Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
Καλημέρα να έχετε όλοι!εδώ ψηφιζω,οποτε θα είμαι κανονικά διαθέσιμη κ αυτο όπως κ το επόμενο σκ ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
καλημέρα καταρχάς μία κοπέλα είμαι!
Κ δεν χρειάζεται 10 μήνυματα για ν στέλνεις πμ..με 5 είναι οκ αν δεν κάνω λάθος..
Επισης το τηλ μου είναι αναρτημένο στο αβατάρ..να με καλέσεις οπότε θέλεις να ρυθμίσουμε μία συνάντηση!!
Ευχαριστώ
παψε,μαρι,να λες πραγματα που δεν ξερεις... :orchestra:
 

holy_diver

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Είμαι μέλος στο site από το 2012 και είναι το πρώτο μου post.
(Ημερομηνία εγγραφής: 16/11/12, 20:08)
Λόγω όλων εσάς και των πολύτιμων πληροφοριών που δίνετε έχω πιθανός γλυτώσει από αρκετές λάθος επιλογές και για αυτό σας είμαι υπόχρεος.
Σήμερα αποφάσισα να γράψω διότι θεωρώ ότι η Στεφανία αδικείται. Κατά καιρούς έχει γίνει για διάφορες κοπέλες αλλά σε γενικές γραμμές όπου υπήρχε καπνός υπήρχε και φωτιά.
Το χειμώνα διάβαζα κατά την γνώμη μου κάποια άδικα σχόλια περί θερμάνσεως του χώρου. Ήρθε λοιπόν η "Άνοιξη" και πλέον το πρόβλημα έγιναν οι νωπές πετσέτες και οι παντόφλες. Και πάντα αιωρείτο στο νήμα για τις επιδόσεις της στο κρεβάτι.
Καταρχάς σωστά κάνετε και τα επισημαίνετε διότι η Στεφανία διαβάζει το νήμα και βλέπει τι θέλουν οι "πελάτες" της. Αλλά θα πρέπει πρωτίστως να γράφουν αυτοί και μόνο που την έχουν επισκεφθεί.
Την Σταφανία την επισκέφθηκα φέτος στις 12 Μαρτίου ως τελευταίο ραντεβού. Για την ιστορία είχε αρκετό κρύο στην Αθήνα και έβρεχε.
Η συνάντηση έγινε με τα κόπων και βασάνων από την πλευρά μου διότι δεν ήξερα πως θα πάει η εργασία μου και είχα την Στεφανία στο περίμενε. Και τακτικός πελάτης της να ήμουν δεν περίμενα από πλευρά της τόσο υπομονή. Πάραυτα με υποδέχτηκε με ένα πλατύ χαμόγελο και με ενημέρωσε ότι δείχνει κατανόηση στη φύση της εργασίας μου και να μην το σκέφτομαι για οποιαδήποτε στιγμή να την καλέσω έστω και τελευταία στιγμή.
Μου πρόσφερε ένα ποτήρι κρασί αφού με διαβεβαίωσε πως δεν θα ανοίξει νέο μπουκάλι και κατεβήκαμε στο χώρο όπου ήταν σε σωστή θερμοκρασία.
Στο ντουζ μου έφερε πετσέτα η οποία ήταν στεγνή και παντόφλες που δεν μπορώ να θυμηθώ ούτε πως ήταν αλλά ούτε την κατάσταση τους.
Το μασάζ που προσφέρει για εμένα ήταν "ΤΕΛΕΙΟ" το ξέρω ότι είναι υποκειμενικό το τι αρέσει στον καθένα αλλά για εμένα ήταν τέλειο μην αφήνοντας ούτε χιλιοστό από το κορμί παραπονεμένο. Στο τέλος της αποκορύφωσης μου έδωσε ένα πολύ γλυκό φιλί που πείτε και ρομαντικό ή όπως σας περνάει από το μυαλό αλλά το εκτίμησα πολύ.
Από τα χρόνια εμπειρίας μου η Στεφανία είναι από τις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού κοπέλες που θα πρότεινα να επισκεφθεί κάποιος.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι ορθός μεν κάνετε την κριτική σας αλλά μην δίνετε συνέχεια. Αφήστε την Στεφανία να την φιλτράρει όπως αυτή νομίζει. Εξάλλου πελάτες είστε δεν είστε παντρεμένοι με την κοπέλα όπου οφείλεται να την επισκέπτεσθε. Σε όποιον δεν αρέσει κάνει την κριτική καλώς ώστε να δώσει στους υπολοίπους την εικόνα που θα αντικρίσουν και δεν ξανά πάει.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
Καλησπέρα σε όλους
Σήμερα αποφάσισα να γράψω διότι θεωρώ ότι η Στεφανία αδικείται.
Με εξέπληξε ευχαριστα ή αναφορά σου κ εκτιμώ το γεγονός ότι μπηκες στην διαδικασία ν παρουσιάσεις μία απόλυτα λεπτομερή κ ειλικρινή αποψη!
Κατά καιρούς έχει γίνει για διάφορες κοπέλες αλλά σε γενικές γραμμές όπου υπήρχε καπνός υπήρχε και φωτιά.
Το χειμώνα διάβαζα κατά την γνώμη μου κάποια άδικα σχόλια περί θερμάνσεως του χώρου. Ήρθε λοιπόν η "Άνοιξη" και πλέον το πρόβλημα έγιναν οι νωπές πετσέτες και οι παντόφλες. Και πάντα αιωρείτο στο νήμα για τις επιδόσεις της στο κρεβάτι.
Καταρχάς σωστά κάνετε και τα επισημαίνετε διότι η Στεφανία διαβάζει το νήμα και βλέπει τι θέλουν οι "πελάτες" της. Αλλά θα πρέπει πρωτίστως να γράφουν αυτοί και μόνο που την έχουν επισκεφθεί.
Την Σταφανία την επισκέφθηκα φέτος στις 12 Μαρτίου ως τελευταίο ραντεβού. Για την ιστορία είχε αρκετό κρύο στην Αθήνα και έβρεχε.
Η συνάντηση έγινε με τα κόπων και βασάνων από την πλευρά μου διότι δεν ήξερα πως θα πάει η εργασία μου και είχα την Στεφανία στο περίμενε. Και τακτικός πελάτης της να ήμουν δεν περίμενα από πλευρά της τόσο υπομονή. Πάραυτα με υποδέχτηκε με ένα πλατύ χαμόγελο και με ενημέρωσε ότι δείχνει κατανόηση στη φύση της εργασίας μου και να μην το σκέφτομαι για οποιαδήποτε στιγμή να την καλέσω έστω και τελευταία στιγμή. Ή υπομονή είναι το.δυνατο μου στοιχείο ειδικά όταν κρίνω ότι αξίζει τον κόπο κ αποδείξεις ότι σωστά διαισθανθηκα!
Μου πρόσφερε ένα ποτήρι κρασί αφού με διαβεβαίωσε πως δεν θα ανοίξει νέο μπουκάλι και κατεβήκαμε στο χώρο όπου ήταν σε σωστή θερμοκρασία.
Στο ντουζ μου έφερε πετσέτα η οποία ήταν στεγνή και παντόφλες που δεν μπορώ να θυμηθώ ούτε πως ήταν αλλά ούτε την κατάσταση τους.
Το μασάζ που προσφέρει για εμένα ήταν "ΤΕΛΕΙΟ" το ξέρω ότι είναι υποκειμενικό το τι αρέσει στον καθένα αλλά για εμένα ήταν τέλειο μην αφήνοντας ούτε χιλιοστό από το κορμί παραπονεμένο. Στο τέλος της αποκορύφωσης μου έδωσε ένα πολύ γλυκό φιλί που πείτε και ρομαντικό ή όπως σας περνάει από το μυαλό αλλά το εκτίμησα πολύ.
Από τα χρόνια εμπειρίας μου η Στεφανία είναι από τις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού κοπέλες που θα πρότεινα να επισκεφθεί κάποιος.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι ορθός μεν κάνετε την κριτική σας αλλά μην δίνετε συνέχεια. Αφήστε την Στεφανία να την φιλτράρει όπως αυτή νομίζει. Εξάλλου πελάτες είστε δεν είστε παντρεμένοι με την κοπέλα όπου οφείλεται να την επισκέπτεσθε. Σε όποιον δεν αρέσει κάνει την κριτική καλώς ώστε να δώσει στους υπολοίπους την εικόνα που θα αντικρίσουν και δεν ξανά πάει.
πραγματικά ευχαριστώ από την καρδιά μου για την αλήθεια που εξεφρασες έτσι ακριβώς όπως βιωσες την εμπειρία μαζί μου!!εις το επανειδιν γλυκό παιδι ;)
 

panathasta

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Είμαι μέλος στο site από το 2012 και είναι το πρώτο μου post.
(Ημερομηνία εγγραφής: 16/11/12, 20:08)
Λόγω όλων εσάς και των πολύτιμων πληροφοριών που δίνετε έχω πιθανός γλυτώσει από αρκετές λάθος επιλογές και για αυτό σας είμαι υπόχρεος.
Σήμερα αποφάσισα να γράψω διότι θεωρώ ότι η Στεφανία αδικείται. Κατά καιρούς έχει γίνει για διάφορες κοπέλες αλλά σε γενικές γραμμές όπου υπήρχε καπνός υπήρχε και φωτιά.
Το χειμώνα διάβαζα κατά την γνώμη μου κάποια άδικα σχόλια περί θερμάνσεως του χώρου. Ήρθε λοιπόν η "Άνοιξη" και πλέον το πρόβλημα έγιναν οι νωπές πετσέτες και οι παντόφλες. Και πάντα αιωρείτο στο νήμα για τις επιδόσεις της στο κρεβάτι.
Καταρχάς σωστά κάνετε και τα επισημαίνετε διότι η Στεφανία διαβάζει το νήμα και βλέπει τι θέλουν οι "πελάτες" της. Αλλά θα πρέπει πρωτίστως να γράφουν αυτοί και μόνο που την έχουν επισκεφθεί.
Την Σταφανία την επισκέφθηκα φέτος στις 12 Μαρτίου ως τελευταίο ραντεβού. Για την ιστορία είχε αρκετό κρύο στην Αθήνα και έβρεχε.
Η συνάντηση έγινε με τα κόπων και βασάνων από την πλευρά μου διότι δεν ήξερα πως θα πάει η εργασία μου και είχα την Στεφανία στο περίμενε. Και τακτικός πελάτης της να ήμουν δεν περίμενα από πλευρά της τόσο υπομονή. Πάραυτα με υποδέχτηκε με ένα πλατύ χαμόγελο και με ενημέρωσε ότι δείχνει κατανόηση στη φύση της εργασίας μου και να μην το σκέφτομαι για οποιαδήποτε στιγμή να την καλέσω έστω και τελευταία στιγμή.
Μου πρόσφερε ένα ποτήρι κρασί αφού με διαβεβαίωσε πως δεν θα ανοίξει νέο μπουκάλι και κατεβήκαμε στο χώρο όπου ήταν σε σωστή θερμοκρασία.
Στο ντουζ μου έφερε πετσέτα η οποία ήταν στεγνή και παντόφλες που δεν μπορώ να θυμηθώ ούτε πως ήταν αλλά ούτε την κατάσταση τους.
Το μασάζ που προσφέρει για εμένα ήταν "ΤΕΛΕΙΟ" το ξέρω ότι είναι υποκειμενικό το τι αρέσει στον καθένα αλλά για εμένα ήταν τέλειο μην αφήνοντας ούτε χιλιοστό από το κορμί παραπονεμένο. Στο τέλος της αποκορύφωσης μου έδωσε ένα πολύ γλυκό φιλί που πείτε και ρομαντικό ή όπως σας περνάει από το μυαλό αλλά το εκτίμησα πολύ.
Από τα χρόνια εμπειρίας μου η Στεφανία είναι από τις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού κοπέλες που θα πρότεινα να επισκεφθεί κάποιος.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι ορθός μεν κάνετε την κριτική σας αλλά μην δίνετε συνέχεια. Αφήστε την Στεφανία να την φιλτράρει όπως αυτή νομίζει. Εξάλλου πελάτες είστε δεν είστε παντρεμένοι με την κοπέλα όπου οφείλεται να την επισκέπτεσθε. Σε όποιον δεν αρέσει κάνει την κριτική καλώς ώστε να δώσει στους υπολοίπους την εικόνα που θα αντικρίσουν και δεν ξανά πάει.
Θα συμφωνήσω, εγώ την έχω συναντήσει 2 φορές στον καινούργιο χώρο, και τις δύο πέρασα πολύ καλά, σχεδόν τέλειο μασάζ, αλλά και ή συνέχεια ήταν σούπερ, για εμένα το πλήρες πακέτο σωματικής ευεξίας
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
2
Like
712
Πόντοι
96
εγω παλι (οσο μετρα η αποψη μου στην ιδια) θα ελεγα να μην απαντα στα posts που ειναι αβασιμα.

ή αν δε μπορει να κρατηθει, μια επισημανση οτι λαμβανονται υποψη οι συμβουλες, ειναι αρκετη

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι ορθός μεν κάνετε την κριτική σας αλλά μην δίνετε συνέχεια. Αφήστε την Στεφανία να την φιλτράρει όπως αυτή νομίζει. Εξάλλου πελάτες είστε δεν είστε παντρεμένοι με την κοπέλα όπου οφείλεται να την επισκέπτεσθε. Σε όποιον δεν αρέσει κάνει την κριτική καλώς ώστε να δώσει στους υπολοίπους την εικόνα που θα αντικρίσουν και δεν ξανά πάει.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
648
Πόντοι
306
Θα συμφωνησω και εγω απολυτα με την συγκεκριμενη κριτικη
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
648
Πόντοι
306
Καλησπέρα σε όλους
Είμαι μέλος στο site από το 2012 και είναι το πρώτο μου post.
(Ημερομηνία εγγραφής: 16/11/12, 20:08)
Λόγω όλων εσάς και των πολύτιμων πληροφοριών που δίνετε έχω πιθανός γλυτώσει από αρκετές λάθος επιλογές και για αυτό σας είμαι υπόχρεος.
Σήμερα αποφάσισα να γράψω διότι θεωρώ ότι η Στεφανία αδικείται. Κατά καιρούς έχει γίνει για διάφορες κοπέλες αλλά σε γενικές γραμμές όπου υπήρχε καπνός υπήρχε και φωτιά.
Το χειμώνα διάβαζα κατά την γνώμη μου κάποια άδικα σχόλια περί θερμάνσεως του χώρου. Ήρθε λοιπόν η "Άνοιξη" και πλέον το πρόβλημα έγιναν οι νωπές πετσέτες και οι παντόφλες. Και πάντα αιωρείτο στο νήμα για τις επιδόσεις της στο κρεβάτι.
Καταρχάς σωστά κάνετε και τα επισημαίνετε διότι η Στεφανία διαβάζει το νήμα και βλέπει τι θέλουν οι "πελάτες" της. Αλλά θα πρέπει πρωτίστως να γράφουν αυτοί και μόνο που την έχουν επισκεφθεί.
Την Σταφανία την επισκέφθηκα φέτος στις 12 Μαρτίου ως τελευταίο ραντεβού. Για την ιστορία είχε αρκετό κρύο στην Αθήνα και έβρεχε.
Η συνάντηση έγινε με τα κόπων και βασάνων από την πλευρά μου διότι δεν ήξερα πως θα πάει η εργασία μου και είχα την Στεφανία στο περίμενε. Και τακτικός πελάτης της να ήμουν δεν περίμενα από πλευρά της τόσο υπομονή. Πάραυτα με υποδέχτηκε με ένα πλατύ χαμόγελο και με ενημέρωσε ότι δείχνει κατανόηση στη φύση της εργασίας μου και να μην το σκέφτομαι για οποιαδήποτε στιγμή να την καλέσω έστω και τελευταία στιγμή.
Μου πρόσφερε ένα ποτήρι κρασί αφού με διαβεβαίωσε πως δεν θα ανοίξει νέο μπουκάλι και κατεβήκαμε στο χώρο όπου ήταν σε σωστή θερμοκρασία.
Στο ντουζ μου έφερε πετσέτα η οποία ήταν στεγνή και παντόφλες που δεν μπορώ να θυμηθώ ούτε πως ήταν αλλά ούτε την κατάσταση τους.
Το μασάζ που προσφέρει για εμένα ήταν "ΤΕΛΕΙΟ" το ξέρω ότι είναι υποκειμενικό το τι αρέσει στον καθένα αλλά για εμένα ήταν τέλειο μην αφήνοντας ούτε χιλιοστό από το κορμί παραπονεμένο. Στο τέλος της αποκορύφωσης μου έδωσε ένα πολύ γλυκό φιλί που πείτε και ρομαντικό ή όπως σας περνάει από το μυαλό αλλά το εκτίμησα πολύ.
Από τα χρόνια εμπειρίας μου η Στεφανία είναι από τις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού κοπέλες που θα πρότεινα να επισκεφθεί κάποιος.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι ορθός μεν κάνετε την κριτική σας αλλά μην δίνετε συνέχεια. Αφήστε την Στεφανία να την φιλτράρει όπως αυτή νομίζει. Εξάλλου πελάτες είστε δεν είστε παντρεμένοι με την κοπέλα όπου οφείλεται να την επισκέπτεσθε. Σε όποιον δεν αρέσει κάνει την κριτική καλώς ώστε να δώσει στους υπολοίπους την εικόνα που θα αντικρίσουν και δεν ξανά πάει.
αυτην εννοω
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
...
.
.
.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι ορθός μεν κάνετε την κριτική σας αλλά μην δίνετε συνέχεια. Αφήστε την Στεφανία να την φιλτράρει όπως αυτή νομίζει. Εξάλλου πελάτες είστε δεν είστε παντρεμένοι με την κοπέλα όπου οφείλεται να την επισκέπτεσθε. Σε όποιον δεν αρέσει κάνει την κριτική καλώς ώστε να δώσει στους υπολοίπους την εικόνα που θα αντικρίσουν και δεν ξανά πάει.
Aγαπουλη... μελος απο το 12.. και θυμηθηκες τωρα να γραψεις κατι..και να ΥΠΟΣΤΗΡΗΞΕΙΣ την Στεφανια....???!!! :think: Περιεργο... κ πολυ υποπτο... 
Φιλαρακι της...? Δικηγορος της..? or what...?
Τεσπα... ας σου απαντησω σοβαρα...
Το θεμα δεν ειναι οτι δινουμε εμεις συνεχεια στις κακες κριτικες... το θεμα ειναι οτι μας βγαζει τρελους οι δεσποινις... και οτι κακη κριτικη της γινεται την βγαζει αναληθης..οποτε μας βγαζει κ ψευτες...!!!
Πιστευω οι περισσοτεροι που εχουμε αναφερει καποια αρνητικα σχολια, το εχουμε κανει καλοπροαιρετα... γιατι πηγαμε... περασαμε καλα.. απλα μας χαλασαν ενα-δυό πραγματακια.. κ απλα τα αναφεραμε... προς συμμορφωσιν...!!!
Τωρα το θεμα ειναι.. οτι η κοπελα δεν δεχεται καμια κακη κριτικη!!! :idiot:

Τεσπα..κακο του κεφαλιου της...  Εγω πηγαινα οποτε ειχα χρονο κ με εβγαζε η 'δουλεια' προς τα εκει... -ειχα αναφερει κ εγω το θεμα της θερμοκρασιας τον χειμωνα,θα μπορουσα να πηγαινω μονο τις ζεστες μερες..-  απλα τωρα δεν ξαναπαω γιατι με εχει χαλασει η συμπεριφορα της στις κριτικες..!!
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Aγαπουλη... μελος απο το 12.. και θυμηθηκες τωρα να γραψεις κατι..και να ΥΠΟΣΤΗΡΗΞΕΙΣ την Στεφανια....???!!! :think: Περιεργο... κ πολυ υποπτο...  
Φιλαρακι της...? Δικηγορος της..? or what...?
Τεσπα... ας σου απαντησω σοβαρα...
Το θεμα δεν ειναι οτι δινουμε εμεις συνεχεια στις κακες κριτικες... το θεμα ειναι οτι μας βγαζει τρελους οι δεσποινις... και οτι κακη κριτικη της γινεται την βγαζει αναληθης..οποτε μας βγαζει κ ψευτες...!!!
Πιστευω οι περισσοτεροι που εχουμε αναφερει καποια αρνητικα σχολια, το εχουμε κανει καλοπροαιρετα... γιατι πηγαμε... περασαμε καλα.. απλα μας χαλασαν ενα-δυό πραγματακια.. κ απλα τα αναφεραμε... προς συμμορφωσιν...!!!
Τωρα το θεμα ειναι.. οτι η κοπελα δεν δεχεται καμια κακη κριτικη!!! :idiot:

Τεσπα..κακο του κεφαλιου της...  Εγω πηγαινα οποτε ειχα χρονο κ με εβγαζε η 'δουλεια' προς τα εκει... -ειχα αναφερει κ εγω το θεμα της θερμοκρασιας τον χειμωνα,θα μπορουσα να πηγαινω μονο τις ζεστες μερες..-  απλα τωρα δεν ξαναπαω γιατι με εχει χαλασει η συμπεριφορα της στις κριτικες..!!
εγω παντως θα συμφωνησω με τον xxx-man . καταρχην να πω οτι την εχω επισκευτει την στεφανια και εμεινα ευχαριστημενος. ενα μηνα πριν περιπου την πηρα τηλεφωνο για να κλεισω ενα ραντεβου της τελευταιας στιγμης δηλαδη μεσα σε μια ωρα να πηγαινα ( εννοειτε δεν περιμενα να εχει κενο για να παω  αλλα αξιζε να κανω μια προσπαθεια) και μου την ειπε οτι πηρα τελευταια στιγμη τηλεφωνο κτλ. δηλαδη μιλησε καπως αποτομα στο τηλεφωνο και ξενερωσα αρκετα θα ελεγα . εννοειται οτι πηγα αλλου να βγαλω τα χοντραδια οποτε αυτο που γραφει ο holy στην κριτικη του ΄΄   οποιαδήποτε στιγμή να την καλέσω έστω και τελευταία στιγμή΄΄ για εμενα δεν ισχυει. δεν ξερω βεβαια αν καποιοι απο εδω που πανε στην στεφανια σας ξερει και με το ψευδονημο σας εδω μεσα και μιλαει αλλιως. εγω προσωπικα οταν πηγα δεν της ειχα τιποτα για το ''bourdela'' οτι ειμαι μελος κτλ.
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
εγω προσωπικα οταν πηγα δεν της ειχα τιποτα για το ''bourdela'' οτι ειμαι μελος κτλ.

και πολυ καλα εκανεσ...και κριτικεσ μετά απο καιρο για να μην μασ θυμουντε και πολυ καλα..

δεν καταλαβαινω τον λογο για τον οποιο οι πουτανεσ ,πρεπει να ξερουν ποιοι ειμαστε,

εκτοσ αν θελουμε ,για "καποιο" λογο να ξερουν
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
εγω παλι (οσο μετρα η αποψη μου στην ιδια) θα ελεγα να μην απαντα στα posts που ειναι αβασιμα.

ή αν δε μπορει να κρατηθει, μια επισημανση οτι λαμβανονται υποψη οι συμβουλες, ειναι αρκετη
εγω παλι (οσο μετρα η αποψη μου στην ιδια) θα ελεγα να μην απαντα στα posts που ειναι αβασιμα.

ή αν δε μπορει να κρατηθει, μια επισημανση οτι λαμβανονται υποψη οι συμβουλες, ειναι αρκετη

[/quote] καλημέρα!έχεις δίκιο!σιγή ιχθύος απ εδώ κ πέρα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Σίγουρα και πολλες φορές η εντός μιας ώρας έκτακτη συνάντηση έχει ένταση γιατί μπορεί να υπάρχει άλλο ραντεβού αμέσως μετά ή η απόσταση κλήσης και συνάντησης να μην είναι τόσο κοντά . Οπότε μικρή ένταση πιθανώς να υπάρξει
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
816
Κριτικές
11
Like
1.361
Πόντοι
376
Θέλω να δω κάμοια σελφι του χώρου και τον σέξυ oufit που διαλέγεις..
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι αρκετά σοβαρή στο πρόγραμμα της και συζητήσιμη, και όσες φορές την έχω επισκεφθεί έχω μείνει ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της. Στα ραντεβού της ήταν πάντοτε συνεπής για αυτό ίσως φαίνεται κάπως απότομη όταν έχω ζητήσει ραντεβού αγχωμένος τελευταία στιγμή. Προσωπικά πάντως δε με κρέμασε ποτέ σε ραντεβού που θεωρώ ότι είναι στα +
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
Καλή εβδομάδα κ καλό καλοκαίρι!
Μου αρέσει ν εξυπηρέτω πάντα οσο καλύτερα γίνεται ακόμα κ αν είναι κάτι της τελευταίας στιγμής αν μπορώ θα το ρύθμισω χωρίς άγχος,χωρις πίεση.
Τώρα αν αυτό δεν βγαίνει με τίποτα δεν είναι θέμα απότομης συμπεριφοράς,αλλα λυπάμαι όταν δεν μπορώ να κάνω όταν τίθεται θέμα χρόνου.
Γιαυτό κ έχω ζητήσει 2-3 ώρες πριν ν κανονιστεί μία συνάντηση ωστε ν είμαστε όλοι χαρούμενοι.
Αν αυτό δεν είναι εφικτό κανένα πρόβλημα όλα καλά..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλή εβδομάδα κ καλό καλοκαίρι!
Μου αρέσει ν εξυπηρέτω πάντα οσο καλύτερα γίνεται ακόμα κ αν είναι κάτι της τελευταίας στιγμής αν μπορώ θα το ρύθμισω χωρίς άγχος,χωρις πίεση.
Τώρα αν αυτό δεν βγαίνει με τίποτα δεν είναι θέμα απότομης συμπεριφοράς,αλλα λυπάμαι όταν δεν μπορώ να κάνω όταν τίθεται θέμα χρόνου.
Γιαυτό κ έχω ζητήσει 2-3 ώρες πριν ν κανονιστεί μία συνάντηση ωστε ν είμαστε όλοι χαρούμενοι.
Αν αυτό δεν είναι εφικτό κανένα πρόβλημα όλα καλά..

Σωστή και κατανοητή οσο μπορεί η τοποθέτηση αυτή ! Ιδανικό όταν μπορεί να γίνει ,αν και μερικές φορές η ένταση παρασύρει ..
 

GreekNightmare

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ακόμα υπάρχουν άτομα που ασχολούνται με αυτή?
Πολύ κάτω του μετρίου για να παίρνει τόση προσοχή και αξία.
Πόσο μάλλον όταν έχει τέτοιες άσχημες αντιδράσεις σε οποιονδήποτε ασκεί κακή κριτική.
Μακριά.
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
37
Like
1.513
Πόντοι
2.411
Ακόμα υπάρχουν άτομα που ασχολούνται με αυτή?
Πολύ κάτω του μετρίου για να παίρνει τόση προσοχή και αξία.
Πόσο μάλλον όταν έχει τέτοιες άσχημες αντιδράσεις σε οποιονδήποτε ασκεί κακή κριτική.
Μακριά.

ok για πες μας με ποιες να ασχολουμαστε ?
μιας και εισαι τοσο ΄παλιο΄ μελος φωτισε μας με τις εμπειριες σου για να γινουν 2 τα μηνυματα σου !!
 

Vag_peir

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
σωστός :) μια χαρά κοπέλα είναι. Πολύ συμπαθητική και φαίνεται να γουστάρει αυτό που κάνει, πράγμα που τουλάχιστον για μένα που είμαι νέοπας στο άθλημα μου αρέσει. Μια χαρά στην επικοινωνία, μια χαρά στο μασαζ και τις υπηρεσίες. Έχω πάει μια φορά και θα ξαναπάω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom