Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Νομίζω πως όταν είσαι σε κατάσταση burn out οι εργοδότες στην Γερμανία δίνουν ένα τρίμηνο άδεια άνευ αποδοχών! Αν το κάνει  αυτό βέβαια θα κλείσουν σπίτια σε Πολωνία, Ουκρανία, Ρωσία...  :2funny: :S
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Και εκεί που λες ότι τελείωσαν όλα,εμφανίζεται το πολωνικό ιππικό και σώζει την κατάσταση.

PWGGWy.jpg


rDwCvt.jpg


Ενδοφθάλμιο Balkan χύσι με ολίγον σκατ μετά το παραδοσιακό γλυφοκώλι.
Μας πρόδωσαν βέβαια τα σουβλάκια από χτες.
Εξήγησα στην Πολωνέζα τα χάλια της Λευκορρωσίδας,είχε καταθυμώσει και αυτή που δεν έκατσε.Αδιαννόητα πράγματα.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Καταρχην, δεν εννοω μονο για τον κμαν, για ολους εγραψα.

Το να γραφουμε τωρα παπαριες ενω δεν ειμαστε ειδικοι πανω στο θεμα, ειναι ανοητο.

Ας παει ο φιλος μας σε 3 ειδικους ψυχιατρους επι του θεματος, ας τους δωσει να μελετησουν καμια 20αρια σελιδες με παραδειγματα κειμενων και φωτο απο το σχετικο νημα και ας μας μεταφερει μετα το τι του ειπαν.

End of story.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Και εκεί που λες ότι τελείωσαν όλα,εμφανίζεται το πολωνικό ιππικό και σώζει την κατάσταση.

PWGGWy.jpg


y24Mxm.jpg


Κμαν....γαματο ρε φιλε. Αστο. Απο που να αρχισουμε και που να σταματησουμε ρε φιλε.

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.028
Πόντοι
3.556
Νομίζω πως όταν είσαι σε κατάσταση burn out οι εργοδότες στην Γερμανία δίνουν ένα τρίμηνο άδεια άνευ αποδοχών! Αν το κάνει  αυτό βέβαια θα κλείσουν σπίτια σε Πολωνία, Ουκρανία, Ρωσία...  :2funny: :S

Ανευ η μετ αποδοχων;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.285
Like
11.913
Πόντοι
2.606
ξεκινα απο νυχι να ανεβαινεις  :tooth:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κμαν....γαματο ρε φιλε. Αστο. Απο που να αρχισουμε και που να σταματησουμε ρε φιλε.

Εσύ είσαι μέγιστος κριτής.Βάλε δικές σου γκόμενες με ενδοφθάλμιο χύσι και μετά κάνε ανάλυση γιατί είναι καλύτερες από όσες ποστάρω.
Βγες με γκόμενες Γκάζι κτλ να χορεύουν και πόσταρε.Πάρε μια διακοπές Σαντορίνη και πόσταρε.Χωρίς corpus και αποδεικτικά στοιχεία δεν μπορείς να κάνεις κριτική.Είσαι σαν προπονητής από την εξέδρα.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.285
Like
11.913
Πόντοι
2.606
Εσύ είσαι μέγιστος κριτής.Βάλε δικές σου γκόμενες με ενδοφθάλμιο χύσι και μετά κάνε ανάλυση γιατί είναι καλύτερες από όσες ποστάρω.
αρχηγε της εκανες θεραπεια ωχρας κηλιδας ?  :grin:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εσύ είσαι μέγιστος κριτής.Βάλε δικές σου γκόμενες με ενδοφθάλμιο χύσι και μετά κάνε ανάλυση γιατί είναι καλύτερες από όσες ποστάρω.
Βγες με γκόμενες Γκάζι κτλ να χορεύουν και πόσταρε.Πάρε μια διακοπές Σαντορίνη και πόσταρε.Χωρίς corpus και αποδεικτικά στοιχεία δεν μπορείς να κάνεις κριτική.Είσαι σαν προπονητής από την εξέδρα.
Αρχηγέ ανανέωσε κι εσύ λίγο το ρόστερ! Έχεις θέμα με τις καινούργιες!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι Πολωνέζες είναι ανωμαλιάρες στο σεξ.Κάνουν όλα τα γούστα.Deep throating,πρωκτικό,καταπόσεις,pissing,bdsm κτλ τα έχουν για πλάκα.
Δεν πιάνουν με τίποτα τέτοιες επιδόσεις οι ξαδέρφες τους στα ανατολικά.Είναι η εύκολη γρήγορη λύση,τα Mc girls της Ευρώπης.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ ανανέωσε κι εσύ λίγο το ρόστερ! Έχεις θέμα με τις καινούργιες!

Φέρνω νέα σε δυο βδομάδες.Πολύ δυνατό μουνί.Βέβαια τώρα φρίκαρα με τις Λευκορρωσίδες και έχει και αυτή την ίδια προέλευση.
Βασικά έχω να διαλέξω ανάμεσα σε μια Τσέχα,μια Ουκρανή και μια Λευκορρωσίδα.Μάλλον θα ευεργετήσω την τελευταία.Αν τα κάνει μαντάρα όπως η τελευταία,θα παραιτηθώ τελείως από τη χώρα.
 

Troin

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
45
Like
6
Πόντοι
0
Φέρνω νέα σε δυο βδομάδες.Πολύ δυνατό μουνί.Βέβαια τώρα φρίκαρα με τις Λευκορρωσίδες και έχει και αυτή την ίδια προέλευση.
Βασικά έχω να διαλέξω ανάμεσα σε μια Τσέχα,μια Ουκρανή και μια Λευκορρωσίδα.Μάλλον θα ευεργετήσω την τελευταία.Αν τα κάνει μαντάρα όπως η τελευταία,θα παραιτηθώ τελείως από τη χώρα.

Θα σου πρότεινα να βάλεις φωτογραφίες και λεπτομέρειες διαλόγων και με τις 3 για να σου δώσουν συμβουλές οι σοφοί γέροντες του bou πριν κλείσεις το deal έτσι ώστε να γλυτώσεις νέο στραπάτσο λόγω έλλειψης πληροφόρησης σε περίπτωση που έχουν κυκλοφορήσει οι συγκεκριμένες ξανά στα πέριξ...
 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Νομίζω, οι τρεις ψυχίατροι είναι λίγοι...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Οι Πολωνέζες είναι ανωμαλιάρες στο σεξ.Κάνουν όλα τα γούστα.Deep throating,πρωκτικό,καταπόσεις,pissing,bdsm κτλ τα έχουν για πλάκα.
Δεν πιάνουν με τίποτα τέτοιες επιδόσεις οι ξαδέρφες τους στα ανατολικά.Είναι η εύκολη γρήγορη λύση,τα Mc girls της Ευρώπης.
Γιατί αυτή έχει φετίχ με την μπανιέρα? Πάντα απο μπανιέρα την ποστάρεις τη συγκεκριμένη  :think:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γιατί αυτή έχει φετίχ με την μπανιέρα? Πάντα απο μπανιέρα την ποστάρεις τη συγκεκριμένη  :think:

Δεν είναι φετίχ.Απλά παίζουν πάντα ανωμαλίες,pissing,scat κτλ οπότε η μπανιέρα είναι ενδεδειγμένη.Το όνειρό της είναι ο σκύλος βέβαια.
Με ρώτησε αν έφερε η Λυκορρωσίδα κάποιο σκύλο όπως κάνουν συνήθως.
Γενικά πάντως έχουν σκατέψει οι γκόμενες λόγω social media.Καμία σχέση με τη δικιά μας γενιά και τις γεννηθείσες δεκαετία του 80.Οι δικές μας ήταν κλάσεις ανώτερες.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Ο σκύλος τι ρόλο παίζει? Το έχω χάσει αυτό...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο σκύλος τι ρόλο παίζει? Το έχω χάσει αυτό...

Είχαμε συζητήσει να πάρουμε σκύλο αφού είχε ερεθιστεί με τις τσόντες που της έδειχνα και γούσταρε σκυλογαμήσια.Ρώτησε τις φίλες της και της είπαν ότι κατάλληλο θα ήταν ένα σπάνιελ για αυτή τη δουλειά.
Μετά εγώ έφυγα Γερμανία και έχει μείνει σαν απωθημένο.
Γενικά οι Πολωνέζες είναι βαριά βιομηχανία στο σεξ,δε μασάνε σε τίποτα.Οι άλλες πιο μη μου άπτου.
Με Λευκορρωσίδες,Ρωσίδες ανεβάζεις βέβαια επίπεδο εμφάνισης για να μπορείς να κυκλοφορείς τη γκόμενα χωρίς να γίνεις ρεζίλι,θεωρητικά βέβαια.
Οι Πολωνέζες είναι πιο χύμα σε εμφάνιση.Αλλά αν θες αληθινό σεξ,η Πολωνία δε συγκρίνεται.Είναι άλλο επίπεδο.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.728
Like
23.253
Πόντοι
6.256
αρχηγε της εκανες θεραπεια ωχρας κηλιδας ?  :grin:

Τυπε τι να κλασουν τα Lucentis και τα Εylea!!!Ενδοφθαλμιο χυσι απο Kman με βρακακι παππου!!!Για φουντο πανε Νοβαρτις και Μπαγερ!!!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κάποτε τα ανατολικά νήματα σε αυτό το site ήταν πραγματικός θησαυρός πληροφοριών με σοβαρά μέλη που έδιναν πραγματικές πληροφορίες πολύτιμες για κάποιον που ήθελε να ταξιδέψει ανατολική Ευρώπη και μάλιστα παρακίνησε και πολλούς να σηκωθούν απο τις καφετέριες να αφήσουν τις Ελλεινίδες και να πάνε πάνω!!!!!!
Για παράδειγμα όταν πήγα Κρακωβία το 2016 με αρνητικό κλίμα στο Φόρουμ πως δεν θα κάνω τίποτα ,
όμως χτύπησα ένα Πολωνεζάκι 23 χρονών που ήρθε μετά και Ρόδο διακοπές και έβαλα φωτογραφίες της για να καταλάβει ο αναγνώστης για τι μιλάμε! Άλλες φορές έχουμε βάλει και μπάζα!

Εγώ ήμουνα ο μόνος που είχε προβλέψει ότι θα γαμούσες Πολωνία ενώ δε θα έκανες τίποτα απολύτως Λβωφ,δυτική Ουκρανία.Ενώ όλοι οι άλλοι έλεγαν ακριβώς το αντίθετο.Επιβεβαιώθηκα τελικά.
Τώρα αν ξαναπήγαινες θα έλεγαν ότι δεν πρόκειται να γαμήσεις πουθενά.
Η πρόβλεψή μου ήταν λογική αφού είσαι κλαμπάκιας και night owl και Πολωνία τα κλαμπ είναι ανοιχτά και τίγκα κάθε νύχτα με προσιτές,ανοιχτές γκόμενες ενώ Ουκρανία η νυχτερινή ζωή υστερεί πολύ ειδικά Λβωφ.
Όμως για να κάνει κάποιος αυτή την πρόβλεψη πρέπει να εξειδικεύσει
1.Οτι είσαι κλαμπάκιας
2.Οτι Πολωνία έχει πολύ καλύτερη νυχτερινή ζωή στις φοιτητουπόλεις από ό,τι Ουκρανία
Αυτά όμως για να τα ξέρεις πώς δουλεύουν πρέπει να τα έχεις ζήσει και ο ίδιος αλλιώς δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα.
Είναι το ίδιο με τα σπονσοριλίκια,άμα είσαι έξω από το χορό δεν ξέρεις πώς δουλεύει το σύστημα στην πράξη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom