Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

nickiegr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2006
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
392
Πόντοι
301
Συνάντηση την Παρασκευή 14/12/2018 μετά από τις κριτικές που διάβασα εδώ αποφασισα να την επισκεφτώ.Δεν θα γράψω πολλά ισχύουν όλα αυτά που έχουν γραφτεί.Τελειο μασάζ πραγματικά φεύγοντας ένιωσα άλλος άνθρωπος.και το HAPPY END απολαυστικό.Βικυ -Στεφανια να είσαι καλα με υγεια και ευτυχια .ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ Φιλια πολλά!!!    ΝΙΚΟΣ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Επειδή δεν υπάρχει καρτέλα κριτικών για την Βίκυ/Στεφανία, θα γράψω την κριτική μου εδώ.
Συνάντηση με την κοπέλα προ μηνός – ίσως και παραπάνω. Ο χώρος της , μόνο εκεί δέχεται, στο Μαρούσι, στα όρια με Φιλοθέη.  Λογικά, απ’ ότι κατάλαβα πρέπει να είναι και το σπίτι της εκεί.  Γλυκιά κοπέλα, στρουμπουλή, χαμογελαστή και ευδιάθετη καθ όλη  την διάρκεια του ραντεβού.  Πέρασμα στον κάτω χώρο (ημιυπόγειο), όπου μετά το ντους ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο. Μασάζ αρκετά καλό, όπου έδειξε ιδιαίτερη επιμονή στους ώμους που ήταν πολύ πιασμένοι, και πραγματικά έκανε καλή δουλειά. Συνέχεια στο κρεβάτι, με αρκετά καλή πίπα, και σεξ. Τελείωμα στο στόμα της, όπου κάποιες ψιλές ξέφυγαν και την πήραν στο πρόσωπο, αλλά δεν έδειξε να ενοχλείται. Διάρκεια συνάντησης , 1 ώρα και 15 λεπτά, περίπου, κόστος 80 ευρώ (με μία εκτόνωση).
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Χώρος : 8.5 (η προσέγγιση είναι σχετικά δύσκολη, αν δεν κάθεσαι εκεί κοντά – η Κηφισίας στην κάθοδο μου έσπασε τα νεύρα…)
Εμφάνιση : (α) Πρόσωπο : 6.5  Είναι  μια γλυκιά κοπέλα με σχετικά συμπαθητικό πρόσωπο. Τίποτα λιγότερο – τίποτα περισσότερο
(β) Σώμα : 6 Όπως είπα είναι μπαμπάτσικη , και οι μπαμπάτσικες μ’ αρέσουν, αλλά από τη μέση και κάτω, έχει αρχίσει και ξεφεύγει.
Επικοινωνία : 8.5
Μασάζ : 8.5
Σεξ : 7
Όλα τα παραπάνω αποτελούν υποκειμενική γνώμη. Οι εκτιμήσεις των υπολοίπων μπορεί να διαφέρουν.
Πολυ ωραια κριτικη,και αναλυτικη.θα διαφωνησω μονο σε δυο σημεια...
1)φυσικα και ο χωρος που εργαζεται δεν ειναι το σπιτι της...
2)ανεφερες οτι κανει τελειωμα στο στομα..δεν ειναι υπηρεσια που το εχει η το αναφερει.σε αιτημα μου,οταν την ειδα ηταν καθετη..
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
Πολυ ωραια κριτικη,και αναλυτικη.θα διαφωνησω μονο σε δυο σημεια...
1)φυσικα και ο χωρος που εργαζεται δεν ειναι το σπιτι της...
2)ανεφερες οτι κανει τελειωμα στο στομα..δεν ειναι υπηρεσια που το εχει η το αναφερει.σε αιτημα μου,οταν την ειδα ηταν καθετη..
1. Επί λέξει ειπα «από ότι κατάλαβα πρέπει να είναι το σπίτι της», ορμώμενος από την τοποθεσία, και την διαρρύθμιση . Αν έκανα λάθος, mea culpa.
2. Δεν θα διαφωνήσω με αυτό που είπε σε σένα. Ξέρω όμως πολύ καλά που και πως τελείωσα εγώ.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
1. Επί λέξει ειπα «από ότι κατάλαβα πρέπει να είναι το σπίτι της», ορμώμενος από την τοποθεσία, και την διαρρύθμιση . Αν έκανα λάθος, mea culpa.
2. Δεν θα διαφωνήσω με αυτό που είπε σε σένα. Ξέρω όμως πολύ καλά που και πως τελείωσα εγώ.
ουτε εγω διαφωνω με αυτο που εγινε σε σενα.απλα το ανεφερα,γιατι αν ισως,εγινε,κατεξαιρεση σε καποιον,και οχι στο ευρη κοινο,να μην λεγεται εδω μεσα.
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Επειδή δεν υπάρχει καρτέλα κριτικών για την Βίκυ/Στεφανία, θα γράψω την κριτική μου εδώ.
Συνάντηση με την κοπέλα προ μηνός – ίσως και παραπάνω. Ο χώρος της , μόνο εκεί δέχεται, στο Μαρούσι, στα όρια με Φιλοθέη.  Λογικά, απ’ ότι κατάλαβα πρέπει να είναι και το σπίτι της εκεί.  Γλυκιά κοπέλα, στρουμπουλή, χαμογελαστή και ευδιάθετη καθ όλη  την διάρκεια του ραντεβού.  Πέρασμα στον κάτω χώρο (ημιυπόγειο), όπου μετά το ντους ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο. Μασάζ αρκετά καλό, όπου έδειξε ιδιαίτερη επιμονή στους ώμους που ήταν πολύ πιασμένοι, και πραγματικά έκανε καλή δουλειά. Συνέχεια στο κρεβάτι, με αρκετά καλή πίπα, και σεξ. Τελείωμα στο στόμα της, όπου κάποιες ψιλές ξέφυγαν και την πήραν στο πρόσωπο, αλλά δεν έδειξε να ενοχλείται. Διάρκεια συνάντησης , 1 ώρα και 15 λεπτά, περίπου, κόστος 80 ευρώ (με μία εκτόνωση).
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Χώρος : 8.5 (η προσέγγιση είναι σχετικά δύσκολη, αν δεν κάθεσαι εκεί κοντά – η Κηφισίας στην κάθοδο μου έσπασε τα νεύρα…)
Εμφάνιση : (α) Πρόσωπο : 6.5  Είναι  μια γλυκιά κοπέλα με σχετικά συμπαθητικό πρόσωπο. Τίποτα λιγότερο – τίποτα περισσότερο
(β) Σώμα : 6 Όπως είπα είναι μπαμπάτσικη , και οι μπαμπάτσικες μ’ αρέσουν, αλλά από τη μέση και κάτω, έχει αρχίσει και ξεφεύγει.
Επικοινωνία : 8.5
Μασάζ : 8.5
Σεξ : 7
Όλα τα παραπάνω αποτελούν υποκειμενική γνώμη. Οι εκτιμήσεις των υπολοίπων μπορεί να διαφέρουν.
πολυ ωραια κριτικη τυπε απλα θα επισημανω οτι ο χωρος της βικυς δεν ειναι ιδιοκτητος σιγουρα  και οπως επειδη την εχω παρει πολλες φορες κατα το παρελθον ποτε δεν δεχτηκε να τα παρει στο στομα παροτι σε καθε ραντεβου δεν κρυβω το προσπαθησα και μαλιστα και σαν εξτρα καλημερα  :hi:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
ουτε εγω διαφωνω με αυτο που εγινε σε σενα.απλα το ανεφερα,γιατι αν ισως,εγινε,κατεξαιρεση σε καποιον,και οχι στο ευρη κοινο,να μην λεγεται εδω μεσα.
Αν δεν θέλει να λέγονται, κακώς άνοιξε νήμα.
Το site από ότι θυμάμαι λέγεται bourdela , και έχει ως αντικείμενο τον πληρωμένο έρωτα.
Δεν έχω διάθεση να το συνεχίσω, και δεν θα απαντήσω και στα pm που μου ήρθαν. Ότι έκανα , αυτό έγραψα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Αν δεν θέλει να λέγονται, κακώς άνοιξε νήμα.
Το site από ότι θυμάμαι λέγεται bourdela , και έχει ως αντικείμενο τον πληρωμένο έρωτα.
Δεν έχω διάθεση να το συνεχίσω, και δεν θα απαντήσω και στα pm που μου ήρθαν. Ότι έκανα , αυτό έγραψα.
επειδη κανεις παραθεση σε μενα...ουτε εγω το συνεχιζω,γιατι δεν υπαρχζει και λογος.
Υ.Γ.πμ παντως ΔΕΝ σου εστειλα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.336
Πόντοι
24.346
επειδη κανεις παραθεση σε μενα...ουτε εγω το συνεχιζω,γιατι δεν υπαρχζει και λογος.
Υ.Γ.πμ παντως ΔΕΝ σου εστειλα.
ΔΕΝ αναφερόμουν σε σένα για τα pm.
Σωστή η παρατήρηση, εξ ου και η διευκρίνιση.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
(β) Σώμα : 6 Όπως είπα είναι μπαμπάτσικη , και οι μπαμπάτσικες μ’ αρέσουν, αλλά από τη μέση και κάτω, έχει αρχίσει και ξεφεύγει.


ξεφευγει επικινδυνα....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
(β) Σώμα : 6 Όπως είπα είναι μπαμπάτσικη , και οι μπαμπάτσικες μ’ αρέσουν, αλλά από τη μέση και κάτω, έχει αρχίσει και ξεφεύγει.


ξεφευγει επικινδυνα....

Τοσο πολυ????
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.130
Πόντοι
4.365
Επειδή δεν υπάρχει καρτέλα κριτικών για την Βίκυ/Στεφανία, θα γράψω την κριτική μου εδώ.
...
Τελείωμα στο στόμα της, όπου κάποιες ψιλές ξέφυγαν και την πήραν στο πρόσωπο, αλλά δεν έδειξε να ενοχλείται.

Τελειωτικό σε στόμα και πρόσωπο? Οκ πραγματικά εξεπλάγην..  :o
 

Σαδιστής69

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2016
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
Πολυ ωραια κριτικη,και αναλυτικη.θα διαφωνησω μονο σε δυο σημεια...
1)φυσικα και ο χωρος που εργαζεται δεν ειναι το σπιτι της...
2)ανεφερες οτι κανει τελειωμα στο στομα..δεν ειναι υπηρεσια που το εχει η το αναφερει.σε αιτημα μου,οταν την ειδα ηταν καθετη..
Συμφωνω με τον Guru. Παντα καθετη και μαζι μου οσο και αν της το ζητησα, και δεν είναι σπιτι της.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
Συνάντηση την Παρασκευή 14/12/2018 μετά από τις κριτικές που διάβασα εδώ αποφασισα να την επισκεφτώ.Δεν θα γράψω πολλά ισχύουν όλα αυτά που έχουν γραφτεί.Τελειο μασάζ πραγματικά φεύγοντας ένιωσα άλλος άνθρωπος.και το HAPPY END απολαυστικό.Βικυ -Στεφανια να είσαι καλα με υγεια και ευτυχια .ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ Φιλια πολλά!!!    ΝΙΚΟΣ
σε ευχαριστώ πολύ νικ! είμαι χαρούμενη που απολαυσες την συνεδρία :) καλές γιορτές ν έχουμε!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
Δεν θα πω πολλά για να κουράσω... εξαιρετικός χώρος... εξαιρετική κοπέλα εξαιρετική περιποίηση.. χαλάρωση στο φουλ... Κάθε φορά που πάω Είναι και καλύτερα γιατί προφανώς καταλαβαίνει και τα θέλω μου ...
καλημέρα αστέρι!σε ευχαριστώ! πολύ χαίρομαι ;)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
Καλημέρα,ολες τις γιορτινες μέρες θα βρίσκομαι κοντά σας κ θα είμαι κανονικά διαθέσιμη για την πιο ζεστή αναζωογόνηση και χαλάρωση!
Καλές γιορτές,με υγεία κ χαρά :)
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
καλησπέρα και από εμένα πριν από μερες εκανα την Πρώτη μ επίσκεψη στην στεφανια που ηταν  μοναδικη , λοιπόν μου έκανε πολλή ωραία υποδοχή στην πορτα  , ...............στα του μασαζ οπου ηταν και ο αρχικος λογος που πήγα η κοπελα περνει αριστα το εχει το μασαζ ηταν τέλειο με ανακουφισε σε μέγιστο βαθμο η κοπελα είναι αστέρι , μετα συνεχίσαμε στο κρεβάτι  οπου ήταν για πολλάα like :P ,,,,, ο χωρος πεντακάθαρος αρμονικος πολύ ωραίο ντεκόρ επίσης και η ιδια πεντακάθαρη οπου είναι το Α και το Ω ..... 
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.432
Like
17.012
καλησπέρα και από εμένα πριν από μερες εκανα την Πρώτη μ επίσκεψη στην στεφανια που ηταν  μοναδικη , λοιπόν μου έκανε πολλή ωραία υποδοχή στην πορτα  , ...............στα του μασαζ οπου ηταν και ο αρχικος λογος που πήγα η κοπελα περνει αριστα το εχει το μασαζ ηταν τέλειο με ανακουφισε σε μέγιστο βαθμο η κοπελα είναι αστέρι , μετα συνεχίσαμε στο κρεβάτι  οπου ήταν για πολλάα like :P ,,,,, ο χωρος πεντακάθαρος αρμονικος πολύ ωραίο ντεκόρ επίσης και η ιδια πεντακάθαρη οπου είναι το Α και το Ω ..... 
καλημέρα χρυσό μου παιδί!σε ευχαριστώ πολύ,εις το επανειδιν :)καλές γιορτές με ότι καλύτερο επιθυμείς! Kisses
 

zaras1987

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Like
12
Πόντοι
0
καλησπερα χρονια πολλα.εισαι αψογη προσφερεις τελεια ευχαριστηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom