Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ρε γαμώτο, πως θα γίνει να βγεί μια εφαρμογή να με ειδοποιεί στο κινητό όταν ανοίγει ενα hot θρεντάκι όπως αυτο ???

Πάει έχασα όλο το action  :'( :'( :'(
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ρε γαμώτο, πως θα γίνει να βγεί μια εφαρμογή να με ειδοποιεί στο κινητό όταν ανοίγει ενα hot θρεντάκι όπως αυτο ???

Πάει έχασα όλο το action  :'( :'( :'(
καθε μερα πια εχουμε 1-2 τετοια περιστατικα :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Μακαρι να ειναι τοσο ομορφος γαμος...

(Κοιταξτε ουρα το νυφικο)
 

Συνημμένα

  • χ.png
    χ.png
    371,8 KB · Εμφανίσεις: 34
  • φ.png
    φ.png
    320,3 KB · Εμφανίσεις: 37

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε μια κοπέλα που είναι πολύ όμορφη στο δρόμο η στο μπουρδέλο και να καβλώσετε τόσο που να μην σκεφτείτε καν την περίπτωση να ταν τραβέλι?

Μου τυχε τις προάλλες με τον πιο φρικτό τρόπο...βλέπω λοιπον την πουτάνα να κάνει πιάτσα...εντυπωσιάζομαι από το καβλιάρικο ύφος της και την παίρνω...ανεβαίνουμε ξενοδοχείο και στο δωμάτιο μου κάνει μια πίπα που όμοιά της δεν μου χουν ξανακάνει...μετά τη γαμάω πισοκολλητό και χύνω...στο τέλος της λέω:Τέτοια πίπα δεν μου χει ξανακάνει γυναίκα...κι εκείνη μου πετά το στη μούρη και με αποστομώνει:'ΚΑΙ ΤΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΑ?' της λέω περίμενε πες μου τι εννοείς και εκείνη χαχαχα Λάκη μου,δεν ήξερες δεν ρώταγες???Α την πούστρα λέω απο μεσα μου και ειλικρινα μου ρθε να την ξεμαλιασω

Από τότε έχω πάθει φοβία.Νομίζω ότι έγινα ομοφυλόφιλος.Βγαίνω με φίλους μου και τους περιεργάζομαι και τσεκάρω να δω αν θα καβλώσω...εκείνοι μου λένε πως φέρομαι παράξενα...

Πείτε μια άποψη η μια προσωπική σας ανάλογ εμπειρία.Γιατί αν έγινα ομοφυλόφιλος δεν θα τ0ο αντέξω άλλο.Να πω πως με γυναίκες πάω κανονικά και μου σηκώνεται κανονικά.Ευχαριστω
φιλε trollareis καλα βλεπω :rockon: :rockon: :rockon:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Τυπε, ειναι κορυφαια καρακιτς διαφημιση... :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ο κωστακης παντως δεν γραφει καθολου.

μηπως πηγε να βρει το ροπαλο? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
90
Like
668
Πόντοι
80
Μιας και το κανες γραψε και μια κριτικη στο θρεντ με τα τραβελια  :grin: :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.259
Κριτικές
1
Like
31.010
Πόντοι
8.006
Eφτασε 35 σελιδες το εξαιρετικο αυτο θρεντ?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.296
Πόντοι
1.720
Μολις γυρισα απο μπουρδελο.Καυλωσα με την πορνη μια χαρα.Εχυσα μια χαρα.Μου αρεσουν οι γυναικες πολυ.Δεν ειμαι ομοφυλοφιλος.Με πηγε ο Ηρακλης με το μηχανακι.Γαμησε κι αυτος.Του τηλεφωνησα να ρθει πισω γιατι αισθανομουν πολυ ασχημα που εκανα τεττοιες σκεψεις για εκεινον...Του ειπα τους φοβους μου...με αγκαλιασε και με χαιδεψε τρυφερα στο μετωπο...μου δωσε ενα απαλο φιλι στο μαγουλο και μου ειπε:'πιο αντρα απο σενα δεν εχω ξαναδει.Ξερεις να κανεις μια κοπελα ευτυχισμενη' Αυτος ειναι φιλος.Εσεις που ολα τα παρεξηγειτε αμαν πια :uglystupid:
ειμαστε παρεξηγιαρηδες ..
 

kostasucg

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τώρα μόλις μου στειλε μήνυμα ο αρκουδάκος μου για καληνύχτα...έχει πρωινο ξύπνημα αύριο ο φάτσας μου...

Ναι εχει πρωϊνη γυμναστικη ο αρκουδιτσος σου εκει στα ΛΟΚ...(ποτε ??? ΠΟΤΕ!!) Απορω πως δεν παιρνει κι εκει αγκαλιτσες τους υπολοιπους καταδρομεις, να τους χαϊδευει στο μετωπο και να τους δινει γλυκα φιλια στο μαγουλο, οταν θα ειναι στεναχωρημενοι...αχουυυυυ :'( :'( Μαλλον γτ αν τον δει κανενας θα του βελαξουν  :zfuck: το κορμακι  :grin: :grin: :2funny: :2funny: Γεια σου ρε trollιαρη Κωνσταντινε!!! Οταν καβαλησεις το ροπαλο του Ηρακλη πες το μας να ανοιξουμε σαμπανιες  :grin: :grin:
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
ειμαστε παρεξηγιαρηδες ..

Ρε φιλε μηπως ηταν τρανς και δεν το πηρες ειδηση οπως η αλλη ??? :2funny: :2funny:
το λεξικο του φυτρακη χρησιμοποιεις -ΚΑΛΕ ,ΠΟΡΝΗ ,ΑΜΑΝ ΠΙΑ .
Και κατι τελευταιο χθες βραδυ μπας και εκοβες βολτες στο πεδιο Αρεως η στο Ζαπειο
προσεχε γιατι αν στον φυτεψουν εκει μπορει να μην ειναι ο Ηρακλης ο καλος σου και σου αρεσει.
Τελος σκεφτηκες μηπως εισαι μεγαλος κρυφοπουστας . :think: :think: :think: :fuck1: :fuck1:
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Εχουμε κανα νεο σημερα??
Θα ηθελα να ηξερα ποιος απο τους 2 ξυπνησε με πονεμενο κωλο σημερα? :think: :think: :think: :think: :think:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εχουμε κανα νεο σημερα??
Θα ηθελα να ηξερα ποιος απο τους 2 ξυπνησε με πονεμενο κωλο σημερα? :think: :think: :think: :think: :think:

Ααααχ καϋμένε Ντίνο!!
Αγάπησες τον έφαγες σου άρεσε και πόνεσες!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom