Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.280
Like
11.911
Πόντοι
2.606
αν στο μυαλο του καθενος υπηρχε πεζη λογικη δεν θα υπηρχαν στριπτιτζαδικα και  κωλομπαρα που δεν σερβιρουν μπριζολα ουτε χοτ γραμμες 090 θα πηγαιναν ολοι σε μια πουτανα και θα γαμαγαν  πρεπει να ειμαστε ανεκτικοι στην ολη φαση γιατι δεν ξερουμε τι εξιταρει τον καθενα ο αρχοντας δεν ενοχλει κανεναν δουλευει σαν σκυλι απ οτι λεει και το κανει το μαρουλι χαρτοπολεμο εμας τι μας κοφτει στην τελικη ετσι γουσταρει ετσι κανει ισα ισα δεν πουλησε παραμυθι γαμια γραφει τα δικα του γελαμε περναει η ωρα κι ολα καλα  :grin:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.571
Like
2.884
Πόντοι
506
Και εκεί που λες ότι τελείωσαν όλα,εμφανίζεται το πολωνικό ιππικό και σώζει την κατάσταση.

PWGGWy.jpg


rDwCvt.jpg


Ενδοφθάλμιο Balkan χύσι με ολίγον σκατ μετά το παραδοσιακό γλυφοκώλι.
Πολύ παράξενο φετίχ είναι αυτό....

Παρατήρησα ότι σου αρέσει να χύνεις ακριβώς πάνω στο μάτι!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.620
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Γιατί ένα καμακι δεν κερνάει?Δεν κάνει δώρα?Δε δίνει υποσχέσεις?Δεν ταζει διακοπές?Στην πραγματικότητα είναι λεπτός ο διαχωρισμός είναι σαν καμακι on steroids.Σα να εκατονταπλασιαζεις την ισχυ σου σε σχέση με το συμβατικό καμάκι.


Να κάτι τέτοια λες και δε μπορούμε χωρίς εσένα.  :grin:
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Και ομως, αν σκεφτει κανεις οτι υπαρχουν ατομα που καθε βραδυ χανουν περιουσιες στα καζινα, κλπ ο kman κανει το καλυτερο
Βγαινει με ομορφες γυναικες, τις περισσοτερες τις πηδαει, κανει συνεχεια ταξιδια και του μενουν και λεφτα για τα προς το ζην,

Πολλοι τζογαδοροι κατεστραμμενοι θα εδιναν τα παντα για να ειναι στη θεση του kman

Οπως και πολλοι που καταστραφηκαν απο ναρκωτικα,

Οπως και πολλοι που τους εφαγε τεραστια περιουσια ενας κακος γαμος και διαζυγιο με μια αθλια καργια

Ναι μαν μου και αυτοι που ειναι πρεζακια και δεν μπορουν να σταθουν, πολυ θα προτιμουσαν να ζουν την ζωη που κανουν οι καμμενοι με τον τζογο, ή αυτων που εχασαν λεφτα απο διαζυγιο. Ειναι σοβαρο κριτηριο αυτο;

Ετσι και αλλιως το προβλημα δεν ειναι αν ξοδευει λεφτα σε πουτανες και σε ταξιδια για πουτανες. Ολοι στο site αυτο κανουμε. To site λεγεται bourdela.com
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.620
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Και αυτη που δεν εκατσε ανταμοιβη πηρε, τσαμπα διακοπες στην Ελλαδα εκανε. Οτι ηρθε για πουτανιλικι ειναι δεδομενο. Οτι ηξερε οτι θα παρει παραπανω χρηματα αν ετρωγε το καυλι και παλι δεδομενο. Και ομως προτιμησε να μην το φαει

Και αυτο απο μια κοπελα που ηρθε απο αλλη χωρα για πουτανιλικι. Και εσυ το δαιφημιζεις.

Φιλε μου δεν θα συνεχισω την κουβεντα, εχεις δικαιωμα να κανεις οτι θελεις, και δικαιωμα και σε ολους να συμμετεχουν σε αυτο το thread πχ, αλλα η δικια μου προτροπη ειναι πως χρειαζεσαι επαγγελματικη βοηθεια.



Τύπε, αν συνδέσουμε αυτά που λες με το οτι τον είπε βρωμιάρη, ακατάστατο, μαλωμένο με τη μόδα και τα αποσμητικά μάλλον καταλαβαίνουμε γιατί δεν του έκατσε.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Είναι γκομενικη εμπειρία.Να τώρα ήρθε η αλλη,δεν έκατσε.Οπως θα έκανε και μια κανονική γκομενα αν δεν ταιριαζατε.Δεν αλλάζει τίποτα.Απλα αν κάτσει παίρνει ανταμοιβή.
αν θες γνησια "ψευδαισθητικη"γκομενικη εμπειρια η μονη vfm λυση για σενα ειναι στριπ η κωλομπαρο.διαλεγεις και αρχιζεις να "καμακωνεις"..δεν σου αρεσει η πρωτη πας στην επομενη κτλ.πολλες επιλογες,τεραστιο πλεονεκτημα για "καμακι"με  μικρο κοστος ανα γκομενα.με τα λεφτα που χαλασες για την λευκορωσιδα θα ειχες κανεις πολλες δοκιμες. οταν βρεις αυτη που θα ταιριαζεις,συνεχιζεις να κερνας μεχρι να την ψησεις και να βγειτε ραντεβου .μετα κερασματα εξω βολτες δωρακια κτλ..ισως γαμησεις και χωρις μετρητο αν το κοριτσι ψαχνει για σπονσορα.μπορεις να παιζεις με 2-3-4 οσες θες ταυτοχρονα ,οσο βασταει η τσεπη σου..μονο και μονο που υπαρχουν παιχτες που παντρευτηκαν καποιες απο αυτες ,φανερωνει ποσο "αληθινη"εμπειρια ειναι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δε χάλασα πολλά στη Λευκορρωσιδα.Πληρωσα 300 ευρώ το εισιτήριο και περίπου 500 ευρώ συνολικά έξοδα σε εξόδους κτλ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εδώ η γκομενα χορεύει την πρώτη μέρα.


Ο πρώην σύζυγος ήταν Τούρκος και της αγόρασε διαμέρισμα χώρια τις εξωτικές διακοπές που την πήγαινε Μπαλί,USA,Ντουμπάι κτλ.
 

Monocle

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
1.602
Like
113
Πόντοι
16
Εδώ η γκομενα χορεύει την πρώτη μέρα.

Ο πρώην σύζυγος ήταν Τούρκος και της αγόρασε διαμέρισμα χώρια τις εξωτικές διακοπές που την πήγαινε Μπαλί,USA,Ντουμπάι κτλ.

Αδερφέ σε νιώθω. Αλλά πρέπει να κάνεις την αυτοκριτική σου, η γκόμενα είχε φάει πουτσο απο τούρκο (σίχαμα) και τελικά ουτε καν γάμησες. Μόνο πλήρωσες και περασε καλά. Πρέπει να δεις τα λάθη σου
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τώρα παίζουν 4 νέες υποψήφιες σπονσορέτς που πρέπει να διαλέξω ποια θα φέρω σε δυο βδομάδες.Μια Λευκορρωσίδα,2 Ουκρανές και μια Τσέχα.
Σκέφτομαι να βάλω το θέμα σε ψηφοφορία να αποφασίσει το κοινό ποια πρέπει να φέρω.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αδερφέ σε νιώθω. Αλλά πρέπει να κάνεις την αυτοκριτική σου, η γκόμενα είχε φάει πουτσο απο τούρκο (σίχαμα) και τελικά ουτε καν γάμησες. Μόνο πλήρωσες και περασε καλά. Πρέπει να δεις τα λάθη σου

Οντως αλλά ο Τούρκος ήταν 35άρης,εμφανίσιμος και επιχειρηματίας με υψηλό εισόδημα που γύρναγε συχνά Δυτική Ευρώπη,Αμερική για δουλειές.Μου έδειξε φωτό,δεν είχε κλασσική τουρκόφατσα.

Της έδινε ένα σωρό λεφτά,της πήρε διαμέρισμα,αμάξι,πλήρωνε διακοπές,ταξίδια τα πάντα όλα.
Αυτή δηλαδή έχει συνηθίσει να ξοδεύουν χοντρά για την πάρτη της.Μου εξήγησε τι ζητάνε οι φίλες της Ρωσίδες που μένουν Μόσχα,καλά΄εκεί έχουν ξεφύγει τελείως.Και οι άντρες λέει στη Μόσχα το αποδέχονται ότι οι κοπέλες έχουν τόσο υψηλά στάνταρτς,δε βγάζουν κιχ.
 

Monocle

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
1.602
Like
113
Πόντοι
16
Οντως αλλά ο Τούρκος ήταν 35άρης,εμφανίσιμος και επιχειρηματίας με υψηλό εισόδημα.Μου έδειξε φωτό,δεν είχε κλασσική τουρκόφατσα.

Της έδινε ένα σωρό λεφτά,της πήρε διαμέρισμα,αμάξι,πλήρωνε διακοπές,ταξίδια τα πάντα όλα.

Δεν ξέρω, ίσως το πρόβλημα να το έχω εγώ μόνο αλλά γκόμενα που έχει γαμηθεί απο τουρκο τη σιχαίνομαι. Και ας είναι εμφανισιμος με "υψηλό εισόδημα".

Κάτι στη μεθοδολογία δεν κόλλησε, υπάρχει λάθος στον αλγόριθμο και σου έβγαλε λάθος αποτέλεσμα. Αλλά δεν πειράζει, θα το φτιάξεις. Φτάνει να παραδεχτείς οτι έκανες λάθος. Για σένα, άσε τους άλλους εδω μέσα να λένε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω, ίσως το πρόβλημα να το έχω εγώ μόνο αλλά γκόμενα που έχει γαμηθεί απο τουρκο τη σιχαίνομαι. Και ας είναι εμφανισιμος με "υψηλό εισόδημα".

Κάτι στη μεθοδολογία δεν κόλλησε, υπάρχει λάθος στον αλγόριθμο και σου έβγαλε λάθος αποτέλεσμα. Αλλά δεν πειράζει, θα το φτιάξεις. Φτάνει να παραδεχτείς οτι έκανες λάθος. Για σένα, άσε τους άλλους εδω μέσα να λένε.

Είναι το καλιμπράρισμα που λένε.Ηταν η πρώτη βολή.Είδα τι έγινε θα διορθώσω την κατεύθυνση στην επόμενη για να πετύχω κέντρο στο θήραμα.
Θέλει εμπειρία,δοκιμή και λάθος το σπορ αλλιώς δε γίνεται.Το ηλεκτρονικό σπονσοριλίκι είναι εντελώς καινούργια ιστορία,παίζει χοντρά τα τελευταία 2 χρόνια και εγώ το ξεκίνησα τώρα.
Πρέπει να χάσεις κάποια λεφτά για να μάθεις.Και όλα να στα πούνε όπως κάνω εγώ,πάλι πρέπει να ξοδέψεις για να μάθεις αφού πρέπει να φιλτράρεις τις πληροφορίες και να τις προσαρμόσεις στο άτομό σου.

Τώρα έχω 4-5 ανοιχτές επιλογές άμα διαλέξω λάθος μπορεί να χάσω μια μουνάρα.Είναι ρουλέτα η φάση.
 

Monocle

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
1.602
Like
113
Πόντοι
16
Είναι το καλιμπράρισμα που λένε.Ηταν η πρώτη βολή.Είδα τι έγινε θα διορθώσω την κατεύθυνση στην επόμενη για να πετύχω κέντρο στο θήραμα.

Ετσι είναι. Θα βρεις στόχο στις επόμενες, εδω ήμαστε να σε διαβάζουμε.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Δε χάλασα πολλά στη Λευκορρωσιδα.Πληρωσα 300 ευρώ το εισιτήριο και περίπου 500 ευρώ συνολικά έξοδα σε εξόδους κτλ.
πλακα μας κανεις..εδω σου λεω με ενα 50αρι μπορεις να κερασεις 2 ποτα να πεις μια κουβεντα και να κοψεις κινηση τι γινεται με καποια κοπελα απο στριπ.με 2-3 φορες στο μαγαζι και κοστος 200ε μετα ισως εβγαινες ραντεβου ..οτι εκανες δηλαδη με την λευκορωσιδα , και με μια κοπελα που θα της ειχες μιλησει και μπορει να ταιριαζανε και τα χνωτα σας και δεν θα τρωγες την ξινιλα στην μαπα..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
πλακα μας κανεις..εδω σου λεω με ενα 50αρι μπορεις να κερασεις 2 ποτα να πεις μια κουβεντα και να κοψεις κινηση τι γινεται με καποια κοπελα απο στριπ.με 2-3 φορες στο μαγαζι και κοστος 200ε μετα ισως εβγαινες ραντεβου ..οτι εκανες δηλαδη με την λευκορωσιδα , και με μια κοπελα που θα της ειχες μιλησει και μπορει να ταιριαζανε και τα χνωτα σας και δεν θα τρωγες την ξινιλα στην μαπα..

Και αυτό που λες γίνεται.Αυτό που περιγράφεις νομίζω έκανε εδώ ο nykteros,έβγαζε κοπέλες από τα στριπ.
Το σπονσοριλίκι γίνεται παντού.Παλιά έκανα live στα κλαμπς και στα μαγαζιά.Τώρα έχει εξαπλωθεί το ηλεκτρονικό σπονσοριλίκι,μεταφέρθηκε μεγάλο κομμάτι στο ονλάιν.
Αναγκάστηκα να περάσω στο ηλεκτρονικό διότι δυσκόλεψε υπερβολικά το live στην πρώην ΕΣΣΔ τα τελευταία χρόνια.Πριν 10 χρόνια έκανες σπονσοριλίκι Τσεχία,Πολωνία πάρα πολύ άνετα.
Πάνε οι καλές εποχές.Τώρα είναι τα περισσότερα ονλάιν που σημαίνει χοντρός ανταγωνισμός με φραγκάτους παγκοσμίως για τις ίδιες γκόμενες,πολλές επιλογές από τις γκόμενες,κοροιδία κτλ.
 

Monocle

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2019
Μηνύματα
1.602
Like
113
Πόντοι
16
πλακα μας κανεις..εδω σου λεω με ενα 50αρι μπορεις να κερασεις 2 ποτα να πεις μια κουβεντα και να κοψεις κινηση τι γινεται με καποια κοπελα απο στριπ.με 2-3 φορες στο μαγαζι και κοστος 200ε μετα ισως εβγαινες ραντεβου ..οτι εκανες δηλαδη με την λευκορωσιδα , και με μια κοπελα που θα της ειχες μιλησει και μπορει να ταιριαζανε και τα χνωτα σας και δεν θα τρωγες την ξινιλα στην μαπα..

Κάνεις συγκρίσεις σε διαφορετικό dataset.

Αυτό που λέει είναι οτι το πείραμα τόσο του κόστισε. Αλλά για το συγκεκριμένο process.

Εσυ λες οτι με τα ίδια χρήματα θα έκανε κάτι άλλο, για άλλο process όμως - το οποίο δεν τον ενδιαφέρει.

Καλά κάνει και προχωράει. Ολα μέρος του UAT είναι
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.382
Like
2.471
Πόντοι
456
Τώρα παίζουν 4 νέες υποψήφιες σπονσορέτς που πρέπει να διαλέξω ποια θα φέρω σε δυο βδομάδες.Μια Λευκορρωσίδα,2 Ουκρανές και μια Τσέχα.
Σκέφτομαι να βάλω το θέμα σε ψηφοφορία να αποφασίσει το κοινό ποια πρέπει να φέρω.


αρχηγέ κλείσε τα αυτιά (μάτια) σου στις κακιές πεθερές, εσύ στο στόχο σου. φέρε θηλυκό Νέντβεντ
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Το πρόβλημα είναι ότι στις φωτό όλες δείχνουν μουνάρες και άμα φέρω καμία μπορεί να είναι σκέτη απογοήτευση.Πρέπει να γίνεις λίγο γατόνι και στις φωτό.
Π.χ. παρατήρησα ότι όσες έχουν κοιλίτσα βγάζουν λήψεις με την κοιλιά πάντα καλυμμένη.Γενικά προβάλλουν πάντα τα δυνατά σημεία τους.
Εχει κάνει και τεράστια ζημιά το ίνσταγκραμ,εξαχρείωσε τις γκόμενες,ποστάρουν ό,τι θέλουν.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.953
Like
10.356
Πόντοι
2.406

[/quoteη
Είναι ανωμαλαρα ο Αρχηγός, δεν υπάρχει αμφιβολία. :s&m_1:

Αφού γίνεται με κοινή συναινεση, όσο αηδιαστικό κι αν είναι, για εμένα δεν είναι μεμπτό.

Άρχοντα τι βίτσια είναι αυτά? Σκύλος βρέθηκε?

οχι
Τελικα προτιμηθηκε γάιδαρος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom