή  με  το  χύσιμο στη  μάπα  δεν κολάει και κολάει με  το βήξιμο ?
Δε  μου  τα  λες  καλά  γιατρέ !
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Στο Alcatraz έχω δει χυσιμο στο στόμα και σίγουρα έχυσε γιατί ήμουν πρώτο τραπέζι και το είδα πολύ καλά και πριν δυο εβδομάδες είδα χυσιμο στην πλάτη στο ίδιο μαγαζί  και αφτη αμέσως μετά το show κατέβηκε από την πιστά και τριβόταν πάνω στους πελάτες με τα φλόκια στην πλάτη  :2on1: ,παντός  live sex στο Alcatraz κάνει μόνο ο λευκός strptman με τα tattoo  ενώ ο μαύρος γαμαει μονό με strap on.
Επιβεβαιωνω και εγω το αληθες του παραπανω.
Μονο ο Μαξιμιλιαν γαμαει κανονικα και τελειωνει μιας και η τυπισα ειναι η γκομενα του.
Ο Μαυρος (Γουιλ) μονο με πλαστικα παπαρια την παλευει.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αιντε να πιάσει γκόμενα και ο γουίλυ να βρουμε την ησυχία μας στο μπουρδέλα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
εγώ πάντως μια φορά που πήγα με τον περσόνα και είχα πάρει 3πλό χουρό στον καναπέ, ξερόχυσα και τα σκάγια εκτοξέυτηκαν απέναντι στο τραπέζι που καθότανε ο περσόνας και επινε το ποτό του.. :helpplea:

τον πήραν όλα στη μάπα... :2on1:

απο τότε δεν ξαναπήγαμε μαζί σε στριπ.... :(
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγώ πάντως μια φορά που πήγα με τον περσόνα και είχα πάρει 3πλό χουρό στον καναπέ, ξερόχυσα και τα σκάγια εκτοξέυτηκαν απέναντι στο τραπέζι που καθότανε ο περσόνας και επινε το ποτό του.. :helpplea:

τον πήραν όλα στη μάπα... :2on1:

απο τότε δεν ξαναπήγαμε μαζί σε στριπ.... :(


κοιτάχτε τι μου έκανε ο απίστευτος τύπος.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Nickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Επιβεβαιωνω και εγω το αληθες του παραπανω.
Μονο ο Μαξιμιλιαν γαμαει κανονικα και τελειωνει μιας και η τυπισα ειναι η γκομενα του.
Ο Μαυρος (Γουιλ) μονο με πλαστικα παπαρια την παλευει.

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες... κι εγώ μόνο στο Alcatraz έχω δει χύσιμο στο πρόσωπο & στο κώλο. Κυρίως Παρασκευές το χω πετύχει και αυτό μετά τις 3:30
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom