Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ελπίζω να κατάλαβες !! :hi:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
23
Like
2.857
Πόντοι
3.820
Η ποιότητα εχει σχέση με

Η ποιότητα εχει σχέση με τις φωτο που δείχνει η γκομενα vs ποια είναι στην πραγματικότητα.
Εμένα αυτή με εξαπάτησε,μου έστειλε φωτο που ήταν 10 κιλά ελαφρυτερη,στυλακι τελείως μοντελοειδης.Οι φωτός ήταν δικες της αλλα προ τριετιας,τότε που έκανε μοντελινγκ στην Κίνα.Τοτε δεν είχε κωλαρα βέβαια.
Οποτε έστειλε ουσιαστικά εμπρόσθια όψη την προ τριετιας και οπίσθια τη σύγχρονη οποτε με καταμπερδεψε και έπεσα στην παγίδα.
Απο εδω και πέρα πριν καλέσω οποιαδήποτε,θα κανω video call πρώτα,να δω πώς είναι στην πραγματικότητα.Φυσικά πολλές γκόμενες κωλυονται με το  video call,δε θέλουν να τις δεις αβαφες με χάλια μαλλί,πιζάμες κτλ.

δεν λεω μονο για αυτην..λεω και για τις αλλες απο κιεβο που τις εβλεπες λαιβ..αυτη και μενα με ξεγελασε..στη φωτο στο μαγαζι που καθεται με το πλαι ειναι πιο συμπαθητικη,αυτες που βαλες σημερα και την ειδα καλυτερα,με τιποτα..πολυ πρησμενη μουρη..γενικοτερα ωραιο μουνι εγω θεωρω κατι τετοιο μιας και λεμε για ουκρανια


EzXI5p7.jpg


 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
δεν λεω μονο για αυτην..λεω και για τις αλλες απο κιεβο που τις εβλεπες λαιβ..αυτη και μενα με ξεγελασε..στη φωτο στο μαγαζι που καθεται με το πλαι ειναι πιο συμπαθητικη,αυτες που βαλες σημερα και την ειδα καλυτερα,με τιποτα..πολυ πρησμενη μουρη..γενικοτερα ωραιο μουνι εγω θεωρω κατι τετοιο μιας και λεμε για ουκρανια


EzXI5p7.jpg






Μην ενοχλείς φίλε τον "αρχηγό" με δευτερεύοντα θέματα. :grin: :grin:

Ο "αρχηγός" τώρα έχει άλλα μεγάλα θέματα να ασχοληθεί !!! :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • lixoudies-175x175w.jpg
    lixoudies-175x175w.jpg
    10,3 KB · Εμφανίσεις: 14
  • rouxa-brakakia-175x175w.jpg
    rouxa-brakakia-175x175w.jpg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 17
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
δεν λεω μονο για αυτην..λεω και για τις αλλες απο κιεβο που τις εβλεπες λαιβ..αυτη και μενα με ξεγελασε..στη φωτο στο μαγαζι που καθεται με το πλαι ειναι πιο συμπαθητικη,αυτες που βαλες σημερα και την ειδα καλυτερα,με τιποτα..πολυ πρησμενη μουρη..γενικοτερα ωραιο μουνι εγω θεωρω κατι τετοιο μιας και λεμε για ουκρανια


EzXI5p7.jpg






Βασικά αυτό που γίνεται οτι οι γκόμενες την σήμερον ημέραν για να ανεβάσουν το κασέ τους,χρησιμοποιούν χίλια δυο τεχνάσματα.Δείχνουν ευνοικές γωνίες,τραβάνε χιλιάδες σέλφις για να ανεβάσουν την καλύτερη,κάνουν φωτοσοπιές για να κρύψουν σπυριά,σημάδια και ατέλειες,ανεβάζουν παλιές φωτό ή κάνουν επαγγελματικές φωτογραφίσεις που αλλάζουν πολλά.
Οπότε αν δεν την έχεις δει live,πιθανότατα θα παραπλανηθείς.Αυτήν που έφερα αν τη δει κανείς στις επαγγελματικές φωτό που τράβηξε με εσώρουχα και μπικίνι για περιοδικά πιθανόν δε θα πιστέψει καν οτι είναι η ίδια γκόμενα που δείχνω.Θα φαίνεται 2 βαθμίδες ανώτερη.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
23
Like
2.857
Πόντοι
3.820
Βασικά αυτό που γίνεται οτι οι γκόμενες την σήμερον ημέραν για να ανεβάσουν το κασέ τους,χρησιμοποιούν χίλια δυο τεχνάσματα.Δείχνουν ευνοικές γωνίες,τραβάνε χιλιάδες σέλφις για να ανεβάσουν την καλύτερη,κάνουν φωτοσοπιές για να κρύψουν σπυριά,σημάδια και ατέλειες,ανεβάζουν παλιές φωτό ή κάνουν επαγγελματικές φωτογραφίσεις που αλλάζουν πολλά.
Οπότε αν δεν την έχεις δει live,πιθανότατα θα παραπλανηθείς.Αυτήν που έφερα αν τη δει κανείς στις επαγγελματικές φωτό που τράβηξε με εσώρουχα και μπικίνι για περιοδικά πιθανόν δε θα πιστέψει καν οτι είναι η ίδια γκόμενα που δείχνω.Θα φαίνεται 2 βαθμίδες ανώτερη.

Την εχω δει και οχι μονο..το μακιγιαζ δινει πολλους ποντους..πρεπει να βρεις τροπο να μειωνεις το ρισκο.και δεν ειναι μονο η εμφανιση.καλυτερα να μην καλεις γκομενες που δεν τις ξερεις.πιο καλα να πηγαινεις εκει.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Οκ Mindreader κατανοητή η πλευρά σου. Δεν έχω καμία διάθεση να μπλέξω στην κόντρα σας...

Πάντως για τον Άρχοντα πολλά μπορεί να πει κανείς, αλλά κακία στην ψυχή του δεν έχει.

 

Επισκέπτης
Ουδεν κακον, αμιγες καλου kman

Ευκαιρια αυτο το συμβαν να σε κανει να φιλοσοφησεις καποια πραγματα.

Ειναι φανερο οτι εχεις μπει σε μια φιλοσοφια που περιλαμβανει μεγαλη αφοσιωση στη δουλεια, ωστε να βγαλεις πολλα λεφτα, ωστε με αυτα να μπορεις να χειραγωγησεις γυναικες, ωστοσο παρατωντας τον εαυτο σου δουλευοντας τοσες ωρες
Αυτο το συμβαν ηταν ενδειξη οτι εχεις παρατησει τοσο τον εαυτο σου, που ακομα και μια γκομενα που πληρωσες τοσα λεφτα, για να ερθει, την κερασες στα μισα μαγαζια της Αθηνας, πιθανο να της εκανες και δωρα, επιπλεον της εταξες 1000 ευρω για 2-3 πηδηματα,  δεν καθησε να την γαμησεις, παροτι ολοι ξερουμε πως τετοιες γκομενες εχουν παρει τραινα απο πισω, δηλαδη το σεξ γι αυτες ειναι κατι απλο και συνηθισμενο

Ειναι φανερο πως εισαι σε κατασταση burn-out εχεις φαει τοση κουραση στη δουλεια που το ματι σου γυαλιζει, αισθανεσαι 500 κιλα-κουρασμενος-γέρος και ασχημος και αισθανεσαι οτι μονο με λεφτα μπορει να σου κατσει μια γυναικα και κανεις το παν για να βγαλεις οσα πιο πολλα μπορεις, που αυτο σε κουραζει περισσοτερο και αυτος ο φαυλος κυκλος συνεχιζεται

Στη θεση σου χρειαζεται να το φιλοσοφησεις σοβαρα, παρατα αμεσως το σκλαβιλικι που κανεις στους φριτζηδες, που σου εχει ρουφηξει ολη την ενεργεια και για τα επομενα 2-3 χρονια μην κανεις τιποτε απολυτως απο αποψη δουλειας
Ζησε σαν φοιτητης, ασχολησου με τον εαυτο σου, το σωμα σου, την εμφανιση σου, ξεκουρασου, τρωγε καλα, αν καπνιζεις κοφτο αυριο, και αν θες να παιξεις με γυναικες, βρες αλλους τροπους, μεσω πραγματων που σου αρεσουν και αρεσουν σε αυτες, οπως τεχνη, βιβλια, ψυχολογια,  κλπ
Εχει αστειρευτο αριθμο γυναικων εκει εξω, πρακτικα απειρο για τη ζωη του μεσου ανδρα.
Εισαι σε σοβαρο burn out, στο μελλον πιθανο να κινδυνευσει και η υγεια σου απο το στρεσ και την κουραση. Μην το αφησεις να σε παρει απο κατω.
Στο ειπε και η γκομενα καταμουτρα, οτι εχεις παρατηθει, και δεν κανεις πραγματα βασικα για τον εαυτο σου

Αυτα απο μενα, just my 2 cents
εσυ καλα τα λες

Αλλα για γραψε μερικα χομπυ για γνωριμια με γυναικες

Ειχα παει σε κατι σεμιναρια φωτογραφιας και ηταν ολο μαντραχαλοι με μουσια
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Οκ Mindreader κατανοητή η πλευρά σου. Δεν έχω καμία διάθεση να μπλέξω στην κόντρα σας...

Πάντως για τον Άρχοντα πολλά μπορεί να πει κανείς, αλλά κακία στην ψυχή του δεν έχει.

Δεν ξέρω αν έχει κακία η όχι.

Δεν θα κάτσω να κουβεντιάσω πόση κακία η όχι έχει κάποιος που ηδονίζεται με το να χέζει ανθρώπους !! Και ποστάρει τέτοιες φωτογραφίες.

Αυτό κρίνε το εσύ.
 

Συνημμένα

  • 5qPDvO.jpg
    5qPDvO.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 102
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Την εχω δει και οχι μονο..το μακιγιαζ δινει πολλους ποντους..πρεπει να βρεις τροπο να μειωνεις το ρισκο.και δεν ειναι μονο η εμφανιση.καλυτερα να μην καλεις γκομενες που δεν τις ξερεις.πιο καλα να πηγαινεις εκει.

Αυτό που λες έχει βάση.Μπορείς να πας στην πόλη τους π.χ. Μινσκ,Κίεβο,Μόσχα.Αλλά εκεί έχεις τα ακόλουθα μειονεκτήματα.
1.Μερικές είναι κρυφές έσκορτς και σου πετάνε θέλω π.χ. 150 ευρώ την ώρα
2.Αλλες δεν είναι διαθέσιμες γιατί λείπουν εξωτερικό σε  ταξίδια σε σπόνσορες ή έχουν πολλή δουλειά το συγκεκριμένο χρόνο που πας ή άλλες υποχρεώσεις ή απλά συναντούν άλλους
3.Αλλες ζητάνε εξωφρενικά ποσά.Π.χ. θέλω 300 ευρώ για να γνωριστούμε.Η θέλω 1000 ευρώ τη μέρα που θα είμαι μαζί σου κτλ.
Ενώ αν καλέσεις εσύ μία,κάπως τν εγκλωβίζεις για τις μέρες που θες.Δεν υπάρχει περίπτωση να λείπει,να ζητάει παραπάνω,να είναι απασχολημένη,μη διαθέσιμη κτλ.
Το ρίσκο όταν φέρνεις είναι
1.Να μην είναι όπως στις φωτό
2.Να έχει κακή συμπεριφορά,να είναι ανυπόφορη
3.Να σπάσει τη συμφωνία και να μην κάτσει
Οπότε είτε πας εσύ ο ίδιος όπως έκανα το Σεπτέμβριο είτε τις φέρεις στη χώρα που μένεις,διατρέχεις τον ίδιο βαθμό ρίσκου ουσιαστικά να μην εξελιχθούν τα πράγματα όπως θα ήθελες για διάφορους λόγους.Παίζουν και πολλοί αστάθμητοι παράγοντες ρόλο,κουλτούρα της γκόμενας,ψυχολογία το συγκεκριμένο διάστημα,εναλλακτικές σε σπόνσορες,επαγγελματική ενασχόληση,προοπτικές,παρελθόν,τάσεις,αν σε γουστάρει ή όχι και πλήθος άλλων παραγόντων που δεν ελέγχεις.Συχνά και απρόοπτων.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Είναι ανωμαλαρα ο Αρχηγός, δεν υπάρχει αμφιβολία. :s&m_1:

Αφού γίνεται με κοινή συναινεση, όσο αηδιαστικό κι αν είναι, για εμένα δεν είναι μεμπτό.

Άρχοντα τι βίτσια είναι αυτά? Σκύλος βρέθηκε?
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Είναι ανωμαλαρα ο Αρχηγός, δεν υπάρχει αμφιβολία. :s&m_1:

Αφού γίνεται με κοινή συναινεση, όσο αηδιαστικό κι αν είναι, για εμένα δεν είναι μεμπτό.

Άρχοντα τι βίτσια είναι αυτά? Σκύλος βρέθηκε?


:S :S :S
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Μα να έχουμε βρει το μουνοσκυλο και να ψάχνουμε το σκύλο?  :2funny:

Δε γίνονται αυτά...

 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
23
Like
2.857
Πόντοι
3.820
Αυτό που λες έχει βάση.Μπορείς να πας στην πόλη τους π.χ. Μινσκ,Κίεβο,Μόσχα.Αλλά εκεί έχεις τα ακόλουθα μειονεκτήματα.
1.Μερικές είναι κρυφές έσκορτς και σου πετάνε θέλω π.χ. 150 ευρώ την ώρα
2.Αλλες δεν είναι διαθέσιμες γιατί λείπουν εξωτερικό σε  ταξίδια σε σπόνσορες ή έχουν πολλή δουλειά το συγκεκριμένο χρόνο που πας ή άλλες υποχρεώσεις ή απλά συναντούν άλλους
3.Αλλες ζητάνε εξωφρενικά ποσά.Π.χ. θέλω 300 ευρώ για να γνωριστούμε.Η θέλω 1000 ευρώ τη μέρα που θα είμαι μαζί σου κτλ.
Ενώ αν καλέσεις εσύ μία,κάπως τν εγκλωβίζεις για τις μέρες που θες.Δεν υπάρχει περίπτωση να λείπει,να ζητάει παραπάνω,να είναι απασχολημένη,μη διαθέσιμη κτλ.
Το ρίσκο όταν φέρνεις είναι
1.Να μην είναι όπως στις φωτό
2.Να έχει κακή συμπεριφορά,να είναι ανυπόφορη
3.Να σπάσει τη συμφωνία και να μην κάτσει
Οπότε είτε πας εσύ ο ίδιος όπως έκανα το Σεπτέμβριο είτε τις φέρεις στη χώρα που μένεις,διατρέχεις τον ίδιο βαθμό ρίσκου ουσιαστικά να μην εξελιχθούν τα πράγματα όπως θα ήθελες για διάφορους λόγους.Παίζουν και πολλοί αστάθμητοι παράγοντες ρόλο,κουλτούρα της γκόμενας,ψυχολογία το συγκεκριμένο διάστημα,εναλλακτικές σε σπόνσορες,επαγγελματική ενασχόληση,προοπτικές,παρελθόν,τάσεις,αν σε γουστάρει ή όχι και πλήθος άλλων παραγόντων που δεν ελέγχεις.Συχνά και απρόοπτων.

μονο και μονο, που στην περιπτωση που τις φερνεις εδω και χανεις τα λεφτα σου σε εισιτηρια φαγητα και ψυχολογια-που μαλλον δεν σε αγγιζει αυτο οπως προειπα-σε σχεση με το να πας ενα ταξιδι και ας να μην σου κατσει τιποτα και οτι φας και πιεις να ειναι για την παρτυ σου, εχει τεραστια διαφορα για μενα..χανω τα λογια μου ,το ξερω αλλα αντε να κανουμε κουβεντα..
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.438
Like
10.986
Πόντοι
3.556
εσυ καλα τα λες

Αλλα για γραψε μερικα χομπυ για γνωριμια με γυναικες

Ειχα παει σε κατι σεμιναρια φωτογραφιας και ηταν ολο μαντραχαλοι με μουσια

τενις, βιβλιο, πεζοπορια στην Παρνηθα,

και ο βασιλιας ολων ειναι η ψυχολογια

Αν ασχοληθει καποιος με την ψυχολογια, ακομα και στις απλες της μορφες, και βρει τροπο να ερχεται σε επαφη με γυναικες μεσα απο αυτην, μπορει να γαμησει και 3000 γυναικες σε 5 χρονια. 2 διαφορετικες ανα ημερα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.224
Like
11.775
Πόντοι
2.606
τενις, βιβλιο, πεζοπορια στην Παρνηθα,

και ο βασιλιας ολων ειναι η ψυχολογια

Αν ασχοληθει καποιος με την ψυχολογια, ακομα και στις απλες της μορφες, και βρει τροπο να ερχεται σε επαφη με γυναικες μεσα απο αυτην, μπορει να γαμησει και 3000 γυναικες σε 5 χρονια. 2 διαφορετικες ανα ημερα
βιβλιο που τυπε σε βιβλιοθηκη? δεν πανε πια μια ειχε παει και την ψωλοχυσανε  δεν τα μαθες?  :grin:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.438
Like
10.986
Πόντοι
3.556
βιβλιο που τυπε σε βιβλιοθηκη? δεν πανε πια μια ειχε παει και την ψωλοχυσανε  δεν τα μαθες?  :grin:

Σε αναγνωστηρια, βιβλιοθηκες, παρουσιασεις, λεσχες, κλπ

Η φιλοσοφια ομως για τον Kman δεν ειναι να ψαξει ενα χομπι που να τον φερνει κοντα στις γυναικες, αλλα να βρει ενα χομπι που να του αρεσει και να τον κανει να νιωθει ωραια και ανθρωπος γιατι ο διαρκης μακροχρονιος πολεμος με τα αρπακτικα προς ανατολας και τους φριτζηδες μανατζερ προς βορραν, τον εχουν εξουθενωσει

Απο κει και περα, οτι γυναικες γνωρισει μεσα απο τα χομπι θα ειναι στα συν

Το καλο ειναι οτι αν δε δουλευει θα μπορει να κανει περισσοτερα απο ενα χομπι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom