Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Σολωμού 54, 6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
είναι αρκετά όμορφη .Ανάλογα με τα γούστα του καθενος...
Αρα ΔΕΝ ειναι η συμπαθητικη κυριουλα στην υποδοχη(βασει προγενεστερων μαρτυριων)...Επισης παλιοτερα που ειχα παει σαν πρωταρης σε αυτο το μασατζιδικο η γιαγια της υποδοχης με ειχε ρωτησει με ποια κοπελα ειχα περασει παλαιοτερα..της ειχα απαντησει 'με τη Ζανα' ε και μου λεει 'λες ψεμματα','απ το ιντερνετ τα διαβαζεις αυτα?'Σημειοτεον πως ΔΕΝ ειχα δει ακομη καμμια κοπελα εκει μεσα...Συμπερασματα:1)Μπλοφαρε η 'τσατσα' μαζι μου,για να δει αν οντως γνωριζω τη Ζανα...2)Ειχε μνημη ελεφαντα και θυμοταν τον καθενα πελατη ακομη κι αν ειχε περασει καιρος(λεμε τωρα  :rolleyes: 3)Δεν υπηρχε Ζανα στο Σολωμου 54 η τελος 4)ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΖΑΝΑ στην οποια απευθυνομουν σε τριτο προσωπο,διαψευδοντας πανηγυρικα οτι τη γνωριζω εξ ιδιαν!!Τι απ ολα? :think: :think:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Αρα ΔΕΝ ειναι η συμπαθητικη κυριουλα στην υποδοχη(βασει προγενεστερων μαρτυριων)...Επισης παλιοτερα που ειχα παει σαν πρωταρης σε αυτο το μασατζιδικο η γιαγια της υποδοχης με ειχε ρωτησει με ποια κοπελα ειχα περασει παλαιοτερα..της ειχα απαντησει 'με τη Ζανα' ε και μου λεει 'λες ψεμματα','απ το ιντερνετ τα διαβαζεις αυτα?'Σημειοτεον πως ΔΕΝ ειχα δει ακομη καμμια κοπελα εκει μεσα...Συμπερασματα:1)Μπλοφαρε η 'τσατσα' μαζι μου,για να δει αν οντως γνωριζω τη Ζανα...2)Εχει μνημη ελεφαντα και θυμαται τον καθενα πελατη ακομη κι αν εχει περασει καιρος(λεμε τωρα  :rolleyes:)Δεν υπηρχε Ζανα στο Σολωμου 54 η τελος 4)ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΖΑΝΑ στην οποια απευθυνομουν σε τριτο προσωπο,διαψευδοντας πανηγυρικα οτι τη γνωριζω εξ ιδιαν!!Τι απ ολα? :think: :think:
αληθεύει ότι έχει καλή μνημη .Η Ζάνα κάθεται υποδοχή όταν λείπει η κυρια τις υποδοχής .Είμαι σίγουρος ότι έχεις μιλήσει με την κυριούλα ...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
τους ξερει τους πελατες η κα.Σοφια,
και αν εισαι ειλικρινης μαζι της σε συμπαθει ανετα...
ειναι "αλεπου" σε κατι τετοια ...
Αρα ΔΕΝ ειναι η συμπαθητικη κυριουλα στην υποδοχη(βασει προγενεστερων μαρτυριων)...Επισης παλιοτερα που ειχα παει σαν πρωταρης σε αυτο το μασατζιδικο η γιαγια της υποδοχης με ειχε ρωτησει με ποια κοπελα ειχα περασει παλαιοτερα..της ειχα απαντησει 'με τη Ζανα' ε και μου λεει 'λες ψεμματα','απ το ιντερνετ τα διαβαζεις αυτα?'Σημειοτεον πως ΔΕΝ ειχα δει ακομη καμμια κοπελα εκει μεσα...Συμπερασματα:1)Μπλοφαρε η 'τσατσα' μαζι μου,για να δει αν οντως γνωριζω τη Ζανα...2)Ειχε μνημη ελεφαντα και θυμοταν τον καθενα πελατη ακομη κι αν ειχε περασει καιρος(λεμε τωρα  :rolleyes:)Δεν υπηρχε Ζανα στο Σολωμου 54 η τελος 4)ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΖΑΝΑ στην οποια απευθυνομουν σε τριτο προσωπο,διαψευδοντας πανηγυρικα οτι τη γνωριζω εξ ιδιαν!!Τι απ ολα? :think: :think:
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Η Δέσποινα τις Σολωμού 59 είναι ωραίο κοριτσάκι . Εξίσου καλή είναι και η Δέσποινα τις Σολωμού 54 , για αυτό σε ρώτησα με ποια ...
Αν διαβασεις λιγο παρακατω απο την ενημερωση μο θα δεις οτι αναφερομαι απο λαθος στο 59...η ενημερωση μου αφορα τη Δεσποινα του 54...
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
Αν διαβασεις λιγο παρακατω απο την ενημερωση μο θα δεις οτι αναφερομαι απο λαθος στο 59...η ενημερωση μου αφορα τη Δεσποινα του 54...
με οποια και αν βγήκες , είσαι τυχεράκιας ...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νικο απ το βενζιναδικο, όπου σταθεις κι οπου βρεθεις μιλας για τη ζανα και για τη σολωμου 54 (στον 6ο, μην ξεχασω).
μετεφερα ολα τα ποστ για τη φιλη σου εδω, στο θρεντ που αφορα το μαγαζι της.
για ο,τι θελουμε λοιπον για το εν λογω καταστημα το γραφουμε εδω..  :priest: :priest:
 

Επισκέπτης
Επισης παλιοτερα που ειχα παει σαν πρωταρης σε αυτο το μασατζιδικο η γιαγια της υποδοχης με ειχε ρωτησει με ποια κοπελα ειχα περασει παλαιοτερα..της ειχα απαντησει 'με τη Ζανα' ε και μου λεει 'λες ψεμματα','απ το ιντερνετ τα διαβαζεις αυτα?'

Χεχε αφού όλοι όσοι πάνε πρώτη φορά εκεί τη Ζάνα λένε ότι ξέρουν την έχει ψιλιαστεί η κυρα Σοφία τι παίζει :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom