Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nasos25

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
???? Η αδελφη του Βασηλια στο σειριαλ ειναι TR???
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
κωστακη τι εγινε?
σου εστειλε κανα μηνυμα ο ηρακλης ή εχει πηξει στα λοκ?
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Απορω πως δεν παιρνει κι εκει αγκαλιτσες τους υπολοιπους καταδρομεις, να τους χαϊδευει στο μετωπο και να τους δινει γλυκα φιλια στο μαγουλο, οταν θα ειναι στεναχωρημενοι...αχουυυυυ :'( :'(

εκεινοι δεν ειναι τοσο αντρες σαν τον δικο μας ρε παικτη :grin:
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Πολυ ησυχια βλεπω εδω ξαφνικα... :think: :think: :think: :think: :think:
Τα παιδια πηγανε μαλλον για ''ντερτι γουηκεντ'' στο εξοχικο του λοκατζη στα Καμενα Βουρλα
:2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πολυ ησυχια βλεπω εδω ξαφνικα... :think: :think: :think: :think: :think:
Τα παιδια πηγανε μαλλον για ''ντερτι γουηκεντ'' στο εξοχικο του λοκατζη στα Καμενα Βουρλα
:2funny: :2funny: :2funny:
Δεν περάσαν ωραία πούτσα το γουηκεντ !!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Πολυ ησυχια βλεπω εδω ξαφνικα... :think: :think: :think: :think: :think:
Τα παιδια πηγανε μαλλον για ''ντερτι γουηκεντ'' στο εξοχικο του λοκατζη στα Καμενα Βουρλα
:2funny: :2funny: :2funny:
Ειναι στα μελια τωρα.
Εμας θα κοιτανε να ενημερωσουν.
Οταν θα εχουν το πρωτο καβγαδακι θα ξαναμπει ο Κωνσταντεν να μας πει...
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Το ποιο πιθανο να μην επαιξε εξοδος του Λοκατζη μαλλον και ο Κωστης να ειναι στεναχωρημενος. :sunglasses:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16

xistis848

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
20
Like
48
Πόντοι
10
Ο Ηρακλής είναι ίσως από τους λίγους που με κατανόησαν...του είπα και για την ιστορία με την πρωην μου και το Δημητρη...δεν με κατεκρινε...αντιθετα δακρυσε μαζι μου..είναι πολύ ευαίσθητος και προικισμένος...μου προσφέρει ικανοποίηση και με γεμίζει ψυχικά η παρέα του...τώρα μόλις μου στειλε μήνυμα ο αρκουδάκος μου για καληνύχτα...έχει πρωινο ξύπνημα αύριο ο φάτσας μου...αν ποτέ γινόμουν ομοφυλόφιλος ο Ηρακλής θα ταν ο πρώτος που θα του παραδινόμουν...γιατί το αξίζει...
Μας εχεις πρηξει τα αρχιδια ρε κωνσταντινε με τις μαλακιες σου.Καλυτερο τροπο δεν βρηκες για να ψωνιστεις και απασχολεις ενα φορουμ με τις παπαρολογιες σου.Στερεψαν οι πουτσες εξω και ηρθες εδω να μας ζαλισεις τον ερωτα;Καταλαβαμε ολοι τη αγριοπουσταρα εισαι.Γιατι δεν το λες ευθεως.Ισως να υπαρχει καποιος εδω μεσα που θα γουσταρε να στον σφυριξει κλεφτικα απο πισω.Σηκωνεις παντως πολυ μπινελικι και μπουκετο για να στρωσεις αλλα απο εδω μεσα δεν γινετε να στο ριξω πρεπει να σε εχω μπροστα μου.Αντε τωρα τραβα σε κανα μαγαζακι με glory hole να γλυψεις καμια πουτσα και ελα να μας πεις εντυπωσεις για να γελασουμε.Αντε πετα το φερετζε επιτελους και φανερωσου.Ελα και θα σου χω και δωρακι.Ελα λελο μπανανα!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μας εχεις πρηξει τα αρχιδια ρε κωνσταντινε με τις μαλακιες σου.Καλυτερο τροπο δεν βρηκες για να ψωνιστεις και απασχολεις ενα φορουμ με τις παπαρολογιες σου.Στερεψαν οι πουτσες εξω και ηρθες εδω να μας ζαλισεις τον ερωτα;Καταλαβαμε ολοι τη αγριοπουσταρα εισαι.Γιατι δεν το λες ευθεως.Ισως να υπαρχει καποιος εδω μεσα που θα γουσταρε να στον σφυριξει κλεφτικα απο πισω.Σηκωνεις παντως πολυ μπινελικι και μπουκετο για να στρωσεις αλλα απο εδω μεσα δεν γινετε να στο ριξω πρεπει να σε εχω μπροστα μου.Αντε τωρα τραβα σε κανα μαγαζακι με glory hole να γλυψεις καμια πουτσα και ελα να μας πεις εντυπωσεις για να γελασουμε.Αντε πετα το φερετζε επιτελους και φανερωσου.Ελα και θα σου χω και δωρακι.Ελα λελο μπανανα!!!!
καλα ρε τωρα τον θυμηθηκες εσυ?παντως διακρινω μια ταση ζηλειας τυπε δεν πιστευω να σε πληγωσε ο κωσταντινος.
 

xistis848

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
20
Like
48
Πόντοι
10
καλα ρε τωρα τον θυμηθηκες εσυ?παντως διακρινω μια ταση ζηλειας τυπε δεν πιστευω να σε πληγωσε ο κωσταντινος.
ΧΑΑΑΧΑΑΧΑΧ.Ναι με πληγωσε ταμαλα.ΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑαχ :rockon:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Ο Ηρακλής είναι ίσως από τους λίγους που με κατανόησαν...του είπα και για την ιστορία με την πρωην μου και το Δημητρη...δεν με κατεκρινε...αντιθετα δακρυσε μαζι μου..είναι πολύ ευαίσθητος και προικισμένος...μου προσφέρει ικανοποίηση και με γεμίζει ψυχικά η παρέα του...τώρα μόλις μου στειλε μήνυμα ο αρκουδάκος μου για καληνύχτα...έχει πρωινο ξύπνημα αύριο ο φάτσας μου...αν ποτέ γινόμουν ομοφυλόφιλος ο Ηρακλής θα ταν ο πρώτος που θα του παραδινόμουν...γιατί το αξίζει...
Διελυσες και τα ΛΟΚ ρε μαλακω!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom