Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.384
Like
10.916
Πόντοι
3.556
Και φυσικα χορος, οχι ομως στις φλωρικες μορφες του (latin, κλπ) αλλα σε απλες μορφες οπως τα παραδοσιακα αλλα και η ντισκο
Ο καθενας εχει μια καταγωγη που εχει δικους της χορους και συλλογους ποντιοι, βλαχοι, κρητικοι, νησιωτες, θρακιωτες, κλπ μπορει να γραφτει εκει και να πηγαινει μια φορα τη βδομαδα
Επισης μπορει να πηγαινει καθε ΣΚ σε μια απ τις 2-3 ντισκο που εχει η Αθηνα και να παιζει χορευει με μουνακια που ειναι πιο ανοιχτες απο αυτες που πανε στα μπαροκλαμπ. Αυτα ομως τα ξερει ο κιμανιος, καλυτερα απο ολους μας
 

Επισκέπτης
Σε αναγνωστηρια, βιβλιοθηκες, παρουσιασεις, λεσχες, κλπ

Η φιλοσοφια ομως για τον Kman δεν ειναι να ψαξει ενα χομπι που να τον φερνει κοντα στις γυναικες, αλλα να βρει ενα χομπι που να του αρεσει και να τον κανει να νιωθει ωραια και ανθρωπος γιατι ο διαρκης μακροχρονιος πολεμος με τα αρπακτικα προς ανατολας και τους φριτζηδες μανατζερ προς βορραν, τον εχουν εξουθενωσει

Απο κει και περα, οτι γυναικες γνωρισει μεσα απο τα χομπι θα ειναι στα συν

Το καλο ειναι οτι αν δε δουλευει θα μπορει να κανει περισσοτερα απο ενα χομπι
ρε συ τζορτζ εκει πανε πενηνταρες
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
8
Like
1.389
Πόντοι
216
Δεν υπάρχουν

Σε ότι χόμπι και να πας,πιο εύκολα σου μιλάνε οι γυναίκες αν είσαι gay παρά άντρας.

Εσενα το μοναδικο σου χομπι ειναι η  :jerking: οποτε τι μιλας δεν εχει γυναικες εκει
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.568
Like
2.881
Πόντοι
506
Η γυμναστική βοηθάει......

Fm-4o7ZDyoSdjXOit16pdOCM3T4S2s_PDmlcWX48pG4.jpg
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.384
Like
10.916
Πόντοι
3.556
Δεν υπάρχουν

Σε ότι χόμπι και να πας,πιο εύκολα σου μιλάνε οι γυναίκες αν είσαι gay παρά άντρας.

Εχεις μιλησει ποτε σε γυναικα; Και αν ναι τι της εχεις πει;
Ξερεις τι επιπτωση εχει επανω στη γυναικα ΚΑΘΕ λεξη που της λες;
Ξερεις οτι με 10 λεξεις μπορεις να κανεις την αλλη να ξεκλειδωσει και να υποσχεθει μεσα της  οτι θα σου δωσει το μουνι στο πιατο εντος εβδομαδας;
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.197
Like
5.446
Πόντοι
1.056
Και φυσικα χορος, οχι ομως στις φλωρικες μορφες του (latin, κλπ) αλλα σε απλες μορφες οπως τα παραδοσιακα αλλα και η ντισκο
Ο καθενας εχει μια καταγωγη που εχει δικους της χορους και συλλογους ποντιοι, βλαχοι, κρητικοι, νησιωτες, θρακιωτες, κλπ μπορει να γραφτει εκει και να πηγαινει μια φορα τη βδομαδα
Επισης μπορει να πηγαινει καθε ΣΚ σε μια απ τις 2-3 ντισκο που εχει η Αθηνα και να παιζει χορευει με μουνακια που ειναι πιο ανοιχτες απο αυτες που πανε στα μπαροκλαμπ. Αυτα ομως τα ξερει ο κιμανιος, καλυτερα απο ολους μας
Συμφωνώ για τους παραδοσιακούς χορούς. Αν κάποιος θέλει να βρει γυναίκα και ομορφούλα και παραδοσιακή (και του αρέσει και ο χορός) μπορεί κάλλιστα να γραφτεί σε έναν χορευτικό σύλλογο παραδοσιακών χορών. Τίγκα στο μουνι και με εγγυημένα αποτελέσματα αν κρίνω από κάποιους φίλους μου.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Εχεις μιλησει ποτε σε γυναικα; Και αν ναι τι της εχεις πει;
Ξερεις τι επιπτωση εχει επανω στη γυναικα ΚΑΘΕ λεξη που της λες;
Ξερεις οτι με 10 λεξεις μπορεις να κανεις την αλλη να ξεκλειδωσει και να υποσχεθει μεσα της  οτι θα σου δωσει το μουνι στο πιατο εντος εβδομαδας;

Πού τα διάβασες αυτά ρε φίλε;Ποια γυναίκα σου δίνει το μουνί στο πιάτο με 10 λέξεις;Ήμαρτον

Η έλξη αν υπάρχει,συμβαίνει στα πρώτα δευτερόλεπτα.Αν της άρεσε η φάτσα σου,τα μούσια σου,τα μάτια σου ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο.
 

Επισκέπτης
Πού τα διάβασες αυτά ρε φίλε;Ποια γυναίκα σου δίνει το μουνί στο πιάτο με 10 λέξεις;Ήμαρτον

Η έλξη αν υπάρχει,συμβαίνει στα πρώτα δευτερόλεπτα.Αν της άρεσε η φάτσα σου,τα μούσια σου,τα μάτια σου ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο.
ετσι
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.384
Like
10.916
Πόντοι
3.556
Πού τα διάβασες αυτά ρε φίλε;Ποια γυναίκα σου δίνει το μουνί στο πιάτο με 10 λέξεις;Ήμαρτον

Η έλξη αν υπάρχει,συμβαίνει στα πρώτα δευτερόλεπτα.Αν της άρεσε η φάτσα σου,τα μούσια σου,τα μάτια σου ή δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο.

Αρα δε χρειαζεται να μιλαμε στις γκομενες να υποθεσω;

Τις πλησιαζουμε, περιμενουμε 10 δευτερολεπτα να μας εξετασει και τις λεμε μονο "σου αρεσα;" και τελος;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
8
Like
1.389
Πόντοι
216
Αρα δε χρειαζεται να μιλαμε στις γκομενες να υποθεσω;

Τις πλησιαζουμε, περιμενουμε 10 δευτερολεπτα να μας εξετασει και τις λεμε μονο "σου αρεσα;" και τελος;

Ετσι (δεν) γαμαει ο sad man χαχα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Αρα δε χρειαζεται να μιλαμε στις γκομενες να υποθεσω;

Τις πλησιαζουμε, περιμενουμε 10 δευτερολεπτα να μας εξετασει και τις λεμε μονο "σου αρεσα;" και τελος;

Δεν τη ρωτάς,θα φανεί απ'τον τρόπο που σε κοιτάει.Όταν τους αρέσεις,σε κοιτάνε έντονα στα μάτια.Αν δεν τους αρέσεις,κοιτάνε πιο αδιάφορα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.297
Like
21.235
Πόντοι
5.506
Είχαμε συζητήσει να πάρουμε σκύλο αφού είχε ερεθιστεί με τις τσόντες που της έδειχνα και γούσταρε σκυλογαμήσια.Ρώτησε τις φίλες της και της είπαν ότι κατάλληλο θα ήταν ένα σπάνιελ για αυτή τη δουλειά.
Μετά εγώ έφυγα Γερμανία και έχει μείνει σαν απωθημένο.
Γενικά οι Πολωνέζες είναι βαριά βιομηχανία στο σεξ,δε μασάνε σε τίποτα.Οι άλλες πιο μη μου άπτου.
Με Λευκορρωσίδες,Ρωσίδες ανεβάζεις βέβαια επίπεδο εμφάνισης για να μπορείς να κυκλοφορείς τη γκόμενα χωρίς να γίνεις ρεζίλι,θεωρητικά βέβαια.
Οι Πολωνέζες είναι πιο χύμα σε εμφάνιση.Αλλά αν θες αληθινό σεξ,η Πολωνία δε συγκρίνεται.Είναι άλλο επίπεδο.


Τύπε, το ξέρεις οτι έχεις ξεφύγει λίγο, ε;
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Διαβασα 10 σελιδες απο το thread και πονεσε το μυαλο μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom