Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
περασα απ το εν λογω καταστημα για την σονια.ημουν τυχερος γιατι την πετυχα εκει και διαθεσιμη. ειναι η τεταρτη φορα που την παιρνω. αρκετα καλη και αυτη την φορα αλλα για κουλουρι ουτε λογος. αυτο που μου εκανε εντυπωση ρε παιδια ηταν οτι ενω την ειχα ορθια σε πισοκολητο (ειχα πολλες καυλες) της κραταγα τα καπουλια και οταν της τον καρφωνα την σηκωνα στον αερα. ετσι και ακουγε κανενας συναγωνιστης απ εξω θα νομιζε οτι κανουμε αλματακια. εχουν δικιο που λενε οτι η κοντη γυναικα ειναι για κρεβατι και η ψηλη για παρελαση
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.806
Πόντοι
45.465
περασα απ το εν λογω καταστημα για την σονια.ημουν τυχερος γιατι την πετυχα εκει και διαθεσιμη. ειναι η τεταρτη φορα που την παιρνω. αρκετα καλη και αυτη την φορα αλλα για κουλουρι ουτε λογος. αυτο που μου εκανε εντυπωση ρε παιδια ηταν οτι ενω την ειχα ορθια σε πισοκολητο (ειχα πολλες καυλες) της κραταγα τα καπουλια και οταν της τον καρφωνα την σηκωνα στον αερα. ετσι και ακουγε κανενας συναγωνιστης απ εξω θα νομιζε οτι κανουμε αλματακια. εχουν δικιο που λενε οτι η κοντη γυναικα ειναι για κρεβατι και η ψηλη για παρελαση
το σονακι δεν δινει κολαρακι
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Να βγάλω το καπέλο

1. Στο n. smyrni που έκανε τη Σόνια να βελάξει :zfuck:
2. Στο Jerry που είνια πανταχού παρών και πάντα πληροφορών  :sunglasses:

3. Σ όλους που ενημερώνουν και δε σταματάνε να γαμάνε ! :fuck2:

Θεν κιου, ρε αθρώποι ! :dancing:
  οκ ,  σε αυτουs τουs λιγουs που  συνεχιζουν να ενημερωνουν.  τωρα για        μενα,  οτι μπορω κανω και δεν παιζω  κουτοπονηρα παιχνιδακια.  και δεν ειναι του χαρακτηρα μου,    και δεν εχω αναγκη.    τωρα για το  πανταχου παρων ,    λιγο δυσκολο. 
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.344
Κριτικές
7
Like
1.258
Πόντοι
216
Να βγάλω το καπέλο

1. Στο n. smyrni που έκανε τη Σόνια να βελάξει :zfuck:
2. Στο Jerry που είνια πανταχού παρών και πάντα πληροφορών  :sunglasses:

3. Σ όλους που ενημερώνουν και δε σταματάνε να γαμάνε ! :fuck2:

Θεν κιου, ρε αθρώποι ! :dancing:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Θέλω να γράψω και εγώ για την Πάολα (παλιότερη επίσκεψη).
Αν είναι η ίδια που ήταν στη Σολωμού είναι πολύ καλό κορίτσι. Ψηλή, μελαχροινή με αρκετά μεγάλα βυζιά στητά. Επίσης έχει πάρα πολύ γλυκό πρόσωπο και ένα πολύ ωραίο χαμόγελο.
Η μόνη ατέλεια είναι ότι έχει λίγο κοιλίτσα. Όμως εμένα αυτή η μικρή ατέλεια με καυλώνει γιατί της δίνει προσωπικότητα και την κάνει ιδιαίτερη (δεν θέλω να γαμάω τέλειες πλαστικές κούκλες).
Την τίμησα μόνο μια φορά στη Σολωμού. Αυτό που μου έμεινε είναι ένα πολύ γλυκό συναίσθημα. Δεν έκανα μασάζ, ήθελα να ασχοληθώ μαζί της όλη την ώρα. Συνεχώς είχε αυτό το γλυκό χαμόγελο. Δεν είναι μόνο η κοπέλα να σου κάνει αυτό που θες. Είναι και πως το κάνει. Αν έχει ξυνισμένη μούρη ή σου ζητάει συνεχώς παραπάνω λεφτά τότε ξενερώνεις και δεν ξαναπατάς.
Κάποια στιγμή, μια Κυριακή, την είδα τυχαία στο δρόμο, από μακριά, στην Κηφισιά. Είχε βγει μάλλον βόλτα αφού τέλειωσε τη δουλειά. Ήταν πολύ εντυπωσιακή και έξω.
Τώρα θα μου πείτε γιατί δεν την επισκέφτηκα και άλλες φορές. Δεν μου έκανε αυτό το ιδιαίτερο κλικ, και έτσι συνέχισα την αναζήτησή μου στα μασαζίδικα. Πάντως δεν μετάνιωσα τα χρήματα που της έδωσα.
..στα μείον είναι ότι δεν πλένεται μετά από κάθε "θεραπεία" και ότι αν φορά τις ψηλές κάλτσες - δεν τις βγάζει - και μυρίζουν... κατά τα άλλα όπως έγραψες
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αυτο που μου εκανε εντυπωση ρε παιδια ηταν οτι ενω την ειχα ορθια σε πισοκολητο (ειχα πολλες καυλες) της κραταγα τα καπουλια και οταν της τον καρφωνα την σηκωνα στον αερα.
   τα καπουλακια, δεν τηs παει καλυτερα? 
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες εγώ πέρασα την προ-προηγούμενη βδομάδα με Ναόμι.
Μιλάμε για πολύ καβλιάρικο μωράκι. Αφού με τρέλανε στο καλαμωτό και ολοκληρωσα μετά από πολύ ώρα με ζουμερη μπριζολίτα, με τράβηξε στον καναπέ, κάθησε δίπλα μου και παίζαμε με το νινάκι της. Μετά απο πολύ ώρα με 'εδιωξε να κάνω μπάνιο και όση ώρα έκανα ντους αυτή συνέχιζε να παίζει.

Αφού έκανε μπανάκι, στη συνέχεια μου έκανε μασαζ και όταν τελείωσε με άρπαξε και ξεκίνησε να δουλεύει το καλαμωτό μέχρι που στράγγιξα.

Αν και χτυπούσε συνέχεια το κουδούνι με αντιμετώπιζε υπομονετικά χωρίς βιασύνες και έμεινα στο δωμάτιο πάνω από 1 ωρα.

 
 

newrocker

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους.Μετά απο αρκετό καιρό επισκεύτηκα το ιδρυμα Στουρνάρη 29.Παρούσες 5 κορασίδες.
Ναομι-Σόνια- Ελένη(θεία)-Παολα-Ελίνα.Πόρτα η Ζάνα.Κάθομαι στόν καναπέ, ενω στον διπλανο καναπέ πισω απο
το παραβάν ηταν αλλος συναγωνιστης,που ειχε ερθει πιο νωρίς.Παρελαύνουν τα κοριτσια και μου κανει
μπαμ η  Ναομι με ενα κοκκινο φορεμα και ενα τουρλωτο κωλαρακι ,θάνατος.Ομως τη Ναομι διαλεξε
και ο συναγωνιστης που ηταν πιο νωρίς οπότε εγω πηρα την Ελινα,ενα πολυ ομορφο κοριτσι γυρω στα 23
με ωραιο κορμι και γλυκο προσωπο.Μπανάκι,ξαπλα και ξεκινάει η Ελινα το μασαζ.Μασάζ 25 λεπτά ,πιστευω
πολυ καλο , σύμφωνα με αυτα που διαβαζω εδώ,και απο τις λιγες εμπειρίες που ειχα πιο παλια.Υστερα γδύθηκε,
και ξεκινήσαμε το κυρίως πιάτο.Το κορίτσι εχει κορμάκι υπεροχο ωραια επιδερμιδα,βυζάκι 2αρι ομορφο
και υπέροχο κωλαράκι.Ξεκινήσαμε χαδακια-φιλάκια , υστερα καλαμάκι μέ προφύλαξη(εγω το ζήτησα),δεν ξέρω
αν κανει ακαποτο.Στη συνεχεια ανεβηκε απο πανω για λιγη ωρα και καταλήξαμε στον καναπέ στήμενη να
την σφυροκοπάω με θεα το υπεροχο κωλαρακι της.Τη ρώτησα αν το δινει και πήρα αρνητικη απαντηση.Μετά
απο λιγο τελείωσα αφου της εδωσα και μερικα χαστουκακια στα κωλομαγουλα.Συνολο συνεδριας 40 λεπτα
αλλα πέρασα πολυ καλα.Το κοριτσι ειναι χαμογελαστο ,ευγενικο και προσπαθει να περασεις καλα.
Επίσης οπως ειπα κανει και ικανοποιητικό μασάζ.
  σημ. Δεν εχω πολλες ενημερώσεις γιατι δεν εξασκω συχνα το αθλημα.Οποτε ομως αθλούμαι θα γραφω.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Αριστα νέε ! Δώστου !

Αν μ΄αφήσει κι εμένα,

-η ζέστη
-η δουλειά
-η γκόμενά μου
-το πορτοφόλι μου
-η απρόβλεπτη μαλακία της τελευταίας στιγμής

, θα κάνω κι εγώ μια επίσκεψη στη Ζάνα (που έχω καιρό να τη δώ ) ! :grin:
 

Mitspan

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
16
Πόντοι
0
File newrocker elpizo na mim imoun egw aftos piso apo to paravan. Piga giro stis 7
Skeftomoun k egw tin Alina. tin epomeni fora na adalaksoume...
Sta tou agonismatos tora, tis ipa prota brizola k meta masaz.
Kalamaki poli kalo, ston kanape k sinehia sta orthia me kodra ton tiho.
Polla filakia k nazakia to programa, efharista kali k ipomonetiki. Telioma sto stoma horis na travihti kata tin apeleftherosi.
Apo masaz metrio pros kalo.
otan dithika bike i Zana sto domatio k tis tin ipe tis kopelas giati dn etimase to domatio egeros. I alithia ine oti ihe poli kosmo simera, perimena 20 lepta sto horo anamonis k oso imoun mesa htipage sinehia to koudouni k to tilefono.
Y.G. sorry gia ta greeklish alla ehi provlima to pc m k dn boro na valo ellinika.
Kalo vradi
 

Graigos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
150
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
1
πολλοι φοβουνται μαλλον το φακελωμα η ειναι παντρεμενοι και δεν μπορουν να γραψουν ρε μαγκες
αλλα ειναι γεγονος οτι και παλι λιγοι γραφουν.

Πολύ σωστος φίλε μου, πάρα πολλές φορές θέλω να γράψω με λεπτομέρειες αλλα γράφω έιτε ετεροχρονισμένα (για να μην στοχοποιηθω), ειτε γενικά (οχι πάντα χρήσιμο), είτε καθολου (οταν η πληροφορία με καίει απο παντου ). Και ολα αυτα κατω απο την βεβαιοτητα οτι διαβάζονται posts με την ελπιδα να φωτογραφηθω (γιατι εκανα μια φορα την μαλακια και αποκαλυφθηκε οτι διαβαζω εδω και οτι μπορει να γραφω επισης
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.806
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα σε ολους.Μετά απο αρκετό καιρό επισκεύτηκα το ιδρυμα Στουρνάρη 29.Παρούσες 5 κορασίδες.
Ναομι-Σόνια- Ελένη(θεία)-Παολα-Ελίνα.Πόρτα η Ζάνα.Κάθομαι στόν καναπέ, ενω στον διπλανο καναπέ πισω απο
το παραβάν ηταν αλλος συναγωνιστης,που ειχε ερθει πιο νωρίς.Παρελαύνουν τα κοριτσια και μου κανει
μπαμ η  Ναομι με ενα κοκκινο φορεμα και ενα τουρλωτο κωλαρακι ,θάνατος.Ομως τη Ναομι διαλεξε
και ο συναγωνιστης που ηταν πιο νωρίς οπότε εγω πηρα την Ελινα,ενα πολυ ομορφο κοριτσι γυρω στα 23
με ωραιο κορμι και γλυκο προσωπο.Μπανάκι,ξαπλα και ξεκινάει η Ελινα το μασαζ.Μασάζ 25 λεπτά ,πιστευω
πολυ καλο , σύμφωνα με αυτα που διαβαζω εδώ,και απο τις λιγες εμπειρίες που ειχα πιο παλια.Υστερα γδύθηκε,
και ξεκινήσαμε το κυρίως πιάτο.Το κορίτσι εχει κορμάκι υπεροχο ωραια επιδερμιδα,βυζάκι 2αρι ομορφο
και υπέροχο κωλαράκι.Ξεκινήσαμε χαδακια-φιλάκια , υστερα καλαμάκι μέ προφύλαξη(εγω το ζήτησα),δεν ξέρω
αν κανει ακαποτο.Στη συνεχεια ανεβηκε απο πανω για λιγη ωρα και καταλήξαμε στον καναπέ στήμενη να
την σφυροκοπάω με θεα το υπεροχο κωλαρακι της.Τη ρώτησα αν το δινει και πήρα αρνητικη απαντηση.Μετά
απο λιγο τελείωσα αφου της εδωσα και μερικα χαστουκακια στα κωλομαγουλα.Συνολο συνεδριας 40 λεπτα
αλλα πέρασα πολυ καλα.Το κοριτσι ειναι χαμογελαστο ,ευγενικο και προσπαθει να περασεις καλα.
Επίσης οπως ειπα κανει και ικανοποιητικό μασάζ.
  σημ. Δεν εχω πολλες ενημερώσεις γιατι δεν εξασκω συχνα το αθλημα.Οποτε ομως αθλούμαι θα γραφω.
καταρχην μπραβο για την επιλογη σου,ναι οταν αθλησε να γραφεις γιατι δεν ημαστε πολοι αυτοι που γραφουμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν η Παόλα είναι αυτή που ηταν στη Σολωμού 33 ή άλλη
Tnx
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Σολωμού 54 ήταν αυτή (στο τέως Ζανόσπιτο).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom