Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:
Που είσαι Αρκάνη μου?Σε τέτοια θέματα δεν πρέπει να λείπεις!
καλα ρε μαλακο.πηγα να σου στειλω πμ να δω τι κανεις,και ευχες για καλα γαμησια να εχεις το 2012 και με εχεις αποκλεισμενο?.
πλακα με κανεις τωρα? ξανα δεν σε γαμαω ολο το 2012 να ξερεις.αυτη θα ειναι η τιμωρια σου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
καλα ρε μαλακο.πηγα να σου στειλω πμ να δω τι κανεις,και ευχες για καλα γαμησια να εχεις το 2012 και με εχεις αποκλεισμενο?.
πλακα με κανεις τωρα? ξανα δεν σε γαμαω ολο το 2012 να ξερεις.αυτη θα ειναι η τιμωρια σου.
σου κανει ναζια τυπε? :grin:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
καλα ρε μαλακο.πηγα να σου στειλω πμ να δω τι κανεις,και ευχες για καλα γαμησια να εχεις το 2012 και με εχεις αποκλεισμενο?.
πλακα με κανεις τωρα? ξανα δεν σε γαμαω ολο το 2012 να ξερεις.αυτη θα ειναι η τιμωρια σου.
:2funny: :2funny: :2funny:
Εχω κλειστά τα πμ βρε βλαμένο,δεν είσαι αποκλεισμένος
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Ο Ηρακλής είναι ίσως από τους λίγους που με κατανόησαν...του είπα και για την ιστορία με την πρωην μου και το Δημητρη...δεν με κατεκρινε...αντιθετα δακρυσε μαζι μου..είναι πολύ ευαίσθητος και προικισμένος...μου προσφέρει ικανοποίηση και με γεμίζει ψυχικά η παρέα του...τώρα μόλις μου στειλε μήνυμα ο αρκουδάκος μου για καληνύχτα...έχει πρωινο ξύπνημα αύριο ο φάτσας μου...αν ποτέ γινόμουν ομοφυλόφιλος ο Ηρακλής θα ταν ο πρώτος που θα του παραδινόμουν...γιατί το αξίζει...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ελλεηνιδες μπαζολες με μεγαλωσα σκυλια και με πακιστανο κηπουρο.
Τι περιμενεις;
τετοιες θελουμε τυπε.τι να εχουμε καμια ταλαιπωρημενη να πλενει ολη μερα?.ασε που θα εχει καψει και τα χερια τις απο τις χλωρινες. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
τετοιες θελουμε τυπε.τι να εχουμε καμια ταλαιπωρημενη να πλενει ολη μερα?.ασε που θα εχει καψει και τα χερια τις απο τις χλωρινες. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Εγω φιλε, μετα απο μια προσφατη απογοητευση, αποφασισα να το γυρισω στο Καλαματιανο.
Υπαρχουν τοσα ομορφα αγορια στο μπου. που ψαχνουν για παρεα και συντροφια...
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Εγω φιλε, μετα απο μια προσφατη απογοητευση, αποφασισα να το γυρισω στο Καλαματιανο.
Υπαρχουν τοσα ομορφα αγορια στο μπου. που ψαχνουν για παρεα και συντροφια...
να πας και εσυ τοτε μαζι με το κωστακη στα σεμιναρια που θα διδασκει ο λιλας και η γιαννοραννια.
ειναι ευκαιρια τωρα να μπεις και εσυ στον ισιο δρομο.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ο Ηρακλής είναι ίσως από τους λίγους που με κατανόησαν...του είπα και για την ιστορία με την πρωην μου και το Δημητρη...δεν με κατεκρινε...αντιθετα δακρυσε μαζι μου..είναι πολύ ευαίσθητος και προικισμένος...μου προσφέρει ικανοποίηση και με γεμίζει ψυχικά η παρέα του...τώρα μόλις μου στειλε μήνυμα ο αρκουδάκος μου για καληνύχτα...έχει πρωινο ξύπνημα αύριο ο φάτσας μου...αν ποτέ γινόμουν ομοφυλόφιλος ο Ηρακλής θα ταν ο πρώτος που θα του παραδινόμουν...γιατί το αξίζει...
σε κοβω να την τρως την ροπαλια καυλεα μου
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
κωστακη πες και τον ηρακλη να γινει μελος στο σαιτ,και αυριο το βραδυ να σας παντρεψουμε.

το μυστηριο θα το τελεση ο παπαγιωργης.(θα τον καλεσουμε να ερθει εκτακτος).

κουμπαροι θα ειναι οι λιλας- γιαννορανια.

ο γαμος θα γινει υπο την αιγιδα ολου του αδερφατο.

ο παπαζολ θα μοιρασει σε ολους κουφετα και μπομπονιερες.



υ.γ. δεν ξερω αν ο απολυτος θελει να προσθεσει τιποτα για το γαμο.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
κωστακη πες και τον ηρακλη να γινει μελος στο σαιτ,και αυριο το βραδυ να σας παντρεψουμε.

το μυστηριο θα το τελεση ο παπαγιωργης.(θα τον καλεσουμε να ερθει εκτακτος).

κουμπαροι θα ειναι οι λιλας- γιαννορανια.

ο γαμος θα γινει υπο την αιγιδα ολου του αδερφατο.

ο παπαζολ θα μοιρασει σε ολους κουφετα και μπομπονιερες.



υ.γ. δεν ξερω αν ο απολυτος θελει να προσθεσει τιποτα για το γαμο.
ο απολυτος θα ειναι στα δωρα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
κωστακη πες και τον ηρακλη να γινει μελος στο σαιτ,και αυριο το βραδυ να σας παντρεψουμε.

το μυστηριο θα το τελεση ο παπαγιωργης.(θα τον καλεσουμε να ερθει εκτακτος).

κουμπαροι θα ειναι οι λιλας- γιαννορανια.

ο γαμος θα γινει υπο την αιγιδα ολου του αδερφατο.

ο παπαζολ θα μοιρασει σε ολους κουφετα και μπομπονιερες.



υ.γ. δεν ξερω αν ο απολυτος θελει να προσθεσει τιποτα για το γαμο.
Παρανυφακια;
 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.420
Like
399
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom