Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
Πάει ο μπόμπος στον πατέρα του και του λέει μπαμπά δώσε μου 50 ευρώ για να γαμήσω. Το βράδυ γυρνάει ξεθεωμένος και τον ρωτάει ο πατέρας του : σου άρεσε παιδί μου το γαμήσι ;;; Και απαντά ο μπόμπος : ωραία ήταν ρε μπαμπά, αλλά με πονάει ο κώλος μου. Σε ρωτάω λοιπόν φίλτατε Κωνσταντίνε : λες να έγινε πούστης ο μπόμπος  ;;;
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Καλησπέρα ήθελα να ευχαριστήσω για τις συμβουλές,αλλά και το χιούμορ σας...οι μέρες πέρασαν και μου φανέρωσαν τις απαντήσεις που γύρευα...φώτισαν το σκοτάδι αμφιβολίας μου και μου έδωσαν την οριστική μου κατεύθυνση...

Άραγε η τρυφερότητα και η ζεστή και στενή φιλία δεν μπορεί να αναπτυχθεί μεταξύ 2 ανθρώπων τυ ίδιου φύλου?Η καλοσύνη έχει προσανατολισμό ανάλογα με το τι κουβαλας αναμεσα στα ποδια σου?Οι άγγελοι έχουν φύλο??

Τις μέρες αυτές μια πολύ γοητευτική και όμορφη γυναίκα ήρθε να ταράξει τα νερά..γνωριστήκαμε στο μετρο...τη βοήθησα να κουβαλήσει τα ψώνια ως το σπίτι της...με κέρασε καφε και γιναμε φίλοι...μπορώ να πω πως είμαι ερωτευμένος...και βέβαιος για τη σεξουαλική μου ταυτότητα...

Μίλησα στον Ηρακλή για τη νέα μου γνωριμία.Παρατήρησα πως από τότε ποτ του το είπα όμως έχει ψυχρανθεί πολύ...του στέλνω μήνυμα και κάνει 2 ώρες να μ απαντήσει...όταν κατεβάινω στο περίπτερο να του μιλήσω και ξέρει ότι έχω περπατήσει τουλα΄χιστον 15 λεπτα μες το κρυο για να του μιλησω μου το κλεινει βιαστικα λεγοντας πως τον φωναζει η μανα του για να κανουν μαζι τις δουλειες του σπιτιου...

Θελω να κανω βηματα μπρσστα,αλλα δεν θελω να χασω τον Ηρακλη που ειναι ενας απο τους καλυτερους φιλους που ειχα ποτε...

 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα ήθελα να ευχαριστήσω για τις συμβουλές,αλλά και το χιούμορ σας...οι μέρες πέρασαν και μου φανέρωσαν τις απαντήσεις που γύρευα...φώτισαν το σκοτάδι αμφιβολίας μου και μου έδωσαν την οριστική μου κατεύθυνση...

Άραγε η τρυφερότητα και η ζεστή και στενή φιλία δεν μπορεί να αναπτυχθεί μεταξύ 2 ανθρώπων τυ ίδιου φύλου?Η καλοσύνη έχει προσανατολισμό ανάλογα με το τι κουβαλας αναμεσα στα ποδια σου?Οι άγγελοι έχουν φύλο??

Τις μέρες αυτές μια πολύ γοητευτική και όμορφη γυναίκα ήρθε να ταράξει τα νερά..γνωριστήκαμε στο μετρο...τη βοήθησα να κουβαλήσει τα ψώνια ως το σπίτι της...με κέρασε καφε και γιναμε φίλοι...μπορώ να πω πως είμαι ερωτευμένος...και βέβαιος για τη σεξουαλική μου ταυτότητα...

Μίλησα στον Ηρακλή για τη νέα μου γνωριμία.Παρατήρησα πως από τότε ποτ του το είπα όμως έχει ψυχρανθεί πολύ...του στέλνω μήνυμα και κάνει 2 ώρες να μ απαντήσει...όταν κατεβάινω στο περίπτερο να του μιλήσω και ξέρει ότι έχω περπατήσει τουλα΄χιστον 15 λεπτα μες το κρυο για να του μιλησω μου το κλεινει βιαστικα λεγοντας πως τον φωναζει η μανα του για να κανουν μαζι τις δουλειες του σπιτιου...

Θελω να κανω βηματα μπρσστα,αλλα δεν θελω να χασω τον Ηρακλη που ειναι ενας απο τους καλυτερους φιλους που ειχα ποτε...

Φίλος...αν ο Ηρακλής είναι όντως φίλος σου δεν θα απομακρυνθεί επειδή βρήκες γκόμενα.
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Καλησπέρα ήθελα να ευχαριστήσω για τις συμβουλές,αλλά και το χιούμορ σας...οι μέρες πέρασαν και μου φανέρωσαν τις απαντήσεις που γύρευα...φώτισαν το σκοτάδι αμφιβολίας μου και μου έδωσαν την οριστική μου κατεύθυνση...

Άραγε η τρυφερότητα και η ζεστή και στενή φιλία δεν μπορεί να αναπτυχθεί μεταξύ 2 ανθρώπων τυ ίδιου φύλου?Η καλοσύνη έχει προσανατολισμό ανάλογα με το τι κουβαλας αναμεσα στα ποδια σου?Οι άγγελοι έχουν φύλο??

Τις μέρες αυτές μια πολύ γοητευτική και όμορφη γυναίκα ήρθε να ταράξει τα νερά..γνωριστήκαμε στο μετρο...τη βοήθησα να κουβαλήσει τα ψώνια ως το σπίτι της...με κέρασε καφε και γιναμε φίλοι...μπορώ να πω πως είμαι ερωτευμένος...και βέβαιος για τη σεξουαλική μου ταυτότητα...

Μίλησα στον Ηρακλή για τη νέα μου γνωριμία.Παρατήρησα πως από τότε ποτ του το είπα όμως έχει ψυχρανθεί πολύ...του στέλνω μήνυμα και κάνει 2 ώρες να μ απαντήσει...όταν κατεβάινω στο περίπτερο να του μιλήσω και ξέρει ότι έχω περπατήσει τουλα΄χιστον 15 λεπτα μες το κρυο για να του μιλησω μου το κλεινει βιαστικα λεγοντας πως τον φωναζει η μανα του για να κανουν μαζι τις δουλειες του σπιτιου...

Θελω να κανω βηματα μπρσστα,αλλα δεν θελω να χασω τον Ηρακλη που ειναι ενας απο τους καλυτερους φιλους που ειχα ποτε...
εισαι και ρομαντικος πουστης παναθεμα σε
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
του στέλνω μήνυμα και κάνει 2 ώρες να μ απαντήσει.[size=12pt]..όταν κατεβάινω στο περίπτερο να του μιλήσω και ξέρει ότι έχω περπατήσει τουλα΄χιστον 15 λεπτα[/size] μες το κρυο για να του
....τύπε δεν έχεις τηλέφωνο άλλα εχεις ιντερνετ? :think:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε μια κοπέλα που είναι πολύ όμορφη στο δρόμο η στο μπουρδέλο και να καβλώσετε τόσο που να μην σκεφτείτε καν την περίπτωση να ταν τραβέλι?

Από τότε έχω πάθει φοβία.Νομίζω ότι έγινα ομοφυλόφιλος.Βγαίνω με φίλους μου και τους περιεργάζομαι και τσεκάρω να δω αν θα καβλώσω...εκείνοι μου λένε πως φέρομαι παράξενα...

μεγαλε χαλαρωσε, δεν εγινε και τιποτα.

αν θες να αισθανθεις και καλυτερα, κοιτα την κριτικη του συναδελφου για την athensqueen ts - τρεχει τωρα- . Εκει να δεις. Ο συναδελθος εκατουρηθηκε, σοδομιστηκε, πεοθηλασε, σπερματο-καταπωσε, κλπ.

Οποτε, οπως βλεπιεις, υπαρχουν και χειρωτερα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
μεγαλε χαλαρωσε, δεν εγινε και τιποτα.

αν θες να αισθανθεις και καλυτερα, κοιτα την κριτικη του συναδελφου για την athensqueen ts - τρεχει τωρα- . Εκει να δεις. Ο συναδελθος εκατουρηθηκε, σοδομιστηκε, πεοθηλασε, σπερματο-καταπωσε, κλπ.

Οποτε, οπως βλεπιεις, υπαρχουν και χειρωτερα  :2funny: :2funny: :2funny:
Nαι,αλλα αυτος δεν λεει οτι ισως ειναι ομοφυλοφυλος,ψαγμενος λεει οτι ειναι :grin:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
38
Like
457
Πόντοι
6.055
μεγαλε χαλαρωσε, δεν εγινε και τιποτα.

αν θες να αισθανθεις και καλυτερα, κοιτα την κριτικη του συναδελφου για την athensqueen ts - τρεχει τωρα- . Εκει να δεις. Ο συναδελθος εκατουρηθηκε, σοδομιστηκε, πεοθηλασε, σπερματο-καταπωσε, κλπ.

Οποτε, οπως βλεπιεις, υπαρχουν και χειρωτερα  :2funny: :2funny: :2funny:
χαχαχαχχχ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλησπέρα ήθελα να ευχαριστήσω για τις συμβουλές,..............

Θελω να κανω βηματα μπρσστα,αλλα δεν θελω να χασω τον Ηρακλη που ειναι ενας απο τους καλυτερους φιλους που ειχα ποτε...
Να κάνεις μόνο βήματα πίσω και να κάααααθεσαι εκεί που σε ευχαριστεί ντίνο!!!
Θα δείς που θα είσαι και ικανοποιημένος και σου πάεει...  :cheesy:

.......... κοιτα την κριτικη του συναδελφου για την athensqueen ts - τρεχει τωρα- . Εκει να δεις. Ο συναδελθος εκατουρηθηκε, σοδομιστηκε, πεοθηλασε, σπερματο-καταπωσε, κλπ.
............
:think: Πώς προκύπτει το "συνάδελφος" ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom