Νέα

SOS περιοδοντίτιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ATHINA22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μάγκα αν εχεις πάθει περιοδοντίτιδα έχεις "φάει" πακέτο...

μια θειά μου είχε πάθει κ εκανε χειρουργιο εβγαλε ΟΛΑ της τα δόντια και εβαλε εμφυτευματα. ειχαμε δραχμες ακόμα τότε και της είχαν πάει γύρω στα 5.000.000

μπορεις βεβαια να πας με γέφυρες ή μασελάκι
μαλακια τυπε που εδωσε τοσα λεφτα
ειναι της μοδας το φαφουτικο στυλ :tooth:
 

Ταναλιας

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
27 και να εχεις περιοδοντιτιδα, μαλλον σπανιο. Εκτος βεβαια εαν δεν πλενεις ποτε καθολου δοντια και εχεις επιβαρυντικους παραγοντες οπως καπνισμα και διαβητη. Η περιοδοντιτιδα δεν ειναι στην πραγματικοτητα κληρονομικη, αλλα εαν εχεις στην οικογενεια σου, αυξανει λιγο τις πιθανοτητες. Σε βολευει στη Βασιλισης Σοφιας περιοδοντολογος?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
27 και να εχεις περιοδοντιτιδα, μαλλον σπανιο. Εκτος βεβαια εαν δεν πλενεις ποτε καθολου δοντια και εχεις επιβαρυντικους παραγοντες οπως καπνισμα και διαβητη. Η περιοδοντιτιδα δεν ειναι στην πραγματικοτητα κληρονομικη, αλλα εαν εχεις στην οικογενεια σου, αυξανει λιγο τις πιθανοτητες. Σε βολευει στη Βασιλισης Σοφιας περιοδοντολογος?
πως καταλαβαινει καποιος οτι εχει περιοδοντιτιδα?
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Σε ιατρικά forum ρωτάνε πληροφορίες για πουτάνες άραγε?

Συνέχεια... Π.Χ. στο forum greekdocs.com είχα δει ερώτηση.. " Γαμάω κάθε μέρα πουτάνες... Λέτε να μαραζώσει η ψωλή μου???" 
ΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΡΕΝΤ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ!!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:

Και δεν είναι ακόμα Κυριακή!!!!!!
 

tsotos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
323
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
1
ποιος το τρωει ομως το πακετο,φιλε μου.
 
OP
OP
A

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
ευχαριστω πολυ ολουσ οσουσ απαντησαν (σοβαρα) στο προβλημα μου!!!οι υπολοιποι αυτοκτονιστε!πρεπει να εισαστε ψυχικα πολυ διαταραγμενοι!!!
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
ευχαριστω πολυ ολουσ οσουσ απαντησαν (σοβαρα) στο προβλημα μου!!!οι υπολοιποι αυτοκτονιστε!πρεπει να εισαστε ψυχικα πολυ διαταραγμενοι!!!
ρε τυπε εμεισ ειμαστε τρελαμενοι η εσυ που αντι να πασ στον ειδικο ρωτασ για την περιδοντιτιδα :jerking: :jerking:κανε ενα καλο γλυψιμο στο μεταξυ και θα γινεισ περδικι
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
ευχαριστω πολυ ολουσ οσουσ απαντησαν (σοβαρα) στο προβλημα μου!!!οι υπολοιποι αυτοκτονιστε!πρεπει να εισαστε ψυχικα πολυ διαταραγμενοι!!!

και εσύ πρέπει να είσαι πολύ ψιλοβλακάκος, όχι βλάκας, αλλά ψιλοβλακάκος...μπαινεις για ΣΟΒΑΡΟ ιατρικό θέμα στο BOU...

και ξαναρωτάω, ανοίγεις σοβαρή δημόσια συζήτηση σε ιατρικό φόρουμ για πουτάνες..?

Για βάλτα κάτω με τη σειρά, ψιλοβλακάκο!

(BTW η απάντησή μου στο θέμα σου ήταν ειλικρινής, για να μη παρεξηγιομαστε)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ευχαριστω πολυ ολουσ οσουσ απαντησαν (σοβαρα) στο προβλημα μου!!!οι υπολοιποι αυτοκτονιστε!πρεπει να εισαστε ψυχικα πολυ διαταραγμενοι!!!
τυπε μην ξηγιεσαι ετσι τωρα
μην ξηγιεσαι σκουλικιαρικα
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
...

και ξαναρωτάω, ανοίγεις σοβαρή δημόσια συζήτηση σε ιατρικό φόρουμ για πουτάνες..?

Που αλλού να το ανοίξει ρε τύπε? αν όχι στο bou?
τόσα θέματα έχουμε επιλύσει εδώ μέσα  :sunglasses:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

Επισκέπτης
Ολη μερα σημερα εχω κατι καουρες στο στομαχι, ειναι σοβαρο κυριοι ? Να ειναι επειδη εκοψα το καπνισμα ή με πειραξε το κοκορετσι που εφαγα χτες ?
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ολη μερα σημερα εχω κατι καουρες στο στομαχι, ειναι σοβαρο κυριοι ? Να ειναι επειδη εκοψα το καπνισμα ή με πειραξε το κοκορετσι που εφαγα χτες ?
Να κοβεις τα νυχια των ποδιων τετραγωνα, για να μη μπαινει το νυχι μεσα στο δερμα και σου δημιουργει καουρες.

Εισαι του ΕΟΠΠΥ ή να σε χρεωσω κανονικα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom