Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ALITIS84

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2017
Μηνύματα
150
Like
156
Πόντοι
1
Εμένα πάντως αυτό που εκτιμώ στην Στεφανία και μου αρέσει, είναι ότι έχει αληθινές φωτογραφίες. Όχι σαν κάτι άλλες που βάζουν φωτογραφίες από το διαδίκτυο.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.420
Like
16.898
Καλησπέρα στους αγαπημένους Μ!
 

Συνημμένα

  • IMG_20221219_161622.jpg
    IMG_20221219_161622.jpg
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 213

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
6
Like
6.729
Πόντοι
1.336
Δείξε λίγο το στήθος σου και για μας που του έχουμε αδυναμία
Άμα του έχεις αδυναμία, πάει να πει το έχεις δει, αν το έχεις δει πάει να πει έχεις γνωρίσει το κορίτσι μας, αν το έχεις γνωρίσει πάει να πει δεν κατάλαβες τίποτα!
Άρα με την εις άτοπον απαγωγή που λέμε εμείς οι μαθηματικοί, είτε δεν την έχεις γνωρίσει ΚΑΘΟΛΟΥ, είτε δεν την έχεις γνωρίσει πραγματικά!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.014
Κριτικές
2
Like
3.396
Πόντοι
456
Άμα του έχεις αδυναμία, πάει να πει το έχεις δει, αν το έχεις δει πάει να πει έχεις γνωρίσει το κορίτσι μας, αν το έχεις γνωρίσει πάει να πει δεν κατάλαβες τίποτα!
Άρα με την εις άτοπον απαγωγή που λέμε εμείς οι μαθηματικοί, είτε δεν την έχεις γνωρίσει ΚΑΘΟΛΟΥ, είτε δεν την έχεις γνωρίσει πραγματικά!
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ο βασιλιας ολων των επιστημων !!!
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
Άμα του έχεις αδυναμία, πάει να πει το έχεις δει, αν το έχεις δει πάει να πει έχεις γνωρίσει το κορίτσι μας, αν το έχεις γνωρίσει πάει να πει δεν κατάλαβες τίποτα!
Άρα με την εις άτοπον απαγωγή που λέμε εμείς οι μαθηματικοί, είτε δεν την έχεις γνωρίσει ΚΑΘΟΛΟΥ, είτε δεν την έχεις γνωρίσει πραγματικά!
Φίλε μαθηματικέ, ο προτασιακός λογισμός σου είναι καλή προσπάθεια αλλά θέλει δουλειά!

Φυσικά η Στεφανία είναι κορίτσι με πολλές χάρες, αλλά εγώ είμαι βυζολάγνος και έχω έμφυτες αδυναμίες.
Και εδώ έρχεται η βιολογία να συνοδεύσει τα μαθηματικά.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
536
Κριτικές
18
Like
2.130
Πόντοι
1.196
Φίλε μαθηματικέ, ο προτασιακός λογισμός σου είναι καλή προσπάθεια αλλά θέλει δουλειά!

Φυσικά η Στεφανία είναι κορίτσι με πολλές χάρες, αλλά εγώ είμαι βυζολάγνος και έχω έμφυτες αδυναμίες.
Και εδώ έρχεται η βιολογία να συνοδεύσει τα μαθηματικά.
Από ότι φαίνεται φίλοι μου, ούτε τα μαθηματικά, ούτε η βιολογία, αλλά ούτε κ η τριγωνομετρία κ ο Αρχιμήδης (μη γράψω λάθος το όνομα κ παρεξηγηθούμε!) ο ίδιος να κατέβει, μπορούν να πείσουν την Στεφανία να δείξει λίγο το στήθος της, δυστυχώς! Στο θέμα αυτό δείχνει να είναι "μη μου τους κύκλους τάραττε".
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
9
Like
5.162
Πόντοι
1.436
Από ότι φαίνεται φίλοι μου, ούτε τα μαθηματικά, ούτε η βιολογία, αλλά ούτε κ η τριγωνομετρία κ ο Αρχιμήδης (μη γράψω λάθος το όνομα κ παρεξηγηθούμε!) ο ίδιος να κατέβει, μπορούν να πείσουν την Στεφανία να δείξει λίγο το στήθος της, δυστυχώς! Στο θέμα αυτό δείχνει να είναι "μη μου τους κύκλους τάραττε".
Αφηστε ρε παιδιά το στήθος κλπ.
Πηγαίνετε να σας κάνει ένα μασάζ να σαν μπει ο χρόνος χωρίς πιασίματα και με χαμογελο
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2015
Μηνύματα
332
Like
561
Πόντοι
81
Από ότι φαίνεται φίλοι μου, ούτε τα μαθηματικά, ούτε η βιολογία, αλλά ούτε κ η τριγωνομετρία κ ο Αρχιμήδης (μη γράψω λάθος το όνομα κ παρεξηγηθούμε!) ο ίδιος να κατέβει, μπορούν να πείσουν την Στεφανία να δείξει λίγο το στήθος της, δυστυχώς! Στο θέμα αυτό δείχνει να είναι "μη μου τους κύκλους τάραττε".
Μα δεν ειπα να δειξει γυμνο το στήθος.
Αλλά στην φωτογραφία που σχολίασα ούτε ζιβάγκο να φόραγε!
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
352
Like
1.742
Πόντοι
201
Μια που πιάσατε τα σχολικά μαθήματα να τονίσω ότι τα βυζγιά της Στεφανίας ακολουθούν ΠΙΣΤΑ τους νόμους της φυσικής ιδιαίτερα εκείνον της βαρύτητας…
Σημαδεύουν πάτωμα!!!!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
536
Κριτικές
18
Like
2.130
Πόντοι
1.196
Μα δεν ειπα να δειξει γυμνο το στήθος.
Αλλά στην φωτογραφία που σχολίασα ούτε ζιβάγκο να φόραγε!
Δεκέμβρης φίλε, προσέχει για να μη κρυώσει. Το καλοκαίρι δίπλα στην πισίνα φόραγε λιγότερα!
 

linusvonpelt

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
180
Πόντοι
0
6η επισκεψή μου σήμερα στην στεφανία και μάλλον θα σταματήσω να μετράω,ελπίζω να τις εκατοστίσω!Αφού με χαλάρωσε όπως μόνο αυτή ξέρει,μετά με απογείωσε πάλι όπως μόνο αυτή ξέρει.Εκτός από τις άριστες υπηρεσίες τις ,είναι και πολύ καλό παιδί που σέβεται αυτόν που θα την επισκεφτεί,χωρίς να κοιτάει ρολόϊ και χωρίς να ξεπετάει.Η στεφανία σε αυτά που προσφέρει είναι μονόδρομος,ας μας πει κάποιος ποιά είναι καλύτερη,στο θέμα μασάζ με παρελκόμενα,να την επισκεφτούμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom