Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
η κοπελα κανει καλο μασαζ που ειναι το δυνατο της χαρτι! ειναι δεδομενο!! κ επειδη το μασαζ κυριαρχει κ κατα δευτερο λογο το σεξ σαν χωρος μασαζ επιβαλεται καθαρη πετσετα η οποια διδεται κατα την εισοδο του πελατη κ μαλιστα σφραγιζμενη το δυνατον κ σφραγισμενες παντοφλες!αυτα ειναι αυτονοητα κ δεν εχουν να κανουν ουτε με το καλο κ ποιοτικο μασαζ της βικυς ουτε με την αψογη συμπεριφορα της!!κ προφανως κ καθαρο σεντονι καθε φορα! που στρωνεται στο μασαζοκρεβατο !!κ για οσους εχουν επισκεφθει την φωτεινη απο καλλιθεα η οποια ειναι το πρωτυπο σε αυτα ξερουν τι εννοω!!αυτα για αναβαθμιση των υπηρεσιων με λιγο κοστος αλλα με μεγαλη ....εκτιμηση!! βικυ τα λεω με καλη διαθεση κ οχι με επικριτικο υφος!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.836
Προφανώς αποσκοπεις στο να προμοταρεις αυτή που αναφερεις..δεν εξηγείται αλλιώς..στο νήμα μου βρήκεις ν κάνεις διαφήμιση?
Επειδή τυχαίνει ν έχω καλή μνήμη,εσυ συγκεκριμένα δεν έχεις έρθει καν στον καινούριο χωρο μου..πως λοιπόν με αξιολογείς σε κάτι που καν δεν έχεις δει!!
Πριν 2 χρόνια ή κ περισσότερο με είχες επισκεφτεί μία φορά στον πρώτο χώρο μου..
Οπότε προς τι οι αυτονόητες υποδείξεις?
Όλα πεντακάθαρα είναι ας σταματήσει επιτέλους ή καραμέλα για μία υποτιθέμενη νωπή πετσέτα..
Δηλαδή αν όντως δεν είχε στεγνώσει καλά λόγω καιρού κ υγρασίας δεν πάει το μυαλό σου?
Σας παρακαλώ πολύ μην τραβατε κάτι που πέταξε κάποιος χωρίς ν αποδεικνύεται ή ν έχει συμβεί ξανα.

 

42

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
η κοπελα κανει καλο μασαζ που ειναι το δυνατο της χαρτι! ειναι δεδομενο!! κ επειδη το μασαζ κυριαρχει κ κατα δευτερο λογο το σεξ σαν χωρος μασαζ επιβαλεται καθαρη πετσετα η οποια διδεται κατα την εισοδο του πελατη κ μαλιστα σφραγιζμενη το δυνατον κ σφραγισμενες παντοφλες!αυτα ειναι αυτονοητα κ δεν εχουν να κανουν ουτε με το καλο κ ποιοτικο μασαζ της βικυς ουτε με την αψογη συμπεριφορα της!!κ προφανως κ καθαρο σεντονι καθε φορα! που στρωνεται στο μασαζοκρεβατο !!κ για οσους εχουν επισκεφθει την φωτεινη απο καλλιθεα η οποια ειναι το πρωτυπο σε αυτα ξερουν τι εννοω!!αυτα για αναβαθμιση των υπηρεσιων με λιγο κοστος αλλα με μεγαλη ....εκτιμηση!! βικυ τα λεω με καλη διαθεση κ οχι με επικριτικο υφος!
Φιλε και εγω με πολυ καλη διαθεση προς οφελος της εγραψα αλλα δυστηχως το εχει καβαλησει το καλαμι αυτη......
Παμε γι αλλα.
 

Agisp7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Παντός εγώ εχω πάει 4 φορές έχω περάσει σούπερ...Αυτά που λένε τα παιδιά ισχύουν Αλλά πιστεύω ότι τηρεί το θέμα καθαριότητας κ ας μην έχει κλειστές πετσέτες (πιστεύω τις πλένει συχνά κ κανονικα)
 

κοτα

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
106
Like
64
Πόντοι
1
καλημέρα εχω παει 3 φορες στον νέο της χωρο και οι πετσετες ηταν παντα στεγνες και καθαρες οσο για τα σεντονια τοσο στο κρεββατι οσο και στο μασαζοκρεββατο ηταν καθαρα και χωρις οσμες παντα εμεινα πολύ ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της και από τον πολύ γλυκο χαρακτηρα της νομιζω ότι είναι από τις κοπελλες που τιμουν αυτό που κανουν στον χωρο των μασσαζ
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.344
Πόντοι
376
Το έχω δηλώσει και παλιότερα Εάν ήταν πιο κοντά θα πήγαινα κάθε βδομάδα.
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.169
Πόντοι
206
Πιτσιρίκες σε παρόμοια κυβικά βρίσκεις πολλές εκεί έξω και καλύτερες φυσικά.

Για σεξ δεν αξίζει με τίποτα.

Μασαζ δεν έχω πάρει αν και εκεί είναι το δυνατο της σημείο απ ότι καταλαβαίνω ...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.836
Πιτσιρίκες σε παρόμοια κυβικά βρίσκεις πολλές εκεί έξω και καλύτερες φυσικά.

Για σεξ δεν αξίζει με τίποτα.

Μασαζ δεν έχω πάρει αν και εκεί είναι το δυνατο της σημείο απ ότι καταλαβαίνω ...
από ποτέ με κρινεις ενώ δεν με έχεις συναντήσει κσν είναι απορίας άξιο...
Καινούργιο τώρα,μου την πέφτουν κ άσχετοι απο το πουθενά..
Μασάζ προωθω κ προσφέρω πρώτα από όλα για ν ξέρεις..
Το σεξ που αναφέρεις ούτε υποχρεωτικό είναι ούτε σονυ κ καλά πρέπει ν καταλήξει εκεί ή συνάντηση..
Τόσο αισθησιασμό δημιουργω..
Τα κυβικά μου ή όχι άσε να τα κρίνει καλύτερα κάποιος που με γνωρίζει ..
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Νουμερουλη θα σε διακτινισουμε στον αλφα κενταυρου

Οταν παρεις το χαρτι απο το ιδρυμα
johnny64 και εδω μετεφερες την μποχα που κουβαλας ???
τι σου φταιει η ομορφονια ??
γρηγορα στην Ομονοια τα Πακια διαμαρτυρονται σε ψαχνουν!!
 

nickst36

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Οτι και να λεμε ειναι απο τις πιο αξιόπιστες επαγγελματικά  και γλυκες υπαρξεις.Δεν υπαρχει περίπτωση να μην σε χαλαρωσει..ειναι μακρυά απο το κέντρο πλεον αλλα καλα κανει γιατι αυτο γουστάρει φαντάζομαι!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.836
Οτι και να λεμε ειναι απο τις πιο αξιόπιστες επαγγελματικά  και γλυκες υπαρξεις.Δεν υπαρχει περίπτωση να μην σε χαλαρωσει..ειναι μακρυά απο το κέντρο πλεον αλλα καλα κανει γιατι αυτο γουστάρει φαντάζομαι!
καλημέρα ομορφιά!σε ευχαριστώ πολύ ;)
Όχι κ τόσο μακριά από κέντρο! σχετικο είναι αυτό! απλά ή ηρεμία κ ή καλαισθησία αυτού του χώρου στην φιλοθεη δεν υπάρχει πουθενά!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.836
καλημέρα εχω παει 3 φορες στον νέο της χωρο και παντα εμεινα πολύ ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της και από τον πολύ γλυκο χαρακτηρα της νομιζω ότι είναι από τις κοπελλες που τιμουν αυτό που κανουν στον χωρο των μασσαζ
καλημέρα γλυκό μου παιδί!σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!
 

nigia111

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,ολες τις γιορτινες μέρες θα βρίσκομαι κοντά σας κ θα είμαι κανονικά διαθέσιμη για την πιο ζεστή αναζωογόνηση και χαλάρωση!
Καλές γιορτές,με υγεία κ χαρά :)

Καλησπέρα, θα μπορούσες να μου στείλεις πμ τιμές και περιοχή;
 

Vag_peir

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Να ξέρεις Βίκυ(ή Στεφανία) είσαι/είστε ο κύριος λόγος που προσπαθώ να φτάσω τα 10 μηνύματα για να συνενοηθούμε σε πμ ;)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.415
Like
16.836
Να ξέρεις Βίκυ(ή Στεφανία) είσαι/είστε ο κύριος λόγος που προσπαθώ να φτάσω τα 10 μηνύματα για να συνενοηθούμε σε πμ ;)
καλημέρα καταρχάς μία κοπέλα είμαι!
Κ δεν χρειάζεται 10 μήνυματα για ν στέλνεις πμ..με 5 είναι οκ αν δεν κάνω λάθος..
Επισης το τηλ μου είναι αναρτημένο στο αβατάρ..να με καλέσεις οπότε θέλεις να ρυθμίσουμε μία συνάντηση!!
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom