Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
11
Like
1.393
Πόντοι
376
Την είπες την μαλακία σου??
Έτσι κατάλαβες οτι δεν ξέρω να οδηγάω...?
Αμάν βλάκες που εισαστε μερικοί ρε παιδι μου...
Ε πάρε ένα ταξακι σιγά. Δίνεις που δίνεις 50 100€ να είσαι στην ώρα σου.
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
23
Like
5.018
Πόντοι
2.846
Από τότε γίνονταν καλλιστεία ε; Μήπως ήταν τα πρώτα;
Αλλά δεν σας ήρθε κάτι σαν βρώμα ύαινας στο νήμα της Στεφανίας; Μια σφιγκτηρογλυφτρα ένας ρουφιανοπισωγλεντης εν χορώ....λες να....
 
Τελευταία τροποποίηση:

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
276
Πόντοι
21
Πέρασμα με Στεφανία πριν κάνα μήνα και.
Όπως πάντα χώρος και υπηρεσίες σε υψηλό επίπεδο. Πήρα το απλό πρόγραμμα των 40.
Όπως είχα πει και παλιότερα η εμφάνιση δεν είναι τοπ αλλά έχει βελτιωθεί πολύ σε αυτό και συνεχίζει, και έχει τρόπο όσο λίγες να στον κάνει τούρμπο και να σε τελειώσει πολύ έντονα. Έχει και ωραία πιασίματα που μου αρέσει να χουφτωνω κατά τη διάρκεια του προγράμματος.
Εννοείται θα ξανατιμηθει και με πιο ολοκληρωμένο πρόγραμμα ίσως την επόμενη φορά (στοματικό και φουλ σεξ)
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
9
Like
5.168
Πόντοι
1.436

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
9
Like
5.168
Πόντοι
1.436

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
9
Like
5.168
Πόντοι
1.436
Πάντως για να μην φανώ ότι έχω κάποια εμπάθεια με την κοπέλα έχω απολαύσει το μασαζ της και μάλιστα με είχε εξυπηρέτηση και με τις ώρες που με βόλευαν
 

linusvonpelt

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
180
Πόντοι
0
Έχω πάει 4 φορές στην στεφανία,2 φορές επέλεξα το απλό πρόγραμμα και δυο το full,και σκοπεύω να πάω πολλές φορές.
Είναι πολύ γλυκειά και sexy ,και κάθε φορά έφευγα με χαμόγελο.Κάθε φορά ήταν καλύτερη από την προηγούμενη.Η κοπέλα δεν είναι ρομποτάκι,θέλει και αυτή τον χρόνο της με τον πελάτη.Αυτά που υπόσχεται τα κάνει,και γενικά κάνει ότι μπορεί για να ευχαριστηθεί ο πελάτης,είναι καθαρή και απόλυτα συννενοήσιμη και έχει πολύ ωραίο χώρο.Η κοπέλα ούτε διατείνεται ότι είναι η ζιζέλ,ούτε ότι διαβάζει το μυαλό του πελάτη.Αυτά
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.669
Πόντοι
1.056
download-3-1.png
 

manwman

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
235
Like
431
Πόντοι
21
Στεφάνια έχει το πρόγραμμα Κρήτη καθόλου?
 

benali

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
45
Πόντοι
0
Συνάντηση σήμερα με την Στεφανία. Ήταν μια πανέμορφη εμπειρία. Η κοπέλα είναι έμπειρη και πολύ επαγγελματίας σε αυτό που κάνει. Το καλύτερο μασάζ που μου έχουν κάνει, και επίσης πολύ προσιτή , φιλική. Σε κάνει να νιώθεις πολύ ανετα. Ο χώρος πολύ ωραίος και καθαρός. Σίγουρα συνίσταται για αυτούς που πραγματικά ψάχνουν για ένα ποιοτικό μασάζ επαγγελματικών προδιαγραφών.
 

Psahnosex111

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
25
Like
109
Πόντοι
0
Για να πω κι εγώ την δική μου εμπειρία με την Στεφανία.
Έχω πάει στον χώρο της δύο φορές, ο οποίος είναι πεντακάθαρος.
Από το τηλέφωνο ήταν ξεκάθαρη για το πρόγραμμα της και στη συνάντηση τήρησε όσα είπε.
Η περιοχή που βρίσκεται, είναι μια περιοχή που κινείσαι άνετα και βρίσκεις εύκολο πάρκινγκ, χωρίς να φοβάσαι.
Η εξωτερική εμφάνιση είναι κάτι υποκειμενικό και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση κακία και τόσο κόμπλεξ από μερικούς.
Οπότε εγώ σίγουρα θα την ξανασυναντήσω.
 

geoivan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2022
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα σας.
Ήθελα αρκετές ημέρες να γράψω την εμπειρία μου για την Στεφανία και συνέχεια έκανα πίσω αλλά μετά απο πολύ και ώριμη σκέψη θεώρησα σώφρων να την πω.
Πρόκειται για μια πολύ γλυκιά κοπέλα, όπου μου προσέφερε μια πολύ καλή αισθησιακή εμπειρία και με το μασάζ της χαλάρωσα υπερβολικά και έφυγε η κούραση των ημερών μπορώ ν πώ.
Όμως στα του μασάζ, ενώ με χαλάρωσε υπερβολικά με την μάλαξη της σε όλο μου το σώμα και πέρασα πανέμορφα, βρέθηκα μετά απο δύο ημέρες σε φυσικοθεραπευτή διότι είχε πειραχτεί κάποιο νεύρο στην μέση μου και για συνολικά 7 ημέρες δεν μπορούσα να κάτσω σε καρέκλα διότι πονούσα.
Αυτά απο εμένα.
Καλή σας συνέχεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom