Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Στο φαΐ και στο νίνι έλληνας δεν γνωρίζει και ούτε θα γνωρίσει κρίση .
Στο κατάστημα τίμησα Πάολα , εγώ προσωπικά την έχω σε εκτίμηση και για την παρουσία της και για τις υπηρεσίες της , φυσικά και άξιζε τη ψήφο . Μου είπε ότι έφυγε από Σολωμού και από δω και πέρα θα είναι Στουρνάρι .
Ζάνα τυχερουλα μαζεύεις το αφρόκρεμα του χώρου  :tits:
πως ηταν η παολα στο μασαζ;
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Θέλω να γράψω και εγώ για την Πάολα (παλιότερη επίσκεψη).
Αν είναι η ίδια που ήταν στη Σολωμού είναι πολύ καλό κορίτσι. Ψηλή, μελαχροινή με αρκετά μεγάλα βυζιά στητά. Επίσης έχει πάρα πολύ γλυκό πρόσωπο και ένα πολύ ωραίο χαμόγελο.
Η μόνη ατέλεια είναι ότι έχει λίγο κοιλίτσα. Όμως εμένα αυτή η μικρή ατέλεια με καυλώνει γιατί της δίνει προσωπικότητα και την κάνει ιδιαίτερη (δεν θέλω να γαμάω τέλειες πλαστικές κούκλες).
Την τίμησα μόνο μια φορά στη Σολωμού. Αυτό που μου έμεινε είναι ένα πολύ γλυκό συναίσθημα. Δεν έκανα μασάζ, ήθελα να ασχοληθώ μαζί της όλη την ώρα. Συνεχώς είχε αυτό το γλυκό χαμόγελο. Δεν είναι μόνο η κοπέλα να σου κάνει αυτό που θες. Είναι και πως το κάνει. Αν έχει ξυνισμένη μούρη ή σου ζητάει συνεχώς παραπάνω λεφτά τότε ξενερώνεις και δεν ξαναπατάς.
Κάποια στιγμή, μια Κυριακή, την είδα τυχαία στο δρόμο, από μακριά, στην Κηφισιά. Είχε βγει μάλλον βόλτα αφού τέλειωσε τη δουλειά. Ήταν πολύ εντυπωσιακή και έξω.
Τώρα θα μου πείτε γιατί δεν την επισκέφτηκα και άλλες φορές. Δεν μου έκανε αυτό το ιδιαίτερο κλικ, και έτσι συνέχισα την αναζήτησή μου στα μασαζίδικα. Πάντως δεν μετάνιωσα τα χρήματα που της έδωσα.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Καλή μεταγραφή η Πάολα εφόσον έφυγε από το παλιό Ζανόσπιτο και πήγε στο καινούργιο. Μια Αντζελίνα πρέπει να βρει ακόμα η Ζάνα και έκλεισε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
Καλή μεταγραφή η Πάολα εφόσον έφυγε από το παλιό Ζανόσπιτο και πήγε στο καινούργιο. Μια Αντζελίνα πρέπει να βρει ακόμα η Ζάνα και έκλεισε.
[/quote
ναι ναι  ενα δεξι μπακ κ ενα κεντρικο αμυντικο κ εκλεισε την ομαδα η ζαννα :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Απο τοτε που έφυγε ή Μαρία , λείπει ένα βαρύ σεντερ φορ !

Μιλάμε για βαρύ πυροβολικό !
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
Απο τοτε που έφυγε ή Μαρία , λείπει ένα βαρύ σεντερ φορ !

Μιλάμε για βαρύ πυροβολικό !
αν λες για την μελαχρινη με το καρε την μουναρα με την κορμαρα,δυστυχος ...κ δεν προλαβα να αλλαξω πασουλες μαζι της :fuck1: :fuck1: αν κ την ειχα βαλει στο ματι.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Η Αντζελίνα που λέω μπορεί να μην είχε μπόι αλλά βαρύ πυροβολικό διέθετε.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
αν λες για την μελαχρινη με το καρε την μουναρα με την κορμαρα,δυστυχος ...κ δεν προλαβα να αλλαξω πασουλες μαζι της :fuck1: :fuck1: αν κ την ειχα βαλει στο ματι.....
εφυγε η μαρια η μικρουλα?? δεν λετε για την μαρια την οιο παλλια την χοντρουλα??
οντως εαν ειναι αληθεια ειναι μεγαλο πληγμα.ηταν η μονη που μπορουσε να δει τν σονια καταματα!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
εφυγε η μαρια η μικρουλα?? δεν λετε για την μαρια την οιο παλλια την χοντρουλα??
οντως εαν ειναι αληθεια ειναι μεγαλο πληγμα.ηταν η μονη που μπορουσε να δει τν σονια καταματα!!
ετσι γραφτηκε....σημερα που θα παω θα δω κ θα ενημερωσω....φυσικα κ αναφερομαι στην μαρια την μικρη με το μαυρο κερε κ την φρατζα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Καλησπέρα μάγκες,

εχθές πέρασα μια αρκετά χαλαρωτική ώρα με την Σόνια στο εν λόγω ίδρυμα. Είναι ένα ξανθό κοντοπούτανο με πολύ ωραίο βυζάκι...ξεκινήσαμε με πολύ καλή πίπα που τελείωσα γρήγορα στα βυζάκια της (δεν τα δεχόταν στο στόμα)...συνεχίσαμε με μέτριο μασαζάκι και μετά σεξ σε διάφορες στάσεις...γενικά έμεινα ευχαριστημένος...μου αρέσουν πολύ τα κοντοπούτανα οπότε θα ξαναδοκιμάσω...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
ετσι γραφτηκε....σημερα που θα παω θα δω κ θα ενημερωσω....φυσικα κ αναφερομαι στην μαρια την μικρη με το μαυρο κερε κ την φρατζα.....
επισκεψη σημερα μαζι με τον jerry κατα της 3.30 καταρχην να πω οτι η μαρια(με το καρε)ηταν παρουσα....ανοιγμα πορτας η θεια ελενη(που τα ειχε τα νευρακια της)παρουσες ακομα ναομη , παολα,αλισια κ σονια στο δωματιο....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
αναμονη στο σαλονι για να αγωνιστω παλι με το σονακι,αν κ ηθελα να τεσταρω την μαρια τελικα μια απο τα ιδια,μπανακι μεχρι να τελειωσει η σονια με τον αλλο συναγωνηστη , αυτη η κοπελα ειναι μεσα στο χαμογελο κ στην καυλα, κ ειναι κ αστεια οπως ημουν ξαπλωμενος μου λεει παλι εδω εσυ που δεν θυμαμαι ποτε το ονομα σου,της λεω που να το θυμηθεις ειναι κ λιγο παραξενο...
αρχισαμε το μασαζ κλασσικα μετρια προς καλο ενω της ζητησα περισσοτερο στα ποδια που μου αρεσει....υστερα πεταξε ολα της τα ρουχα κ οπως ημουν ξαπλομενος μπρουμητα ανεφηκε πανω μου κ με φιλουσε απο το λαιμο μεχρι κατω στα ποδια κ τουμπαλιν.....μου λεει να γυρισω κ αρχιζει μια πολυ ωραια υγρη κ χωρις χερια πιπα γλυφοντας κ αρχιδια για αρκετη ωρα....μετα της λεω η σειρα μου κ την βαζω να καθισει στην πολυθρονα με ανοιχτα τα ποδια κ αρχισα να γλυφω το ωραιο κ πεντακαθαρο μουνακι της ενω αυτη επαιζε με την κλητοριδα της κ τα βυζια της...πρωτη φορα που με σταματησε απο το να την γλειφω,ηταν ετοιμη να χυσει κ φωναζε πρεπει να ακουγοταν μεχρι το σαλονι....μου λεει θελω να με γαμησεις ,περασμα προφυλακτικου κ γαμησι με αυτην ανασκελα στο μασαζοκρεβατο ενω καθε λιγο κ λιγακι με τραβιυσε για να με φιλησει κ να της γλυψω το στηθος(το δεξι μαλιστα ηταν με χανζαπλαστ γιατι καποιος απροσεχτος συναγωνηστης την εγδαρε με το ρολοι του)αλλαγη στασης πισοκολλητα στα ορθια ενω αυτη να φωναζει ακομα απο την καυλα....τηνξαπλωνω στην στην πολυθρονα κ αφου βγαζω το προφυλακτικο μετα απο ισπανικη την εχυσα στο στομα.....εκανε πρωτη μπανακι αυτη μετα εγω κ μου ειπε οτι πρεπει να βαλουν στα δωματια κρεβατια που γινονται καναπεδες για να γαμιομαστε ποιο ανετα....παραμονη σχεδον 55 λεπτα 80ευρω
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
επισκεψη σημερα μαζι με τον jerry κατα της 3.30 καταρχην να πω οτι η μαρια(με το καρε)ηταν παρουσα....ανοιγμα πορτας η θεια ελενη(που τα ειχε τα νευρακια της)παρουσες ακομα ναομη , παολα,αλισια κ σονια στο δωματιο....
οχι αλισια.    αλινα τo λενε το μωρο.  σκετη καβλα.  εχει ομορφυνει πολυ πιο πολυ.  πιο ωριμη, πιο γυναικα.    ειχα να την δω πανω απο ενα χρονο. ηταν εκτοs ελλαδαs.  καποιοι μπορει να την θυμουνται.  ειχε περασει οσο ηταν εδω , απο καλ48 και πατησιων 314.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
.πρωτη φορα που με σταματησε απο το να την γλειφω,ηταν ετοιμη να χυσει κ φωναζε πρεπει να ακουγοταν μεχρι το σαλονι....
 αν ακουγοταν ?   :2funny:  ειχε καβλεs σημερα. τι φωνεs, τι αναστεναγμοι.  τι τηs εκανεs ?   sta τοσα χρονια που την ξερω   πρωτη φορα την ακουγα να κανει ετσι.  ετσι μου ερχοτανε να μπουκαρω και εγω μεσα στο δωματιο.  
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Να βγάλω το καπέλο

1. Στο n. smyrni που έκανε τη Σόνια να βελάξει :zfuck:
2. Στο Jerry που είνια πανταχού παρών και πάντα πληροφορών  :sunglasses:

3. Σ όλους που ενημερώνουν και δε σταματάνε να γαμάνε ! :fuck2:

Θεν κιου, ρε αθρώποι ! :dancing:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
147
Πόντοι
16
πολλοι φοβουνται μαλλον το φακελωμα η ειναι παντρεμενοι και δεν μπορουν να γραψουν ρε μαγκες
αλλα ειναι γεγονος οτι και παλι λιγοι γραφουν.
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Τις προάλλες που πέρασα είπα να δοκιμάσω την Μαρία με το καρρέ μαλλί. 21 ετών, ελληνίδα και καινούρια στο κουρμπέτι (απ'οτι λέει). Χωρίς να θριαμβολογώ, μπορώ να πω πως ήταν μια πολύ συμπαθητική εμπειρία. Το μασάζ ικανοποιητικότατο και το κυρίως πιάτο επίσης πολύ καλό. Είναι βέβαια πιτσιρίκα, με οτι καλό και κακό αυτό μπορεί να συνεπάγεται, απο τη μία πολύ ωραίο σωματάκι, απαλό και στεγνό (με μικρό στήθος όμως) και ενθουσιασμός στο παιχνίδι, απο την άλλη έλλειψη εμπειρίας και τεχνικής που μπορεί να σου προσφέρει ενα μιλφ, ειδικά αν λέγεται Ζάννα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom