Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: για την καινούρια με το μελαψό δέρμα και τον τουρλωτό κώλο μιλάμε τζέρυ ;)
 δεν επιμενω.  οκ.     παντωs  εχω την εντυπωση οτι ο patos μιλoυσε για την σονια.  αν τα διαβασει και θελει αs το διευκρινισει.    
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
μιλάω για την καινούργια...............αδυνατούλα μελαψή, την σόνια δεν την έχω πάρει γιατί εκεί δεν δίνει κολούρι..............

και η απάντηση ήταν στον νέοπα που είπε ότι το μαρακι δεν δίνει........πως δεν δίνει δίνει και παραδίνει!!!!! :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: πάντα + 20

γούστακαι τζάμπα δεν γίνετε :s&m_3: :2funny: :2on1: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
μιλάω για την καινούργια...............αδυνατούλα μελαψή, την σόνια δεν την έχω πάρει γιατί εκεί δεν δίνει κολούρι..............

και η απάντηση ήταν στον νέοπα που είπε ότι το μαρακι δεν δίνει........πως δεν δίνει δίνει και παραδίνει!!!!! :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: πάντα + 20

γούστακαι τζάμπα δεν γίνετε :s&m_3: :2funny: :2on1: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
θα συμφωνήσω μαζί σου για την Πάολα και θα προσθέσω ότι είναι και άθλια φραγκοφονιάς...ενώ είμαι παλιός της πελάτης από το Σ54... σήμερα την επέλεξα δίδυμο με Αλίνα και είχα συμφωνήσει με την Ελένη(η Ζάνα έλειπε) πριν μπω στο δωμάτιο ότι θα πληρώσω 140 ευρώ το δίδυμο...μετά το τέλος του προγραμμάτος όπου ομολογουμένως πέρασα καλά η κυρά Πάολα μου ζήτησε 80 ευρώ...της είπα λάθος κάνεις έχω συννενοηθεί 140 και για τις δύο...και εκεί άρχισε τη φασαρία γιατί μου ζητούσε 80 ευρώ :uglystupid: φυσικά εγώ πλήρωσα 140 ευρώ και έφυγα και μάλλον τη Πάολα δεν θα την ξαναπάρω γιατί μου την έσπασε η συμπεριφορά της...τόσα λεφτά έχεις φάει από εμένα μωρή παλιοπουτάνα για ένα 10ρικο έκανες έτσι??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
  εχει  παρα πολλα εξοδα τον μηνα. τρελο νουμερο.  
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
  εχει  παρα πολλα εξοδα τον μηνα. τρελο νουμερο.  

και εγώ και εσύ και ο καθένας έχει τρελά έξοδα το μήνα!!! δεν κατάλαβα δικαιολογείς τη συμπεριφορά της??? :o ...με τη συμπεριφορά της αυτή  από εδώ και πέρα θα έχει και λιγότερα έσοδα :sunglasses:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μιλάω για την καινούργια...............αδυνατούλα μελαψή, την σόνια δεν την έχω πάρει γιατί εκεί δεν δίνει κολούρι..............

και η απάντηση ήταν στον νέοπα που είπε ότι το μαρακι δεν δίνει........πως δεν δίνει δίνει και παραδίνει!!!!! :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: πάντα + 20

γούστακαι τζάμπα δεν γίνετε :s&m_3: :2funny: :2on1: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
  οκ .   δικιο ειχε και ο daniel.       αμεσοτατη ανταποκριση και ενημερωση.  :2funny:   :2funny:    νομιζα οτι μιλουσεs για σονια.                          
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.307
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
   το βρηκεs.  :2funny:  :2funny:     εγω ειπα τι λεει αυτη ρε συ. 

όλες οι πουτάνες την ίδια παραμύθα πουλάνε...έχουμε πολλά έξοδα, χρέη κλπ προκειμένου να πείσουν εμάς τους μαλάκες να τους χορηγούμε όλο και περισσότερα :headbang: :headbang: :headbang:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
όλες οι πουτάνες την ίδια παραμύθα πουλάνε...έχουμε πολλά έξοδα, χρέη κλπ προκειμένου να πείσουν εμάς τους μαλάκες να τους χορηγούμε όλο και περισσότερα :headbang: :headbang: :headbang:
  το τι επινοουν καθε φορα  ειναι αλλο πραγμα.  :2funny:  :2funny:  που στο διαολο τα σκεφτονται οι πονηρουλεs.  εγω το διασκεδαζω παντωs.    γιατι εμειs  τρωμε κουτοχορτο ρε συ ? 
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
  το τι επινοουν καθε φορα  ειναι αλλο πραγμα.  :2funny:   :2funny:  που στο διαολο τα σκεφτονται οι πονηρουλεs.   εγω το διασκεδαζω παντωs.     γιατι εμειs  τρωμε κουτοχορτο ρε συ ? 

γιατί είναι γλυκό το κουτόχορτο :grin:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
  το τι επινοουν καθε φορα  ειναι αλλο πραγμα.  :2funny:   :2funny:  που στο διαολο τα σκεφτονται οι πονηρουλεs.   εγω το διασκεδαζω παντωs.     γιατι εμειs  τρωμε κουτοχορτο ρε συ ? 
μερικοι τρωνε ακομα.... ;) :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
θα συμφωνήσω μαζί σου για την Πάολα και θα προσθέσω ότι είναι και άθλια φραγκοφονιάς...ενώ είμαι παλιός της πελάτης από το Σ54... σήμερα την επέλεξα δίδυμο με Αλίνα και είχα συμφωνήσει με την Ελένη(η Ζάνα έλειπε) πριν μπω στο δωμάτιο ότι θα πληρώσω 140 ευρώ το δίδυμο...μετά το τέλος του προγραμμάτος όπου ομολογουμένως πέρασα καλά η κυρά Πάολα μου ζήτησε 80 ευρώ...της είπα λάθος κάνεις έχω συννενοηθεί 140 και για τις δύο...και εκεί άρχισε τη φασαρία γιατί μου ζητούσε 80 ευρώ :uglystupid: φυσικά εγώ πλήρωσα 140 ευρώ και έφυγα και μάλλον τη Πάολα δεν θα την ξαναπάρω γιατί μου την έσπασε η συμπεριφορά της...τόσα λεφτά έχεις φάει από εμένα μωρή παλιοπουτάνα για ένα 10ρικο έκανες έτσι??? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

απαράδεκτη η συμπεριφορά της Πάολα...η γκόμενα μου αρέσει αλλά δυστυχώς δεν έχεις άδικο είναι αρπακτικό...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Σημερινό ρόρστερ

Σόνια (απασχολημένη αν και μου κάνει τα γούστα μου, δε περίμενα)
Ελένη (Σέριφ. Τα γνωστά)
Ναόμι (μελαμψό, όμορφο, νεαρό, καλό κορμί, Μπραζιλέϊρο στυλ. Πολύ σκούρο για τα γούστα μου)
Πάολα (καραμίλφ με προκύλι. Πολύ προκύλι για τα γούστα μου)

Ζάνα (απουσία δικαιολογημένη, θα φέρει χαρτί είπε)

Το κουδούνι πάντως κουδούναγε !

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.307
Πόντοι
45.465

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
14
Like
3.447
Πόντοι
4.895
Σημερινό ρόρστερ

Σόνια (απασχολημένη αν και μου κάνει τα γούστα μου, δε περίμενα)
Ελένη (Σέριφ. Τα γνωστά)
Ναόμι (μελαμψό, όμορφο, νεαρό, καλό κορμί, Μπραζιλέϊρο στυλ. Πολύ σκούρο για τα γούστα μου)
Πάολα (καραμίλφ με προκύλι. Πολύ προκύλι για τα γούστα μου)

Ζάνα (απουσία δικαιολογημένη, θα φέρει χαρτί είπε)

Το κουδούνι πάντως κουδούναγε !
Η Πάολα είναι η αδερφή της Τζοάνας, που πέρασε πριν κάτι φεγγάρια (πρώην Εύα) και αν όχι που έχει πάει?? Κάτι πήρε το μάτι μου για Φ4 αλλά αβέβαιο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom